• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Koop de Jeep Trackhawk van notoire hardrijder Enzo Knol

Auteur: jaapiyo, gepost 12 november 2023 om 16:58 – 16 Reacties

Jeep Grand Cherokee Trackhawk

Deze Jeep Grand Cherokee Trackhawk, de ex van Enzo Knol, staat te koop. Knolpowerrrr. Of zoiets. Het lijkt ons een betere koop dan de Lambo van Rikkert.

De wondere wereld van jijbuis leent zich extreem goed voor nieuwe entertainers om een dikke boterham te verdienen. Als je niet heel veel schaamte had en er vroeg bij was, rolden de kliks en dus reclame-inkomsten dik binnen. Vervolgens kan je met die inkomsten weer de nodige bizarre stunts uithalen. Die je dan weer kan filmen en delen op Youtube. Mr. Beast en WhistlinDiesel heeft het geen windeieren opgelegd. En ook in Nederland zijn er een paar jonge Youtube-miljonairs.

Enzo Knol is een van hen. Hij maakt content waarin hij zijn eigen leven deelt. Of misschien niet meer, eerlijk gezegd houden we dat allemaal niet zo in de gaten. De laatste keer dat Enzo voorbij kwam op deze site was nadat hij de politie voorbij kwam in zijn Porsche Panamera. De beste mans betere helft reed een beetje hard en Enzo deed daar vervolgens een klein beetje bijdehand over jegens de hermandad.

Heel spannend was het allemaal niet, maar ja als je dan toch een ‘voorbeeldfunctie’ hebt voor de beïnvloedbare jeugd, staat Jan en Alleman al snel te deugen natuurlijk. Om vervolgens diezelfde beïnvloedbare jeugd allerlei aparte baanbrekende doch twijfelachtige nieuwe inzichten over biologie te leren waarschijnlijk, maar goed.

Enzo Knol dus. In den beginne deed de beste man het nog met een Tiguan, maar inmiddels is hij binnen de Volkswagen hiërarchie opgeklommen naar de Porsche’s. Tussendoor heeft Knol echter de gaafste auto uit zijn autoleven gehad. Namelijk een Jeep Grand Cherokee Trackhawk.

Deze blepper van de Amerikaanse tak van Stellantis (toen nog FCA), heeft onder de kap de geblazen V8 uit de Dodge Challenger en Charger Hellcat. Fans weten dan genoeg: het gaat om een bonkige 6.2 liter unit met een gigantische supercharger erop. Chrysler/Dodge maakten er een soort -har har- challenge van om dat blok in alles te lepelen wat ze in de showroom hadden staan. Dus kwam er ook een Durango met Hellcat-motor, een RAM met Hellcat-motor en het onderwerp van dit bericht: de Grand Cherokee Trackhawk met Hellcat-motor.

Het resultaat laat zich raden. Ongeacht hoe lomp en zwaar een auto is, met 710 pk ga je best wel rap zijn. De topsnelheid is formeel 289 kilometer per uur en de nul-naar-honderd voltrekt zich binnen 3,7 seconden in deze mastodont. Niet verkeerd voor een auto van een slordige 2,5 ton gewicht met de aerodynamica van een Duplo-blokje.

De unit die te koop staat komt uit 2018 en heeft 78.174 kilometer gereden. Dus ook ongeveer 25.000 liter brandstof opgesnoept, waarschijnlijk. Het is een donkergrijze auto met een zwart interieur. Hier en daar zit een carbon motiefje. Allemaal niet heel spannend en ietsje minder goed afgewerkt dan in een Audi Q7 V12 TDI. Maar alle luxe die je wilt zit erop. En ja, de echte attractie zit natuurlijk onder die imposante kap. En er prijkt een ietwat tacky doch ook wel gaaf logootje op de onderkant van het stuur.

De vraagprijs is 89.999 Euro. Er zijn maar drie Trackhawks in Nederland geleverd dus of dat veel of weinig is, mag je zelf beslissen. Koop dan, of gaat al je geld dan met de knollen de pot in?

Ook interessant!

  • Porsche scheurneus Enzo Knol trekt boetekleed aan voor zijn wangedrag
  • Video: Jeep Trackhawk snapt dragrace niet
    Video: Jeep Trackhawk snapt dragrace niet
  • Politie zet Enzo Knol in Porsche aan de kant na snelheidsovertreding
    Politie zet Enzo Knol in Porsche aan de kant na snelheidsovertreding
  • podcast 6
    Autoblog Podcast #6: Enzo Knol en de politie + Lightyear is kansloos

Nieuwste artikelen

  • Is dit de lelijkste politieauto ter wereld?
  • Tesla eindigt onderaan in nieuw betrouwbaarheidsonderzoek
  • Nu officieel in beeld: de Koreaanse RS6-killer!
  • Hoonigan gaat ondersteboven in nieuwe Gymkhana
FacebookTweetPinLinkedIn

Enzo Knol, grand-cherokee, Jeep, occasion

Vorig bericht: « Mijn Auto video: Volkswagen Polo R WRC van Niels
Volgend bericht: Onze Zuiderburen gaan je nu nog vaker flitsen »

Lees Interacties

Reacties

  1. e36thuglife zegt

    12 november 2023 om 18:02

    BMW noemt ze waggi toch ook niet X5 Coplamp?? Dus waarom moet Jeep zo stoer doen dat ie een trekhaak heeft??

    Login om te reageren
  2. shellplc zegt

    12 november 2023 om 18:04

    Maar drie ooit in Nederland geleverd wel zeldzaam dus, dan zullen er van de RAM TRX die dezelfde motor heeft een stuk meer verkocht zijn hier lijkt mij.
    Enzo heeft trouwens maar een klein jaar in deze Jeep gereden en was al een hele tijd geen eigenaar meer.

    Login om te reageren
  3. superman zegt

    12 november 2023 om 18:45

    Wie ??? Enzo , slechte jeugd , geen aandacht , ziellige , in mijn tijd werd je geleerd knolletje. Nope !!!

    Login om te reageren
  4. iphonistvongates zegt

    12 november 2023 om 19:31

    Wat zou deze voor de 1ste eigenaar op NL-kenteken hebben gekost incl. BTW, BPM en stikstoftax? Zou je er makkelijk 1L op 6km mee kunnen halen qua E98 gebruik?

    Login om te reageren
    • Loek zegt

      12 november 2023 om 20:18

      @iphonistvongates: volgens het kenteken 238.447 euro.

      Login om te reageren
      • hotze zegt

        12 november 2023 om 22:41

        Fuckers wat een geld voor zo’n “hok”. No way zeg maar.
        Ik weet nog een vervoermiddel waar het 6.2 blok in was gelepeld, of beter, aan was gehangen. Namelijk de bezemsteel van moeder Knol. Ze deed enige weken geleden mee aan een soort datingprogramma en my god, ze is niet bepaald een schoonheid. Sorry Enzo, mocht je meelezen, maar dat is redelijk objectief vastgesteld.

        Login om te reageren
    • shellplc zegt

      12 november 2023 om 22:32

      Volgens mij zat er toen in 2018 al dik een ton BPM op zo’n wagen.

      Login om te reageren
      • escort77 zegt

        13 november 2023 om 10:54

        44866 euro om precies te zijn.
        De BTW zal ook iets in die orde geweest zijn, dus bij elkaar heeft de minister van financiën wel bijna een ton gevangen.
        En daarna een sponsoring aan de staat via accijnzen en btw bij elke tankbeurt natuurlijk.

        Login om te reageren
        • shellplc zegt

          13 november 2023 om 18:22

          Originele BPM bedrag was veel hoger, dat het nu lager is komt waarschijnlijk door de snelle export in 2019 en daarna weer de invoer.
          BPM lag op dik €,114000, kijk maar eens in dit bericht van toen.
          https://www.hartvoorautos.nl/enzo-knol-jeep-trackhawk/

          Login om te reageren
  5. smoked zegt

    12 november 2023 om 20:07

    Deze is toch ook even geexporteerd geweest? Volgens mij was deze gekocht bij Kien door Enzo en later daar ook weer ingeruild?

    Login om te reageren
    • shane12 zegt

      12 november 2023 om 22:40

      Dat zou het 1tje op het kenteken kunnen verklaren.

      Login om te reageren
  6. shellplc zegt

    12 november 2023 om 22:47

    Dacht dat hij hem bij Pon Lamborghini had ingeruild op een Urus.

    Login om te reageren
    • Robert zegt

      13 november 2023 om 08:06

      Klopt. Maar dat was ergens in 2019, want die Cherokee was niet zo’n succes qua storingsvrij rijden, om het maar eufemistisch te stellen. Tja, en ben je beroemd van het kaliber Enzo Knol, dan moet je toch wel minimaal eens per twee jaar een nieuwe auto komen, hè. Alles voor de likes.

      Login om te reageren
      • Loek zegt

        13 november 2023 om 11:19

        @Robert: zeldzame verschijning van een verdediging van dhr. Knol namens mij, maar volgens mij heeft hij in drie jaar tijd zo’n 180k km op die Urus gezet en hij rijdt er (vaak als een malloot) dus erg veel mee. Dan is het wel fijn als je auto niet elke week bij de garage staat. Nou weet ik niet hoe veel geld hij heeft verbrand aan die Urus qua onderhoud maar je hoort tegenwoordig van veel YouTubers dat ze toch echt bizar veel rijden met hun auto en al die kinderachtige auto’s die enkel snel en niet praktisch zijn snel vervelend worden.

        Login om te reageren
  7. Fernando zegt

    13 november 2023 om 03:56

    Een Hellcat motor is fijn maar niet in een hok

    Login om te reageren
  8. Snelle zegt

    13 november 2023 om 16:57

    Als je een snelle suv wilt rijden; zou mijn eerste optie een Stelvio QV zijn. 510pk 3,8 -100km/u en een veel fijner stuurgevoel.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North