• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Koop Freddy Heineken’s oude liefde voor 17 mille

Auteur: ikschrijfookoverautos, gepost 30 januari 2019 om 19:06 – 46 Reacties

Afbeelding Koop Freddy Heineken’s oude liefde voor 17 milleAfbeelding Koop Freddy Heineken’s oude liefde voor 17 milleAfbeelding Koop Freddy Heineken’s oude liefde voor 17 milleAfbeelding Koop Freddy Heineken’s oude liefde voor 17 milleAfbeelding Koop Freddy Heineken’s oude liefde voor 17 milleAfbeelding Koop Freddy Heineken’s oude liefde voor 17 milleAfbeelding Koop Freddy Heineken’s oude liefde voor 17 milleAfbeelding Koop Freddy Heineken’s oude liefde voor 17 mille

Koop Freddy Heineken's oude liefde voor 17 mille
Een waar prikkie!

Het is een publiek geheim dat Freddy Heineken een voorliefde had voor de betere automobiel. Gedurende zijn carrière kon de kleinzoon van de oprichter van de brouwerij zich een aantal puike bolides veroorloven. In het verleden zagen we bijvoorbeeld zijn Ferrari 400i Automatic voorbijkomen op Autojunk.nl. Vandaag schotelen we jullie een BMW 635CSi voor, die enkele jaren voordat de beste man werd ontvoerd uit de fabriek kwam rollen.

Het is niet precies bekend wat voor een rol de E24 in het leven van Freddy heeft gespeeld, maar duidelijk is wel dat de fraaie 6 Serie gedurende zijn leven absoluut het nodige asfalt heeft verteerd. Momenteel staat op de teller een kilometerstand van liefst 154.657 kilometer. Aan het uiterlijk van de 635CSi is dit amper te zien; op het eerste gezicht lijkt de auto een nog puntgave carrosserie te hebben en dit wordt bevestigd door zowel de foto’s als de dealer. Volgens de verkoper heeft de auto “mooie passingen, goed en gemakkelijk sluitende deuren, geen uitgedroogde rubbers, een onbeschadigde carrosserie, geen steenslag, chroom zonder weersinvloeden en een mooi glanzende lak.” Kijk, dat horen we graag. Zien ook, overigens. Niet alleen het exterieur ziet er haarfijn uit, het diepblauwe eighties interieur mag er net zo goed wezen!

Zodoende hadden we verwacht dat deze nette 6 Serie, zeker aangezien een van zijn eigenaren Freddy Heineken is geweest, een schaamteloos hoge prijs mee zou krijgen, maar niets blijkt minder waar. Goed, zijn exacte prijs van 16.950 euro is voor een zo oude auto met een tellerstand als deze niet onbehoorlijk, maar echt te ver gaat het ook weer niet. Met name BMW-liefhebbers die wel een groene pretcilinder lusten, zullen wat graag de portemonnee trekken voor het 218 pk sterke beest uit Beieren. Trek zo’n goudgele rakker open achter het stuur echter niet open, anders krijg je problemen met de handhavers van de wet.

Ook interessant!

  • Video: BMW-rijder rijdt als BMW-rijder
  • 'Nieuwe BMW 3 Serie zal naast de oude verkocht worden'
    'Nieuwe BMW 3 Serie zal naast de oude verkocht worden'
  • Koop de voorganger van de BMW XM als occasion
  • Koop de chique BMW X6 M van Dirk Kuyt

Nieuwste artikelen

  • Lexus LFA is terug als gelikte coupé
  • Zo stel je de goedkoopste Tesla Model 3 Standard van je dromen samen
  • Toyota GR GT is hier: V8, 650 pk, 850 Nm en een aluminium frame
  • Wat als je een supercar als schilderij gebruikt?
FacebookTweetPinLinkedIn

6-serie, 635csi, bier, BMW, geld, occasion

Vorig bericht: « NEE! Range Rover hakt plan voor SV Coupé in twee
Volgend bericht: Die keer dat Skoda een reusachtig W12-blok maakte »

Lees Interacties

Reacties

  1. toyotafortuner zegt

    30 januari 2019 om 19:17

    @ikschrijfookoverautos: de gallery is kapot, ik zie alleen zwart

    Login om te reageren
    • amg9000 zegt

      30 januari 2019 om 19:19

      @toyotafortuner: en ik het autoblog-logo

      Login om te reageren
    • ikschrijfookoverautos zegt

      30 januari 2019 om 19:24

      @toyotafortuner: check, hij is gefixt!

      Login om te reageren
      • potver7 zegt

        30 januari 2019 om 19:29

        @ikschrijfookoverautos: pics or it didn’t happen! ;)

        Login om te reageren
    • denniss00 zegt

      30 januari 2019 om 19:29

      @toyotafortuner: Nederland he

      Login om te reageren
    • clk63bs zegt

      31 januari 2019 om 00:52

      @toyotafortuner: willen we meer of minder zwart?

      Login om te reageren
  2. lincoln zegt

    30 januari 2019 om 19:19

    Prachtige auto van een WEL echte Nederlandse celebrity ..

    Verkopende partij is alleen nogal discutabel ..

    Login om te reageren
    • 343bhp zegt

      30 januari 2019 om 19:52

      @lincoln: sarcastisch toch, want lijkt mij een zeer nette dealer in de fijnere automobiel

      Login om te reageren
      • lekkaah zegt

        30 januari 2019 om 20:56

        @343bhp: een discutabele verkoper zou er dan ook niet mee ‘te koop’ lopen

        Login om te reageren
      • atrak zegt

        31 januari 2019 om 00:37

        @343bhp: Dat het bedrijfje reageert op @lincoln zegt voor mij al genoeg. Dus bij deze geef ik onze huis trol groot gelijk.

        Login om te reageren
    • kruimel zegt

      30 januari 2019 om 20:43

      @lincoln: verkopende partij kan ook geen foto’s maken.

      Login om te reageren
    • moveyourmind zegt

      30 januari 2019 om 22:35

      @lincoln:

      Normaal gesproken reageer ik niet op laster die over mijn bedrijf op het internet geschreven wordt, maar uw onterechte kritiek wil ik toch even rechtzetten.

      Mijn bedrijf bestaat al 30 jaar en de koffie staat al van meet af aan bruin.

      Tevens onderscheiden wij ons doordat wij onze auto’s veelal uit Italië importeren. En iedereen weet dat als er één volk trots is op hun auto’s, dat de Italianen zijn. En omdat ze in Italië geen pekel strooien breken de kopbouten niet af omdat ze gecorrodeerd zijn.

      Verder kunt u, in tegenstelling tot wat velen op internet beweren een AKK laten uitvoeren. Dit geeft niets met de Koerdische afscheidingsbeweging te maken, maar staat voor de kenners voor een aankoopkeuring. Die mag u altijd laten uitvoeren, bij voorkeur bij een bevriende garage om de hoek. Omdat ik dan ook zicht heb op de keuringsmethode.

      Maar komt u gerust eens kijken. En inspecteer onze auto’s eens grondig. Dan zult u bijvoorbeeld zien dat bij de Porsches het puntje van het Porschelogo bij alle vier de wielen naar het ventiel wijst. Hét bewijs dat onze auto’s tot in de puntjes onderhouden zijn.

      En hopelijk stopt u dan deze laster, die louter een persoonlijke mening van u is en derhalve niets zegt over mijn bedrijf

      Mvg, Hans Olijk, van Witmer & Olijk

      * disclaimer, iedere gelijkenis van deze reactie met de verdedigingen van Hans Odijk op slechte reviews op het web berust op puur toeval, ook al lijkt het er verdacht veel op.

      Login om te reageren
      • gove zegt

        31 januari 2019 om 09:48

        @moveyourmind: werd volgens mij meer als geintje bedoeld

        Login om te reageren
      • jipino zegt

        31 januari 2019 om 11:23

        @moveyourmind: kan iemand mij deze reactie uitleggen? Ik krijg de indruk dat het een grap is, maar snap er niets van.

        Login om te reageren
      • gebruikersnaam3 zegt

        31 januari 2019 om 14:03

        @moveyourmind: Whahaha ja we weten allemaal hoe Italianen omgaan met hun auto’s… Maar we weten ook dat er in de autohandel niet heel zuiver gesproken wordt over Italianen… En dan met name de handelaren die durven het randje meer dan gemiddeld op te zoeken…

        Login om te reageren
        • moveyourmind zegt

          31 januari 2019 om 15:08

          @gebruikersnaam3: @jipino Zoek voor de gein eens op Google zoekt naar Witmer & Odijk en reviews en naar hoe Dhr. Odijk daar op reageert.

          Login om te reageren
  3. escort77 zegt

    30 januari 2019 om 19:26

    “een kilometerstand van liefst 154.657”

    in 39 jaar

    Dat is 4.000km per jaar, oftewel erg weinig.

    Login om te reageren
  4. desjonnies zegt

    30 januari 2019 om 19:41

    Ik had liever zijn Facel HK 500 in mijn schuurtje staan

    Login om te reageren
    • tjorque zegt

      31 januari 2019 om 19:51

      @desjonnies: ik had liever om te beginnen al een schuurtje dat groot genoeg is om een auto in te zetten…

      Maar zowel de facel als deze bmw met toog-dashboard zou ik niet afslaan ?

      Login om te reageren
  5. macmiller zegt

    30 januari 2019 om 19:42

    Geloof het niet echt, zeker niet na het lezen van de beschrijving op hun site.

    Login om te reageren
  6. renegade zegt

    30 januari 2019 om 19:49

    A2 racer-mobiel. Heel wat uurtjes in doorgebracht op 10 jarige leeftijd dankzij het oer-Hollandse gouwe ouwe Davilex.

    Login om te reageren
  7. spidermann zegt

    30 januari 2019 om 20:06

    Mooie auto maar ik heb liever de 3.0 CSL voorganger, of de M635csi

    Login om te reageren
  8. jupke zegt

    30 januari 2019 om 20:09

    Waar is het bewijs dat de auto van Freddy is geweest?

    Login om te reageren
    • ghost zegt

      30 januari 2019 om 20:22

      @jupke: dat biertje op het dashboard✌?

      Login om te reageren
      • potver7 zegt

        30 januari 2019 om 20:36

        @ghost: die is er niet door Freddie opgezet hoor, in 1980 had Heineken nog bruine flesjes

        Login om te reageren
        • ghost zegt

          30 januari 2019 om 21:02

          @potver7: no shit Sherlock!

          En de kratjes nog geel. Hoop oprecht dat je doorhad dat ik sarcastisch was..

          Login om te reageren
          • renegade zegt

            30 januari 2019 om 21:08

            @ghost: Ja ja, nu snel zeggen dat je sarcastisch was he ;)

            Login om te reageren
            • ghost zegt

              30 januari 2019 om 21:35

              @renegade: hahaha grapjas, voor iemand die 5 dagen per week werkt bij Heineken mag ik idd voor mezelf hopen dat ik sarcastisch was ja, anders zou Freddy zich omdraaien in zn graf.

              Login om te reageren
          • dirkiii zegt

            30 januari 2019 om 21:48

            @ghost: is dit ook sarcastisch, ik dnsp er nu niks meervan!?!

            Login om te reageren
            • ghost zegt

              30 januari 2019 om 21:58

              @dirkiii: geen idee waar mijn voorlaatste reactie was gebleven, maar wat ik zei was; het is mij geraden dat ik sarcastisch ben met mijn eerste reactie over dat flesje, want ik werk voor Heineken. Freddy zou zich anders omdraaien in z’n graf.

              Login om te reageren
              • camber24 zegt

                31 januari 2019 om 07:44

                @ghost: Staat die Toyota Tundra nog steeds op de parking daar in Zoeterwoude? Heb er ook een tijdje als zzp gewerkt. Top bedrijf!

              • ghost zegt

                31 januari 2019 om 08:21

                @camber24: ik zit in Amsterdam dus heb eerlijk gezegd geen idee. Zal eens kijken als ik daar ben, krijg binnekort een keer een bezoek aan de brouwerij in Zoeterwoude.

  9. karaya zegt

    30 januari 2019 om 20:21

    Kan me niet voorstellen dat het ‘bewijs’ zoek raakt als de eerste eigenaar Freddy Heineken heet.

    Login om te reageren
  10. ozzytrk zegt

    30 januari 2019 om 20:24

    Pff dit is wel een must have voor een bmw liefhebber

    Login om te reageren
  11. schreute01 zegt

    30 januari 2019 om 20:36

    Helaas. Automaatje. Voor Heineken blijkbaar voldoende maar ik prefereer de handbak bij deze wagen.

    Login om te reageren
  12. ger964 zegt

    30 januari 2019 om 20:55

    De velgen zijn niet origineel, zouden Mahle velgen moeten zijn.

    Login om te reageren
    • karaya zegt

      31 januari 2019 om 00:49

      @ger964: In de advertentie staat dat de auto Michelin banden heeft, op de foto zie ik Vredestein banden.

      Had Freddy geen geld voor TRX’en?

      Login om te reageren
      • ghost zegt

        31 januari 2019 om 13:57

        @karaya: wat denk je zelf? Freddy en geen geld..?

        Login om te reageren
  13. rob5nismo zegt

    30 januari 2019 om 21:16

    De cassettebandjes houder zat ook in mijn eerste wagen

    Login om te reageren
  14. mpgc zegt

    30 januari 2019 om 21:21

    Mooi exemplaar van mijn favoriete BMW. Op veel exemplaren zie je niet originele velgen omdat de de oorspronkelijke velgen voor nogal dure banden.

    Login om te reageren
  15. moveyourmind zegt

    30 januari 2019 om 21:50

    Ziet er op het oog netjes uit, maar al die met tiewraps vastgemaakte kabels onder de motorkap zijn vast niet origineel.

    Login om te reageren
  16. dirkv zegt

    30 januari 2019 om 23:01

    Mooie bak uit een tijd dat een auto nog een raampartij van een pausmobiel mocht hebben.

    Login om te reageren
  17. rollingstoned zegt

    31 januari 2019 om 07:56

    Mooie wagen alleen jammer van dat zwarte plastic op de kofferbak.

    Login om te reageren
  18. alpinafanb10 zegt

    31 januari 2019 om 08:09

    Mooi gepoetst, weet niet of de waarde hoger dan gebruikelijk moet zijn. Men kan niet aantonen, dat deze van Heineken is geweest. Staan daar in Warmond altijd mooi gepoetste auto’s. Mijn ervaring met alles wat je importeert uit Italië, is dat er mee geknoeid kan zijn.

    Login om te reageren
  19. e34art zegt

    31 januari 2019 om 11:55

    Goede smaak naar auto’s toe, slechte smaak naar bier toe

    Login om te reageren
  20. autospotterkerkrade zegt

    31 januari 2019 om 19:15

    Niet verkeerd

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North