
Voor een luttele €169.400,- is deze gelimiteerde Gallardo (nummertje 178) voor jou! Af te halen in Brussel…
Dit pikzwarte monster heeft slechts 6500 Km op de teller, vorige eigenaar was waarschijnlijk een oud vrouwtje. Van binnen valt de Gallardo Nera op door de bi-color bekleding (zwart-wit), net zoals we zagen bij de Nera van Young Jeezy (nummertje 2).
De auto staat te koop bij CSD Motors in België. Succes!
Met dank aan de vlaeminck voor de tip!
Wat een fijne auto, en vooral voor dat geld.
Onder de opties zit ook de optie ’trekhaak’!
Waarom kan je zoiets erop zetten!!
Als de heer Vlaeminck zijn auto hier te koop mag zetten mogen wij dat dan ook? Uiteraard voor niets he, zijn hier wel in Nederland. Hebben we marktplaats in no-time op zijn gat liggen.
@VLA .. da,s niet beleeft he .. meteen je verjaardags kadootjes verkopen ..
Zelfs op zijn verjaardag is hij nog druk bezig met autonieuws langsgaan en content zoeken voor AB. :D
Als je even bedenkt dat in NL de Gallardo vanaf €230.000 te koop is (correct me if I’m wrong), en dit ook nog eens een gelimiteerde speciale oplage is, met lage kilometerstand, is dit inderdaad goedkoop.
als je het geld hebt; niet twijfelen: KOPEN !!!
Mits handbak!
Voor belgen is dit zekr goedkoop, maar zet hm maar is op nederlands kenteken dan komt er nog een berg boven op. maar zeker een bruute bak!
Daar staat ook een Murcielago Versace te koop voor 470.000 euro :) dacht ik…
@Frank deH: goed idee! ;)
hij is ook al eens gespot op AJ als ik me niet vergis
@ lincoln
tja…die Bugatti was meer dan genoeg ;) :P
@ Citrofiel
hardcore carfanatic :D :P
ik dacht; ik zoek mijn 850 nog ff op (je hebt gelijk, het verandert elke maand XD)
en toen dacht ik; wat zou het meest exclusieve zijn? en toen zag ik dit en greep ik aan de alarmbel :P
In de advertentie staat ook nog een trekhaak op de optielijst, ik denk dat ;het oude vrouwtje’ nu een trekpaard heeft gekocht voor dr caravan of aanhangwagentje ;)
Wat jammer dat ik op ’t moment wat krap bij kas zit, anders was die Lambo echt niet aan me voorbij gegaan……..
Het oud vrouwtje heeft er waarschijnlijk schrik van gekregen wanneer ze de gas eens wat meer induwde :)
Wel flink balen in België met die hoge btw…
Kijk, had deze auto te koop gestaan…..
…..dan had ik wel het ommetje gemaakt om ‘m te kopen….maar helaas…
damm, wanneer word mijn loon weer gestort?
Mmm, 170.000 € is nog wel veel voor een 2de hands, is bijna de nieuwwaarde.
Maar ja dan heb je wel een vette bak
is langs de dealer gaan denk ik :p
http://www.autojunk.nl/pix/view/134805
mijn gevoel is bevestigd :)
Deze heeft ook bij Hessing gestaan… de Nera.
Hier de foto die ik maakte:
http://www.autojunk.nl/pix/show/1274/8
Check please…
Augustus 2007 registratie, origineel BPM is ongeveer 55.000, = , je moet dus ongeveer 40.000 ,= bpm aftikken.
Op Nederlands kenteken kost hij je dan € 210.000 ,=
Zeker geen koopje voor een Gallardo.
zo’n auto te koop en dan zulke butfoto’s
Uuuuhm, mijn vader heeft er al een ;)
dus wij zullen hem helaas niet kopen jongens ;)
maar ff, hij rijdt heerlijk !! maar vanaf 260/270 gaat hij wel een beetje trillen :S
maar dat is maar een klein detail toch ;)
@ BMW 645CI
er is iets aan die winks dat mijn wantrouwen verwekt… ;)
verklaar jezelf nader; waarom mag AB hier geen ritje in fahren?
verkocht, afbetalingsplan van 87,3 jaar, valt mee he!
@vla
Was je naar een verjaardagcadeau aan het zoeken? ;)
@ Dekster
exactly!
kan ik em op afbetaling kopen?? zeg maar voor de komende 1000 jaar?
Ik zou er nog 600€ afdingen want op die foto’s is helemaal geen trekhaak te zien.
Hee hij is nu 140k ALL IN
Zou ik er 120k af kunnen pingelen :P
Doe mij dan toch maar de oranje ex Michiel Mol Spyker C8 Spyder……… ;)
http://www.vsoc.nl/collection_details_cars.asp?carsbrandid=15&carsid=515
@ Ricavant1.8T, maken we voor jou een perpetuity (oneindinge lening) van. Tegen 6% rente betaal je dan alsnog 12.600 per jaar als je in NL wilt rijden (210.000) en 10.200 als je in België woont. Dat is dus 1050 (850 in B) per maand of 34.5 (27.95 in B) per dag.
Ejay financieringen, voor al uw droomauto’s. Geregistreerd bij de Autoriteit Financiële Marketen (AFM) ;-)
@ mezelf oneindinge lening, leer Nederlands joh, oneindige natuurlijk.
Maar de Gallardo is tog iets langzamer en pittiger dan de Murcialago (hoe je het ook schrijft)? Gallardo is V12 en Murc. V12 ?? En Murc. zeker meer pk’s?
ik wist niet dat de gallardo luchtvering heeft (volgens de advertentie)
@ baloni:
de Gallardo heeft een V10 met verschillende vermogens. de basis is een 5liter met 500pk. later is dat 510, toen 520pk en nu als supergallardo 530pk.
0-100 gaat in ongeveer 4,2sec en de top is 309 tot 314km/h.
de murciélago heeft een V12 met in het begin een inhoud van 6,2liter van 580pk (0-100 in 3,8sec, top van 330). nu is dat een LP640 met 6,5liter inhoud met 640pk (zoals de naam al vermeld) met 0-100 in 3,4sec en een top van 340km/h.
de gallardo heeft nooit een V12 gehad en zal die ook niet krijgen. Lamborghini is nu wel aan het testen (in nauwe samenwerking met audi) met een V10 biturbo en een V8.
Heel mooië wagen maar de verkoper heeft er twee vraagprijzen voor! Nl. 140.000€ en 169.400€ . http://nl.autoscout24.be/List.aspx?vis=1&make=41&model=18356&pricefrom=1000&cy=B&page=1&maxresults=500&results=20&ustate=N&ustate=U&um=True&sort=price&zipc=B
@jorge: 169.400 is 140.000 + 21% BTW
Schitterend karretje, behalve het interieur dan. Die witte randjes over je stoel doen me nogal aan zo’n fout stoelhoezensetje denken.
Die rappert die nr 2 heeft….: In the early hours of September 29, 2007, Young Jeezy totaled his Lamborghini when it was hit by a taxi crossing Peachtree Street, outside of Justin’s, Sean Comb’s restaurant in Atlanta. The Atlanta Journal Constitution reported his claim that this gave him “a new appreciation for life.”[5]…
Toch jammer dacht ik zo….
welke malloot verkoopt Lamborghini’s tussen peugeots en golfjes????
Zie je het al voor je bij Hessing?
niet dak ‘m niet wil hebben :)
wacht op erfenis krijg dan is van 2miljoen en nog ongeveer 5hectare aan bouwgrond