Lexani bouwt een droombioscoop in je Cadillac Escalade
Lexani tovert je Escalade om tot een droombioscoop

Wil je tijdens lange ritjes in alle luxe je werk kunnen blijven doen, dan zul je vast en zeker versteld staan van de mogelijkheden die deze Cadillac Escalade biedt.
Deze SUV is namelijk onder handen genomen door Lexani Motorcars, een bedrijf zich normaal gesproken richt op gepantserde voertuigen. De Escalade hebben ze aan de buitenzijde echter met rust gelaten: het is het interieur dat indruk moet maken. Het complete passagiersgedeelte is uit de auto gesloopt, om zo genoeg ruimte te maken voor alle luxe aanpassingen.
We sommen ze graag even voor je op. Lexani begint met een plafond dat is voorzien van LED-verlichting, twee luxueuze stoelen en iPads op elke denkbare plek. Daarnaast krijg je een Mac Mini om de business te runnen en de benodigde apparatuur voor conference calls. Wil je in de gaten houden wat er buiten je geblindeerde ramen gebeurt? Dat kan, want de auto is rondom voorzien van camera's.
Wij zouden dat echter allemaal vergeten, zodra we neerploffen in een van de stoelen. De 48-inch curved 4K-televisie maakt de Escalade namelijk de ideale, rijdende bioscoop. Je kunt er zelfs je favoriete TV-programma's op checken, want de auto is voorzien van een TracVision-satellietverbinding.
Lexani heeft geen prijskaartje aan het pakket gehangen, maar iets zegt ons dat je niet voor drie tientjes klaar bent...













