• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Makkelijk geld verdienen met je supercar

Auteur: RubenBaeten, gepost 28 juli 2009 om 17:44 – 39 Reacties

Ascari KZ1

Als jij een supercar op een legale manier kunt betalen, dan ben je waarschijnlijk een druk man/vrouw die echt niet de hele dag voor de lol een beetje donuts kan gaan lopen draaien. Dat betekent dat je exoot een groot deel van de tijd een beetje nutteloos staat af te schrijven in je garage. Hartstikke zonde als je bedenkt dat je er tijdens dit soort momenten juist geld mee kunt verdienen.

Inmiddels zijn er aardig wat supercarclubs te vinden, zoals het Nederlandse Toys 4 Boys en de Segrave Club. Leden van deze gezelschappen betalen jaarlijks een astronomisch bedrag, waarna ze naar hartelust in de vele supercars kunnen rijden die hen ter beschikking staan. Dit zonder zich zorgen te hoeven maken over verzekering, onderhoud of modegevoeligheid; komt er namelijk een nieuwer of sneller model uit, dan huur je die gewoon weer.

Klein puntje voor de organisatie van zo’n club is natuurlijk dat je wel even een bestand met peperdure auto’s moet opbouwen. Het Britse Ecurie25 heeft hier nu iets op gevonden; ze betalen jou, de supercareigenaar, als je je auto aan hun leden beschikbaar stelt. Afhankelijk van de soort auto krijg je een bepaald bedrag per mijl; dit varieert van €0,25 tot €2. Al met al kan de vergoeding voor het gebruik van jouw auto oplopen tot ruim €23.000 per jaar.

Bovendien betaalt de club de verzekering, belastingen en parkeerkosten, en als jij elke maand €115 naar hen overmaakt zijn zelfs de reparatie- en onderhoudskosten voor hun rekening! Je kunt er trouwens ook voor kiezen om niet in geld, maar in ‘club credits’ betaald te krijgen. Zo kun jij weer lekker in andermans supercar rijden. Overigens hebben we het niet alleen over Bugatti’s, Astons en Lambo’s; ook met bijvoorbeeld een Porsche Cayman kun je bij Ecurie25 terecht. Als lid krijg je ook toegang tot allerlei spannende evenementen, zoals de Grand Prix van Monaco, filmpremières en cruises naar Mallorca.

Oftewel, naast de rijervaring zijn er plots nog veel meer redenen om een supercar te kopen… (via straightline)

Ook interessant!

  • Dealers verdienen schandalig veel geld door tekorten
    Dealers verdienen schandalig veel geld door tekorten
  • Politie neemt supercars
    Politie neemt supercars van belastingontduikers in beslag
  • Thuisladen: doe het niet voor het geld!
    Thuisladen: doe het niet voor het geld!
  • Geen geld terug voor F1-fans Spa-Francorchamps
    Geen geld terug voor F1-fans Spa-Francorchamps

Nieuwste artikelen

  • Video: Dame scheurt veel te hard over krappe weg
  • Europese ‘Kei Car-categorie’ blijkt stimulans voor meer elektrische crossovers
  • Ineens is je auto geen youngtimer meer, wat zijn je opties?
  • Nederlandse overheid wil MEER 130 km/u-snelwegen!
FacebookTweetPinLinkedIn

Supercars

Vorig bericht: « Magna verhoogt kapitaalinjectie voor Opel
Volgend bericht: Verkeerd, mis, fout: Z4 met bladgoud »

Lees Interacties

Reacties

  1. sus zegt

    28 juli 2009 om 17:48

    Allright, is een mailtje sturen !
    Ik heb nog een escort rs turbo in verwrakte staat staan,
    maak ik even 115 euri over,(voor de reparatiekosten…) en dan mag iedereen ermee rijden voor, pakweg, 2 cent de kilometer ! ;)
    Of telt dat niet mee als supercar ? :D

    Login om te reageren
  2. jvb zegt

    28 juli 2009 om 17:50

    Ik stel mijn fiat panda 1000 fire beschikbaar!!!

    Login om te reageren
  3. lincoln zegt

    28 juli 2009 om 17:51

    leuk hoor .. gewoon een vraag en aanbod verhaal ..
    nix voor mij iig ..

    liever een ouwe Fiat Panda die helemaal van mezelf is dan lenen/leasen/huren ..

    Login om te reageren
  4. RickB zegt

    28 juli 2009 om 17:58

    Je kan ook gewoon een test rit maken is een auto, niet?

    Login om te reageren
  5. bozewolf zegt

    28 juli 2009 om 17:59

    ‘k weet niet, hoor, zou toch ’t gevoel krijgen dat een of andere fapgozert je pride and joy loopt af te trappen…

    @ RickB: Jij denkt dat je gewoon bij de Fezza-dealer of Porsche-boer kunt komen opdagen voor ’n proefrit?

    Ha-ha.

    Login om te reageren
  6. _Eend_ zegt

    28 juli 2009 om 18:00

    *Meld zich aan met een Renault Clio 1.4* Ik vraag er niet veel geld voor, net genoeg voor m’n eigen vaste lasten, benzinekosten en onderhoud van een (eventuele) 2e auto ;)

    Login om te reageren
  7. michael zegt

    28 juli 2009 om 18:00

    @ Lincoln

    Zo, dan nomineren we jou voor de dooddoener van de dag ;-)

    Login om te reageren
  8. midi zegt

    28 juli 2009 om 18:04

    lol @ bozewolf,

    Maar als je zelf komt voorrijden in pakweg een BMW 650i dan lukt het je nog wel denk ik….

    Login om te reageren
  9. NLX zegt

    28 juli 2009 om 18:05

    Segrave club is trouwens inmiddels alweer failliet

    Login om te reageren
  10. MDA zegt

    28 juli 2009 om 18:14

    0.25 euro / km tot wel 2 euro / km.

    En voor 23.000 euro per jaar mag iedere idioot die jij niet kent in je Veyron van boven de miljoen rijden?

    Dacht het niet he. Lui die Veyrons kopen zitten meestal niet om 23.000 euro verlegen…

    Login om te reageren
  11. Zephyr zegt

    28 juli 2009 om 18:25

    Dat is hetzelfde om je prachtige vriendin maar es ’te verhuren’, want ze kost zo veel en je bent maar uiteindelijk paar uurtjes per dag met haar.

    Login om te reageren
  12. Svensson zegt

    28 juli 2009 om 18:28

    Precies “MDA”, dan maar lekker afschrijven in de garage met een zijl erover. No way dat ik willekeurige flapdrollen in m’n supercar zou laten rijden (als ik er eentje zou hebben). Ook al betalen ze er 3× zoveel voor, dan nog zou het feestje niet doorgaan.

    Login om te reageren
  13. Wouter Vonk zegt

    28 juli 2009 om 18:31

    Welke sukkel laat nu een andere sukkel in zijn peperdure car rijden voor slechts €2,- / mile?

    Ik ga meteen eens zien hoeveel zakgeld ik nog heb hahahaha

    Login om te reageren
  14. Thomas Bol zegt

    28 juli 2009 om 18:36

    Tsja, je hoeft minder afschrijving te reserveren voor je bolide omdat dat weer gecompenseert wordt met die vergoeding maar er rijden wel mensen in die misschien nog niet eens om kunnen gaan met het vermogen van de auto wat vaak resulteert in een schade gevalletje (verwijst naar de jongen knulletjes die de auto van pappie mogen lenen)..
    Nee bedankt, dan maar afschrijven.

    Login om te reageren
  15. Laurens zegt

    28 juli 2009 om 19:03

    Misschien zijn er ook belastingvoordelen als je je auto verhuurt? BTW aftrek ofzo?

    Maar bij de echte topexemplaren is de extra afschrijving door meerkilometers waarschijnlijk hoger als de opbrengst. En het staat een beetje lullig als je autokenteken op een verhuurwebsite staat.

    Login om te reageren
  16. kevinw zegt

    28 juli 2009 om 19:07

    Mijn m3 van ’95 zullen ze daar niet willen zeker:p

    Login om te reageren
  17. CX9Owner zegt

    28 juli 2009 om 19:11

    lol @ Zephyr

    Login om te reageren
  18. Cantago zegt

    28 juli 2009 om 19:12

    Helemaal eens met Zephyr en Svensson! Ik schrijf wel gewoon af, ik zou echt niet na eeuwen sparen iemand anders ff mn supercar af laten raggen voor een paar euro!

    Login om te reageren
  19. Jimmie zegt

    28 juli 2009 om 19:18

    €23.000 lijkt heel leuk, maar bij supercars kijkt men niet in 100.000’en km’ers bij afschrijving, maar in 10.000’en en dan gaat de afschrijving wel erg hard.

    En dan kan je ook nog is personen in je auto krijgen die zeg maar als het stereotype leaserijder rijdt: “auto is toch niet van mij!”.

    Login om te reageren
  20. Flo zegt

    28 juli 2009 om 19:25

    Uiteraard ff bij enkele clubs gekeken; de Engine Room in Antwerpen is sinds december failiet. Ook failiet is de Seagrave Club. Jammer jammer jammer!

    Login om te reageren
  21. Chris zegt

    28 juli 2009 om 19:30

    Ik stel mijn lupo 1.4i bij deze beschikbaar!

    Login om te reageren
  22. frank zegt

    28 juli 2009 om 19:50

    er is een lange duurtest lambo bij evo (de oranje) die door de eigenaren voor trackdays verhuurd wordt, die heeft al 120.000mijl op de teller staan

    blijkbaar is dat ook een lucratieve business want ze hebben intussen ook een andere lambo (de witte) en een aston martin (de zwarte) er bij genomen

    ik lijk wel een vrouw dat ik alleen de kleuren zo weet, ipv de types!

    Login om te reageren
  23. Chris zegt

    28 juli 2009 om 19:52

    Ik ben eens even op die Toys for Boys website geweest en kom tot de volgende conclusie.

    – Entrance fee (eenmalig) + Member Fee = 20500 euro.
    – Daar krijg je 7200 punten voor, die goedkoopste klasse is de A-klasse waar een Hummer H2 en BWM 645i tot de enige opties behoren. Deze kosten in de winter 145 punten per dag. In de zomer is het duurder.

    Dat betekent dat je ruim 20.000 euro betaald en dan mag je wel geteld nog net geen 50 dagen in de goedkoopste klasse en in het goedkoopste seizoen genieten van je sportwagen. Dat is dus 400 euro per dag. De duurste klasse kost je 2562,50 euro per dag.

    Laten we eerlijk zijn, er is geen hond die al zijn credits opmaakt of enkel de goedkoopste klasse kiest. Het kost dus wat, zo’n clubje. Kan je niet beter een snelle bak bij Hertz of Avis huren ofzo? Of gewoon een ferarri huren voor een bedrag van circa 1200 euro.

    Login om te reageren
  24. Ruben zegt

    28 juli 2009 om 20:08

    23.000 euro max? Kansloos!

    Als je als super/sports car bezitter om 23.000 euro verlegen zit, is er al eerder iets mis gegaan.

    Login om te reageren
  25. jamesBROWN zegt

    28 juli 2009 om 20:35

    Hahaha, wat een idioot idee! Dat wordt vast een clubje met 2dehands 360 Modena’s waarvan de eigenaren het onderhoud/verbruik niet kunnen betalen…
    Lijkt me niet dat eigenaren van de huidige supercars daar enige intresse in zullen hebben.

    Login om te reageren
  26. jamesBROWN zegt

    28 juli 2009 om 20:37

    Oh ik heb nogal köd gelezen… maar toch, wie gaat daar zn 670 SV nou voor inschrijven?

    Login om te reageren
  27. Chriskeeh zegt

    28 juli 2009 om 21:32

    Goh, dan moet mijn Peugeot Partner Quicksilver wel wat opleveren! :d

    Login om te reageren
  28. Fre zegt

    28 juli 2009 om 21:45

    1 ding: van die clubjes: “willen maar niet kunnen”

    Login om te reageren
  29. Klassiekerrally zegt

    28 juli 2009 om 22:18

    Een supercar koop je voor jezelf, als beloning voor een goede prestatie in welke vorm dan ook. Die auto mag niemand met z’n gore fikken aanraken. Het is JOUW auto.

    Of je bent te makkelijk aan je centen gekomen (georganiseerde misdaad?) en het kan je allemaal geen ruk schelen. Dan ben je gewoon een poser en geef je geen drol om auto’s.

    Just my 2 cents…

    Login om te reageren
  30. landedrie zegt

    29 juli 2009 om 00:17

    Wie wilt dat nu? Een ander die even volgas gaat geven met jouw dure wagen. Ik zou het vast en zeker niet overwegen.

    Login om te reageren
  31. Benjamin1 zegt

    29 juli 2009 om 01:21

    Ik leen mn vriendin toch ook neit uit!?

    Login om te reageren
  32. ramond zegt

    29 juli 2009 om 01:26

    Komt me bekend voor : revo250… niemand? Marbella en Monaco… opgericht door een bekende rijder, ben even naam kwijt… alles opeens pleite… verdwenen… weg inleg weg auto’s… leuke truuk… nabellen bleek al snel dat vanalles niet klopte… net zoals Fre schrijft… wegblijven, als je auto niet kunt betalen… als het mooier klinkt dan het waar kan zijn… weet je genoeg. Ik rekende uit wat mijn auto dan per km zou doen… ik dacht toen al… dat kan niet… doet niemand z’n auto voor uitlenen aan een vreemde… heb hem 2 keer aanvrienden uitgeleend die met schade terugkwamen maar waren zo netjes het gewoon te betalen..

    Login om te reageren
  33. Smokin zegt

    29 juli 2009 om 06:35

    Twee malloten die eventjes 20 rondjes Zandvoort in jouw Enzo doen, en jij krijgt 6 tientjes. Er moet wel iets meer tegenover staan dan dat, want hier trapt niemand in.

    Login om te reageren
  34. get l4id zegt

    29 juli 2009 om 12:40

    kan ik ons pap zijn auto beschikbaar stellen?

    Login om te reageren
  35. Jochempie zegt

    29 juli 2009 om 12:57

    23.000 euro!! Wat een belachelijk laag bedrag! Als je er vanuit gaat dat je het tienvoudige hebt betaald voor je supercar en je nagaat dat hij met deze sletterij binnen tien jaar is afgeschreven maak je dus verlies! Belachelijk plan.

    Login om te reageren
  36. Jochempie zegt

    29 juli 2009 om 12:58

    @get L4id: Een Suzuki Cappuchino is geen supercar dus dat heeft weinig zin….

    Login om te reageren
  37. Svenska_Aeroplan_AB zegt

    29 juli 2009 om 21:18

    @ Lincoln: over je vraag en aanbod… kan me me nog wel voorstellen dat er veel vraag naar is, maar aanbod????

    Denk bijzonder weinig in dit geval…
    Vreeeeeemde constructie!

    Login om te reageren
  38. BananaFlip zegt

    30 juli 2009 om 20:33

    Klinkt als een leuk clubje!

    Login om te reageren
  39. bart zegt

    14 november 2009 om 12:27

    goeiedag,ben bart22j bijna 23j en heb nog men rijbewijs ni wie wil me goedkoop en snel goed met een auto leren rijden moet echt van 0 beginnen en veel geduld hebben.;) ben van wenduine(de kust) niemand die me zo snel mogelijk aan rijbewijs kan helpen???? dank op voorhand. grst

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North