
In de spits al spookrijdend wheelies maken. Beste motorrijders, dit is de reden waarom sommige automobilisten er de schurft aan hebben als jullie weer eens tussen de files door jakkeren.
Zoals altijd gaat het om de uitzondering die het voor de rest van de groep verpest, maar deze dude verdient wat mij betreft een open portiertje en bijbehorende solovlucht, wat een idioot. Op een Yamaha R1 jaagt hij door de spits en brengt hij keer op keer zichzelf en anderen in gevaar. Soms heeft het er zelfs de schijn van dat hij automobilisten schampt terwijl hij zich een weg baant door de drukte. Het levert vermakelijk kijkvoer op maar wat een idioot. En wat een lelijke muziek.






De Darwin award staat al te wachten. 1 foutje is genoeg.
Behoorlijk lomp……. maar laat wel duidelijk zijn dat niet elke motorrijder zo levensmoe is…..
dit kan ik niet echt waarderen! zo iemand moeten ze het papiertje gewoon afpakken!
En ik zat te wachten op een harde knaller, maar die kwam er maar niet.
Ah, een motorrijder met een doodswens.
Ik doe ook wel eens dingen op mijn SV1000 wat niet mag, maar niet op zo’n manier:P
Ja.. Weinig over te zeggen. Lef heeft ie.
Mooie commentaar bij het filmpje! Er zijn er veel die als ze dit zouden gezien hebben andere (lees: negatief tov motards)commentaar zouden geven.
Met zo’n snelheid tussen de file rijden, dan moet je echt heel veel vertrouwen hebben in de waarzegster die zei dat je voorlopig nog niet zou overlijden… :?
shit zeg… hoop dat ik zo iemand nooit tegen kom hier in de buurt:S
tja .. er zijn nou eenmaal luitjes die de playstation niet spannend meer vinden ..
en waarom zou een automobilist een schurft hekel moeten hebben aan een motor-rijder ??
ik geef ze ALTIJD de ruimte ..
kleine moeite en kost me nix ..
En nu maar hopen dat ie orgaan donor is. Maakt deze mafketel zich waarschijnlijk binnenkort ook nog eens nuttig.
@Rob: Als he op z’n bek gaat liggen z’n organen over 200 meter uitgeveegd, dus daar heb je niet zo veel aan… :?
Volgens mij kom je dit soort dingen dagelijks tegen in Moskou. Gestoord natuurlijk zo tussen die file door, en wel heel scary met die tegenliggers, sodeju…
Muziek komt van The Matrix achtervolging. Dus hij zou eigenlijk op een Duc moeten rijden.
Lijkt er op dat het filmpje wel sterk versneld wordt afgedraaid.
@Beetje Verward: idd lijkt soms versneld
breathless…
wat een idioot.. gaaf om te zien.. maar dan haal je écht nergens meer in t leven voldoening uit..
lekker ook tussen beide rijrichtingen, op die gladde witte strepen!
Het lijkt me sterk dat deze man lang leeft…
Zoek eens op ghostrider op youtube jongens dat is nog een stapje erger
@Stopwearingpants: klopt,kende ik al een tijdje, dat is serieus leip :P
@Stopwearingpants:
Ghostrider is idd een stapje erger, maar die leeft inmiddels ook niet meer……
@s4: Dacht het wel. Je bent denk ik in de war met de Zwarte Prins van Parijs.
Ontopic: ??? ?????? ? ????? ??????
Dit is redelijk onverantwoord maar het komt me heel anders over dan bijvoorbeeld dat balkan filmpje van overlaatst of dat filmpje met een CL.
Dit is op een snelweg, rijden alleen maar auto’s en andere motoren rond, geen spelende kinderen, fiesters. En als je hier een fout maakt dan bij jij het die doorgaans met de zwaarste problemen zit.
Nu dit gezegd zijnde, ik vind het in een andere categorie thuishoren, maar daarom niet minder absurd.
Hij is sowieso geen hele goeie rijder. Hij trekt wel z’n wiel te pas en te onpas omhoog, maar schakkelen terwijl kan hij niet dus hij is beperkt tot z’n toerenteller op is. Hij heeft wel verdomd veel lef.
Pfff wat een slakkengangetje…
Moet kunnen.
CasperH: wat ben jij een muggezifter.
Ik zie niets raars… Ben nu al bijna een week in Moskou en je ziet dit dus continue… Politie incluis!
Leuk filmpje, van mij krijgt hij een bak koffie als hij langsrijdt.
Net zo achterlijk als die klaptosti van een tijd geleden die dit deed met een auto.
Trouwens, is die Ghostrider niet in scene gezet? Ik dacht dat er namelijk een heel team achter zat die alles goed in de gaten hield.
tering wat een mongool. Ik rijd zelf ook motor en wil er nog wel eens tussendoor gaan zeg maar, maar dit slaat echt alles. DWAAAAAAAS
Als ik het zo bekijk wat ze daar in Rusland aan het doen zijn en wat voor volk er vandaan komt, dan vraag ik me af of het afbreken van Het IJzeren Gordijn wel zo een goed idee is geweest…
vond de muziek spannender dan het filmpje…
@ CasperH
Wat is dat voor politiek-correct gelul? En dat hij zijn eigen leven op het spel zet klopt, dat van de andere weggebruikers valt wel mee. Anders rij jij een keer tegen de achterkant van mijn vader’s Range Rover aan zittend op een motor. Mijn pa heeft waarschijnlijk niks.
@Sneep: Je beschuldigt een ander van “politiek-correct gelul”. Dan beschuldig ik jou van dom gelul. Is net wat erger dan “politiek-correct gelul”…
@Sharp:
Als je op school had opgelet weet je dat de term
‘politiek-correct’ staat voor dom gelul. En misschien kan je onderbouwen waarom je mijn post dom vind. Ik deed hetzelfde bij Casper dus doe je best.
je moet toch wat als het zo druk is en er een knappe russische met het eten op je wacht :-)
Als je zo door het verkeer wilt, moet je ten eerste goed kunnen rijden en niet te zwaar tillen aan je ouwe dag.
Russische roulette op de motorfiets….
Deze haalt waarschijnlijk de kerst niet.
Balls of steel!
Ik haal ook wel eens wat uit op mijn Duc 999, maar dit is echt belachelijk.
Overigens raakt hij geen andere bestuurders, maar zijn achterwiel blokkeert waardoor hij begint te slippen als hij terug aan het schakelen is. (Afremmen op het blok, van de 3e versnelling, naar de 1e versnelling, blokkade achterwiel)
Ik vind dit echt belachelijk hoor. Ik ga tijdens files ook tussen de autos door, maar het verschil is stapvoets. En als ik denk, dit gaat niet passen, ga ik niet aso zitten te toeteren, maar wacht even totdat de bestuurder mij wel heeft gezien en ruimte voor mij maakt. Deze bestuurder mogen ze van mij echt wel het rijbewijs afpakken, want dit heeft niks meer met een adrenaline kick, of motorrijden te maken.
een beetje hetzelfde zoals met bepaalde bevolkingsgroepen in Nederland… “eentje verpest het voor de ander”… uh uh
volges mij is het einde doorgespoeld, hij beweegt heel abrupt met zijn hoofd en die bewegingen zijn ook te snel eigenlijk
volges mij is het einde doorgespoeld, hij beweegt heel abrupt met zijn hoofd en die bewegingen zijn ook te snel eigenlijk
…”waarom sommige automobilisten er de schurft aan hebben als jullie weer eens tussen de files door jakkeren.”…
Nee hoor…ik heb er helemaal geen hekel aan.
Ik ga zelfs een stukje opzij en als er zo’n jakkeraard een keer falikant op zijn motroend snuffertje gaat ben ik ook geen uilepisser en zal ik altijd blijven lachen :)
Ik ben altijd een groot fan geweest van de Ghostrider, maar dit slaat echt alles en is de vergrotende trap! Die gozer heeft echt ballen welke elk zo groot zijn als een skippybal! Ik heb in spanning zitten kijken..
ff rijbaantje wisselen en hij is plat… en met zo’n snelheid kun je een automobilist niets kwalijk nemen als zo’n mongool er tussendoor komt zetten!
klapmongool
@ CasperH: Als jij dit lelijke muziek vindt, heb je duidelijk geen enkel besef waar dit van afkomstig is. Goede blogger ben jij.. Doe zo voort.
@Mineraal:
Wat heeft de afkomst van dat nummer met smaak te maken?
En btw, ik denk dat iedereen hier gewoon jaloers is op de extreme precisie waar deze persoon met een motor overweg kan. Daar kan iedereen hier een puntje aan zuigen!!
Ik vind dit nu net een vette beat! Love it! Ik hou van zulke filmpjes, alleen niet in mijn straat aub..
wat een beunhaas
op een R1 ?!!!
ik zou perongeluk inschuiven mocht ik hem zien !
heeft gvd wel lef …
Die vent is idd zot en levensmoe… maar die motor… wat een beest is me dat! En elke halfblinde aap kan zien dat die vent echt wel goed kan rijden, gestoord of niet, dat zal niemand ontkennen…
versneld afgespeeld een deel?
dit is niet vet noch stoer. Toegegeven hij heeft wel skills maar dit vindt ik gewoon arrogant
ben er zelf ook niet fan van om zo door het verkeer te rossen. maar we kunnen zeggen wat we willen:
deze kerel kan rije.
Ach het bewijst des te meer dat een mensenleven niks waard is in Russia.
redelijk nutteloos, een helikopter is sneller…
das geen lef of skill das gewoon heel erg stom of ben ik de enige die dat vind??
Zo! Die is goed met een motor…
Wat een sukkel….
Deze man is eerder toe aan een eikenhouten kist dan een Daewoo.
Akko ?
@Mineraal en iedereen die hier stiekum toch bewondering voor heeft.
Ik heb als instructeur bij een circuit school voor motoren in Engeland gewerkt en laat ik vooropstellen, deze vent kan er helemaal NIETS van… Ballen heeft hij zeker, maar skills ho maar.
Vanaf de 4m40 tel ik 5 flinke slippers (je hoort ze ook, alsof je met schuurpapier over karton schuift), waarbij hij zelfs de controle bijna verliest (je ziet de kop van de motor schudden – zero controle). Iedere idioot kan (blijkbaar) met 100 km/u door een file heenrijden. Maar let maar eens op hoe hij remt – 1 keer hard grijpen en slippen… geen enkele controle! hij komt stuiterend op het voorwiel tot stilstand. Geval van grijpen
en niet loslaten.
Iedereen op dit forum kan dit binnen een week leren, hier is geen skill te vinden, het is gewoon point-and-shoot. De vraag is of je het wilt leren.
Het moge duidelijk zijn, het betreft hier geen vaardige rijder, maar een krankzinnige amateur.
@MWV
Hou jij t nou maar bij je verrotte fiets (met je ik heb als instructeur bij een circuit voor motoren gewerkt en deze man kan er niets van)
T is toch duidelijk dat je dit niet zomaar kunt en dat je hier wel degelijk skills voor moet bezitten.
zadel van je fiets eraf en erop zitten droplul!!