
De combinatie Peugeot en mooie auto’s leek lange tijd onmogelijk, maar terwijl iedereen struikelt over elkaars elektriciteitssnoeren koppen de Fransen gewoon even een van de mooiste tweezitters in tijden de vloer op.
De RCZ wijkt nauwelijks af van de concept van twee jaar geleden, en dat is lovenswaardig. Ster van de stand was de speciale introductieversie, die in een oplage van 200 stuks wordt geproduceerd. Deze auto is altijd parelmoerwit met zwarte velgen en is uitgerust met een 1.6 turbomotor met 156 pk. Vanaf nu is de RCZ Limited Edition op internet te bestellen voor €42.650.













Koopje.
Ik zag jullie hier gisteren kleppen met een Nederlandse woordvoerder o.i.d… Maar een strak wagentje is het in het echt zeker!
Ongelooflijk lelijk, sorry, maar kijk alleen eens naar die koplampen. dat is zo peugeot en zo lelijk!
Nog 9 dagen en ik zie hem live. ;)
Alleen wel jammer dat je veel meer peekaas voor 3k minder kan krijgen in de vorm van de mazda3mps, maar deze peug is wel supermooi!
Echt een strakke bak!
Ik was al geen fan van peugeot…
en nu al helemaal niet!
afgrijselijk!
niet duur voor 42k alleen jammer dat hij maar 156pk meekrijgt.
Een van de mooiste tweezitters in tijden??
Bij lange na niet!
Doe mij de mini roadster maar;)
Leuk,dat ze op de website van de RCZ aangeven hoeveel er nog beschikbaar zijn. Zojuist nog 127 stuks :-)
Ter aanvulling: die 127 stuks geldt voor Europa.
Hopelijk is de grille groot genoeg om die 156 paarden te koelen.
Zou dit de Safety car van Le Mans 2010 worden??
Binnenkort een testje met de RCZ en de Mini Coupe?
het is peugeot eindelijk gelukt!! Ze hebben een mooie en stoere twee-zitter ontworpen!
Mislukte Audi TT
Wat een enorme overhang weer. De helft van de auto zit voor de voor-as!
Die limited is heel erg mooi! Ik moet toegeven dat ik het in een beetje standaard uitrusting geen super mooie of spannende auto vind, maar zo wel. Toch is er twijfel over één ding en dat zijn die mooie donkere ruiten. Die dingen staan super en maken de limited echt af, maar die zullen we natuurlijk op de weg niet zo terug zien want dat is niet roadlegal…..
het is gewoon precies hetzelfde als dat concept van 2 jaar geleden, bahalve de kleur is anders
Wat weegt ie?
Ik kijk er naar uit deze auto in het echt te kunnen bewonderen. Volgens mij is hij dan nog indrukwekkender.
Niet verwacht dit ooit nog te zeggen, maar dat is een super mooie Peugeot. Ook wel chill dat ze trouw zijn gebleven aan het concept, dat hebben ze toch goed bekeken!
Mooie eerste zin :P .
En hij ziet er, afgezien van het al zwaar bekritiseerde smoelwerk, ook heel erg lekker uit met zwarte velgen.
Al is 156 pk natuurlijk veel en veel te weinig.
Graties tip: wit met grijs dak en zwarte wielen: NIET DOEN!
Mooi, imo zelfs heel mooi, wil hem ook eens erg graag irl zien.
ick …
Gewaagd en extravagant, juist nu in deze tijd.
De voorkant kan inderdaad beter, maar de achterkant en van de zijkant is hij (niet zij, voor miniisten) echt zeer mooi. De 607 had of heeft ook zo’n mooie achterkant, je ziet dit veel terug bij de huidige generatie auto’s.
Over smaak valt niet te twisten!!!
Dit ziet er stiekem toch wel erg gaaf uit joh! En dat voor een Peugeot? Knap hoor! Ik denk dat de Audi TT het hier nog moeilijk mee gaat krijgen…
Ik snap gewoon niet wat Peugeot slecht doet? Naast deze Peugeot 308 RC, vind ik de rest van de Peuzen incl de 3008 allemaal best tof. Of zitten er hier alleen maar Brabanders te tikken, die hun achternaam van Napo hebben gekrgen. sorry dat ik zo flauw ben, maar waarom ook van die flauwe posts, blijkbaar is niet iedereen het eens met die Peugeot bashers
RCZ uiteraard
hey ik heb deze auto bestelt waar kan ik deze bezichtingen
weet dat iemand grtz kevin
Ik heb net in de RCZ gereden grandioos.
Wat een wegligging.
De looks zijn live heel mooi.
@Solstice :de rcz limited edition heeft carbonnen speigelhulzen en een carbonnen dak geen grijs dak