
We wachten al tijden op een fatsoenlijke vierdeurs cabriolet, zoals de Ocean Drive concept die Mercedes-Benz ons in 2006 liet zien. Het platform van de Porsche Panamera biedt veel mogelijkheden voor de ontwikkeling van diverse varianten en een open variant staat reeds gepland, zo laat ontwikkelingschef Wolfgang Dürheimer weten.
Helaas zal het geen “vierdeurs cabrio” worden, volgens auto-motor-und-sport.de verliest de Panamera 2 deuren indien deze in cabriolet-vorm wordt aangeboden.
De Panamera cabrio zal een stoffen dak krijgen, net als alle andere open Porsches. En uiteraard komt er ook een diesel, handig voor in de lease.
Met dank aan 200SX voor de geweldige photoshop!





mooie photoshop
wat een geweldig slechte fotoshop zeg….
Ik word bijna bang van zoveel talent.
De kwaliteit straalt ervan af. Een soort Bauer Panamera zeg maar.
ohw yeah old school ms paint job
(..maar een goede poging! En dat moet geloofd en gestimuleerd worden)
Volgens mij heeft ‘ie op het beeldscherm geschilderd en er een foto van gemaakt.
Hahaha, geweldig dat mijn Powerpoint creatie (*ahum* photoshop is voor pro’s) toch nog van pas komt… lol :P
KoguchiPower aka 200SX
Lang leve MS Paint!
Leuk, de stoeltjes uit een Panda MKI.
OT: dat motor voorin platform zou wel eens de Porsche standaard kunnen worden ;-)
Ik denk…..dat ik mijn eten niet langer binnen hou! Wat een lelijke fotoshop. Hoop dat Porsche dat toch iets beter kan.
Wat zitten jullie hier allemaal te zeuren over de slechte photoshop! kunnen jullie het zelf beter dan? Nee, waarschijnlijk niet. Weet je hoe lastig het is om zo’n auto te maken waarbij je ook de goede diepte lijnen gebruikt zodat alles klopt. Voordat je begint te mouwen probeer zelf dan maar zo iets te maken.
gr.
Een Panamera Cabrio? Wat precies voegt dat nu toe aan het programma van Porsche? Een vierzits cabrio, goed. Is daar zoveel meer vraag naar dan naar de tweezits? Het lijkt wel een gedwongen uitbreiding: We moeten iets nieuws hebben!
@ Koguchi; Goed gedaan hoor. Trek je niets aan van de meesten hier, die zijn niet zo slim als Davyburger. ;)
slechte photoshop indd.
Kan ik het beter? nee, maar ik val ook niemand lastig met mijn non-talenten.
– Dus niet zeiken als mensen het afkeuren en zelf niet beter kunnen.
Als je iets niet kan, moet je het OF niet doen OF niet erg vinden als mensen gaan zeiken.
massoolll
@ Davyburger
Ooit gehoord van geen tijd!? Dit kan echt vééééél beter. Maar ik snap natuurlijk ook wel dat de slechte fotoshop grappig bedoeld is.
ohja om nog een beetje ontopic te blijven;
Laat die panamera cabrio maar zitten.
De 911 heeft al een perfecte cabrio, een van de mooiste cabrio’s tegenwoordig vind ik. Dus niet gaan lopen klooien met dit soort spul.
Jongens toch, jullie zien echt de grap niet in die “photoshop” he ? Dat het zo basic gedaan is maakt het net grappig zitten jullie te zeiken over slechte photoshop.
@Markus; wat heeft frans dermee te maken?
Baur dus :P
Best erg om zo’n hoge kwaliteit photoshop te plaatsen op de hoofdpagina lijkt me.
Crisis bij autoblog?:P
@ Citrofiel
Dank u. :D
@ AMGJunk
Was een hele tijd geleden een soort van contest op AB en AJ om deze bewuste foto op een grappige manier te photoshoppen om zo nog iets van die panamera te maken. Dus niks mensen lastig vallen met non-tallent. Is al een hele tijd geleden geupload en AB heeft hem nu gewoon uit het archief gevist. btw deze creatie is heus niet serieus bedoeld hoor.
wat een lelijke shop zegg :shock:
dat kan beter
-edit: nutteloze bijdrage-
@Bramster: dank u ;)
Die fotosoep is geweldig, stelletje cultuurbarbaren!
@ KoguchiPower:
Gelukkig maar :mrgreen:
Porsche… You sneaky bastard. :lol: Geef je eindelijk toe dat je al die jaren het motorblok verkeerd hebt geplaatst in de 911. Je bouwt dan toch stiekem een 911 cabrio met het blok voorin in de mom van Panamera cabrio. Zeker om een beetje wind uit de zeilen te nemen bij de (steeds meer gerucht makende) toekomstige Nissan GT-R convertible. Kun jij misschien eerder “snelste productie cabriolet op de Nürburgring Nordschleife” claimen.
@ Catch: Bauer, van die BMW’s die half cabrio waren… Frans heeft er geen hol mee te maken, die rijdt Mercedes toch? :)
Persoonlijk had ik de paus er nog even in gephotoshopt…
Ow photoshop? Ik had heel even het gevoel dat ze de panamera toch nog stylistisch voor elkaar hadden gekregen.
“De Panamera cabrio zal een stoffen dak krijgen, net als alle andere open Porsches.” Sorry? Vergeet je nou voor het gemak even de hardtop-convertible 911’jes? :)
@Rogue, een hardtop-convertible? Meen je dit nou? ‘Carspotter pur sang, as seen on tv’? Was jij de gast die een Boxster voor een 996 aanzag?;)
Jij doelt op de optionele hardtop, bestaande uit één deel, waarbij het stoffen kapje opgeborgen blijft? Alle 911’s hebben een stoffen kapje.
@ frans: Nee, ik was niet die “gast”. :) En mja, optioneel of niet, er zijn Porsches met een hardtop. Ik wilde het alleen even vermelden. :)
Zoals je het vermeldde leek je toch echt te impliceren dat de auteur van dit artikel zich vergiste (“Sorry? Vergeet je nou (…)”).
De stelling was dat alle open elfjes een stoffen dakje hebben en dat is waar.
Ziet er bruut uit! Pluim voor de skills van de photoshopper!
Ik had een beetje het Landaulette gevoel bij de ehh photoshop.
Als het een beetje meezit zal het productiemodel van ons 4deurs cabrio’tje tijdens de GP van Monte Carlo volgend jaar aantreden, de enige 4deurs cabrio met 670pk, met een Heuliez dak systeem a la Peugeot Macarena
http://www.youtube.com/watch?v=hwYqAlXsTi4&feature=PlayList&p=BA76DCFA6E05E206&playnext=1&playnext_from=PL&index=5
@ frans: Ik zie hoe je het kunt interpreteren ja. Maar de tekst is ook op meerdere manieren te lezen, ik las er in dat ze zeiden dat er Porsche cabrio’s met alleen een stoffen kap zijn. Maar er staat inderdaad dat ze allemaal een stoffen kap hebben, en dat is een waarheid als een koe. :)
Uiteraard is het een grap, als je dat niet ziet….. En voor de mensen die zogenaamd geen tijd hebben om het zelf beter te doen. Het resultaat van een half uurtje knoeien:
Nice work @ Gert! Maar dat zit wel erg in het vaarwater van de 911.
@ Gert
Ziet er al beter uit. Maar “zogenaamd” geen tijd betekent voor mij gewoon geen tijd. Ben student!
@ferdinand1: Als student zeggen dat je echt geen tijd hebt, dat kan wat lachwekkend overkomen. :-) Ik kan het weten, ben zelf net klaar.
Over de foto: zag net dat de achterkant van het zwarte gedeelte niet helemaal parallel loopt met de lijn van de auto, heb hem op de pc nu wel recht, maar het idee blijft natuurlijk hetzelfde ;-).
het wordt toch een targa op zijn hoogst.
hoezo wordt dit op autoblog gezet? niveau?
@joost
Ehmm? Omdat dit nieuws over auto’s is? Heb je het gelezen of alleen het plaatje bekeken om vervolgens een berichtje te typen en verontwaardigd op plaats reactie te rossen?
Ontopic:
Waarom een vierdeurs cabrio? Een bently continental gtc zou ik ook best met drie vrienden willen rijden…
Ik zie niet veel verschil met de 911 Cabrio, waarom zouden je in hemelsnaam een Porsche Panamera Cabrio kopen, als je voor zowat hetzelfde geld (waarschijnlijk) ook een 911 Cabrio kunt krijgen? Als je die 4 deuren houdt, heb je tenminste nog een beetje exclusiviteit…
@ Gert, wow! Super photoshop! :) Op die manier ziet ‘ie er best goed uit!
OT: wat dachten jullie van de C-Airscape:
die Citroen is best mooi! ik hou wel van die nieuwe Citroens! ook grappig dat er Peugeot achterlichten op die photoshop zitten!
Waren er vroeger niet een paar Amerikaanse 4-deurs cabrio’s?
@ koreantaxiproductions,
bedoel je de achterlichten van de Citroën? Het is namelijk geen photoshop, maar een echt concept. Het kan wel dat de achterlichten op die van de Peugeot lijken, Citroën en Peugeot zijn namelijk gelieerd aan elkaar.
Photoshop, the one and only :P
Ik hoop dat de maker van bovenstaande foto weet wat Photoshop is… Wat een stom paintkereltje
Goed zo Gert- Laat ze het maar zien hoe je dat moet doen. He gasten lekker sterk hoor, kankeren op dat tekeningetje en dan zelf niets beters er voor in de plaats tonen. :mrgreen:
@Cardesigner, een president is er in doodgeschoten (hint), de Eerste Wereldoorlog is er in uitgebroken (hint 2)
@mijzelf overigens was die van de Eerste Wereldoorlog niet Amerikaans, maar een Oostenrijkse auto.
Dit zou wel het hele imago van de Panamera
verneukenrechtzetten.@ Gert
Da’s een photoshop van mij ;) .