
Tanken doe je zo.
De Porsches van RWB kan je onder het kopje ’tuning’ wegzetten maar eigenlijk is het kunst. Het is de visie van één man, schopt tegen de schenen van puristen en werkelijk iedere auto is uniek met de hand gemaakt. Per model wat binnen komt bekijkt Nakai-San wat er mee moet gebeuren, in overleg met de eigenaar maar hij bedenkt vooral zelf wat het beste bij de klant past. Je krijgt maar één RWB Porsche. Als je er meer wilt moet je die maar apart voor je vriendin laten maken.
RWB’s extreme Porsche’s krijgen steeds meer fans. Het ‘imperium’ breidt snel uit. Inmiddels hebben ze naast Japan ook kantoortjes in het VK, de VS en Thailand.
Je laat een RAUH-Welt BEGRIFF Porsche bouwen voor het circuit. Ben je vervolgens op weg naar bijvoorbeeld Tsukuba dan kan niemand daar omheen. Dit is zonder twijfel een van de breedste creaties en die wil ik hebben. (foto: Aaron Mai Photography)
wel breed…
@bigcar: nogal ja:p
Rauw Welt is altijd Awesome.
Zulk mooi spul dat die gek maakt. En ze worden allemaal stuk voor stuk keihard gebruikt op het circuit zoals het hoort. En vaak ook met die gekke uitlaatsystemen erbij waardoor ze ook nog is monsterlijk klinken.
@The_12oach: rauh sukkel let is op als je wat typt.
@The_12oach: tuurlijk, meteen een sukkel als hij iets verkeerd typt. Het draait om de toegevoerde waarde van zijn comment, en in mijn ogen is die er zeker. Denk daar de volgende keer aan als je een oninhoudelijke reactie plaatst.
@BMW330Ci: haha hij noemt zichzelf een sukkel, verkeerd gelezen neem ik aan? Sukkel… (grapje)
@bloempot: haha hier ga ik inderdaad wel even hard af. Had er even overheen gelezen.
@BMW330Ci: WHAHAHAHAHA ik vind hem leuk. Het is je vergeven omdat je me zo hard hebt laten lachen haha.
@BMW330Ci: LOL!
@BMW330Ci: haha, FAIL!
Filmpje, met dezelfde gozer die staat te tanken achter het stuur …
http://www.youtube.com/watch?v=buizliyJYIk
ik was al fan.. heel apart, maar ongelofelijk vet!
De optische tuning is niet echt mijn smaak, maar ik bewonder zijn passie en bevlogenheid om het onderste uit de kan te halen.
Jaaa! Kwam dit spul rond 2001 tegen op ze interwebz. Hooked ever since.
Leuk filmpje hier: http://maiham-media.com/film-media/rauh-welt-begriff-shinjis-rwb-964/
Wat is “ie monsterlijk breed. 993, de mooiste porsche in mijn ogen, is zo’n versie. Prachtig.
Walgelijk, doe maar een normale 911 voor mij dan.
Doet mij een beetje hier aan denken;

Waar gebruik je de extra ruimte aan de zijkant voor ?
@norge: drugs natuurlijk, hier rijd geen gewoon volk in lijkt me..
weer de uitlaat in het midden, dan kan ik alweer mijn aanhangertje er niet achter hangen.. waar moet je de trekhaak monteren op dit ding ?
Maar ik kan natuurlijk wel een extra grote imperial erop zetten, die kan ik tot op de spoiler door laten lopen
http://vimeo.com/27545197
@rotarypowah: Cool, man! Hoe je van een technisch perfecte, maar klinische Duitse sportwagen een stukje ziel op wielen maakt.
Japan, it never disappoints.
@bozewolf: Nooit Japanse porno gezien?
@Northwestern: haha goed gezegd
@Northwestern: Jawel, wat is daarmee?
@bozewolf: Rare geluiden imo ..
@bozewolf: Teleurstellend.
@rotarypowah: die wilde ik net plaatsen xD
filmpje zag ik laatst al via HD-car-videos
maar die man kan echt gewoon goede en mooie auto’s bouwen
niet voor niets komt er betreft auto’s goede dingen uit het land van de rijzende zon
Japanners zijn dan ook 100 keer meer autogek dan wij Europeanen, of zelfs dan Amerikanen.
Die matte is ook zeker bruut.
@bozewolf: Japanners slaan altijd flink door.. :lol:
Doet deze Porsche ook iemand anders denken aan de tuning die Koenig in de jaren 90 gebruikte om Testarossa’s en 560 SEC’s mee te mishandelen?
@theblackstig:
Hahaha, deze bedoel je !?
@theblackstig: @rechercheur: die Testa Rossa vond ik nog wel enigszins gepast, dat klopte wel met de oorspronkelijke lijnen, maar hier rijdt idd een Mercedes W107 SL rond met zowat dezelfde verbredingen als op die TR… de sleuven die ze bij de TR verwijderd hebben die hebben ze er bij zo’n Mercedes opgeplakt… lijkt wel recycling… en zo maakten ze van een mooie SL een lelijk gedrocht pfff
De Porsche op de foto vind ik niet zo geslaagd, maar mijn god wat maken ze bij RAUH-Welt gave machines. Op een of andere manier hebben die hevig aangepaste oude 911’s allemaal iets speciaals. Al is zo’n hardcore versie misschien wel het allermooist.
.
Deze 911 plus garage is natuurlijk ook om te watertanden.
http://www.autoblog.nl/archive/2011/06/27/betaalbare-droomgarage-is-betaalbaar
.
En ook Singer maakt hele mooie dingen.
http://www.autoblog.nl/archive/2011/07/14/singer-gaat-verder-met-de-911-lichtersnellerbeter
een van de weinige Porsches die ik wel zou willen :D
En Belgisch bier op de zijkant!
Stella Artois
Godnondeju!
Achjoh, een vriendin van me is breder als ze dr vet uitrolt !
ziet er leuk uit! Je hebt meer breedte dan een vrachtwagen met zo’n Porsche :-)
Rauh Welt maakt erg mooie auto’s. Ik ben ook al tijden fan, maar ik kan maar niet begrijpen waarom de techniek in 95% van de gevallen gewoon non-turbo auto’s zijn soms zelfs nog met de automaat. Ik bedoel je verwacht toch wel tenminste 400pk in de bovenstaande auto, en niet +/-300pk zoals de meeste RWB autos hebben
heerijk die rauh welt porsches! sinds ik ze ooit 1x gezien heb, vind ik ze al geweldig. echt wat een auto’s creëert deze vent. ongelofelijk!
Vooral leuk dat hij 930’s en 964’s lastig valt. Dat zijn tenminste echte porsche’s.
@Hupke: juist jammer, prima klassiekers vernaggelen. Laten ze op de 996 overstappen.
@mashell:
Er zullen nog wel genoeg liefhebbers dingetjes overblijven.
Maar al die porsches die niet in concourse staat zijn kunnen toch beter gebruikt worden.
Een standaard porsche (die niet in concourse conditie is) is zoiets als een blanco schilderij van picasso, een pornoster zonder implantaten of een metalband zonder drum. Dat hoort gewoon niet. En volgens wat ik kan zien past hij ze aan hij vertimmert ze niet, kan je gewoon terug ombouwen.
Superdikke bak! Ik zou d’r ook wel een willen hebben later, want cool, dat is het juiste woord bij deze dingen!
Ik vind het persoonlijk wàlgelijke dingen, Wat een pear-shaped fattie! Is meer een karikatuur van een Porsche..:S
wat een godslelijke grafkoffers..
Vind het een beetje Corsa tuning.
De RWB Porsches zijn inderdaad koppendraaiers. Maar de mooiste van RWB vind ik toch de Silvia S15.