
…En dat is best iets om even voor te gaan zitten. Zou het Renault dan na jaren toch eindelijk lukken weer eens een mooi product op de markt te zetten? Over iets meer dan een etmaal weten we het.
Op dat moment staat de aftelklok op de speciaal voor de introductie van de coupé in het leven geroepen website namelijk op nul, en zal het virtuele doek van de auto worden afgetrokken. Het concept dat we in Frankfurt mochten aanschouwen was in ieder geval zeer veelbelovend, zelfs autoblogger (fervent Laguna-basher) kirde het uit van plezier bij het zien van de Laguna.

Natuurlijk zal het productiemodel het moeten doen zonder de vleugeldeuren, gepoedercoate velgen, diffusor achter, en misschien zijn de stijlloze ramen ook wel gesneuveld. Maar het goede nieuws is dat we op het beeldmateriaal dat we begin deze maand onder ogen kregen weinig veranderingen in de lijnen van de auto konden bekennen.
Het productiemodel van de Laguna Coupé zal trouwens later dit jaar in levenden lijve op de autosalon van Parijs zijn te bewonderen.
UPDATE: alles is inmiddels bekend en is hier te lezen!





Teaser ziet er leuk uit
eindelijk!!
ik hoop wel dat ie meer kwaliteit levert dan vorig model die ik rij!!!
Ziet er stevig uit.
Ruben is op dit moment los aan het gaan in OPC’tjes op tv
welke zender?
Ik hou mijn hart vast…… en hoop dat het goed wordt
De link onder ‘website’ verwijst niet naar de website, maar naar het ‘lekkere kontje’.
-edit: nu niet meer!-
“stijlloos”… Lekker dubbelzinnig…
Zo min mogelijk veranderingen a.u.b. :)
Als ze hem inderdaad niet te veel veranderd hebben wordt dat een verdomd mooi wagentje. Die Fransen :)
Hoe leuk die er ook uit ziet het blijft een renault en voorwielaandrijver.
Ziet er fantastisch uit! Ik ben benieuwd hoe hij er in zijn geheel uitziet.
Dus het kan geen goede auto zijn? Wat wil je daarmee zeggen..
(Voor de post van STJ bedoeld natuurlijk;) )
Eindelijk is een keer een echt mooie Renault ;)
We hopen er maar op :)
Dit wilde ik dus net weten! wanneer wordt de laguna coupe onthult..
@Maartenb niet op STJ letten, rijd zelf een dikke smart met achterwielaandrijving :D
Na 25 jaar tientallen Alfa’s gereden te hebben, heb ik nu een Laguna 2.0 turbo uit 2004. Ongekend, wat een souplesse,rust, en flitsende acceleratie en gemiddeld benz.verbruik van 1 op 11.
Heb er een jaar garantie op, maar ondertussen heeft ie al 2000 km in Roemenië overleefd zonder krimp.
Alfa bijvoorbeeld, heeft voornamelijk successen in een ver verleden en DTM, een zogenaamd onsportief merk als Renault echter F1-kampioenschappen en vertegenwoordig in vele autoraceklasses.
Kortom, ik ben -een beetje laat- ovrtuigd. Turbo is eenvoudig te tunen van 163 naar 192 pk overigens en de latere types hadden al 205 pk met gigantisch hoog koppel.
Kom maar op met die coupe.
@Maartenb
Eigenlijk niet er zijn maar een paar fabricanten in de wereld die instaat zijn om een sportiefe voorwielaandrijfer te maken zo als honda met hun type R modellen. En mazda is er ook in geslaagd met de MPS3 maar renault is er zeker geen en zonder een LSD op de laguna coupe gaat het zeker niet lukken.
Tis dan ook geen sportauto…
@ STJ,
Vraagje, heb jij wel eens de nieuwe Laguna Coupe gereden?
Antwoord (kan ik namelijk heel goed zelfverzinnen), nee
Vraagje, hoe weet je dan dat dit geen sportieve voorwielaandrijfer is?
Ander vraagje, wel eens in een Megane/Clio RS gereden? ook geen sportieve voorwielaandrijver he?
Nog 1 klein vraagje dan, hoe rijd je Golfje GTI?
All die auto’s die je opgenoemd hebt zijn niet echt goede voorbeelden van voorwielaandrijvers als je de civic type R had opgenoemd of misschien de integra type r dan had ik je argument misschien een beetje serieus genomen.
@STJ: hoezo is een Megane R27 geen goed voorbeeld van een sportieve voorwielaandrijver? Of de Clio R26?
http://www.youtube.com/watch?v=EhCIzu21A8Q
http://www.youtube.com/watch?v=iUS3xmhz04c
Ehm Megane R26 en de Clio 197
@ STJ,
Ik begin nu toch echt te twijfelen of je wel weet wat voorwielaandrijving is,
Waarom vind je een megane of clio RS geen goed voorbeeld, dat mis ik namelijk een beetje tegenover een civic type R. Het zijn allebei auto’s met lekker wat vermogen, allebei voorwielaandrijving, allebei sportief afgesteld, het enige verschil is dat de 1 een honda is en de ander een renault. Waar zit het verschil dan in? zou je dat een uit willen leggen?
Ik weet dat mijn vorige opmerking of je de golf GTI wat flauw is, maar af en toe…
“en misschien zijn de stijlloze ramen ook wel gesneuveld”
Als je het filmpje op de Laguna Coupé website helemaal kijkt, zie je dat ze stijlloos zijn ;)
@ Rotorhead,
Gewoon een kwestie van opletten he.. :D
Wat een pracht van een auto, dat kan je van de vorige model laguna niet zeggen.
Ik had via het autoweek forum vernomen dat de onthulling in Monaco zou zijn, dus niet zo zeer online. Wellicht icm F1 race daar dit weekend?
Helaas voor iedereen die de kont en zijkant mooi vind (net als ikzelf) is de voorkant gewoon net zo buttugly als de gewone Laguna, bleh!
@Jaap: nee, de onthulling is volgens mij in Cannes, tijdens het Filmfestival.
Renault doet daar namelijk aan sponsoring ;)
http://www.autojunk.nl/pix/view/140552
De officiele foto’s zijn overigens al gelekt:
http://www.autoblog.nl/archive/2008/05/24/renault-laguna-coupe-is-officieel
Tsja, dat viel te verwachten, de hele server stort rond 19.00 uur in elkaar…