• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Renault schrapt lullige instapper met Megane E-Tech

Auteur: RubenPriest, gepost 12 maart 2025 om 13:51 – 4 Reacties

Renault schrapt lullige instapper met Megane E-Tech

Weg is de 130 pk sterke Renault Megane E-Tech, dit is de nieuwe instapper!

De Renault Megane E-Tech logeerde enige tijd op de redactie en was een prima elektrische auto. Wij hadden de 220 pk sterke variant, maar je kon de EV ook als instapper krijgen met slechts 130 pk. Daarmee doe je dit platform eigenlijk te kort, want juist die extra pk’s zijn gewoon lekker. Weet je wat, eigenlijk zou 220 pk de instapper moeten zijn bij de Renault Megane E-Tech.

Drie keer raden wat Renault gedaan heeft. De elektrische hatchabck heeft een schop onder z’n achterste gekregen. Weg is de brave 130 pk instapversie. Vanaf nu begint het bij 220 pk. De nieuwe instapper is de techno met de long-range batterij. Goed voor een theoretische 468 km actieradius (WLTP). Echt een facelift kun je het niet noemen. Het uiterlijk is nauwelijks gewijzigd ten opzichte van het model van voor de update.

Megane E-Tech nu ook als esprit Alpine

Nieuw is de komst van de esprit Alpine uitvoering, voor het eerst verkrijgbaar op de Megane E-Tech. Een leukere aangeklede uitvoering. Matgrijze lak, 20-inch zwarte velgen, subtiele Alpine-badges en van die details. De beste net-niet-Alpine.

Een gaaf onderdeel van deze uitvoering zijn de kuipstoelen. De stoelen zijn gemaakt van gerecycled textiel en blauwe stiksels. Net een hardloopschoen, maar dan voor je kont. Net als bij de Alpine-modellen is er een klein Frans vlaggetje verwerkt in de auto. Het blijven Fransen hè.

Renault Megane E-Tech instapper

Dit is ook nieuw

Naast het schrappen van de lullige instapper en de toevoeging van de esprit Alpine is er nog meer nieuw aan de opgefriste Renault Megane E-Tech. Er is een One Pedal-modus zodat je met één pedaal kunt gas geven en remmen.

Renault Megane E-Tech instapper

Verder heeft elke uitvoering nu standaard een 11 kW bidirectionele lader. Met de optionele V2L-adapter kun je deze zomer frikandellen op locatie bakken door je friteuse aan de Megane te hangen. Technologie die we al zagen op onder andere wat Koreaanse EV’s en nu dus ook beschikbaar op de Megane E-Tech. Voor wie sneller wil laden, blijft de 22 kW AC-lader beschikbaar.

Renault Megane E-Tech instapper

De informatie is bijna compleet. Wat Renault alleen niet heeft bekendgemaakt is wat de vernieuwde Renault Megane E-Tech moet gaan kosten, maar met het schrappen van de 130 pk variant zal de instapper duurder worden. Hou daar rekening mee.

Ook interessant!

  • Koop de bekendste Mégane RS 250 Cup van Marktplaats
    Koop de bekendste Mégane RS 250 Cup van Marktplaats
  • Prijs Renault 4 E-Tech is bekend: dit kost de vernieuwde 4!
  • Volledig nieuwe Renault 4 E-Tech nu helemaal onthuld
  • goedkoopste Mégane IV RS
    Goedkoopste Mégane IV RS van Nederland is een dikkerd

Nieuwste artikelen

  • Goedkoopste Nissan GT-R R35 ter wereld heeft een nadeel
  • Huh? Keert dan alsnog deze leuke sportauto terug?
  • BMW onthult wat NOOIT achter een betaalmuur gaat komen
  • Deze auto’s worden volgend jaar helaas geen youngtimer
FacebookTweetPinLinkedIn

E-Tech, Elektrisch, megane, Renault

Vorig bericht: « Hoe groot is de Tesla-schaamte onder Nederlanders?
Volgend bericht: Wie bezorgt dit huis een BETER gevulde garage? »

Lees Interacties

Reacties

  1. mashell zegt

    12 maart 2025 om 14:26

    Hebben ze ook wat gedaan aan het snelladen want van 15 naar 80% in 32 minuten is teveel, ik zou zeggen zo’n 12 minuten teveel. En dat is zo jammer want het is een van de mooiste wagens op de markt!

    Login om te reageren
  2. alcantara zegt

    12 maart 2025 om 16:35

    Deze auto is ook weer zo lomp en hoog. Een kwaaltje waar veel EV’s last van hebben.

    Login om te reageren
    • kniesoor zegt

      12 maart 2025 om 18:34

      Valt mee hoor. Ik rijd met een zekere regelmaat in zo’n ding. De hoogte als je ernaast staat en de zithoogte wijken niet noemenswaardig af van een doorsnee moderne hatchback met ICE.

      Login om te reageren
      • alcantara zegt

        12 maart 2025 om 19:31

        Al zou het hetzelfde zijn dan hebben ze optisch nog steeds de plank misgeslagen. Want het heeft de stance van een boomermobiel met hoge instap. En daar ben ik nooit een liefhebber van, een mooie auto begint in de basis al met een laag profiel.

        Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North