
Een rommelige garage met lekker autospul in IJsselstein, denk jij dat jij het beter kan?
Een prachtige woning staat te koop in IJsselstein. Op de foto’s is duidelijk te zien dat hier een autoliefhebber resideert. Iemand met liefde voor het oudere spul. In vergelijking met de uitstraling van het woonverblijf oogt de garage wat rommelig. De vraag is dan ook. Wie bezorgt dit huis een beter gevulde garage?
Waar je naar kijkt is een knap gerestaureerde woonboerderij. In 2023 werd het pand verduurzaamd met 80 zonnepanelen en een batterijopslag van 3 x 15 KWh. Dus ja, zelfs een Rimac Nevera zou zich thuisvoelen in dit huis uit 1601.

Niet alleen in de garage kun je auto’s kwijt. Er is ook een carport met plek voor twee vierwielers. Daar mogen de wat minder spannende daily drivers staan, toch wel fijn dat ze bescherming bieden tegen saharazand, herfststormen, hagel of ander onheil.


Huis met garage in IJsselstein
Waar het natuurlijk om gaat is de garage (toch wel lekker om te hebben). Deze schuur schuine streep garage van 145 m² is de natte droom van iedere petrolhead. Genoeg ruimte voor een paar dikke bakken, een brug en misschien zelfs een mancave-hoekje met leren stoelen en een koelkast vol speciaalbier.

Naast ruimte voor auto’s biedt de woning ook een kantoor van 84 m². Handig als je “vanuit huis werkt”. Maar jij en ik weten ook wel dat een groot deel van de werkdag vooral bestaat uit het zoeken van pareltjes op Marktplaats om die garage te vullen. En met 561 m² aan woonruimte kun je er ook nog voor zorgen dat je partner zich niet verwaarloosd voelt terwijl jij aan je collectie sleutelt.

Voor 2,75 miljoen euro (of een goed bod) krijg je de sleutels van deze woonboerderij toegeworpen. Nu nog kijken of je de hypotheekverstrekker kunt overtuigen van je magische plannen met die stoffige garage.
Met dank aan Dick voor de tip!





Mensen met smaak – mooi huis. Helaas stukje boven m’n budget
Niet eens heel belachelijk duur voor wat je er voor krijgt
Leuk oud Engels spul heeft de huidige eigenaar daar staan. Wanneer zag jij voor het laatst een Austin Princess?
Wanneer ik het laatst een Austin Princess zag? Ergens in 1983, toen ik voor de zoveelste keer water bij stond te vullen langs de snelweg bij -5 graden in de Austin Princess van mijn vader. Wat een rampenbak was dat. 🫣
Niet vloeken in de kerk ! Een Princess ? Zie wel een Jensen Interceptor. Iets ander kaliber (overigens net zo onbetrouwbaar roestend geval).
“Every part falling off, is of the finest of British ingenuity!”
Ha ha, ik kan mij uit die 80-er jaren andere woorden herinneren uit de mond van mijn vader 😁
Hier woont een echte auto liefhebber.
Gaaf huis en mooie garage! Hoezen erbij voor de auto’s, echte liefhebber van Engels spul.
Mooie mini!!
Oké, ik weet dat Autoblog alleen Duitsch erkent als liefhebbersvoertuig. Dus “beter” is ongetwijfeld “duitser”.
Jammer weer.
Dit is een perfect gevulde garage. Mooie originele Mini, Jensen Interceptor, Cobra en misschien meer wat we niet zien. Er staan Carcoons genoeg.
Zelf zou ik die Austin Princess erbij zetten.
En zo’n ruimte hoort wat rommelig te zijn. Tegenwicht voor dat veel te opgeruimde en steriele huis.