• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG Roadster

Auteur: Wouter, gepost 9 januari 2012 om 16:00 – 154 Reacties

Afbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG RoadsterAfbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG RoadsterAfbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG RoadsterAfbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG RoadsterAfbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG RoadsterAfbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG RoadsterAfbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG RoadsterAfbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG RoadsterAfbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG RoadsterAfbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG RoadsterAfbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG RoadsterAfbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG RoadsterAfbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG RoadsterAfbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG RoadsterAfbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG RoadsterAfbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG RoadsterAfbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG RoadsterAfbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG RoadsterAfbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG RoadsterAfbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG RoadsterAfbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG RoadsterAfbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG RoadsterAfbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG RoadsterAfbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG RoadsterAfbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG RoadsterAfbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG RoadsterAfbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG RoadsterAfbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG RoadsterAfbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG RoadsterAfbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG RoadsterAfbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG RoadsterAfbeelding Rijtest en video: Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG Roadster

Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG Roadster
It’s a dirty job, but someone has to do it.

De R8 voelt inmiddels al heel vertrouwd, bijna als vanzelf lift ik de gasvoet even tijdens het schakelen. Dat is nodig om de R-Tronic bak met enkele koppeling echt soepel te laten schakelen. Tijdens voluit sprinten laat je het wel uit je hoofd, maar voor normaal dagelijks gebruik is de R8 V10 Spyder snel genoeg om je enig tijdsverlies te kunnen veroorloven. Sacha heeft aan boord van de SLS dat probleem niet, de AMG Speedshift bak heeft wel twee koppelingen en is duidelijk veel sneller in het wisselen van een verzet. Dat juist dubbele-koppelingen-koning Audi (of het VAG concern) voor hun vlaggenschip nog niet aan die technologie zit, lijkt vreemd, maar dat komt doordat de R8 de running gear deelt met de Lamborghini Gallardo.

Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG Roadster

Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG Roadster

Het is één van de vele verschillen tussen de R8 en SLS. Beide vormen het neusje van de zalm wat respectievelijk Audi en Mercedes-Benz te bieden hebben, het “sportieve” premium merk BMW is overigens pijnlijk afwezig in deze klasse. De R8 biedt (voorlopig) duidelijk de meeste keuze in varianten: als instapper is er de 430 pk sterke V8, terwijl de liefhebbers van nog meer hardcore kunnen kiezen voor de R8 GT (Spyder) met minder kilogrammen en meer paardekrachten.

Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG Roadster

Met de “reguliere” V10 is de R8 ook al niet bepaald onderbedeeld. De 5,2 liter grote tiencilinder heeft directe benzine injectie en haalt een topvermogen van 525pk en een maximumkoppel van 630 Nm. Toch doet de SLS het duidelijk beter: de befaamde “6,3” V8 is eigenlijk 6,2 liter groot en haalt maximum waardes van 571 pk en 650 Nm. Het mag dan ook geen verbazing wekken dat de SLS Roadster sneller is: de sprint naar de 100 doet de Benz in 3,8 seconden, terwijl de Audi daar 4,1 seconden over doet. Toch is het verschil in de praktijk te verwaarlozen. Dat wil zeggen, tot er geschakeld moet worden. De SLS stoomt zonder onderbreking verder en in de R8 Spyder kan je vanaf dan een blik werpen op die fantastische gestileerde kont van de dikste AMG Roadster. Op een limietloze autobahn wint de SLS Roadster ook, de topsnelheid ligt 4 km/u hoger op een kloeke 317 km/u. In de dagelijkse praktijk wint de R8 nog wel wat punten, de V10 draait namelijk veel meer toeren. De begrenzer bij de SLS hakt er rond 7200 tpm in, een waarde waar je snel aan zit. De V10 mag 1500 tpm meer hebben en meer toeren is altijd meer lol. Zo simpel is het.

Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG Roadster

Mocht je een onuitwisbare indruk willen maken tijdens apres-ski, dan is de R8 de betere keuze. De SLS moet het doen met louter achterwielaandrijving, maar de R8 is natuurlijk een Quattro. Dus houdt de Audi langer grip, maar beide supercars zijn duidelijk overstuurd. Maak niet de vergissing om te denken dat de R8 het lieve standaard onderstuurde Quattro wegligging heeft, wat dan kan de R8 wel eens terugbijten. Mocht je in orgastische rookwolken afscheid willen nemen van je achterbanden, dan gaat dat het beste in de SLS.

Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG Roadster

Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG Roadster

Qua layout zijn er nog meer grote verschillen: zowel de R8 als de SLS hebben een middenmotor en toch zitten de krachtbronnen op een andere plek. Rara hoe kan dat? Bij de SLS zit de motor direct achter de vooras en daarmee is het nog steeds een middenmotor. De V10 van de R8 zit achter de cabine, wat ik gekscherend een echte supercar layout zou willen noemen. Het verschil is duidelijker als de R8 en SLS zij-aan-zij staan. De SLS is duidelijk langer (+20 centimeter) en dat zit allemaal aan de voorzijde van de auto. Het geeft die SLS die indrukwekkende lange neus. Dat is mooi, maar ook onpraktisch. Vooral als het echt bochtig wordt, zoals in de bergen, is de SLS in het nadeel.

Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG Roadster

Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG Roadster

De prijs voor het snelst opende dak gaat wel weer naar Stuttgart. In slechts 11 seconden vouwt het dak van de SLS Roadster zich weg, bij de R8 Spyder duurt het 19 seconden. Gelukkig kan in beide cabriolets zowel het sluiten als openen tot pakweg 50 km/u worden gedaan, tenzij het stortregent is er dus geen reden om niet open te rijden. Het is ook verreweg de beste manier om optimaal van de zangkwaliteiten van beide supercars te genieten, vooral in tunnels vergaat horen en zien je, maar leuker wordt autorijden bijna niet.

Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG Roadster

Mocht je liever argumenten horen waarom de dichte versies beter zijn, dan heb ik die ook klaar voor je. Zowel de SLS als de R8 is als coupe lichter en daarmee sneller. Bovendien vervalt bij beide cabrioversies een mooi design-element. De SLS Roadster moet het doen zonder de vleugeldeuren van zijn dichte broer, de R8 Spyder mist de glazen motorkap en kan de “kroonjuwelen” dus niet showen.

Audi R8 V10 Spyder versus Mercedes-Benz SLS AMG Roadster

Welke de beste is? Tja, de SLS Roadster is sneller, maar ook duurder. De Audi R8 Spyder kost exclusief opties 237.080 euro, voor de SLS AMG Roadster vraagt Mercedes-Benz minimaal 272.450 euro. Het lijkt me dat dat in deze klasse niet de doorslag geeft, maar helemaal negeren kan ik een prijsverschil van 35K ook weer niet. De SLS is dan wel weer af-fabriek (tegen meerprijs natuurlijk) leverbaar met een matte lak, bij de R8 moet je dan één van de 333 R8 GT (Spyders) zien te bemachtigen. Het prijs- en prestatieverschil is dan meteen opgelost, maar je moet wel houden van spoilers en matblauw. De SLS scoort de meeste punten met de aandrijflijn met meer kracht en een veel betere bak. En die achterkant van de SLS Roadster is zooooooo mooi, maar een V10 en LED verlichting zijn dat ook. #Firstworldpains, onderschat ze niet als die succesvolle buurman zijn dilemma in keuze voor SLS en R8 aan je voorlegt. Het is lastig kiezen tussen twee dijken van supercars.

Fotocredit: Alle mooie foto’s zijn door Casper gemaakt, de rest door mij :)

Ook interessant!

  • Audi Q4 e-tron rijtest video
  • Audi RS e-tron GT rijtest
    Audi RS e-tron GT rijtest video
  • Audi R8 RWB rijtest
    Audi R8 RWD rijtest en video - driften!
  • Audi RS3 Performance rijtest video
    Audi RS3 Performance Edition rijtest video

Nieuwste artikelen

  • Is dit de lelijkste politieauto ter wereld?
  • Tesla eindigt onderaan in nieuw betrouwbaarheidsonderzoek
  • Nu officieel in beeld: de Koreaanse RS6-killer!
  • Hoonigan gaat ondersteboven in nieuwe Gymkhana
FacebookTweetPinLinkedIn

amg, Audi, Cabrio, Mercedes, R8, R8 V10, Rijtest, roadster, SLS, spyder, Supercars, Vergelijkingen, Video

Vorig bericht: « Nissan Pathfinder concept: dikke zevenzits SUV
Volgend bericht: Chevrolet Tru 140S concept: betaalbare sportcoupé »

Lees Interacties

Reacties

  1. themanjeroen zegt

    9 januari 2012 om 16:01

    Yes, de MEGA test !!! Wat een geluid mannen ;p

    Login om te reageren
    • label89 zegt

      9 januari 2012 om 17:20

      @themanjeroen: geluid van die 6.3L is prachtig, maar de R8 heeft betere looks wat mij betreft!

      Login om te reageren
  2. thomatski zegt

    9 januari 2012 om 16:02

    leuke vergelijking!

    Login om te reageren
  3. salocin zegt

    9 januari 2012 om 16:02

    VET VET VET !

    Login om te reageren
  4. 560pkferrari zegt

    9 januari 2012 om 16:06

    toch de SLS Roadster voor mij, R8 oogt saai naast de fantastisch mooie mercedes

    Login om te reageren
    • jordy14 zegt

      9 januari 2012 om 16:44

      @560pkferrari: helemaal met je eens! Supertest!!!

      Login om te reageren
    • Megakix zegt

      9 januari 2012 om 18:29

      @560pkferrari: duidelijk de SLS !!! Wát een schitterende auto !

      Login om te reageren
      • Ram-G-maN zegt

        10 januari 2012 om 00:52

        @Megakix: Doe mij ook maar de SLS AMG Roadster! :D Als je de enorme overhang aan de voorzijde van de R8 ziet wordt men kotsmisselijk om maar over de ordinaire grill te zwijgen.
        Ik wil ‘m exact zo!

        Login om te reageren
        • Megakix zegt

          10 januari 2012 om 08:36

          @AutomotiveDesigner: heeee, zó wil ik’m ook ! :lol: … en dat jacht ernaast had jij al ????

          Login om te reageren
    • lambo4all zegt

      9 januari 2012 om 18:43

      @560pkferrari: +1, wat een mooie lijn heeft ie toch. daar kan geen elkele middenmotor aan tippen!

      Login om te reageren
    • Svenska_Aeroplan_AB zegt

      9 januari 2012 om 19:18

      @560pkferrari: ditto! Die Audi is echt boooooring vergeleken bij de SLS! Voeg daar de schitterende heritage aan toe en de keuze is eigenlijk supersimpel…

      Login om te reageren
    • tinnemans zegt

      9 januari 2012 om 21:50

      @560pkferrari: tuurlijk de SLS.
      De R8 blijft een afgeleukte lambo met de motor op de verkeerde plaats en een vreemd aantal cylinders.
      De SLS is sneller, mooier, practischer. Eigenlijk geen vergelijk dit.

      Login om te reageren
  5. EdGaR zegt

    9 januari 2012 om 16:06

    Kort filmpje heren! Maar wat een heerlijke auto’s :)

    Login om te reageren
  6. RuVi zegt

    9 januari 2012 om 16:07

    Mooie test hoor! en ik zou kiezen voor de SLS, geluid is veel gaver, toch wat meer ruimte binnen en gewoon chique.

    Login om te reageren
  7. Bart_V zegt

    9 januari 2012 om 16:07

    leuke revieuw
    wat de R8 aan wow factor had toen de net op de weg was heeft de SLS nu, dus ook mijn persoonlijke favoriet

    Login om te reageren
  8. visconty zegt

    9 januari 2012 om 16:07

    *Kijk mamma zonder handen* :-)

    Dikke bakken hoor! Zullen ze nog van de importeur zijn of hebben ze al een gelukkige eigenaar?

    Login om te reageren
  9. ErikkNL zegt

    9 januari 2012 om 16:08

    Leuke en goedgeschreven tekst. Straks na het werk maar even de buren wakkerbrullen ;-)

    Login om te reageren
  10. opgooier zegt

    9 januari 2012 om 16:11

    Erg mooie test!!! Een SLS heeft meer charisma, maar de V10 van de Audi vind ik beter klinken. Een lastige keuze, mocht ik ooit de staatsloterij winnen…

    Login om te reageren
    • luuktb zegt

      9 januari 2012 om 17:49

      @opgooier: Geen probleem ! in dat geval neem ik ze allebei.

      Login om te reageren
  11. MAB zegt

    9 januari 2012 om 16:14

    Hoe gek ik ook op de r8 ben en op de v10 zou ik toch voor de sls gaan..

    Login om te reageren
    • mdemooistelettervanhetalfabet zegt

      9 januari 2012 om 17:48

      @MAB: Logisch, als je naar je profielplaatje kijkt ;P

      Login om te reageren
      • MAB zegt

        9 januari 2012 om 22:46

        @mdemooistelettervanhetalfabet: haha ja het is maar dat ik 1 profiel foto kan zetten! Want de tweede zou een r8 zijn.

        Login om te reageren
        • mdemooistelettervanhetalfabet zegt

          10 januari 2012 om 17:27

          @MAB: Anders zoek je een plaatje op waar ze allebei opstaan :P

          Login om te reageren
          • MAB zegt

            10 januari 2012 om 18:08

            @mdemooistelettervanhetalfabet: En? vind je het een beetje gelukt?

            Login om te reageren
  12. Burdy zegt

    9 januari 2012 om 16:17

    Weer goed gedaan jongens!!

    Alleen 4.33 min??? Kan je toch wel wat meer van maken??

    Login om te reageren
  13. Volvo_440_turbo zegt

    9 januari 2012 om 16:17

    Moest ik kunnen kiezen?
    Het zou de moeilijkste keuze uit mijn leven zijn….
    De Mercedes? De Audi?
    Maar vermits ik slechte VAG ervaringen heb zou het toch de mercedes zijn denk ik…

    Login om te reageren
  14. RubenPriest zegt

    9 januari 2012 om 16:18

    Kreeg weer bij sommige stukjes een glimlach op m’n gezicht. Maar de SLS komt echt niet overeen met dit Hollandse polderlandschap haha. Gewoon de Franse of Italiaanse bergwegen!

    Login om te reageren
  15. marokkaanseheld zegt

    9 januari 2012 om 16:19

    Hoeveel is de wegenbelasting van de SLS? Per kwartaal?

    Login om te reageren
    • visconty zegt

      9 januari 2012 om 16:24

      @marokkaanseheld: ik denk dat de wegenbelasting niet je grootste zorg is (NH: Motorrijtuigenbelasting per kwartaal: € 238,00). Dan betaal ik nog meer voor m’n Alfa ;).

      Verzekering / brandstof / onderhoud is andere koek :p

      Login om te reageren
      • marokkaanseheld zegt

        9 januari 2012 om 16:26

        @visconty: Oke, dankjewel viskont. x

        Login om te reageren
        • mbevo zegt

          9 januari 2012 om 20:02

          @marokkaanseheld: Paar keertjes kinderbijslag

          Login om te reageren
    • kaasboerin zegt

      9 januari 2012 om 16:26

      @marokkaanseheld: Zo’n 16 uitkeringen (12 mnd).

      Login om te reageren
    • visconty zegt

      9 januari 2012 om 16:28

      @marokkaanseheld: mits je 10 jaar schadevrij hebt gereden kost het “maar” € 205,20 per maand bij Reaal autoverzekeringen.

      Login om te reageren
      • tinnemans zegt

        9 januari 2012 om 22:29

        @visconty: Gek genoeg doen verzekeringsbedrijven soms best lastig bij dure auto’s. En dan was van mijn auto de nieuwprijs ongeveer de helft en zit ik op 75% noclaim.

        Login om te reageren
        • visconty zegt

          10 januari 2012 om 12:11

          @tinnemans: ligt ook vaak wel aan leeftijd. Toen ik nog maar net 2 jaar mn rijbewijs had was de verzekering al aan het huilen i.v.m. de 115pk van mn toenmalige auto. Kan me voorstellen dat ze de eigenaar van een SLS ook wel eerst even screenen inderdaad ;)

          Login om te reageren
  16. mikeslsamg zegt

    9 januari 2012 om 16:21

    mooi filmpje, maar ik had wel een dragrace verwacht.

    Login om te reageren
    • masterstig zegt

      9 januari 2012 om 16:35

      @mikeslsamg: Is niet echt nodig, de SLS is toch sneller.

      Login om te reageren
  17. Alexke zegt

    9 januari 2012 om 16:23

    Ik ben echt een mercedes hater . sinds de laatste jaren.
    Ik zou de SLS roadster in een hartslag kiezen .
    Veel mooier , meer stijl , sneller , comfortabeler . het zijn alle 2 GT´s …
    Maar een R8 is voor mij echt niet speciaal. persoonlijk vind ik hem zeer lelijk. Enkel die motor klinkt zeer goed , maar met die R-tronic is het ook weer omzeep.
    En ik blijf moeite hebben met alle dingen van het VAG concern.
    koop dan een lambo als je echt wilt knallen. en liefst de Aventador want die is exclusief en kost een luttele 260k in Belgie tegenover 200k voor een R8 Spyder of SLS roadster.
    in the end : de SLS Roadster wint het voor mij.

    Login om te reageren
  18. knalfa zegt

    9 januari 2012 om 16:30

    Doe mij de SLS toch maar dan.

    Login om te reageren
  19. maseratizzzzzzzz zegt

    9 januari 2012 om 16:31

    allebei waanzinnige bakken!
    maar toch de sls wint het als je het mij vraagt. toch veel specialer dan een R8. dat geluid van de sls als hij schakelt is ook zo lekker! mocht ik ooit erfenis/loterij winnen, dan wordt het de SLS!

    Login om te reageren
  20. jaapiyo zegt

    9 januari 2012 om 16:31

    Geen fan van Audi en ook voormalig Mercedes hater hier (vanwege die meuk die ze van 1995 tot vrij recent en in sommige gevallen nog steeds als ‘premium’ door hebben laten gaan), maar gegeven de keuze; de SLS, bitte.

    Geluid is beter, ziet er beter uit in mijn ogen, gewoon RWD zoals het hoort en nog sneller ook.

    Ben wel enigszins verbaasd over dat de bak in de Mercedes beter is. Hebben ze verbeteringen doorgevoerd? Toen de SLS werd gelanceerd waren er veel klachten over dat de bak te traag en soms schokkerig schakelt bijvoorbeeld in vergelijk met de volledig andere maar even prijzige 458 Italia. Maar tov de bak in de R8 is deze dus beter…Dan is of die bak in de R8 zwaar matig (relatief zwaar matig, maar dus zwaar matig) of ze hebben wat software geregeld voor de SLS of zoiets, no?

    Login om te reageren
    • Alexke zegt

      9 januari 2012 om 16:45

      @jaapiyo: jah , vanaf 1995 is het echt heel treurig geworden bij mercedes. En ik zal ze dit niet snel vergeven. Enkel een AMG badge verzacht de pijn.
      Audi is te klinisch . Waarbij een Merc ,BMW ,Lambo een lach op je gezicht geven

      Login om te reageren
  21. feboboy zegt

    9 januari 2012 om 16:32

    sls ftw!

    Login om te reageren
  22. jaapiyo zegt

    9 januari 2012 om 16:36

    Slightly OT; wat betreft matte lak, is dat nu altijd zo dat je dat niet goed kan wassen en het dus eigenlijk compleet useless is of geldt dat alleen voor sommige kleuren/merken/whatever?

    Dit omdat ik bij die ‘frozen grey’ special editions van de M3 regelmatig lees dat als er een keer een duif op schijt je lak voor altijd geruïneerd is.

    Login om te reageren
  23. Torsten zegt

    9 januari 2012 om 16:37

    Grappig dat iedereen in de comments voor de SLS kiest, ik trouwens ook.. Prachtige wagen! Helaas beetje kort filmpje..

    Login om te reageren
  24. toon zegt

    9 januari 2012 om 16:38

    SLS!

    Login om te reageren
  25. BananaMan zegt

    9 januari 2012 om 16:41

    mooie ‘clarksonian vergelijking’ met die batman cape

    Login om te reageren
  26. tvrspeedsix zegt

    9 januari 2012 om 16:42

    Het Design van de R8 heeft mij te veel frutsels en zou je voor die supercar layout willen gaan verkies ik de lambo-broer, mooier, en 10x langer houdbaar design dan de Audi. Betreffende de Merc mhua op opzet is goed en het is in mindere mate een poser-bak door het gemis van de gulwings. Maar doordat de coupevorm weg is gehaald bijft er mijn ziens een raar achterwerk over die te rond is vergeleken met de rest van de auto.

    Login om te reageren
  27. gullwing zegt

    9 januari 2012 om 16:43

    Het jaar is nog maar negen dagen jong en toch zie ik al de kanshebber voor test van het jaar 2012.

    Login om te reageren
  28. vale46 zegt

    9 januari 2012 om 16:44

    De SLS!
    De manier waarop je daarmee het beest uit kan hangen, of waarmee je rustig door het stad kan rollen vind ik zeer indrukwekkend.
    Ik zou wel de coupé nemen.
    Roadster is voor het grootste deel van het jaar niet zo aangenaam als een lekker warme coupé met airco.

    Login om te reageren
  29. bmwalpina zegt

    9 januari 2012 om 16:47

    Wauw, gaaf eindshot hoor met die prius ^^

    Login om te reageren
  30. Romen zegt

    9 januari 2012 om 16:49

    zeker SLS!

    Login om te reageren
  31. carspotter1 zegt

    9 januari 2012 om 16:51

    De SLS is misschien de snelste maar geef mij maar de R8!

    Login om te reageren
  32. mrvandelen zegt

    9 januari 2012 om 16:52

    Lekker hoor! Ik wachte er al op! :)

    Login om te reageren
  33. AudiQuatro zegt

    9 januari 2012 om 16:53

    Leuke test! Gelukkig is de R8 met handbak leverbaar. De sls helaas niet.

    Login om te reageren
  34. NielsGP zegt

    9 januari 2012 om 16:54

    Ik ga voor de Audi.. Grapje, duidelijk de SLS!

    Login om te reageren
  35. mrvandelen zegt

    9 januari 2012 om 16:56

    Uiteindelijk kies ik ook toch voor de SLS!

    Login om te reageren
  36. Mich zegt

    9 januari 2012 om 16:56

    Haha, Sacha heeft altijd wel treffende vergelijkingen, ze kloppen vaak ook nog :D

    En mooie foto’s Casper ;), deze is zelfs m’n nieuwe achtergrond:

    http://www.autoblog.nl/gallery/0_Reviews/Vergelijkingen/Audi-R8-Spyder-versus-Mercedes-SLS-Roadster/Audi-R8-Spyder-versus-Mercedes-SLS-Roadster-43.jpg

    Login om te reageren
    • CasperH zegt

      9 januari 2012 om 16:58

      @Mich: thanks Mich ;) Veel plezier ermee!

      Login om te reageren
      • dennisr zegt

        9 januari 2012 om 17:38

        @CasperH: zet je ze dit keer wel op Autojunk :P

        Login om te reageren
  37. SHFT zegt

    9 januari 2012 om 16:57

    Puik gedaan heren, de Mercedes SLS lijkt me een heerlijke bak om eens mee te gaan gaan cruisen naar een willekeurige plek aan de Mediteraanse Zee.

    Login om te reageren
  38. resulutionNL zegt

    9 januari 2012 om 16:58

    Zonder meer de Audi R8. Hy is gewoon mooier. Eerlijk?!

    Login om te reageren
    • Jhaast zegt

      9 januari 2012 om 17:06

      @VWTouran75: ik geef je helemaal gelijk en hij heeft een mooier geluid!

      Login om te reageren
    • love4sportcars zegt

      9 januari 2012 om 18:57

      @VWTouran75: natuurlijk, die zou ik ook kiezen, al was het maar om een V10 te hebben!

      Login om te reageren
  39. mauro zegt

    9 januari 2012 om 17:05

    Gaaf dat het voor een deel in Nijkerk is opgenomen.
    Ik kan persoonlijk niet kiezen, maar ik zou denk ik toch voor de sls gaan.

    Login om te reageren
  40. Peej zegt

    9 januari 2012 om 17:06

    Hahaha die vergelijkingen van Sacha zijn simpelweg steeds geniaal

    Login om te reageren
  41. Flamingo zegt

    9 januari 2012 om 17:08

    sowieso de SLS en sowieso Sacha! haha leuk dat je der weers bent !

    Login om te reageren
  42. autospotter zegt

    9 januari 2012 om 17:08

    Ik heb alleen nog maar de foto’s gezien maar het is echt een mega dikke test :) snel het filmpje kijken

    Login om te reageren
  43. kraakensmaak zegt

    9 januari 2012 om 17:11

    Waarom worden er geen lekkere driftjes neergelegd in het filmpje? En de dragrace ontbreekt.

    Login om te reageren
    • Flamingo zegt

      9 januari 2012 om 17:26

      @kraakensmaak:
      voor echt lekker rokende banden moet je toch echt bij de oude filmpjes zijn helaas, gaat niet meer terugkomen op AB
      vanaf 6:14
      http://www.youtube.com/watch?v=wwOoy_KfUPw
      vanaf 5:05
      http://www.youtube.com/watch?v=ACgJvtqMY6c&feature=relmfu
      ook leuk:
      http://www.youtube.com/watch?v=unwujSVpZwA

      Login om te reageren
  44. kliko zegt

    9 januari 2012 om 17:12

    Kan niet wachten totdat ik thuis ben en dit filmpje kan kijken. Zo op de eerste indruk zou ik deze keuze ook heel moeilijk vinden. R8 met handbak? Eerst maar eens kijken naar het filmpje straks! :)

    Login om te reageren
  45. bmwmaaktrijdengeweldig zegt

    9 januari 2012 om 17:15

    SLS vind ik toch nét wat mooier.. lijnen enzo :)

    Login om te reageren
  46. Benjamin1 zegt

    9 januari 2012 om 17:17

    Voor de 4e keer de SLS, en voor de ZEVENDE keer een R8.

    Pak eens iets anders AB! Bij voorkeur Italiaans, zolang het maar nieuw is.

    Login om te reageren
    • lambo4all zegt

      9 januari 2012 om 17:36

      @Benjamin1: jij zeurt vast ook als je voor de 4e keer met megan fox een beschuitje mag eten?

      Login om te reageren
      • Benjamin1 zegt

        9 januari 2012 om 21:56

        @lambo4all: nee ik haat gewoon herhalingen. Er zijn genoeg vette bakken te testen, waarom weer die sls en weer die R8 uit de kast trekken? Daarnaast wil Megan geen sextapes uit laten lekken tot het geld op is.

        Login om te reageren
    • Flamingo zegt

      9 januari 2012 om 17:42

      @Benjamin1: carrera GT!!!

      Login om te reageren
      • Megakix zegt

        9 januari 2012 om 18:30

        @Flamingo: Maserati GT

        Login om te reageren
        • Flamingo zegt

          9 januari 2012 om 18:39

          @Megakix:
          volg jij aw een beetje?
          http://www.youtube.com/watch?v=5x0YnmZ0X7k

          Login om te reageren
          • Benjamin1 zegt

            9 januari 2012 om 21:59

            @Flamingo: binnenkort dus ab test van de maser GT?

            Login om te reageren
            • Flamingo zegt

              9 januari 2012 om 22:50

              @Benjamin1: ik weet zo eve niet of ab die al getest heeft :oops: maar anders zou dat denk ik heel goed kunnen ja

              Login om te reageren
          • Megakix zegt

            9 januari 2012 om 21:59

            @Flamingo: ja, gezien, paar weken terug al. Heb het nog gepost op AB.nl, maar die werd toen verwijderd :lol:

            Login om te reageren
  47. Freewarefreak zegt

    9 januari 2012 om 17:20

    Heerlijk! Maar waar is de rest? (Lees: 4,5 minuut is toch veeeeeeels te kort voor zo’n test?) Ademloos gekeken. Ik zou niet kunnen kiezen.

    De MB is zo verschrikkelijk mooi.. maar die Audi.. dat geluid steeds.. ik krijg er gewoon continu kippenvel van.. helaas verkeer ik in de, snik snik, jammere positie dat ik deze keuze nooit kan maken.

    Login om te reageren
    • Benjamin1 zegt

      9 januari 2012 om 21:58

      @Freewarefreak: geluid is van Lamborghini, niet Audi.

      Login om te reageren
  48. E34M5Touring zegt

    9 januari 2012 om 17:23

    Ik wil zo’n SLS

    Login om te reageren
    • E34M5Touring zegt

      9 januari 2012 om 17:23

      @E34M5Touring: En een Tunnel.

      Login om te reageren
      • petermb zegt

        9 januari 2012 om 17:32

        @E34M5Touring: en een Amerikaans rijbewijs, of liever nog een Nigeriaans rijbewijs.

        Login om te reageren
  49. rickiej zegt

    9 januari 2012 om 17:31

    Hey dat is in Zeewolde!

    Login om te reageren
  50. littleturbo96 zegt

    9 januari 2012 om 17:35

    Als die Audi een bak met dubbele koppeling zou hebben was hij minstens net zo snel geweest…..jammer

    Login om te reageren
  51. dennisr zegt

    9 januari 2012 om 17:36

    Sacha heeft dus 2 obsessie’s.. AMG en Supermodellen..

    Mooie rijtest, vind de Audi R8 toch wel het mooiere model..

    en @Wouter: of @iedereendiehetantwoordweet: Die R*, heeft overal LED, dus ook het dimlicht en groot licht ? of voor alleen stadslicht ?

    Login om te reageren
    • kraakensmaak zegt

      9 januari 2012 om 17:43

      @dennisr: overal ja, ook dimlicht en grootlicht is volledig led. Is tegenwoordig ook al op een nieuwe Audi A6 optioneel leverbaar.

      Login om te reageren
      • Flamingo zegt

        9 januari 2012 om 17:46

        @kraakensmaak: ja en zelf binnen is alles led, is helemaal niet zo fijn eigenlijk..

        Login om te reageren
        • Flamingo zegt

          9 januari 2012 om 17:47

          @Flamingo: net zoals led kerstverlichting en led lantaarnpalen met van dat felle witte licht

          Login om te reageren
      • dennisr zegt

        9 januari 2012 om 17:51

        @kraakensmaak: ah ok, thnx! ik zag namelijk een foto van een BMW op de IAA stand, mn neef zei dat ze de eerste waren maar ik dacht idd dat er ook al een Audi was met volledig LED, dat is dus deze, thnx :)

        Login om te reageren
        • Flamingo zegt

          9 januari 2012 om 17:54

          @dennisr: a6,a7,a8,r8 allemaal te verkrijgen met full led koplampen

          Login om te reageren
          • maxx1 zegt

            9 januari 2012 om 20:36

            @Flamingo: voor een duizendje of 2?

            Login om te reageren
  52. tdu2zonda zegt

    9 januari 2012 om 17:47

    Ik ging sowieso voor de sls, die is gewoon veel stijlvoller, heeft een beter geluid motor, is sneller en persoonlijk vind ik de r8 gewoon lelijk die is zo standaard audi-saai.
    En ps: bij mercedes kun WEL full led verlichting krijgen. Want een kennis werkt bij Mercedes en die heeft me zelf nog laten zien. Dus wouter… audi is niet beter, dat is mercedes(the best or nothing)

    Login om te reageren
  53. jeanclaude zegt

    9 januari 2012 om 17:50

    Geweldige rijtest, alleen waarom niet de R8 GT Spyder genomen? die komt wat dichter in de buurt met pk’s t.o.v de SLS.
    @kaasboerin zielige opmerking.

    Login om te reageren
    • sir_smokalot zegt

      9 januari 2012 om 17:54

      Liggen die voor het oprapen dan (333 exemplaren)? Er is niet voor niets een reden waarom Wouter voor de R8 GT Spyder vid naar Duitsland is gegaan…

      Login om te reageren
  54. veyronlover zegt

    9 januari 2012 om 17:53

    Erg netjes gedaan hoor! Alweer :)

    Login om te reageren
  55. SCscreamGT2 zegt

    9 januari 2012 om 17:57

    Filmpje valt inhoudelijk behoorlijk tegen. Had al een stuk langer gemogen, en zoals gezegd wat drifts neerzetten, beetje draggen, even autootje switchen, even praten met elkaar etc. Nu is alleen de versnellingsbak (dubbel) aan bod gekomen én dat Sasha boodschappen doet.

    Montage is wel weer leeuuuuk! Meer van dat aub.

    Login om te reageren
  56. norge zegt

    9 januari 2012 om 18:02

    Oneeerlijke vergelijking weer ,natuurlijk wint de Mercedes het van die Volkswagen.
    Wel mooie test trouwens volgende keer een Skoda tegen een BMW ?

    Login om te reageren
  57. Ferdinand1 zegt

    9 januari 2012 om 18:03

    Jammer dat BMW hier niks tegen in te brengen heeft. Een M6 is toch anders…. Maar in dit geval ga ik voor de SLS. R8 oogt veel te zwaar. Btw wel erg kort filmpje ja.

    Login om te reageren
    • Flamingo zegt

      9 januari 2012 om 18:06

      @Ferdinand1: er komt wel een i8 aan..

      Login om te reageren
      • Ferdinand1 zegt

        9 januari 2012 om 18:10

        @Flamingo: maar dat is toch hybride meuk? Of ligt daar ook een dik blok in?

        Login om te reageren
        • Flamingo zegt

          9 januari 2012 om 18:15

          @Ferdinand1: ja elektrisch denk ik

          Login om te reageren
        • Flamingo zegt

          9 januari 2012 om 18:19

          @Ferdinand1: heb het opgezocht, plug in hybrid m precies te zijn
          klinkt idd niet erg aantrekkelijk maar wie weet wordt ie best leuk

          Login om te reageren
          • Ferdinand1 zegt

            9 januari 2012 om 23:37

            @Flamingo: mja, heb liever dat ze met een purpose-built product komen in de klasse van de SLS/R8.

            Login om te reageren
            • GOD zegt

              10 januari 2012 om 08:18

              @Ferdinand1:
              BMW en supercars gaan niet samen.
              De enige die ze ooit gebouwd hebben waren de M1 en M12.
              M12 zijn er maar 3 van gebouwd en verkocht aan sultans en meer van dat soort volk.
              Alleen de M1 was enigszins een heel klein beetje succesvol.
              Zal verder nooit meer één komen.
              Tenzij je de i8 gaat meetellen, maar laten we eerlijk zijn dat is hooguit een new age muslies supercar maar meer ook niet. Een echte supercar zal er nooit komen.
              BMW heeft daar allerlei redenen voor.
              Wat mij betreft zijn ze gewoon bang om af te gaan.

              Login om te reageren
    • Ram-G-maN zegt

      10 januari 2012 om 00:55

      @Ferdinand1: Ik begrijp je punt betreffende R8 volkomen! :P
      http://www.autoblog.nl/rijtest-en-video-audi-r8-v10-spyder-versus-mercedes-benz-sls-amg-roadster#comment-2854747

      Login om te reageren
      • Ferdinand1 zegt

        15 januari 2012 om 16:25

        @AutomotiveDesigner: :) Maar ik vind het niet zo zeer de lange overhang aan de voorzijde. Meer het overschot aan statements (luchthappers die nep zijn bovenop, chromen A-stijl, chromen grill, aflopende lijnen voor de boosheid…). Niet 1 duidelijk statement zoals de SLS heeft, de uitzonderlijk lange neus bijvoorbeeld. De R8 is eigenlijk gewoon het ‘mooist’ in V8 coupe vorm.

        Login om te reageren
  58. xilver zegt

    9 januari 2012 om 18:04

    Ik ga voor de SLS, ben een beetje uitgekeken op de R8 (ondanks dat hij retegaaf blijft). En die vergelijkingen van Sacha staan er echt wel vingerdik op… elke keer weer ;-)

    Login om te reageren
  59. MLTB zegt

    9 januari 2012 om 18:07

    Lekker lekker lekker!!:D
    Wat hou ik van Autoblog, en wat een dikke auto’s. En sowieso is Sacha vs Wouter áltijd goed! Goede rijtest mensen; heerlijk om naar te kijken. Dat gejank van die V10, en de schoonheid van de SLS.
    Mijn avond kon niet beter beginnen.

    Login om te reageren
  60. Hupke zegt

    9 januari 2012 om 18:08

    Moest ik al voor de R8 gaan (en die heeft me nooit echt aangesproken, de techniek wel maar het design niet, zou wel een mooie basis zijn voor een special coachbuild) kan ik toch niet anders dan een coupe te nemen.
    De spyder ziet er niet uit (maar de coupe is ook al geen schoonheid) en is een cabrio van een sportwagen.
    De SLS is mooier dan de coupe, is een luxe gt (geen supercar) en alles lijkt er gewoon aan te kloppen.

    Login om te reageren
  61. MLTB zegt

    9 januari 2012 om 18:11

    Ok, iets minder technische details, maarja dat ben ik gewend van AB. Wouter is nog steeds geen Chris Harris wat dat betreft :)
    Doet overigens niks af aan dat het erg fijne filmpjes zijn om naar te kijken, en een rijtest met wouter ( of sacha ) is verder altijd goed.

    Login om te reageren
  62. maxx1 zegt

    9 januari 2012 om 18:22

    duidelijk dat de R8 dik qua geluid domineert. Wat klinkt die lekker zeg. SLS hoor je bijna niet, ligt misschien aan de camera.
    De SLS roadster vind ik er een beetje log uitzien, de SLS coupé heeft dit duidelijk niet, zonde. R8 mag wel even een dubbelplaatskoppeling erin leggen. Waarom hebben ze dat niet? -,-

    Login om te reageren
  63. marokkaanseheld zegt

    9 januari 2012 om 18:33

    Wat maakt het uit wat beter of slechter, sneller of langzamer is. 99% van de Autobloggers ligt het geld toch niet in je spaarrekening..

    Login om te reageren
  64. RubenPriest zegt

    9 januari 2012 om 18:39

    Je kan het Wouter niet kwalijk nemen dat hij de R8 beter vind. [img src=https://p.twimg.com/AiutvxLCIAEF_Z4.jpg width=”450″ />)

    Login om te reageren
    • RubenPriest zegt

      9 januari 2012 om 18:40

      @rubenpriest: oeps

      Login om te reageren
      • sdk16420 zegt

        9 januari 2012 om 21:08

        @rubenpriest: Nieuwe automotive meme

        Login om te reageren
  65. bisazza zegt

    9 januari 2012 om 18:42

    Hele gave film van twee fantastische auto’s!!!! En die V10 he… Hoop dat zoiets in de toekomst behouden blijft.

    Login om te reageren
  66. french23driving zegt

    9 januari 2012 om 18:45

    Goede review, weergeeft mooi de botsing tussen deze 2 roadsters. Ik ben ook fan van Audi en Mercedes, begrijp me niet verkeerd. Maar als ik het geld er voor over zou hebben dan zou ik een Ferrari 458 Spider halen. Evenveel POWER als de SLS. Zelfde versnellingsbak als die van de SLS. Weliswaar een klapdak maar het blijft een Ferrari: perfectie in autorijden en allemachtig wat een schitterende auto!

    Login om te reageren
    • maxx1 zegt

      9 januari 2012 om 19:58

      @french23driving: de 458 is geen gran turismo, dan zou je eerder moeten kijken naar een Ferrari California ;) 458 is gewoon die-hard met volgens mij niet al te veel comfort. De SLS daarentegen wel.
      De SLS is zegmaar alleen in zijn prestatieklasse die comfort levert. Misschien een SLR Mclaren die ook in haar segment past?

      Login om te reageren
  67. fairlanep zegt

    9 januari 2012 om 18:47

    Super gave test. En het leuke is 20 januari rij is ook in allebei de auto’s. Echt zin kijk er nu al naar uit. Goh wat is het rot om een open dag te organiseren voor je school.
    Mijn jaar kan niet meet stuk

    Login om te reageren
    • oski zegt

      10 januari 2012 om 19:03

      @fairlanep: Als jij rijdt zoals je typt, dan kan je jaar zeker nog wel stuk.

      Login om te reageren
  68. mbevo zegt

    9 januari 2012 om 18:57

    Ja doe maar een SLS in het zilver graag

    Login om te reageren
  69. utr1984 zegt

    9 januari 2012 om 19:12

    Sacha zou willen dat ie een supermodel kon krijgen ;)

    Wel wat beknopt stuk en film. Film is te verklaren door gebrek aan tijd, maar er wordt feitelijk maar weinig over het rijgedrag gezegd (en geschreven). En V10 klinkt lekker, maar de uitlaten van de SLS maken een ontzettend bruut en gaaf geluid.

    Login om te reageren
  70. birdboy zegt

    9 januari 2012 om 19:16

    Wat een mega test, goed bezig mannen! Alleen is 5 min wel erg kort voor 2 dikke supercars.

    Voor mij de SLS, wat heeft ie een lekker kontje!

    Login om te reageren
  71. upstream zegt

    9 januari 2012 om 19:27

    Probleem: in België zie je dan de SLS AMG rondrijden aan 30 kmh door dametjes van 55+ die net van de kapper komen en de R8 Cabrio diezelfde kapper die goede zaken doen…

    Login om te reageren
    • upstream zegt

      9 januari 2012 om 19:28

      @upstream: edit “doet” in laatste zin

      Login om te reageren
  72. meneersander zegt

    9 januari 2012 om 19:31

    Wat een kort filmpje :(

    Login om te reageren
  73. Rob zegt

    9 januari 2012 om 19:47

    -=edit: is gefikst, thanks.=-

    Ontopic:
    Mocht ik de mogelijkheid hebben om zo’n wagen te kunnen aanschaffen zou ik zeker weten voor de SLS Roadster gaan. De R8 Spyder is net een badkuip op wielen…

    Login om te reageren
  74. RubenPriest zegt

    9 januari 2012 om 20:09

    Ik ga em nog een keer kijken.

    Login om te reageren
  75. Tommy2 zegt

    9 januari 2012 om 20:11

    Een test die eigenlijk geen verliezers kent. :D Wat een superbakken!

    Login om te reageren
  76. peterv zegt

    9 januari 2012 om 20:56

    Vanmiddag toevallig nog een R8 zien rijden.
    Goeie wagen hoor! Maar zonder twijfel toch de Mercedes.
    Tja, dan komt er echt wat voorbij!

    Login om te reageren
  77. janklaassen zegt

    9 januari 2012 om 21:09

    Goed artikel, waanzinnige auto’s, allebei inderdaad dijken van supercars! :)

    Login om te reageren
  78. pier zegt

    9 januari 2012 om 21:31

    SLS voor mij aub! En dan gewoon de coupe, niet zeiken over die vleugeldeuren, dat hoort bij de auto en boodschappen doe je maar met je aygo of upje.

    Login om te reageren
  79. gizmothestig zegt

    9 januari 2012 om 21:55

    @Wouter: 1 tegelijk rijden is niet correct Nederlands.
    de term is: geen 2 tegelijk rijden.

    Login om te reageren
  80. civic1990 zegt

    9 januari 2012 om 22:11

    Wat hebben ze ons nu verteld in het filmpje? Niet echt heel informatief ofzo :P Met zo’n auto boodschappen doen lijkt me sowieso niet wat, met of zonder vleugeldeuren… Allebei supermooie dikke bakken, maar SLS is toch in alles ietsje meer. Iets mooier, sneller.. duurder. Cabrio of coupe maakt me niet uit!

    Login om te reageren
  81. zion88 zegt

    9 januari 2012 om 22:43

    De nieuwe porsche 911 (991) is veel beter dan de audi r8 v10 hij is net zo snel maar en met de extra optie voor een mooie klank in de uitlaat is het erg lekker om te horen en de prosche heeft 400 pk en de audi heeft er 517 nodig en toch trekken ze allebei even snel naar de 100 de audi zuipt als een malle !!

    Login om te reageren
    • C220AMG zegt

      9 januari 2012 om 23:24

      @zion88: Hoe kun je spreken van veel beter? Het hangt er toch gewoon van af wat je wilt als koper? Vind sowieso dat je deze niet met elkaar kunt vergelijken met een prijsverschil dik 90k. En of je je nou erg druk moet maken over het verbruik in deze klasse?

      Login om te reageren
  82. C220AMG zegt

    9 januari 2012 om 23:15

    Super filmpje, ik ga niet spreken over welke van de twee beter of slechter zou zijn, zijn beide prima wagens met prestaties die meer dan prima zijn! Ze hebben allebei hun charme. Toch ga ik voor de SLS, de uitstraling en looks zijn voor mij een stuk beter en natuurlijk de motor in combinatie met de mooie brul.

    Login om te reageren
  83. Joerek zegt

    9 januari 2012 om 23:27

    Binnenkort komt er een stronic in de r8. Ik denk sub 3 sec 0-100 tijden

    Login om te reageren
  84. speedie zegt

    9 januari 2012 om 23:45

    Op een bochtenrijke omloop heeft de SLS geen schijn van kans. De achterkant breekt uit en is moeilijkerer op de baan te houden. Als sportwagen kies ik dan toch de R8, de sls is meer om te paraderen langs het strand. Echte mannen kiezen R8 natuurlijk :)

    Login om te reageren
  85. lambowambo zegt

    10 januari 2012 om 07:03

    ik heb een hekel aan beide van deze auto’s want ze missen allebei net dat ene wat de hardtop varianten bijzonder maakt, de vleugeldeuren en de sideblades. En aangezien de R8 puntje bij paaltje toch gewoon een Gallardo is met een andere body zou ik liever die hebben dan de R8 maar als ik de keuze tussen deze twee moet maken ga ik voor de SLS, puur vanwege dat absurd lage geluid

    Login om te reageren
  86. Mbaas zegt

    10 januari 2012 om 09:34

    Jezus wat is die Merc gaaf zeg, maar dan wil ik hem in het mat paars zoals die sls in londen van een eerder bericht. Wat een plaatje

    Login om te reageren
  87. lebeaunl zegt

    10 januari 2012 om 12:58

    R8 staat te koop voor de liefhebber: http://www.autoscout24.nl/Details.aspx?id=wuuczvqmk2r3

    Login om te reageren
  88. audigek40 zegt

    10 januari 2012 om 13:03

    natuurlijk ga ik voor de r8.
    mercede heb ik totaal niks mee.

    Login om te reageren
  89. audigek40 zegt

    10 januari 2012 om 13:03

    mercedes met de s natuurlijk.

    Login om te reageren
  90. drivingpleasure zegt

    12 januari 2012 om 12:53

    Duidelijk de SLS geen twijfel mogelijk! R8 zie ik toch meer als een soort nep supercar

    Login om te reageren
  91. johnny23 zegt

    13 januari 2012 om 12:48

    En toch hè, en toch … Die R8 blijft toch een beetje een gepimpte Volkswagen.

    Als je in deze prijsklasse kijkt maakt 35k natuurlijk geen bal uit, dus ALTIJD de Merc!

    @Mbaas: Dat vindt Jezus inderdaad ook :)

    Login om te reageren
  92. johnny23 zegt

    13 januari 2012 om 12:59

    OK video bekeken en sorry, dit was echt de allerslechtste review van een auto die ik ooit gezien heb!

    Login om te reageren
  93. SuperDaniel zegt

    13 januari 2012 om 21:31

    SLS mooiste Auto die er gemaakt is .. mooier als R8 en 458 en Gallardo alleen wel jammer dat Mercedes geen Concurent heeft voor de Gallardo… SLS haalt het bij lange niet

    Login om te reageren
    • agera zegt

      13 januari 2012 om 21:39

      @SuperDaniel: Vind je een SLS mooier dan een Lamborghini Murcielago LP670-4 SuperVeloce of een Lamborghini Gallardo LP570-4 Superleggera

      Login om te reageren
  94. GOD zegt

    14 januari 2012 om 06:06

    Cabrio = SLS
    Coupe = R8 V10

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North