De Belg zal ook volgend jaar in actie komen voor McLaren-Honda.
Stoffel Vandoorne zal niet verhuizen van renstal. Vandaag heeft McLaren-Honda bekendgemaakt dat de Belgische coureur ook het volgende seizoen zal racen voor het team. Het zal het tweede seizoen bij McLaren-Honda worden voor Vandoorne.
Vandoorne nam eerder het stoeltje van de gestopte Jenson Button over. McLaren-Honda liet weten dat Vandoorne geen eendagsvlieg is binnen het team, terwijl het seizoen tot nu toe alles behalve vlekkeloos verloopt voor de Belg. Dit heeft niet zozeer met zijn kwaliteiten te maken, het team kent namelijk veel technische problemen met de auto. Vandoorne heeft dit seizoen één punt gepakt. Die verdiende hij door als tiende te eindigen tijdens de Grand Prix van Hongarije.
Aanstaande zondag mag Vandoorne thuis aan de slag. Fans vanuit het hele land zullen naar Spa-Franchorchamps reizen om hun landgenoot aan te moedigen. Naast al die Belgische fans, zal het ook oranje zien qua toeschouwers. Net als vorig jaar, verwacht men nu ook weer veel fans voor Max Verstappen vanuit Nederland.
36 reacties
Te ver door rijden bij pitstop , vangrails koppen , snap niet dat hij volgend jaar ook mag
Ik snap best dat hij nog veel te leten heeft als rookie maar als het een echt talent was dan hadden we toch al vlagen van genialiteit gezien zou ik zeggen en dat mis ik toch nog wel tot nu toe.
Foutjes die de auto niet waren aan te rekenen.
Ik ben nog niet overtuigd van de kwaliteiten die McLaren hem doet toekomen.
De Belg zal ook volgend jaar in actie komen voor McLaren-Honda.
Stoffel Vandoorne zal, net als MAX VERSTAPPEN, niet verhuizen van renstal. Vandaag heeft McLaren-Honda bekendgemaakt dat de, net als MAX VERSTAPPEN in België geboren coureur, ook het volgende seizoen zal racen voor het team. Het zal het tweede seizoen bij McLaren-Honda worden voor Vandoorne en daarmee ook het tweede jaar dat hij tegen MAX VERSTAPPEN rijdt.
Vandoorne nam eerder het stoeltje van de gestopte Jenson Button, die net als MAX VERSTAPPEN in Monaco woont, over. McLaren-Honda liet weten Vandoorne geen eendagsvlieg is binnen het team, terwijl het seizoen tot nu toe, net als voor MAX VERSTAPPEN, alles behalve vlekkeloos verloopt voor de Belg. Dit heeft niet zozeer met zijn kwaliteiten te maken , het team kent namelijk veel technische problemen met de auto (net als het team van MAX VERSTAPPEN). Vandoorne heeft dit seizoen één punt gepakt, dat is fors minder dan MAX VERSTAPPEN. Die verdiende hij door als tiende te eindigen tijdens de Grand Prix van Hongarije, toen MAX VERSTAPPEN vijfde werd.
Aanstaande zondag mag Vandoorne, net als MAX VERSTAPPEN, in België aan de slag. Fans vanuit het hele land zullen naar Spa-Franchorchamps reizen om hun landgenoot aan te moedigen. Naast al die Belgische fans, zal het ook oranje zien qua toeschouwers. Net als vorig jaar, verwacht men nu ook weer veel fans voor Max Verstappen vanuit Nederland.
“Stoffel Vandoorne blijft bij McLaren, is toch goed genoeg voor F1.” Meer was niet nodig geweest…