
In de Verenigde Staten heeft GM een terugroepactie op touw gezet. Bij meer dan 270.000 auto’s kan de versnellingshendel van de automaatbak problemen veroorzaken. Als de hendel in ‘Park’ staat kan het voorkomen dat de automaat niet wil meewerken met als gevolg dat de auto kan wegrollen. Overigens wil GM niet zeggen of er meer problemen zijn aan de automaatbak.
Het kwakkelende GM staat er financieel al niet best voor, daarbij doet een massale terugroepactie het merk ook geen goed. Auto’s die voor controle terug moeten naar hun maker zijn onder andere de Chevrolet HHR, Malibu,Traverse en de Cobalt. Ook Pontiac doet een duit in het zakje en stuurt de G5 en de G6 terug. Van Saturn zijn het de Aura en de Outlook die terug mogen. Als laatste mag de GMC Acadia ook een automaathendel-upgrade ontvangen.
Er zijn er nog geen incidenten gemeld waarin de automaatbak faalde. Blijkbaar wil GM ook in onzekere tijden geen risico lopen. (bron: motorauthority.com)





Handig, zeker in deze tijd..
Kost GM nog aardig wat centjes extra…
Tja, dat kan er ook nog wel bij he…
Vaak zijn dit soort terugroepacties een ‘marketingmiddel’ om meer klante naar de showroom te krijgen…
Maar dat lijkt me in dit geval niet!!
Vind het wel goed dat ze dit nog doen.
Het was nog veel makkelijker om te zeggen dat ze er geen geld voor hebben.
Daarvoor hulde.
Hebben ze wel 270.000 auto’s lopen of doen ze dit om de indruk te doen wekken dat ze nog steeds zaken doen? :mrgreen:
-edit: thanks, gefixed-
Dat gaat lekker dan:P
hebben ze nog 270.000 klanten dan?
@ TTboy.
op zijn minst…
tja .. dat kunnen ze niet echt goed gebruiken ..
ze moeten ook gewoon niet meer dan 3 trapsbakken maken ..
snappen ze nix van ..
@ tt boy: nee het zijn voor namelijk auto’s die op grote opslag tereinen staan weg te rotten of bij een dealer in de showroom alle rubber’s e.d te verdrogen:mrgreen:
Aj aj aj.. het gaat nu wel van kwaad tot erger! Zal wel weer bakken met geld kosten. :?
en hoeveel verlies maakte ze ook al weer 1 miljard per week? Ow dan kan dit er ook nog wel bij hoor…270.000 * (nou wat zal het zijn 300 euro per reparatie?) = slechts 81 miljoen euro. Een druppel op een gloeiende plaat. Maar hij valt wel wel weer…daag GM:P
Gr CA
Wat is er loos met de fabricage in de VS? Behalve de merken van GM zijn sinds gisteren ook nog eens 39.711 Mitsubishi Lancers en Outlanders, 16.190 M-klasse Mercedessen, 1738 Hummers H3T en ruim 500 Dodge Rams (voor de tweede keer dit jaar!) naar de fabriek teruggeroepen
In deze moeilijke tijden lijkt het met niet bepaald fijn op ”even” 270.000 auto’s terug te roepen. Het kost hun enorm veel geld en hun imago gaat ook een beetje achteruit…
Logisch dat ze geen risico willen lopen, met dat extreme sue-alles-rechtsstelsel daar.
da’s ook een manier om de klant weer naar de showroom te krijgen…
Bij GM staat de versnellingsbak volgens mij ook in Park-stand.
@ Simpson
Denk t niet…