• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Tesla Model 3 geeft eigenaren meeste vreugde

Auteur: jaapiyo, gepost 3 februari 2019 om 10:57 – 91 Reacties

Tesla


Joyyyy…Het wordt hoog tijd, voor die Joyride.

We kennen het Amerikaanse Consumer Reports als een ietwat stoffig bolwerk van prijs-kwaliteitverhoudingen en onderzoek naar de betrouwbaarheid van producten. Sinds 1936 voert de non-profit organisatie tests uit om de Amerikaanse burger te informeren over de voordelen en nadelen van verschillende producten die op de markt zijn. Ze kopen voor reviews alles zelf en accepteren geen advertenties in hun partijblad. Allemaal heel degelijk en integer dus, maar ook een tikkie saai.

Zodoende hebben een aantal paarse broeken bedacht om een wat meer tot de verbeelding sprekend onderzoekje te doen. In plaats van uit te zoeken of Toyota Camry eigenaren gemiddeld 0,1 of 0,11 keer naar de dealer moeten per jaar, was de insteek dit keer bepalen welke auto diens eigenaar het meeste vreugde brengt. We bewegen ons immers steeds meer voort richting een wereld waarin ‘gevoel’ belangrijker is dan keiharde koude feiten.

Voor het onderzoek (betaalmuur) werden respondenten feitelijk één belangrijke vraag gesteld: als je opnieuw voor de keuze zou staan, zou je dan weer voor dezelfde auto kiezen? Omdat oude gewoontes moeilijk sterven werden eigenaren daarnaast wel ook nog gevraagd hun auto’s een score te geven op de gebieden rij-eigenschappen, comfort, prijs-kwaliteit, styling, audio en klimaatcontrole.

Als je de titel van dit bericht niet gelezen hebt raad je nooit wie er als winnaar uit de bus is komen rollen. Jawel! Het is de Tesla Model 3, in het verleden nog helemaal afgebroken door Consumer Reports. Toch is de uitslag op zich niet verrassend; Tesla is voor sommige eigenaren namelijk niet alleen een automerk maar ook een religie. Devote aanhangers zijn par for the course. Elon Musk himself had het daar onlangs ook nog over:

The customer happiness level is incredible and I think probably the highest of any car in the world right now, I think. And so you can tell like, basically, nobody wants to sell their car.

IKR, like, totes! Enfin, interessantere auto’s die de lijst hebben gehaald betreffen de Porsche 911, Hyundai G90, de Chevy Corvette, Kia Stinger en de Dodge Challenger. Een eclectisch lijstje dus waaruit blijkt dat zowel granola knagende LGBWTFBBQ’s uit San Fran enorm blij zijn met hun Prii en dudebro’s uit New Jersey tegelijkertijd net zo blij zijn met hun Challengers. Vreugde all around dus, zo zien we het graag. De volledige lijst check je hieronder. Laat weten met welke auto jij enorm in je sas bent, in de comments.

1. Tesla Model 3
2. Porsche 911
3. Hyundai G90
4. Chevrolet Corvette
5. Tesla Model S
6. Toyota Avalon
7. Kia Stinger
8. Chevrolet Bolt
9. Toyota Prius
10. Dodge Challenger.

Ook interessant!

  • Tesla maakt Model 3 en Model Y nu ook kneiterduur
  • Tesla maakt Model S en Model X kneiterduur
  • Tesla Model 3 station beter dan een Model Y?
    Tesla Model 3 station beter dan een Model Y?
  • Tesla verkoopcijfers Q1 2021 zijn indrukwekkend

Nieuwste artikelen

  • Grote verandering bij elektrisch opladen op komst
  • Gespot – Miami Vice in het kwadraat
  • Meer goed nieuws, merken denken weer aan de echte liefhebbers
  • De meest gewilde occasions worden goedkoper!
FacebookTweetPinLinkedIn

consumer-reports, model-3, Tesla

Vorig bericht: « Honcho van Circuit Zandvoort poetst de plaat
Volgend bericht: Retrospect: Sauber F1 team, 1993-2018 »

Lees Interacties

Reacties

  1. neleev zegt

    3 februari 2019 om 11:06

    Snap nog steeds niet waarom 1 gigantische tablet de hele cockpit vormt. Snap nog minder dat mensen zoiets kopen en mooi vinden…

    Login om te reageren
    • porker zegt

      3 februari 2019 om 11:14

      @neleev: goeie vraag die zich slechts laat beantwoorden door te ervaren denk ik. Wellicht kijken wie er een rijdt. Drukke veertiger denk ik zo. Rustige omgeving kan een voordeel zijn dan. Jonger volk wil meer toeters en bellen.

      Login om te reageren
    • flutterby zegt

      3 februari 2019 om 11:22

      @neleev: kijk is naar het apparaat waar je dit op leest. 9/10 doen dit op een apparaat met alleen de hoogst noodzakelijke knoppen.

      Login om te reageren
      • sirprize zegt

        3 februari 2019 om 11:50

        @flutterby: maar niet in een auto waar je blindelings een knop wil indrukken, in plaats van via allerlei submenuutjes de airco 1 graad lager zetten. Persoonlijk vind ik het niet mooi, niet functioneel en bovenal onveilig.

        Login om te reageren
        • flutterby zegt

          3 februari 2019 om 16:17

          @sirprize: ik bedien alles met mijn stuur… Enige uitzondering is Flitsmeister vragen om een andere route.

          Login om te reageren
          • sirprize zegt

            3 februari 2019 om 16:35

            @flutterby: dan moet je soms nog altijd je ogen van de weg halen. Of heb jij 20 knoppen op je stuur?

            Login om te reageren
            • flutterby zegt

              3 februari 2019 om 18:27

              @sirprize: 4 op het stuur voor cruisecontrol en 5 voor audio. De rest is reguliere bediening. De rest heeft niets met auto rijden te maken. Klimatiseren gaat automatisch of vóór vertrek.

              Login om te reageren
        • flutterby zegt

          3 februari 2019 om 16:20

          @sirprize: Vooral die airco één graden lager zetten. Hoe vaak denk je nou “pfff ik heb het echt één graden te warm zeg!”. Ik wissel tussen de zomer en winter maar verder is de temperatuur altijd stabiel.

          Login om te reageren
          • sirprize zegt

            3 februari 2019 om 17:19

            @flutterby: soms is 20 graden lekker soms 21.. Het is maar net wat voor weer ’t is, wat ik aan heb en hoe ik me voel.

            Login om te reageren
            • flutterby zegt

              3 februari 2019 om 18:18

              @sirprize: en als de auto je niet vertelde wat de temperatuur was dan had je waarschijnlijk geen idee hoe je voelde.

              Login om te reageren
              • sirprize zegt

                3 februari 2019 om 18:20

                @flutterby: huh? Vreemde logica. Ik weet precies hoe ik me voel. Daar heb ik geen temperatuurmeter voor nodig.

              • sirprize zegt

                3 februari 2019 om 18:28

                @sirprize: wat jij wil joh. Bediening via alleen een tablet is en blijft kut en daar blijf ik bij. Fijne avond. Doei.

              • sirprize zegt

                3 februari 2019 om 18:29

                @sirprize: was @flutterby bedoeld. Nu stop ik echt. Tijd voor bier…

              • flutterby zegt

                3 februari 2019 om 18:34

                @sirprize: alcohol doet het warmen aanvoelen, maar je wordt er niet warmer van. Hoe pas je dan je climate control aan?

              • pramm zegt

                3 februari 2019 om 19:09

                @sirprize: zo te horen geen praktijk ervaring. Het kan inderdaad belabberd zijn. De software van de interface heeft een cruciale rol

              • flutterby zegt

                3 februari 2019 om 18:33

                @sirprize: één graden verschil is onmenselijk om te voelen. Zelfs in goed geïsoleerde huiskamer kan het twee graden verschillen.

        • kobus1967 zegt

          3 februari 2019 om 19:49

          @sirprize: volgende stap is spraaksturing en bij Tesla krijg je dat gewoon via een softwareupdate door de lucht.
          Miep temperatuur een graadje lager.
          Miep licht aan.
          Miep zet het koffiezetapparaat thuis aan.

          Login om te reageren
          • sirprize zegt

            3 februari 2019 om 19:50

            @kobus1967: knopje is sneller.

            Login om te reageren
      • dawwg zegt

        3 februari 2019 om 12:04

        @flutterby: Denk niet dat 90% van alle bezoekers van AB daarvoor een tablet of telefoon gebruikt; niet iedereen is een millenial …

        Login om te reageren
        • stephane8200 zegt

          3 februari 2019 om 12:44

          @dawwg: denk het wel en ik ben verre van een millenial.

          Login om te reageren
          • pomoek zegt

            3 februari 2019 om 15:34

            @stephane8200: zonder leesbril las ik milflenial…

            Login om te reageren
            • stephane8200 zegt

              3 februari 2019 om 16:18

              @pomoek: whatever tickles your fancy, Pomancy ;)

              Login om te reageren
        • flutterby zegt

          3 februari 2019 om 16:21

          @dawwg: voel je al oud? Ik ken opa’s en oma’s die alles op hun tablet doen wat ze vroeger op een pc deden.

          Login om te reageren
          • sirprize zegt

            3 februari 2019 om 16:34

            @flutterby: patience?

            Login om te reageren
            • flutterby zegt

              3 februari 2019 om 18:56

              @sirprize: Solitaire?

              Login om te reageren
          • enjoypunani zegt

            4 februari 2019 om 06:54

            @flutterby: “muis in rechter bovenhoek”? Hoe dan?

            Login om te reageren
    • JanJansen zegt

      3 februari 2019 om 11:49

      @neleev: ik snap nog steeds niet dat de autofabrikanten Tesla zo’n enorme voorsprong hebben kunnen geven en niet eerder hebben gereageerd.
      Als een tablet het enige is wat je eraan niet mooi vindt dan doen ze toch iets heel erg goed.

      Login om te reageren
      • pomoek zegt

        3 februari 2019 om 15:35

        @janjansen: het zijn gewoon luie fl1kkers? Die liever ouwe wijn in nieuwe zakken verkopen. Denk ik.

        Login om te reageren
        • kobus1967 zegt

          3 februari 2019 om 19:52

          @pomoek: of elk jaar een nieuwe elektrische concept uitbrengen en er vervolgens niks mee doen zoals Mitsubishi.

          Login om te reageren
    • bartteeuwen zegt

      3 februari 2019 om 12:51

      @neleev: waarom? Omdat een scherm goedkoper is dan talloze losse fysieke knopjes. Simpel toch? Niet mooi maar wel kostenbesparend. Mij lijkt het zelf overigens erg vervelend. Ik kan alle knoppen in mijn auto bedienen zonder mijn ogen van de weg te halen, dat lijkt me in een tesla behoorlijk lastig. Net zoals vroeger blind smsjes typen, probeer dat maar eens op een smartphone.

      Login om te reageren
      • neleev zegt

        3 februari 2019 om 12:58

        @bartteeuwen: De Blackberry was meesterlijk. Hele mails en verslagen typen en gewoon je ogen op de weg houden.

        Login om te reageren
      • pramm zegt

        3 februari 2019 om 19:10

        @bartteeuwen: je zou het vooral eens moeten ervaren.

        Login om te reageren
      • kobus1967 zegt

        3 februari 2019 om 19:53

        @bartteeuwen: her scherm in de Model S kost 3500 euro om te vervangen, vind ik niet echt goedkoop.

        Login om te reageren
        • bartteeuwen zegt

          3 februari 2019 om 20:23

          @kobus1967: Slim hè, een goedkoop schermpje duur verkopen.

          Login om te reageren
        • bartteeuwen zegt

          3 februari 2019 om 20:26

          @kobus1967: Het lijkt wel een premiummerk.

          Login om te reageren
    • bullgod76 zegt

      3 februari 2019 om 14:26

      @neleev: waarom vinden mensen een iPhone dan mooi? Die smartphone brengt bij mensen precies hetzelfde teweeg als zo’n Tesla.

      Login om te reageren
  2. ralphwijnker zegt

    3 februari 2019 om 11:07

    Zou ook vreselijk in m’n sas zijn met nr.10!

    Login om te reageren
    • henrie zegt

      3 februari 2019 om 11:20

      @ralphwijnker: Ik ga voor nummer 7…

      Login om te reageren
  3. eklasse zegt

    3 februari 2019 om 11:09

    Alleen naar de kerk gaan op zondagochtend is nietszeggender dan dit nikszeggende onderzoekje.

    Croissantjes! Snel

    Login om te reageren
  4. rallybanally zegt

    3 februari 2019 om 11:12

    Ik zie mensen in een gehuurde Ferrari ook altijd wel grijnzen

    Login om te reageren
  5. evdw zegt

    3 februari 2019 om 11:15

    Misschien is het handiger dit onderzoek over een (half) jaar te houden als er 1000-den Model 3’s rondrijden en niet slechts een handjevol (geimporteerde?) zoals nu.
    Voorlopig staat de 911 voor mij bovenaan.

    Login om te reageren
    • harrie zegt

      3 februari 2019 om 11:20

      @evdw:
      Onderzoek uit de VS, daar rijden er al duizenden rond.

      Login om te reageren
      • flutterby zegt

        3 februari 2019 om 11:23

        @harrie: honderd duizend zelfs..

        Login om te reageren
      • evdw zegt

        3 februari 2019 om 11:26

        @harrie: Ja snap ik maar hier op autoblog bedoel ik.

        Login om te reageren
    • dirkv zegt

      3 februari 2019 om 11:53

      @evdw: Er zijn er al meer dan 180.000 gemaakt.

      Login om te reageren
      • evdw zegt

        3 februari 2019 om 12:11

        @dirkv: Zou kunnen maar ik denk niet dat er veel mensen op autoblog zitten die er 1 hebben.

        Login om te reageren
        • pramm zegt

          3 februari 2019 om 19:11

          @evdw: het is geen onderzoek van Autoblog

          Login om te reageren
          • evdw zegt

            3 februari 2019 om 20:25

            @pramm: Onderaan het artikel wil AB het onderzoek doen onder de AB lezers in de comments.

            Login om te reageren
        • dirkv zegt

          3 februari 2019 om 20:25

          @evdw: Daar heb je gelijk in.

          Login om te reageren
  6. moveyourmind zegt

    3 februari 2019 om 11:28

    Van alle auto’s die ik heb gehad ben ik het meest gelukkig geweest met de auto’s waarmee ik tegelijk ook de grootste ellende mee heb gehad.

    Misschien omdat het op andere vlakken dan betrouwbaarheid wél fantastische auto’s waren, misschien omdat liefde blind maakt.

    En ik zal ook wel net als iedereen gevoelig zijn voor cognitieve dissonantie en een minder goede keuze voor mezelf en naar anderen goed willen praten.

    Login om te reageren
    • lippie zegt

      3 februari 2019 om 16:24

      @moveyourmind: amen!

      Login om te reageren
  7. benvan zegt

    3 februari 2019 om 11:34

    Een Stinger!!

    Login om te reageren
  8. fouadski zegt

    3 februari 2019 om 11:47

    Nep onderzoek! Staat geen alfa tussen…

    Login om te reageren
  9. JanJansen zegt

    3 februari 2019 om 11:54

    Voor mij persoonlijk zijn de kleinste auto’s die ik heb gehad ook meteen degenen waarin ik de meeste lol heb gehad: Ford Fiesta en een Caterham.
    Dat de model 3 leuker is dan een S verbaast me dan ook niets.

    Login om te reageren
  10. stfu zegt

    3 februari 2019 om 11:55

    Jaap, je kunt ook gewoon accepteren dat mensen de auto super fijn vinden rijden ipv alles maar te schuiven naar de zogenaamde Tesla religie. Alsof iedereen een Elon fan is, kom op. Model 3 schijnt bizar lekker te sturen, veilig en dan ook nog goedkoop rijden. You can’t blaim them.

    Login om te reageren
  11. kennone zegt

    3 februari 2019 om 12:04

    De Prius scoort beter dan een Challenger?? Wat is er toch mis met de mensheid??

    Login om te reageren
    • flutterby zegt

      3 februari 2019 om 13:56

      @kennone: je moet hem eerst kopen voordat je eigenaar wordt. Meeste 16 jarige kunnen geen Challenger betalen.

      Login om te reageren
      • kennone zegt

        3 februari 2019 om 19:39

        @flutterby: dat is ook weer zo, maar een Prius is ook vaak niet haalbaar, en kan je het wel aftikken op je 16e koop je echt geen Prius

        Login om te reageren
  12. Loek zegt

    3 februari 2019 om 12:08

    Hyundai G90, want ook de eigenaren hebben geen idee dat ze in een premium auto rijden.

    Login om te reageren
  13. bitd zegt

    3 februari 2019 om 12:09

    Ik zou ook erg blij zijn als ik net mijn geld heb ingezet bij een piramide spel en blijk toch in de top van de piramide te zitten!

    Login om te reageren
    • fanboy zegt

      3 februari 2019 om 12:49

      @bitd: Het is dan nog wel een aardig gunstig piramide spel, want bij de meeste krijg je geen auto en moet je op zoek naar andere te winnen zieltjes.

      Login om te reageren
  14. thomasthomas zegt

    3 februari 2019 om 12:12

    Als een Tesla nou niet snel zou zijn dan is er toch ook niets aan. Dan zou het net zoiets zijn als een Prius.

    Login om te reageren
    • stephane8200 zegt

      3 februari 2019 om 12:47

      @thomasthomas: als ze een baard had, was het ook een kerel. Dat is een vergelijkbare redenering.

      Login om te reageren
    • fanboy zegt

      3 februari 2019 om 12:48

      @thomasthomas: Laat de Prius nou ook verdomd goed scoren en in de top 10 staan.

      Login om te reageren
    • stfu zegt

      4 februari 2019 om 06:02

      @thomasthomas: ah, je hebt ermee gereden? Overal wordt de Model 3 geroemd om z’n rijgedrag..

      Login om te reageren
  15. koafreak zegt

    3 februari 2019 om 12:19

    Heb nu 1.5 jaar en 35k km een Model S en erg blij. Altijd volle ’tank’ smorgens, luchtvering en enorm comfortabel, autopilot voor op de saaie stukken en files, alcantara hemel en dashboard, sneller dan bijna iedereen die je tegenkomt onderweg, bijna geen onderhoud, veel ruimte, en heeft idd geen motorgeluid maar 95% vd autos waar je dagelijks mee kunt rijden klinken toch niet dusbik mis het niet en vind t heerlijk rustig. Denk dat een groot gedeelte vd haters er nooit mee gereden/geleefd heeft want iedereen die ik meeneem moet wel grinniken tijdens een rit en dat is niet alleen soor de scheetkussen app update

    Login om te reageren
    • ab1963 zegt

      3 februari 2019 om 14:29

      @koafreak: en natuurlijk die heerlijke subsidies

      Login om te reageren
      • jag1960 zegt

        3 februari 2019 om 15:24

        @ab1963: dat van die subsidies blijkt nogal mee te vallen, zie onderzoek prof Steinbuch gisteren oa in NRC: meeste Tesla rijders hadden ipv een Tesla geen dikke BMW van een ton gekocht, dus “700 mln gederfde inkomsten overheid” blijkt onzin. De Tesla rijders hadden een benzine auto van max zo’n eur 40k gekocht, daarmee gaat bijna de volledige 700 mln “gederfde inkomsten” up in smoke. Het is dus in feite geen subsidie, want de Tesla moet gewoon volledig betaald worden. Het subsidie verhaal is bedacht door CDA (Menno Snel, Buma met “de prosecco slurpende tesla elite”) om stemmen te winnen voor maart 2019. “Al is de leugen nog zo Snel… “

        Login om te reageren
        • ab1963 zegt

          3 februari 2019 om 16:26

          @jag1960: er is meer dan alleen de bijtellingskorting. Denk aan mia en nog een paar van die regelingen. Dat geld is toch echt ‘out of pocket’ richting de eigenaren van een Tesla gegaan. En zelfs al kijk je alleen naar de bijtelling obv de genoemde €40k grens, dan is 4% toch echt nog steeds een flinke subsidie tov 22%. Daar hoef je geen professor voor te zijn.

          Hou me ten goede, ik ben pro-elektrisch rijden, en vindt Tesla’s mooi, maar ben anti subsidie.

          Werkt prijsopdrijvend en marktverstorend.

          Login om te reageren
          • jag1960 zegt

            3 februari 2019 om 16:43

            @ab1963: ik ben ook tegen echte cash subsidies van de overheid. Die zijn er nu nog niet, maar in het concept klimaatakkoord staan die wel – slecht plan. Zoals gezegd waarom de 4% bijtelling geen subsidie is: de meeste electrische auto rijders hadden niet voor hetzelfde aanschaf bedrag een benzine auto gekocht. Dus er is geen sprake van “700 mln gederfde inkomsten per jaar”. Ook hier hoef je geen professor voor te zijn inderdaad. Overigens zou ik als Tesla rijder van harte bereid zijn MRB te betalen. Graag dan wel voor de kms die ik per jaar rijd (rekening rijden) want ik pak ook vaak de trein.

            Login om te reageren
  16. lekkaah zegt

    3 februari 2019 om 12:19

    “Like, basically” bah?

    Login om te reageren
  17. alassad zegt

    3 februari 2019 om 12:58

    Om antwoord te geven op de vraag van de scribent: Peugeot 308 diesel. 220d km in 4 jaar zijn zo goed bevallen dat k m maar heb overgenomen als 2e auto. Betrouwbaar, snel genoeg en zuinig.

    Login om te reageren
  18. basjaski zegt

    3 februari 2019 om 13:04

    onderdeel van de Tesla cult betekent dat je altijd moet zeggen ”I love my car, but….”.

    Als je zo nodig elektrisch wil rijden, neem 1 van de alternatieven, niet een enorm slecht gebouwde Tesla.

    Login om te reageren
    • sidelo zegt

      3 februari 2019 om 13:30

      @basjaski: welke alternatieven ? ik ben me aan het verdiepen in een model 3 en daar is echt nog geen alternatief voor.

      Login om te reageren
      • sanderp zegt

        3 februari 2019 om 16:30

        @sidelo: Ligt er aan welke versie. Kia e-niro is een veel opzichten een waardig alternatief.

        Login om te reageren
        • stfu zegt

          3 februari 2019 om 20:32

          @sanderp: dat is een BMW 340i vergelijken met een Jetta TSI qua rijplezier en power..

          Login om te reageren
          • sanderp zegt

            4 februari 2019 om 09:18

            @stfu: Correct, maar ik zeg niet voor niks in sommige opzichten. Bijvoorbeeld qua ruimte en range (niet geheel onbelangrijk voor een elektrische auto).

            Login om te reageren
    • fanboy zegt

      3 februari 2019 om 13:37

      @basjaski: Ah je bedoelt die alternatieven die minder snel zijn, minder rijbereik, minder snel kunnen laden en minder efficiënt? En niet eens goedkoper zijn?
      Wel fijn dat die dan beter in elkaar zitten en beter afgewerkt zijn.

      Login om te reageren
      • sidelo zegt

        3 februari 2019 om 14:25

        @fanboy: en vergeet het Europese fast charge netwerk van Tessa niet met andere merken kan je gaan zoeken.

        Login om te reageren
    • harrie zegt

      3 februari 2019 om 13:58

      @basjaski:
      Aardig wat mensen die de kwaliteit meer dan acceptabel vinden blijkbaar.
      Niet iedereen is een panelgap fetisjist.

      Login om te reageren
    • flutterby zegt

      3 februari 2019 om 14:01

      @basjaski: 2017 belde, ze willen hun feiten terug.

      Login om te reageren
  19. koeberg zegt

    3 februari 2019 om 13:40

    “als je opnieuw voor de keuze zou staan, zou je dan weer voor dezelfde auto kiezen?”
    Ofwel, deze vraag meet de hoeveelheid cognitieve dissonantie. En die heb je nou eenmaal meer bij een product dat je op gevoel hebt gekocht dan een product dat je met je verstand hebt gekocht.

    Login om te reageren
  20. mrbasa zegt

    3 februari 2019 om 14:29

    LGBWTFBBQ – briljant!!

    Login om te reageren
  21. pomoek zegt

    3 februari 2019 om 15:39

    Grappig. Een van de meest genoemde redenen waarom mensen “tegen” elektrische autos zijn is de “beleving” die ze ervaren bij het rijden van een ice auto. Dat geldt dus blijkbaar ook voor het rijden van een elektrische auto waar, naar ik begrijp, een hoop mee mis is.

    Login om te reageren
    • stfu zegt

      3 februari 2019 om 20:33

      @pomoek: er is werkelijk niks met met het rijden van een Tesla.

      Login om te reageren
      • koeberg zegt

        3 februari 2019 om 22:39

        @stfu: Vast wel. Met elke auto is wel wat mis.

        Login om te reageren
      • pomoek zegt

        3 februari 2019 om 22:51

        @stfu: ik zie toch regelmatig wat berichten en filmpjes over slechte afwerking en andere probleempjes met de model 3. Ben overigens zeker geen Tesla hater, het ging me vooral om de hele beleving verhaal analogie.

        Login om te reageren
        • stfu zegt

          4 februari 2019 om 06:03

          @pomoek: je had het over rijden en dat is gewoon goed.

          Login om te reageren
          • pomoek zegt

            4 februari 2019 om 08:16

            @stfu: ah klopt. Ik snap nu wat je bedoelt. Ik had het anders moeten formuleren. Het ging mij over de afwerking van de auto, niet om het rijden. Daar is, voor zover ik kan nagaan, niets mis mee.

            Login om te reageren
  22. ghost zegt

    3 februari 2019 om 21:28

    Als een Porsche 911 evenveel kostte in prijs als een Model 3 of eigenlijk elke soortgelijke sportauto evenveel kostte als een Model 3, was de uitslag wel anders geweest lijkt mij.

    Login om te reageren
  23. Dutchdriftking zegt

    4 februari 2019 om 10:17

    Maar wat is dan precies het grote plezier? Dat de buurman kan zien dat jij als een van de eerste een Model 3 hebt? Dat je vooraan kan parkeren bij een oplaadpunt? Ik denk dat banden roken in de Challenger toch veel meer vreugde geeft!

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North