• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Vernieuwde Honda Odyssey zuigt het hardst van allemaal

Auteur: ricardo, gepost 27 maart 2013 om 15:07 – 38 Reacties

Afbeelding Vernieuwde Honda Odyssey zuigt het hardst van allemaalAfbeelding Vernieuwde Honda Odyssey zuigt het hardst van allemaalAfbeelding Vernieuwde Honda Odyssey zuigt het hardst van allemaalAfbeelding Vernieuwde Honda Odyssey zuigt het hardst van allemaalAfbeelding Vernieuwde Honda Odyssey zuigt het hardst van allemaalAfbeelding Vernieuwde Honda Odyssey zuigt het hardst van allemaalAfbeelding Vernieuwde Honda Odyssey zuigt het hardst van allemaalAfbeelding Vernieuwde Honda Odyssey zuigt het hardst van allemaal

Vernieuwde Honda Odyssey zuigt het hardst van allemaal
Kijk, innovatie in de auto-industrie. Eindelijk appelleert een merk aan de schoonmaakwens van huismoeders, soccermoms en andere MPV-bewoners.

Op het zojuist losgebarsten autofeestje in New York presenteert Honda namelijk de gefacelifte Odyssey. Nieuws dat doorgaans onder de radar verdwijnt omdat het model hier niet verkrijgbaar is. Maar dankzij de nieuwe HondaVac-optie zetten we hem toch in de spotlight.

HondaVac is namelijk een ingebouwde stofzuiger. Superhandig, om vrouwlief nou eindelijk eens zelf haar voiture schoon te laten maken. De slang is groot genoeg om ieder deel van het interieur te bereiken en ook zonder dat de 3.5-liter V6 met 248 pk staat te ratelen is de inbouw-stofzuiger nog acht minuten te gebruiken. En een geoefende huisvrouw weet haar zuigopdracht meestal wel binnen die tijd af te ronden.

Meer afbeeldingen van de noviteit in deze gallery, waar tot grote ergernis van vrouwelijk opinieblad Opzij louter dames in de weer zijn met de HondaVac.

Honda zegt dat dit de eerste keer is dat ze een stozuiger – optioneel – inbouwen in een productiemodel. Wij vragen ons nu vooral af: welke huishoudelijke apparaten, zoals de hand-espresso in Fiats, zou je nog meer in auto’s willen zien?

Ook interessant!

  • Video: haastige Honda heeft heel veel haast
  • veranderd
    Lief en schattig? Deze Honda e is stoer en wild
  • Honda
    Video: verwarde Honda moet deur uitdeuken
  • Honda's blijven steken
    Honda's blijven steken in 2002, frappant

Nieuwste artikelen

  • Gespot – Steven Bergwijn in zijn Ferrari Purosangue
  • Video: Toch wel eng, zo’n auto op jouw weghelft
  • Stem op de Autoblog Auto van het Jaar 2025!
  • Goedkoopste 997 van Marktplaats is ook de opvallendste
FacebookTweetPinLinkedIn

Honda, odyssey, stof

Vorig bericht: « Volvo’s nieuwste R-Designs voor de S60, V60 en XC60
Volgend bericht: Range Rover Sport prijzen: zo veel goedkoper wordt de SUV »

Lees Interacties

Reacties

  1. aallex zegt

    27 maart 2013 om 15:11

    Een magnetron

    Login om te reageren
    • theblackstig zegt

      27 maart 2013 om 15:13

      @aallex: Plus een magnetron = twee magnetrons! Maar even serieus, ik vind dit niet op een magnetron lijken. Het zal vast wel weer verkopen in de VS.

      Login om te reageren
      • theblackstig zegt

        27 maart 2013 om 15:16

        @theblackstig: Als ik nu zit te kijken naar de oude generatie van rond 2008 vind ik die veel mooier. Of de Honda Stream, wat pas echt een geslaagd ontwerp is.

        Login om te reageren
        • toyotafortuner zegt

          27 maart 2013 om 20:24

          @theblackstig: Werd de Stream in NL verkocht? Ik heb ze altijd alleen in Indonesië en andere landen in ZO-Azië gezien…. OT: Doe mij maar een oven, een frituur en een koelkast

          Login om te reageren
          • theblackstig zegt

            28 maart 2013 om 07:22

            @toyotafortuner: Neen, de Stream werd niet officieel hier verkocht. Maar ik heb op een tuningfestival wel een paar verlaagde Streams met wat dikkere velgen eronder gezien, en dat zag best dik uit. Ook al zijn die wagen waarschijnlijk niet vooruit te branden.

            Login om te reageren
      • bazzelijn zegt

        27 maart 2013 om 15:20

        @theblackstig: ”Wij vragen ons nu vooral af: welke huishoudelijke apparaten, zoals de hand-espresso in Fiats, zou je nog meer in auto’s willen zien?” De magnetron is geen waardeoordeel over het ontwerp van de Odyssey.

        Login om te reageren
        • sjamp zegt

          27 maart 2013 om 16:46

          @bazzelijn: Een magnetron zou op zicht wel als waardeoordeel dienst kunnen doen. Grote bak metaal + plastic en met grote deur(en).

          Login om te reageren
        • theblackstig zegt

          27 maart 2013 om 16:48

          @bazzelijn: Hm. Ik zou toch eens de tekst moeten lezen…

          Login om te reageren
  2. rbngrt zegt

    27 maart 2013 om 15:18

    Dit is er eentje in het rijtje van meest zinloze maar praktische opties.

    Login om te reageren
    • betonstaal zegt

      27 maart 2013 om 15:34

      @rbngrt: je spreekt jezelf tegen

      Login om te reageren
    • pomoek zegt

      27 maart 2013 om 15:49

      @rbngrt: Sterk! ben het met je eens! in de file lekker de auto uitstofzuigen!

      Login om te reageren
  3. TimoBac zegt

    27 maart 2013 om 15:18

    Briljant! Ik zou wel een espresso apparaat willen!

    Login om te reageren
  4. roberto zegt

    27 maart 2013 om 15:22

    Oke dan, dus die ene keer in 2 weken dat je je kofferbak schoonmaakt, moet je een stofzuiger in je auto hebben omdat je te lui bent om hem even uit huis te pakken..

    Wat is het volgende? Een imperial met daaraan 2 wasborstels aan de zijkant, zodat je de auto mooi glimmend kan houden?

    Login om te reageren
    • ej20g zegt

      27 maart 2013 om 15:45

      @roberto: als je autovrij woont is het anders vrij lastig hoor.

      Login om te reageren
  5. zeevink zegt

    27 maart 2013 om 15:27

    Het kan aan mij liggen maar is elke auto met een (soccer)mom achter het stuur niet uitgerust met een standaard zuig functie?
    OT handige optie wanneer er regelmatig kinderen en een hond meereizen. Verder is model minder fraai als de eerder genoemde Honda Stream destijds.

    Login om te reageren
  6. bullgod76 zegt

    27 maart 2013 om 15:30

    een frituur, magnetron en koelkast zouden wel leuk zijn naast dat espressoapparaat

    Login om te reageren
  7. betonstaal zegt

    27 maart 2013 om 15:33

    ik houd graag huis op andere wijze

    Login om te reageren
  8. redneckdarian zegt

    27 maart 2013 om 15:35

    Eerlijk gezegd best handig

    Login om te reageren
  9. Kvgorp zegt

    27 maart 2013 om 15:37

    Ik dacht dat fabrikanten het er over eens waren dat auto’s lichter maken toch beter is. A voor de handeling en B voor het milieu. Krijgen we dit soort onnozele opties.

    Login om te reageren
  10. MLTB zegt

    27 maart 2013 om 15:43

    Iedereen kan zeggen wat ie wilt; toch is het wel handig :)

    Mocht je even geen zin hebben om persé je auto door de wasstraat te halen om even te mogen zuigen afterwards. En niet iedereen heeft een parkeerspot voor zijn deur toch?

    Login om te reageren
    • StijnB zegt

      27 maart 2013 om 15:48

      @MLTB:
      Maar je sleurt wel altijd een stofzuiger mee, gaat leuk in tegen de trend wagens lichter en efficiënter te maken…

      Login om te reageren
      • MLTB zegt

        27 maart 2013 om 15:50

        @StijnB: Tja dat is idd wel de andere kant van het verhaal.. Laten we zo zeggen, ik hoef het niet in m’n snelle sportwagentje te hebben inderdaad :’)

        Login om te reageren
        • StijnB zegt

          27 maart 2013 om 15:57

          @MLTB:
          Dan is eventueel een stopcontact achterin de wagen en een compacte stofzuiger (die je ook nog in huis kan gebruiken) handiger (zeker als je in de stad woont). :)

          Login om te reageren
  11. dadutchdude zegt

    27 maart 2013 om 15:51

    What’s next? Een strijkplank als optie?

    Login om te reageren
  12. kaasboerin zegt

    27 maart 2013 om 15:52

    Koelkastje, duh.. Onder de achterbank ofzo.
    Precies groot genoeg voor een kratje.

    Login om te reageren
  13. sir_smokalot zegt

    27 maart 2013 om 16:00

    Dat kan grager! http://youtu.be/uN6bd-DEFbI?t=0m58s

    Login om te reageren
    • kaasboerin zegt

      27 maart 2013 om 16:18

      @sir_smokalot: Lol, blijft episch.

      Login om te reageren
  14. bollegek zegt

    27 maart 2013 om 16:04

    http://www.camperworld2007.nl/mediapool/50/502536/resources/big_16268729_0_700-394.JPG alle huishoudelijke apparaten in de buurt!

    Login om te reageren
  15. dotternetta zegt

    27 maart 2013 om 16:07

    Schitterende wagen! Je ziet ze echt veel in China rijden. Zwart en verlaagd..hmmm

    Login om te reageren
  16. troyk zegt

    27 maart 2013 om 17:02

    Beetje glijmiddel op het mondstuk (see what i did there?) en behalve je vrouw heb jij er ook nog wat aan!

    Login om te reageren
  17. audirs7 zegt

    27 maart 2013 om 17:08

    Dat zuigt

    Login om te reageren
  18. sandervolvo zegt

    27 maart 2013 om 17:10

    beste MPV ooit!

    Login om te reageren
  19. mazdarx8 zegt

    27 maart 2013 om 17:41

    dit is zegmaar de mercedes r-klasse van honda.

    Login om te reageren
  20. autobart zegt

    27 maart 2013 om 17:54

    Kan die stofzuiger de auto zelf niet opzuigen? Dat zou wel mooi zijn, man man wat een horizon vervuiler…

    Login om te reageren
  21. norge zegt

    27 maart 2013 om 18:39

    “En een geoefende huisvrouw weet haar zuigopdracht meestal wel binnen die tijd af te ronden” Mega lol smoke :)

    Login om te reageren
    • sir_smokalot zegt

      27 maart 2013 om 18:55

      @norge: Hoho, ik zou dit soort vuilspuiterij nooit mijn strot uit krijgen. Dit is allemaal het werk van die zedeloze @ricardo!

      Login om te reageren
      • norge zegt

        27 maart 2013 om 19:51

        @sir_smokalot: Merkwaardig, waarom ging ik er automatisch vanuit dat jij het geschreven had ? :mrgreen:

        Login om te reageren
  22. driftkicker zegt

    28 maart 2013 om 08:37

    Wat een nutteloze optie. (En wat een lelijke auto.) Te lui om even de snoerloze Dyson uit de garage te nemen?

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North