• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

‘Viaplay houdt de F1-rechten vanaf 2025’

Auteur: machielvdd, gepost 17 april 2024 om 16:51 – 11 Reacties

'Viaplay houdt de F1-rechten vanaf 2025'

Het lijkt erop dat we voorlopig nog niet van Viaplay af zijn…

De strijd om de Formule 1-rechten voor 2025 is nog spannender dan de strijd om het kampioenschap. Nu geldt dat voor heel veel dingen, maar dat maakt verder niet uit. Volgens de nieuwste berichten uit het geruchtencircuit (haha), is de deal in kannen en kruiken.

Twee weken geleden schreven we nog dat Ziggo de F1-rechten weer terug gaat krijgen vanaf 2025. Dat had GPBlog uit betrouwbare bron vernomen. Er zijn nu echter andere berichten (ook uit betrouwbare bron uiteraard), die zeggen dat Viaplay toch aan het langste eind heeft getrokken.

Dit nieuws komt van GPToday, die dit uit “meerdere bronnen” vernomen heeft. Viaplay en de FOM zouden de deal al beklonken hebben en morgen zou de officiële bekendmaking volgen. We weten morgen dus of dit allemaal klopt.

Naast Viaplay en Ziggo zou er ook nog een derde partij in de race zijn, namelijk Apple. Zij zouden daarmee hun streamingsdienst Apple TV+ in een klap een stuk populairder kunnen maken. Zij houden zich al bezig met Formule 1, want de film met Brad Pitt is ook productie van Apple en daarnaast komen ze met een docu over Hamilton.

Maar goed, als de geruchten kloppen heeft dus zowel Apple als Ziggo achter het net gevist en blijven de rechten gewoon in handen van Viaplay. Daarmee kunnen Olav en Jack hun comeback dus ook vergeten. Nogmaals: als het allemaal waar is. Wordt vervolgd…

Bron: GPToday

Ook interessant!

  • ViaPlay verbant Olav Mol
    "Ziggo heeft F1-rechten voor 2025 weer terug"
  • Prijsverhoging voor F1 TV Pro: bijna de helft duurder
  • Kijk jij straks F1 via Ziggo, Viaplay of ....?
  • Nieuwe F1-presentator Viaplay! Koen Weijland
    Nieuwe F1-presentator Viaplay! Koen Weijland

Nieuwste artikelen

  • Lexus LFA is terug als gelikte coupé
  • Zo stel je de goedkoopste Tesla Model 3 Standard van je dromen samen
  • Toyota GR GT is hier: V8, 650 pk, 850 Nm en een aluminium frame
  • Wat als je een supercar als schilderij gebruikt?
FacebookTweetPinLinkedIn

Formule 1, viaplay, ziggo

Vorig bericht: « Een atmosferische V8 met handbak is nog steeds mogelijk
Volgend bericht: GT3 RS-concurrent van Ford komt ook naar Europa! »

Lees Interacties

Reacties

  1. Richmond zegt

    17 april 2024 om 17:15

    Ik denk dat dit best aannemelijk is gezien de deal met SBS9, dat gaan ze niet doen als ze weten dat ze volgend jaar niks meer uitzenden

    Login om te reageren
  2. mashell zegt

    17 april 2024 om 17:32

    Zou Viaplay in 2025 nog bestaan?

    Login om te reageren
    • Robert zegt

      17 april 2024 om 18:55

      Goeie vraag. En anders gaat een van de andere geïnteresseerden er alsnog mee vandoor.

      Login om te reageren
    • rwdftw zegt

      17 april 2024 om 19:37

      Lastig te zeggen. De prijs voor een jaar uitzendrechten is nu van 30 naar vermoedelijk 50 miljoen gegaan. Ze hebben in principe 3 manieren om dat terug te verdienen. De eerste is bezuinigen op de productie. Minder mensen ter plaatse, minder analisten.. etc. De tweede is door meer reclame inkomsten te genereren. Duurder verkopen, meer reclameblokken of een combi van die twee. De laatste optie: de prijsverhoging bij de consument neerleggen.

      Uiteindelijk is er een soort compromis. Een consument die voor het gevoel teveel moet betalen loopt weg. Een adverteerder die voor zijn gevoel te weinig views krijgt wil ook niet meer zoveel neerleggen. Er is nog een risico. De deal schijnt voor 5 jaar te zijn maar wie garandeert dat Max nog meedoet over 5 jaar? Als de FIA het kampioenschap van 2026 volledig heeft verkloot met alle regelwijzigingen dan kan Max wel eens zoiets hebben van “doei en de groeten”. En met hem denk ik 50% of meer van het Nederlandse publiek wat alleen kijkt omdat Max meedoet.

      Login om te reageren
  3. Poulusma zegt

    17 april 2024 om 18:32

    Er zou 50 miljoen per jaar betaald moeten worden voor de rechten.
    Er zijn dus investeerders die garant staan voor 250 miljoen, blijkbaar is er vertrouwen dat ze het gaan redden.
    Ik hoop dat F1TV de komende jaren voor het Nederlandse publiek bereikbaar blijft want ViaPlee komt er hier niet in.
    En sowieso ga ik niet koste wat kost blijven kijken, Hoe graag ik het ook zou willen blijven volgen.

    Login om te reageren
  4. roylob zegt

    17 april 2024 om 18:51

    Geweldig! Nog meer van dat chauvinistische commentaar de komende jaren.
    Verder niks tegen Viaplay, maar ze mogen de commentatoren daar wel eens gaan vertellen dat er buiten Verstappen om nog 19 andere coureurs meedoen en buiten Red Bull om nog 9 andere teams van de partij zijn.
    Dat is iets wat een Olav Mol en Jack Plooij tenminste wel begrijpen en meenemen in hun commentaar.
    Als je geen Max-fan bent, is het Viaplay commentaar nou niet echt het commentaar waar je een hele race naar wil luisteren..

    Login om te reageren
    • SpiderIV zegt

      17 april 2024 om 19:16

      @roylob. Grappig ik vind juist die Mol en Plooij van die Max-puppies en Viaplay al een stuk neutraler. Minder hiep hoi en popie Jopie maar juist wat rustiger ook wellicht saaier.

      Login om te reageren
    • Edge zegt

      17 april 2024 om 19:59

      @roylob: Dat hoort er nou eenmaal bij. Of het nou Olav en Jack, Melvin en Wilson of een ander duo is, zolang de Nederlandse F1-markt voor 99% teert op de populariteit van Max Verstappen zullen zij de opdracht krijgen om het zo chauvinistisch mogelijk te becommentariëren.

      Als je Engelstalig commentaar geen probleem vindt raad ik je F1TV aan, en dan specifiek het F1 Live kanaal.

      Login om te reageren
  5. Rick-dos zegt

    17 april 2024 om 19:35

    ‘Daarmee kunnen Olav en Jack hun comeback dus ook vergeten.’

    Het kan mij aan mijn reed roesten wie de rechten krijgt maar zolang het er voor zorgt dat we die twee niet meer zien of horen ben ik altijd voor de partij.

    #hashtagswerken

    Login om te reageren
  6. 87sandyd zegt

    18 april 2024 om 07:19

    Gelukkig geen Olaf en Jack, dat dan weer wel.

    Login om te reageren
  7. petroldrinker zegt

    18 april 2024 om 09:34

    Zou jammer zijn, had graag de F1TV weer opgezegd voor Ziggosport, maar voor viaplay nee dankje.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North