• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Vriendin Verstappen reageert op doodsbedreigingen

Auteur: willeme, gepost 25 oktober 2023 om 15:17 – 22 Reacties

De vriendin van Max Verstappen reageert op doodsbedreigingen door uitlatingen van haar kant. Ze pareert eventjes iedereen op het internet.

Er is een hele hoop ellende op de wereld. En nee, dan doelen we niet vanwege het feit dat er geen kleine hete supermini’s zoals de Ford SportKa meer zijn of betaalbare sportwagens als de Toyota MR2. Nee, er zijn ook serieuze dingen aan de hand.

In dit geval de kwestie aan de Gaza-strook. Deze oorlog zorgt er niet alleen voor dat er aan beide kanten onschuldige mensen om het leven komen, maar ook dat de rest van de wereld tot op het bot verdeeld is. Als het gaat om de oorlog in Oekraïne heerst er wel een enige vorm van redelijke consensus. Met de oorlog in de Gazastrook is daar geen sprake van.

Social Media

Daar kun je beter met geen woord over spreken, want je zult ongetwijfeld iemand beledigen en die zal daar zeer emotioneel op reageren. Dat overkwam Kelly Piquet, de vriendin van Max Verstappen is namelijk behoorlijk actief op social media, dus de hele wereld kan lezen en zien wat ze zoal doet.

Zo heeft Kelly zich uitgelaten over de doden die er aan de Palenstijnse kant vielen. Dat zorgde ervoor dat er een hele hoop mensen op reageerde. Piquet heeft 1.300.000 volgers en die hebben natuurlijk ook allemaal een mening. Die stak men niet onder stoelen of banken. Middels anonieme DM’s kreeg Piquet allerlei doodsbedreigingen binnen.

Vriendin Verstappen reageert op doodsbedreigingen

Daar heeft ze nu op gereageerd. Daarbij roept ze om haar te ontvolgen in plaats van stiekeme berichtjes sturen met verschrikkelijke inhoud. Volgens haar is het bekritiseren van Israël niet hetzelfde als antisemitisch zijn.

Tja, en dan de Autoblog Mening van de Week. Normaal hebben we Jaap klaar staan om de ongezouten mening van de stille meerderheid te vertolken. Maar ja, hij is nu bezig met zijn co-schappen en ondergetekende heeft alleen een mening over elektrische crossovers.

In ander nieuws: de stemwijzer staat sinds vandaag online en bij de Dirk van den Broek is Australian-ondergoed in de aanbieding. Tot zover dus Autoblog Formule 1 Boulevard. En door…

Ook interessant!

  • Kelly Piquet alleen naar bruiloft
    Kelly Piquet alleen naar bruiloft, Max moet gamen
  • Max en Kelly snoeren Autoblog boulevard de mond
  • Zijn Max Verstappen en Kelly Piquet nog wel samen?
    Zijn Max Verstappen en Kelly Piquet nog wel samen?
  • Mercedes luister niet
    Schoonvader Verstappen verliest racismezaak, moet miljoen dokken

Nieuwste artikelen

  • Lexus LFA is terug als gelikte coupé
  • Zo stel je de goedkoopste Tesla Model 3 Standard van je dromen samen
  • Toyota GR GT is hier: V8, 650 pk, 850 Nm en een aluminium frame
  • Wat als je een supercar als schilderij gebruikt?
FacebookTweetPinLinkedIn

kelly-piquet

Vorig bericht: « Knotsgekke Toyota FT-3e maakt sportwagens mogelijk
Volgend bericht: Auto’s worden keihard gecanceld in Nijmegen »

Lees Interacties

Reacties

  1. okdoei zegt

    25 oktober 2023 om 15:39

    Gewoon niet over beginnen als leek zijnde.
    Denken dat je iets kunt veranderen door iets te posten om instagram is vrij naïef.

    Login om te reageren
    • sportevo zegt

      25 oktober 2023 om 16:25

      Precies dat. En als je dan al zoiets post terwijl je 1,3 miljoen volgers hebt, dan moet je ook snappen dat daar mensen tussen zitten die jouw mening niet zullen delen en dat op een niet wenselijke manier zullen laten weten.

      Login om te reageren
      • berlina1750 zegt

        25 oktober 2023 om 18:15

        Ze zal best snappen dat ze reacties kan ontvangen. En ook dat daar anonieme reacties bij zitten. Maar ík snap in ieder geval niet waarom daar doodsbedreigingen bij moeten zitten en zij volgens mij ook niet. Snap jij het wel?

        Login om te reageren
        • sportevo zegt

          25 oktober 2023 om 19:03

          Nee, ik snap dat ook niet maar dat is mijn stelling ook niet. Ik twijfel er overigens wel aan of ze deze reacties had verwacht.

          Login om te reageren
    • mashell zegt

      25 oktober 2023 om 16:45

      Nee, maar het geeft je wel de kans om iets op een overlijdensbericht achtergrondje te posten zonder je iemands dood meldt, zo’n kans krijg je niet vaak.

      Login om te reageren
    • goodvibrations zegt

      25 oktober 2023 om 21:33

      Hmm weet het niet. De “oude” generatie is nogal pro Israël zonder goed te weten waarom.. Amerika, Europa, Rutte.. is dat ook (denk iets meer vanuit strategisch belang). Maar nu iedereen inmiddels mobieltjes heeft en alle ellende kan filmen en delen.. wordt wel veel zichtbaar.
      Over het algemeen is alles plat bombarderen erg effectief als je daarna een grond offensief wilt houden.. maar je vergeet de hoeveelheid woede die wereldwijd (naar mijn mening terecht) ontstaat als je zo veel onschuldige slachtoffers maakt..
      De acties van Hamas zijn verschrikkelijk.. maar rechtvaardigen geen platbombarderen.. en afsluiten van electra, water en brandstof.. de proportionaliteit is ver te zoeken..

      Login om te reageren
  2. Dutchdriftking zegt

    25 oktober 2023 om 16:00

    Ik heb uiteraard ook een mening over de kwestie, maar hou deze online lekker voor mij ;)

    Login om te reageren
    • tortuga zegt

      25 oktober 2023 om 17:03

      Kom toe, zeg het nou gewoon joh.

      Nene hou het voor je zelf.

      Login om te reageren
  3. viezefreddyw zegt

    25 oktober 2023 om 16:09

    Het is toch allemaal wat zeg.

    Login om te reageren
  4. mashell zegt

    25 oktober 2023 om 16:46

    Antisemitisme, dat ligt zo gevoelig, daar kun je maar beter niet aan beginnen.

    Login om te reageren
  5. MrSkyline zegt

    25 oktober 2023 om 16:49

    I hope both teams have fun.

    Login om te reageren
  6. Johanneke zegt

    25 oktober 2023 om 16:55

    Ik ben tegen beide partijen. Beetje als Trump vs Clinton. Beiden fout. Maar voor de rest ben ik maar wat blij dat ik niet in dat stukje woestijn woon waar mensen heel graag willen wonen omdat de man op de wolk dat zegt. Diep triest, de hele situatie.

    Login om te reageren
    • ukbob zegt

      25 oktober 2023 om 19:08

      Dat.
      Laat iedereen maar lekker geloven waar ie zin in heeft, maar ga elkaar in vredesnaam niet erom de koppen inslaan of erger.

      Login om te reageren
  7. luchtgekoeld zegt

    25 oktober 2023 om 17:00

    Geen Facebook, geen Instagram of wat dan ook van a-sociale media!!!

    Login om te reageren
    • chills zegt

      26 oktober 2023 om 19:55

      En toch, net zoals ik, reageren op dit semi social media platform. Heel bijzonder.

      Login om te reageren
  8. Edge zegt

    25 oktober 2023 om 17:19

    En @nicolasr dan, die heeft toch ook altijd wel een scherpe mening klaar?

    Persoonlijk ben ik van mening dat het veroordelen van de acties van Israël niet gelijk staat aan antisemitisme. Dat Hamas in deze meest recente episode van het conflict (het conflict an sich is immers al bijna 100 jaar oud) heeft aangesticht met gruweldaden is duidelijk, maar sindsdien worden er door beide kanten dingen gedaan waarbij veel onnodige burgerslachtoffers vallen. Dat moet je gewoon kunnen benoemen, en je moet je steun kunnen uitspreken aan de vele burgers die hier ongevraagd slachtoffer van worden.

    Login om te reageren
    • Robert zegt

      25 oktober 2023 om 19:28

      Hier sluit ik mij volledig bij aan.

      Login om te reageren
  9. Richmond zegt

    25 oktober 2023 om 18:21

    Genoxide?

    Login om te reageren
    • Elise zegt

      25 oktober 2023 om 18:32

      Ja, dat is het roesten van DNA. Wordt voornamelijk waargenomen bij influencers.

      Login om te reageren
      • Richmond zegt

        25 oktober 2023 om 20:21

        Loool

        Login om te reageren
  10. Robert zegt

    25 oktober 2023 om 19:31

    Maak bij wet verplicht, dat wanneer het OM iemand wil vervolgen voor mogelijk strafbare uitingen via de sociale media, de moederbedrijven verplicht mee moeten werken met het identificeren van de persoon achter het anonieme account.

    Login om te reageren
  11. Rick-dos zegt

    25 oktober 2023 om 21:35

    Laten we het er gewoon op houden dat alle religiën zwaar kuhut zijn. Het maakt van mensen kritiekloze zombies. Laten we dan ook even vaststellen dat niet alleen de westerse wereld hypocriet is maar dat de moslimwereld net zo hypocriet is. Als de moslimwereld naar het westen wijst en het van hypocrisie verwijt dan kan ik alleen maar meewarig lachen.

    En laten we ook vaststellen dat iedereen die verrast was wat er op 7 oktober is gebeurd een plaat voor z’n hoofd heeft of nogal naïef is. Je kunt een volk niet zo behandelen en denken dat er niks gebeurd. De Joden in de getto’s van Polen in de jaren ’40 mogen daar een voorbeeld van zijn.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North