
Mede mogelijk gemaakt door 30.000 flesjes Krombacher. #nofilter
Op de Autobahn A45 bij Wölfersheim brak vandaag de hel los. Polizei Wetterau-Friedberg meldt dat er zich op dit stukje asfalt vanochtend zo’n 1.500 kratten bier op het asfalt terecht gekomen zijn, samen goed voor 30.000 flesjes. Daarna heeft de Hermandad enkel meters achter het ongeval een alcoholfuik neergezet en talloze mensen beboet die het dampende gerstenat hadden ingeademend. Nee grapje natuurlijk, de weg is afgesloten om de meuk op te ruimen. Maar hoe kwam het ongeluk tot stand?
Wel, zeg het niet te gauw, het is weer een vrouw. Jawel, we trotseren de woelige en in dit geval alcoholhoudende wateren van de social justice warriors op social media gewoon en zeggen waar het op staat! Waarschijnlijk. Want op dit moment is de oorzaak van het onheil nog niet officieel vastgesteld.
De autoriteiten vermoeden echter dat een vrouw in een Volkswagen Polo uit onachtzaamheid rechts tegen de vangrail is gebotst, waarna de compacte Volkswagen terug de weg opstuiterde en de flank van de truck torpedeerde. Daarna heeft de vrachtbak de vangrail geraakt aan de linkerkant van de weg, waarbij de aanhanger opengereten werd en zijn vochtige lading uitspuwde over het asfalt. Over vochtige lading uitspuwen gesproken: gelukkig zaten er in ieder geval geen slijmprikken in de truck.
Vrouw.
Enough said.
@viezefreddyw: oh boefje, anti feminist?
@bmwfreak038: je vergeet #metoo…
@406_v6: ik anti feminist? Niet bepaald.
@bmwfreak038: ik ook niet… Tot mn vriendin wegkijkt…
Over alcohol misbruik in het verkeer gesproken.
Had ze teveel gedronken?
Weer een nieuwe foto die we de komende 10 jaar terug gaan vinden in groepsapps, facebook en overige onzin plekken…
Maar wel sneu voor het bier.
Als haar IQ lager is dan 80 kan ze altijd nog de schuld aan Trump doorschuiven ..
@lincoln: Het is de schuld van Putin.
ER ZIJN 30.000 SLACHTOFFERS EN JULLIE MAKEN HIER GRAPPEN OVER SCHANDE!!!
@dirkiii: Sneu inderdaad. Blijkt maar weer dat bierenwelzijn een ondergeschoven kindje is.
Vuile bierenbeul!!! Ik hoop dat de bierenambulance snel ter plaatste was!
@tenaci: is Stichting Wakker Bier al gebeld?
@gulli: ???
@gulli: gewaarschuwd mens telt voor twee, dus vrienden, onthoud wat je moet bellen in zo’n situatie:
114, red een Bier!
Heeft Dion Graus zich niet voor niks sterk voor gemaakt…
Baustelle en mevrouwtje dacht gewoon ff de Lkw in te gaan halen…
@doublechevron65: Van baustelle naar bierstelle in 3, 2, 1 …
@potver7: ja potver… right ?
Nou die sponsoring van RTL Formel Eins wordt weer ff opgeschort voor de rest van het seizoen.
Ik schijn als een vrouw te rijden…
@toyotaprius:
Dan heb je de juiste wagen iig.
@335istage1: klopt de A klasse zorgt er voor dat ik dankzij de enorme dode hoeken zomaar inhaal/invoeg met groot snelheid verschil.. het geweldige navigatie systeem zorgt er voor dat ik steeds de verkeerde weg neem. En de perfecte versnellingsbak is een van de oorzaken dat ik rare fratsen uit aan het halen ben..
Als je man teveel bier blijft drinken dan is het tijd voor heftiger maatregelen!
Zonde van die Krombacher, ik vind dat lekker bier. Vooral bij de F1.
@tarquesh: als je teveel van die bacher inneemt ga je inderdaad krom lopen
Pas op, zachte berm. Krombagger.
Auto plus vrouw plus botsing…..ik zeg het is de schuld van haar aandachtgeile “smart”phone.