• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Waarom je deze carbon doos heel graag wil hebben

Auteur: jaapiyo, gepost 6 januari 2017 om 19:41 – 35 Reacties

Afbeelding Waarom je deze carbon doos heel graag wil hebbenAfbeelding Waarom je deze carbon doos heel graag wil hebbenAfbeelding Waarom je deze carbon doos heel graag wil hebbenAfbeelding Waarom je deze carbon doos heel graag wil hebbenAfbeelding Waarom je deze carbon doos heel graag wil hebben

GT
Een carbon doos klinkt misschien niet heel aanlokkelijk, maar het voorrecht om deze doos te ontvangen zit vast aan een ander voorrecht dat je als autoliefhebber wél graag zou willen hebben…

Het gaat hier namelijk om de Ford GT order kit. Alleen de gelukzakken die door Ford uitverkoren zijn om een Ford GT te mogen kopen krijgen er eentje. De doos is zoals gezegd vervaardigd uit carbon en de hendel om ‘m open te maken kan je ook terugvinden op de raceauto waarmee Ford afgelopen jaar de GT Pro-klasse won op Le Mans.

Als de doos van Pandora open is, vind je alles wat je nodig hebt om de juiste specificatie voor jouw GT te bepalen. Er zijn kleine stukjes leder, alcantara en carbon fiber voor handen om te kijken en voelen welke kleur en welk materiaal het beste bij je past. Tevens zitten er in de doos kleine velgen en remklauwen in alle beschikbare kleuren. Maar dat is nog niet alles!

In de ‘black box’ zitten ook gestileerde miniatuur-koetsen van GT’s in de verschillende exterieurkleuren, met een ingebouwd mechanisme waardoor je de karakteristieke racing stripes erop kan klikken. Overigens laten mensen met een écht goede smaak die strepen natuurlijk weg. Om er nóg zekerder van te zijn dat klanten geen epische blunders begaan bij het samenstellen van hun eigen GT heeft Ford ook een concierge service opgezet om kopers bij te staan met hun beslissing en misschien een betje de goede kant op te duwen.

Laatste leuke detail: op de doos is al een uitsparing gereserveerd voor een kopie van het VIN-plaatje dat ook op de auto van de klant prijkt. Dit plaatje krijgt de eigenaar bij aflevering van de auto. Al met al is het toch allemaal net een beetje anders dan de teddybeer die je krijgt voor je koter bij de aanschaf van een nieuwe B-Max. Maar ach, dat is ook wel leuk.

Ook interessant!

  • Wouter maakt autospotters blij met Ford GT
    Wouter maakt autospotters blij met Ford GT
  • Te koop. Maar niet deze
    Te koop: 2005 Ford GT met een beetje werk
  • Deze twee Ford GT's zijn wél geslaagd
  • Ford GT krijgt
    Ford GT krijgt nu de enige echte goede motor

Nieuwste artikelen

  • Video: Automobilist schrikt zich het apezuur
  • Gespot – De enige echte Rimac op Nederlands kenteken
  • Ford maakt standaard onderdeel een betaalde optie (en met een goede reden)
  • Automerk maakt revven bewust onmogelijk in deze sportcoupé met verbrandingsmotor
FacebookTweetPinLinkedIn

carbon, Ford, ford-gt, striping, Supercars

Vorig bericht: « Maserati Quattroporte compleet vernaggeld door vandaal
Volgend bericht: Ecclestone: hybride motoren in F1 zuigen »

Lees Interacties

Reacties

  1. bartteeuwen zegt

    6 januari 2017 om 19:48

    Leuk bedacht!

    Login om te reageren
    • Benny_Weisz zegt

      6 januari 2017 om 21:00

      @bartteeuwen:
      Afgekeken bij Rolls Royce
      In Crewe leverden ze ook zo’n kit bij zodra je de aanbetaling over had gemaakt, alleen was die in een kist van hetzelfde soort hout verpakt dat de klant ook voor zijn interieur had gekozen…

      Login om te reageren
      • jorden zegt

        6 januari 2017 om 21:30

        @bennyweisz: dat is dan niet hetzelfde. Het kiste is om tentamen beginnen met samenstellen bij Ford.

        Login om te reageren
        • jorden zegt

          6 januari 2017 om 21:32

          @jorden: eff overnieuw. Het is kistje is om te beginnen met samenstellen bij Ford. Inplaats van een soort aankoop cadeautje.

          Login om te reageren
  2. jag00 zegt

    6 januari 2017 om 19:50

    Zou er nog niet echt een beeld bij krijgen denk ik, maar wil graag proberen mijn mening bij te stellen, dus als t als ford zo vrij is?

    Login om te reageren
  3. lekkerlinksrijden zegt

    6 januari 2017 om 19:55

    Ik hoop dat Ford net zo veel tijd in de auto zelf stopt. De vorige gt-serie was nou niet bepaald vrij van fouten. Vraag maar aan ene heer Clarkson die weet er alles van

    Login om te reageren
    • rikus zegt

      6 januari 2017 om 20:41

      @lekkerlinksrijden: die was lomp, en bruut. En dat kon ik wel waarderen. Op één of andere manier verwacht ik van Ford ook geen geperfectioneerde supercar, dat is meer iets voor andere merken.

      Login om te reageren
      • lekkerlinksrijden zegt

        6 januari 2017 om 21:49

        @rikus: maar je mag toch wel een werkend product verwachten

        Login om te reageren
      • JanJansen zegt

        7 januari 2017 om 10:44

        @rikus: ik verwacht het eigenlijk wel. Het is hun visitekaartje.
        De Fiësta ST is ook een pareltje om te rijden.

        Login om te reageren
        • rikus zegt

          7 januari 2017 om 14:32

          @janjansen: Klopt, de ST modellen zijn top. Heb er een Focus ST 170 en een 2.5 ST gehad, beide zeer tevreden over. Maar een GT is wel wat anders.
          Een “supercar” van $100.000. Ford ontwierp een conceptcar, werd heel goed ontvangen en moest snel in productie. In dat proces zijn er op het technische vlak wat concessies gedaan denk ik. Op het uiterlijk niet. Hij is zoals het publiek hem wou.

          Login om te reageren
  4. flatsix010 zegt

    6 januari 2017 om 19:58

    Nu al zin in de video van Schmee.

    Login om te reageren
    • flatsix010 zegt

      6 januari 2017 om 19:59

      @flatsix010: *Shmee

      Login om te reageren
  5. harrie zegt

    6 januari 2017 om 20:08

    Wat een allejezus verwijfd handtasje met die kleurtjes en stofjes.
    Stuur de volgende keer gewoon een jerrycan high-octane.

    Login om te reageren
    • amgsoixanttrois zegt

      7 januari 2017 om 03:34

      @harrie: wat een lage hoeveelheid aan zelfvertrouwen en mannelijkheid als zelfs het kiezen van kleuren voor je toekomstige auto verwijfd wordt gevonden.

      Login om te reageren
      • harrie zegt

        7 januari 2017 om 14:55

        @amgsoixanttrois:
        Volgens mij is dat nou juist de grootste doelgroep voor deze auto, mannen met een laag zelfbeeld. Maar goed, zo’n beautycase met staaltjes is wel handig om te kijken of de kleuren wel matchen met de muren van je verwarmde garage.

        Login om te reageren
        • lekkerlinksrijden zegt

          7 januari 2017 om 18:31

          @harrie: niet een laag zelfbeeld, maar klein plassertje was het toch?!?!?

          Login om te reageren
        • amgsoixanttrois zegt

          7 januari 2017 om 20:09

          @harrie: ah jij bent zo’n geval, iemand met afgunst ten opzichte van iedereen die het beter voor elkaar heeft.

          We weten genoeg, dus wanneer je een dikke bak koopt dan doe je dat uit onzekerheid? Echt een autoliefhebber…

          Login om te reageren
          • harrie zegt

            8 januari 2017 om 13:03

            @amgsoixanttrois:
            Nee hoezo? Snap niet zo goed waar je die conclusies uit trekt.

            Login om te reageren
  6. Dutchdriftking zegt

    6 januari 2017 om 20:10

    Geel met witte strepen graag.

    Login om te reageren
  7. mcaa zegt

    6 januari 2017 om 20:12

    Na het lezen van de titel kreeg ik zin in de tekst, na het lezen van de tekst baalde ik een beetje.

    Login om te reageren
  8. gieltj zegt

    6 januari 2017 om 20:12

    Had het inderdaad al voorbij zien komen op de Facebook pagina van ForzaMotorsport. De eigenaar daarvan heeft ook een GT besteld. Er staan trouwens meer foto’s van de box + inhoud op de FB pagina voor de liefhebbers

    Login om te reageren
  9. gash zegt

    6 januari 2017 om 20:13

    Een doos van carbon….laat maar.

    Login om te reageren
    • rob5nismo zegt

      6 januari 2017 om 20:34

      @gash: de vrijmibo gehad hahaha

      Login om te reageren
    • rikus zegt

      6 januari 2017 om 20:51

      @gash: What’s new?!
      Vanavond bij een juwelier geweest, oriënteren op trouwringen. En voor ik het wist lag er een doosje trouwringen van carbon voor onze neus.

      Ach er zal vast vraag naar zijn. Misschien omdat de meeste vrouwen constant bezig zijn met gewichtsbesparing..

      Login om te reageren
  10. lekbak zegt

    6 januari 2017 om 20:25

    Dat is eigenlijk best wel heel erg gaaf. Dat maakt het kopen van zo’n auto nog specialer. Jep, ik trap er met open ogen in!

    Login om te reageren
  11. astondb10 zegt

    6 januari 2017 om 20:41

    Vet!!

    Login om te reageren
  12. cossiekiller zegt

    6 januari 2017 om 21:09

    Moest ik toevallig zo’n doosje ontvangen, ik koos voor een zwarte met witte strepen en goudkleurige velgen. Net zoals zijn opa in 1966 als eerste over de lijn kwam ik Le Mans.
    http://i.imgur.com/no5wC9p.jpg?1

    Login om te reageren
    • cossiekiller zegt

      6 januari 2017 om 21:10

      @cossiekiller: Trouwens met Bruce McLaren achter het stuur!

      Login om te reageren
  13. kle500 zegt

    6 januari 2017 om 21:41

    Zie ik nu rode, oranje en blauwe remschijven in die velgjes?

    Login om te reageren
  14. mrrallycross zegt

    6 januari 2017 om 22:13

    Zou graag zo een doosje willen hebben

    Login om te reageren
  15. drdre1 zegt

    6 januari 2017 om 22:51

    Vraag is hoe zo’n doosje er uit zou zijn als je een suffe Koreaan of zo besteld? Of de nieuwe Fiat Tipo? Is het doosje dan uitgevoerd in een hip roestig metaal, met als items verschillende soorten zwart, goedkoop plastic en wat frivole printjes welke als voorbeeld dienen voor het interieur?

    Login om te reageren
  16. clarkson zegt

    6 januari 2017 om 22:57

    Heel gaaf gedaan! Ik denkt dat ik voor rood ga.

    Login om te reageren
  17. toempf zegt

    7 januari 2017 om 08:13

    Er zal vast een markt voor zijn voor deze manier van werken. Als ik in die prijsklasse zou shoppen, lijkt het me veel gaver om een dealer binnen te stappen, als God behandelt te worden, en onder het genot van een glas champagne de lederen bekleding uit te kiezen.

    Login om te reageren
  18. pinut187 zegt

    7 januari 2017 om 10:55

    Leuk doosje

    Login om te reageren
  19. ericc zegt

    7 januari 2017 om 11:26

    Ze mogen hun doos houden. En de GT ook.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North