Willen we 130 km/u rijden op de hele A2?

Praat mee!
Redacteur Autoblog

130 op de A2

130 op de A2

Als het aan de VVD en PVV ligt kunnen we straks (legaal) met 130 km/u van Amsterdam naar Maastricht rijden. Het is volgens die partijen belachelijk dat er op het overgrote deel van de A2 maar 100 km/u gereden mag worden (in de spits). En dat terwijl het een vijfbaanssnelweg is. VVD Tweede Kamerlid Charlie Aptroot vind het zelfs "idioot" (jaja). Zou de PVV dit soms graag willen zodat Geert snel op familiebezoek kan in Limburg?

Op een deel van de A2 (tussen Utrecht en Den Bosch) mag je op dit moment al 130 ipv 100 km/u rijden, maar bij het minste of geringste wordt volgens Aptroot via matrixborden de snelheid verlaagd tot 100 km/u. Vrolijke vriend Charlie noemt dit "misselijkmakend". En dus vinden de VVD en PVV dat we op de "geasfalteerde slagader van Nederland" zo snel mogelijk 130 moeten gaan rijden.

En volgens Charlie Aptroot is dat ook nog eens goed voor het milieu. Waarom? Als je 130 kan rijden sta je immers niet in de file (meer kromme redenatie ooit, I know). Zitten jullie erop te wachten om met 130 km/u naar Limburg te scheuren? (via: elsevier.nl)

Video

Willen we 130 km/u rijden op de hele A2?