
Met weemoed denken we terug aan de tijd dat we nog met autootjes over het parket scheurden in de woonkamer bij mama thuis. Dat werd alleen onderbroken voor autogerelateerde programma’s.
Knightrider was cool, maar de Dukes of Hazzard was ook een TV-hoogtepuntje, al was het maar om een glimpje op te vangen van Daisy Duke.
Voor de serie schijnen pakweg 300 Dodge Chargers aan schroot te zijn gereden. Zonde natuurlijk, want was dat een fantastische auto. Gelukkig hebben we in Gilze onze eigen Dukes en sommige hobbyisten willen General Lee nog niet los laten (via motorpasion).









WHAAAAT
Charger! :)
Heerlijke wagen, jammer van de hoge poten
Dukes of Hazard is de bombdiggity!
Daisy Duke was lekker!
Oh en dit is wel leuk hoor!
ik heb toch wel liever de ‘gewone’, al is deze ook wel gaaf!
@ dos,
Daisy “was” zeker lekker, dat is nu wel anders ;)
Enige voordeel kan zijn dat de bever nu gekortwiekt is.
Flash de hond was ook vet!
mooie wagen heur
@TomRS6
Heb je hem deur……… ;)
Nogal heur!
Hoea!!
Das mooi heur! LOL! ;) :)
wtf ?
vet!!!!
dat word een beetje moeilijk om door het raampje te klimmen:P
SONDE van zo’n vette Charger !!
coole auto(H)
de Dukes of Gilze blijven geweldig….
benieuwd hoe die rijd!:P hahaha
Hm, eindelijk een leuk SUV. :P
netjes
Grappig om te zien, maar ik zou er nog geen eens naast willen staan. De charger crossover ?? De 300 moksie ?
Ik ben het eens met Janus en Alex en anderen die de Charger wel een leuke wagen vinden maar het ‘sonde’ vinden dat hij zo hoog op de poten is gezet.
Gewoon zonde!
Charger is echt een beest van een wagen, gewoon vreselijk wat ze hier weer ne keer van gemaakt hebben. Achterlijke ’tuners’
Die Charger is vet! 8 liter V10 dacht ik… iets van 400+ pk.
Maar die verhoogde is niet vet! Is echt niet mooi. Filmpje van die wacko’s in Gilze is wel mooi. Excusez moi, maar dat zijn wel echt een stelletje boeren of niet dan?
@Markus het is een 440cubic inch V8. Meer weten?
http://www.charger.nl/my_charger.html
jha een Dodge Charger ´69 brute bak Lelijk onderstel