• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

74-jarige Brabander vlucht met 200 km/u voor politie

Auteur: machielvdd, gepost 29 november 2025 om 08:58 – 16 Reacties

Ouderen zijn een gevaar op de weg!

Wijsheid komt met de jaren? Niet altijd. Eerder dit jaar hadden we al een verhaal van een 71-jarige die met 200 km/u voor de politie vluchtte op de motor. Nu hebben we een soortgelijk verhaal, maar dan met een 74-jarige in een BMW.

De politie kreeg de man bij Helmond in de smiezen, nadat hij met 142 km/u was gelaserd op de A270. Een motoragent ging vervolgens achter de auto aan om ‘m langs de kant te zetten. Dat ging echter niet zo makkelijk: de man negeerde het stopteken.

De krasse bejaarde ging er vervolgens met een flinke snelheid vandoor. De politie noteerde 202 km/u. Gelukkig was de achtervolging van korte duur. Na twee kilometer kwam de man bij zinnen en zette hij zijn auto langs de kant.

Tot stomme verbazing van de politie bleek de bestuurder een 74-jarige man uit Eindhoven te zijn. Hij reed echter niet in een bejaardenbak. Op de foto zien we een dikke BMW X6 van de laatste generatie.

Waar de man 202 km/u had gereden, mocht je maar 100, dus de snelheidsovertreding kwam uit op 102 km/u. Logischerwijs is meneer zijn rijbewijs kwijt. Hij mag nog van geluk spreken dat zijn auto niet in beslag werd genomen. Dat kan de politie namelijk wel doen als je het dubbele rijdt van de toegestane snelheid.

Je kan misschien nog denken dat de 74-jarige een vlaag van verstandsverbijstering had, maar dit is geen eenmalig incident. Vorig jaar werd de man ook al een keer gemeld wegens gevaarlijk rijgedrag. Zo zie je maar weer: ouderen zijn een gevaar op de weg.

Via: Verkeerspolitie Oost-Brabant

Ook interessant!

  • Politie achtervolgt 71-jarige (!) op motor met 200 km/u
  • 16-jarige vlucht voor politie en crasht in Amsterdam
  • Politie pakt Golf R af nadat bestuurder 150 km/u te hard rijdt
  • Tesla vlucht met 200+ voor de politie en crasht [Video]

Nieuwste artikelen

  • Slecht nieuws voor leuke kleine EV die in aantocht is
  • Verrijk je verzameling met F1-auto Michael Schumacher
  • Mercedes-Benz S-klasse is nog steeds de BESTE.
  • De BMW iX3, Mercedes-Benz GLC en Volvo EX60 raken nu al uitverkocht!
FacebookTweetPinLinkedIn

BMW, x6

Vorig bericht: « Video: Ik heb dus een nieuwe auto.
Volgend bericht: FBI neemt extreem zeldzame Mercedes in beslag »

Lees Interacties

Reacties

  1. mjpamsterdam zegt

    29 november 2025 om 09:43

    74 is het nieuwe 24 !

    Login om te reageren
  2. CTN 0452-9 zegt

    29 november 2025 om 10:42

    Idd, dus wanneer pakt Wouter de bus😜

    Login om te reageren
  3. vaakbenjetebang zegt

    29 november 2025 om 11:34

    Hoezo ‘niet in een bejaardenbak’…? Een X6 schreeuwt niet bepaald van de daken dat je nog lekker jong en vitaal bent, wat mij betreft.

    Login om te reageren
    • machielvdd zegt

      29 november 2025 om 13:47

      Er zijn genoeg voetballers die in een X6 rijden, ik denk meer aan een 2 Serie Active Tourer bij een bejaardenbak

      Login om te reageren
      • JanJansen zegt

        30 november 2025 om 10:47

        Hoeveel goedbetaalde voetballers zijn er op de wereld? Dat is toch echt de uitzondering.
        Als je een X6 ziet rijden zit er vrijwel altijd een boomer in.

        Login om te reageren
  4. kniesoor zegt

    29 november 2025 om 12:07

    Misschien kan-ie zich beroepen op afnemend cognitief vermogen als gevolg van z’n gevorderde leeftijd. Al is dat niet geheel zonder risico, als-ie pech heeft mag-ie z’n rijbewijs dan wellicht meteen voorgoed inleveren.

    Login om te reageren
  5. baardmijt zegt

    29 november 2025 om 15:04

    Ouwe hardleerse dwaas uit Eindhoven, had hij Rocky ook bij zich?

    https://www.reddit.com/r/nederlands/s/PvEfwVg0cT

    Login om te reageren
  6. Mini Joe zegt

    29 november 2025 om 17:26

    Altijd lekker dat commentaar opde opa’s van al de reaguurders hier. Er is duidelijk in de opvoeding van deze lui inclusief de redactie te weinig gestraft op een gebrek aan respect voor de mensen die er voor gezorgd hebben dat het Nederland zo rijk en vrij is. Deze ouderen stonden op de barricade voor vrijheid, gelijkheid en broederschap.
    Jammer dat de huidige generatie dat niet respecteert. 🤮

    Login om te reageren
    • racerx zegt

      29 november 2025 om 19:34

      Is alsnog geen reden om 200 te strepen…

      Login om te reageren
      • KennOne zegt

        29 november 2025 om 20:38

        Als of jij dat nog nooit hebt aangetikt op de Duc😜

        Login om te reageren
    • jaapiyo zegt

      29 november 2025 om 23:04

      Boah, als uw trouwe verslaggever stukjes schrijft die al deze verworvenheden prijzen en willen conserveren, bent u doorgaans de eerste die zegt dat we moeten doorgaan alles af te breken met peperduur nutteloos klimaatbeleid en andere destructieve linkse hobbies. Dus ik vind deze opmerking een tikje raar van uw kant.

      Login om te reageren
    • Loek zegt

      29 november 2025 om 23:11

      @minijoe: respect moet van twee kanten komen. Een hoop ouderen (geen meerderheid maar wel een fors aandeel) kijkt neerbuigend naar de jongere generatie alsof wij het allemaal gedaan hebben. Ik heb in de basis respect voor iedereen, maar op het moment dat duidelijk wordt dat je denkt dat ik er allemaal niks van snap omdat ik simpelweg 50 jaar minder lang niet dood ben gegaan, verdien je mijn respect ook niet terug. En het feit dat ik dit relatief vaak meemaak zegt eigenlijk al genoeg over hoe veel er in de praktijk zo wordt gedacht.

      Practice what you preach.

      Login om te reageren
      • V8Vantage zegt

        30 november 2025 om 12:59

        Ja helaas is mijn ervaring ook grotendeels dat de oudere, inmiddels 70+, vaak redelijk onfatsoenlijk zijn. Alsof ze haast hebben omdat ze niet “zolang meer hebben”. Vooral tijdens boodschappen doen. En op de parkeerplaats. Niet per se op de snelweg.

        Login om te reageren
  7. drdre1 zegt

    29 november 2025 om 19:45

    Eindhovuh de Oudstuh!!

    Login om te reageren
  8. Spidersonny zegt

    30 november 2025 om 11:34

    Dat is nog eens een baasje , had alleen nog sneller moeten rijden zo dat de wouten hem niet konden pakken ter plekke !!

    Login om te reageren
  9. grandmasterb zegt

    1 december 2025 om 17:36

    Er zijn genoeg 70 plussers (van Lennep, Stirling Moss etc., Walter Rohl. etc. ) die zelfs nog op circuits rijden en waarschijnlijk veel beter kunnen rijden dan de meeste jongere bestuurders.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2026 Autoblog · Powered by Truer than North