• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Alkmaarders worden gek van patsertjes in dikke Audi’s

Auteur: nicolasr, gepost 24 oktober 2023 om 18:55 – 29 Reacties

Niet alleen Rotterdammers hebben blijkbaar last van patsertjes in dikke Audi’s. Ook de Alkmaarders zijn er klaar mee.

Het is iets van deze tijd, blijkbaar. Patsertjes die de straten van binnensteden onveilig maken in snelle Audi’s, Mercedessen en opgevoerde scooters. Rotterdam is er al tijden klaar mee, maar ook bewoners van andere steden klagen steen en been.

Alkmaarders bijvoorbeeld hebben het helemaal gehad met de knulletjes die in hun al dan niet gehuurde Audi’s of AMG’s rondjes door de binnenstad rijden om gezien te worden door iedereen. Zij willen actie, meldt het immer betrouwbare NH Nieuws.

Alkmaarders worden gek van patsertjes in Audi’s

En die actie houdt in dat ze de binnenstad vanaf 23:00 willen afsluiten voor iedereen die er niets te zoeken heeft. Alleen als je een vergunning krijgt mag je erin. Is althans de bedoeling. Op deze manier hopen ze de overlast te beperken.

Overigens gaat het de Alkmaarders niet alleen om de patsertjes in hun dikke Audi’s, het gaat ze ook om de drugsdealers. In het kielzog van de nektasjes rijden die namelijk mee de stad in. En de binnenstad afsluiten zal dat stoppen, denken de ondernemers daar.

Waar ondergetekende meteen een dik vraagteken bij zet. Want al komen ze ‘niet op de fiets’ (dixit de plaatselijke ondernemersvereniging), scooters kunnen natuurlijk wel gewoon langs de paaltjes die de Audi’s moeten tegenhouden.

En die krengen maken vaak net zo veel of nog wel meer herrie dan een knetterende vierpitter in het vooronder van een A45 AMG of S3. Alhoewel, ik reed vanmorgen achter een RS6 met V10, dat ding liet mijn ruiten trillen. Machtig mooi!. Maar dat natuurlijk geheel terzijde.

Wat vinden jullie? Hebben de Alkmaarders recht van spreken als ze de binnenstad ’s nachts willen afsluiten voor patsertjes in dikke Audi’s, of moeten ze niet zo zeuren en accepteren dat dit er blijkbaar gewoon bijhoort?

Laat het weten in de comments!

Ook interessant!

  • Video: Audi-rijder rijdt als een gek door het verkeer
    Video: Audi-rijder rijdt als een gek door het verkeer
  • Audi vertegenwoordigers mogen geen Audi meer rijden
  • ongelooflijk dikke Audi RS7
    Ongelooflijk dikke Audi RS7 mag zo voor de deur
  • Vernieuwde Audi Q8 en SQ8 is dikke sjaak mét V8
    Vernieuwde Audi Q8 en SQ8 is dikke sjaak mét V8

Nieuwste artikelen

  • Documentaire over auto’s spotten op NPO 3
  • Maak je eigen hardcore Temerario voordat Lambo het doet
  • Maserati sloopt viercilinder uit instapmodel
  • Benzineprijs op laagste niveau sinds maanden
    Grote verschillen tussen het goedkoopste en duurste tankstation van Nederland
FacebookTweetPinLinkedIn

Audi, rs6

Vorig bericht: « Gespot – De enige Gallardo LP560 facelift van Nederland
Volgend bericht: Rentree Nyck de Vries in Formule E valt in het water »

Lees Interacties

Reacties

  1. monsieurleloure zegt

    24 oktober 2023 om 19:14

    Vind het vooral sneu dat die leden geen centjes meer hebben om hun lekke uitlaat te repareren.(-;

    Login om te reageren
  2. mashell zegt

    24 oktober 2023 om 19:16

    De stadspoorten dicht zodat het gespuis er niet in kan! Ze zijn in Alkmaar niet ver opgeschoten sinds de middeleeuwen…

    Login om te reageren
    • Mike zegt

      24 oktober 2023 om 20:33

      450 jaar geleden zijn de Spanjaarden verjaagd nu zijn de drugsdealers aan de beurt. In Alkmaar begint de Victorie 💪🏻

      Login om te reageren
  3. Johanneke zegt

    24 oktober 2023 om 19:28

    Hoe word je zo eh. Als ik drugsdealer zou zijn, ik zou juist totaal niet aan ieder stereotype willen voldoen. Ik kom wel langs in mijn 2012 Opel Astra. Alles om niet op te vallen tijdens mijn rondje geld verdienen aan sneue junkies.

    Login om te reageren
    • monsieurleloure zegt

      24 oktober 2023 om 20:18

      Dat de politie de VW Polo tdi-tjes niet massaal aan de kant zetten rond middernacht is mij een raadsel.
      Nummer 1 vervoer is dat.

      Login om te reageren
      • bunnylebowski zegt

        24 oktober 2023 om 21:17

        @monsieurleloure idd. Of de Aygo’s / VW UP-jes

        Login om te reageren
      • mashell zegt

        24 oktober 2023 om 23:02

        Krijgen de drugsdealers nou ook al leaseauto’s van het kartel?

        Login om te reageren
        • hotze zegt

          25 oktober 2023 om 12:16

          Inderdaad, dat roept geen vragen op in combinatie met hun uitkering. Auto’s in bezit nl. wel. Of er wordt gehuurd bij de oosterburen.

          Login om te reageren
    • heckblende zegt

      24 oktober 2023 om 20:56

      wie zegt dat dealers in opvallende auto’s rijden? autoblog?

      ik ken er geen een, en ze denken allemaal zoals jij eigenlijk.

      Login om te reageren
      • Johanneke zegt

        24 oktober 2023 om 21:12

        Heb in een slechte wijk gewoond als student. Heel kleine huisjes. Heel veel auto’s die nog geen 2000 euro waard zijn. En bijzonder veel heel snelle hatchbacks.

        Login om te reageren
      • Robert zegt

        24 oktober 2023 om 21:53

        @heckblende: het is ook een bepaald gedrag wat, als je er een beetje op let, vrij gemakkelijk te herkennen is:
        – achteruit inparkeren
        – parkeren met draaiende motor
        – raampje open
        – jonko wegpaffen
        – na tien, vijftien minuten wegrijden elders het truukje herhalen en als ze dat drie, vier keer hebben gedaan, komen ze weer terug.

        Af en toe geven we als buurtbewoners het kenteken door aan de wijkagent. Bij meerdere meldingen hebben ze, als die het sujet dan aantreffen, reden om te kijken of ze handelswaar in de auto of in het handtasje vinden. Dan krijgt deze weer een p.v., een gebiedsverbod voor een week of zes en de handel wordt in beslag genomen.

        Login om te reageren
        • heckblende zegt

          25 oktober 2023 om 09:46

          ah u bent zo iemand die de politie belt…

          we weten genoeg

          Login om te reageren
          • hotze zegt

            25 oktober 2023 om 12:18

            Dan moet jij niet bij Robert in de buurt je handelswaar slijten 😂
            Prima dat dit gespuis wordt aangepakt/verlinkt.

            Login om te reageren
    • mashell zegt

      24 oktober 2023 om 23:06

      Hoe moeten we jou dan als drugsdealer herkennen? De SRV man had vroeger een bel, de ijco man heeft een deuntje en de drugsdealers herken je aan de Akrapovič geluiden.

      Login om te reageren
      • heckblende zegt

        25 oktober 2023 om 08:51

        Hoe? Door te appen

        Login om te reageren
        • Johanneke zegt

          25 oktober 2023 om 12:26

          Hai ik ben junkie ik wil drugs. Ja graag. Het liefst getransporteerd in een darmkanaal, vind ik heerlijk.

          Login om te reageren
    • ghost zegt

      25 oktober 2023 om 09:40

      Ik spreek uit ervaring als ik zeg dat een BMW i3(s) compleet onzichtbaar is voor de politie. Daar zou ik in rijden als nachtapotheker 🤣🤣🤣

      Login om te reageren
  4. Otua zegt

    24 oktober 2023 om 19:46

    Haha “in hun kielzog”, die vind ik leuk

    Login om te reageren
  5. petroldrinker zegt

    24 oktober 2023 om 19:55

    Zowel alkmaarders als rotterdammers moeten niet zo zeiken, als je in de binnenstad woont, kies je sowieso al niet voor een rustige woonplek…

    Login om te reageren
    • rollingstoned zegt

      24 oktober 2023 om 22:36

      Wat een dooddoener. Dit soort geluidsoverlast overschrijd gewoon onze wettelijk normen.

      https://www.rijksoverheid.nl/onderwerpen/geluidsoverlast/geluidsoverlast-in-de-wet

      Login om te reageren
      • petroldrinker zegt

        25 oktober 2023 om 09:54

        En dat heb ik dus met krijsende kinderen, en dan zegt men ook dat ik niet moet zeiken, gaat dus 2 kanten op…

        Login om te reageren
  6. tla13 zegt

    24 oktober 2023 om 20:11

    Zoals altijd, symptoom bestrijding ipv het probleem aanpakken. Zo gaat het probleem gewoon verschuiven.

    Login om te reageren
  7. anthwan zegt

    24 oktober 2023 om 21:38

    Ach vandaag Alkmaar morgen Utrecht en overmorgen Kuttenbroekenveen.
    Het volk verhuist gewoon weer stad/dorp verderop. Misschien maar eens controleren waar dat geld vandaan komt en wat auto’s in beslag nemen, en zelfs dan kom je er niet vanaf denk ik.

    Login om te reageren
    • bmw1cabrio zegt

      24 oktober 2023 om 22:37

      Utrecht is geen feestje om te rijden, auto’s worden bewust geweerd en in het centrum kom je al helemaal niet.
      Een van de weinige steden waar dit niet zal spelen.

      Login om te reageren
      • grandmasterb zegt

        25 oktober 2023 om 00:20

        Volgens mij verwar je Utrecht met Groningen, daar kun je het centrum inderdaad niet in. Maar drugsdeals worden denk ik meestal buiten het centrum in de buitenwijken bij winkelcentra gedaan, denk ik.

        Login om te reageren
        • hotze zegt

          25 oktober 2023 om 12:21

          Denk dat de plastic zakjes overal worden verhandeld.

          Login om te reageren
  8. MarcoM zegt

    24 oktober 2023 om 21:44

    Jaren terug zaten de oudjes te zeuren over ronkende Zundapps en Kreidlers, toen waren het de Manta’s en nu de Audi’s. Laat gaan zou ik zeggen, gaat vanzelf over.

    Login om te reageren
    • berlinetta zegt

      25 oktober 2023 om 10:58

      Haha aan jouw reactie te zien, gaat het dus niet vanzelf over maar blijft het dus altijd zo.

      Login om te reageren
  9. maotje zegt

    25 oktober 2023 om 07:58

    Is gewoon openbare weg. Dus geen kans van slagen aangezien er gewoon een alternatief is dat heet controles uitvoeren op geluid en wok dr op.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North