• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Autojunk Foto Van De Maand – April 2017

Auteur: CasperH, gepost 12 mei 2017 om 16:20 – 22 Reacties

AJFVDM: april 2017


De beste foto’s van afgelopen maand zijn weer uitgekozen. Wie gaat er deze maand met de Autojunk-header en eeuwige internetroem aan de haal?

Gastjurylid is deze maand Dimitri (@Dim130) die vorige maand met een prachtige foto van de twee vrouwen in zijn leven de winst wist te pakken. Hij leverde uitgebreid commentaar samen met zijn vrouw, en dat voegen we deze maand samen met de opmerkingen van @autoblogger en mijzelf.

We zijn iets later deze maand door wat complicaties in de redactiebezetting (lees: ondergetekende was weer eens te druk aan het doen).

Plaats 3: Lamborghini Aventador LP700-4 Roadster
Lamborghini Aventador Roadster
We beginnen de Top 3 deze maand met een foto van een Lamborghini Aventador. Een grijs exemplaar gefotografeerd op misschien wel de meest cliché plek in Nederland: in Rotterdam bij de Erasmusbrug. Maar toch is er iets aan deze foto dat weet te pakken, waarschijnlijk het lijnenspel. Fotograaf @carsofnl weet de schuin openende deuren leuk te matchen met de Erasmusbrug zelf, maar er zijn ook wel wat dingen op aan te merken. Zo vindt Dimitri de nét niet rechte horizon hinderlijk en ik vind het persoonlijk vrij storend dat de auto nog op z’n noselift staat. Maar verder is het wel een lekker gelukt plaatje, dus een terechte Top 3 notering.

Plaats 2: Porsches in de pits
AJFVDM Porsche GT3 Cup combo
“In tegenstelling tot de andere foto’s lijkt dit een echte ‘in the moment’ shot te zijn. Hadden ook wat discussie hoe het kan komen dat een pit er zo leeg/proper bij staat, maar we werden allemaal vrolijk van de belofte van de racetrack. Ook knap hoe – ondanks een felle grijze hemel op de achtergrond – de belichting in de donkere pit, en met name de vloer mooi tot hun recht komen.” Daar hebben we niet zoveel aan toe te voegen, gefeliciteerd met een verdiende tweede plaats @robbiehifi!

Plaats 1: BMW M4
AJFVDM BMW M4
Wederom weet @dim130 het prima samen te vatten: “We houden vooral van het complexe 3D lijnenspel en de coherentie van de kleuren in de ganse foto. Misschien een tikkeltje cliché door op een parking van een industrieterrein te gaan staan, maar ja, dat werkt dan ook wel. En de M4 is – hoewel ik geen absolute BMW-fan ben – wel een super vette bak, zeker in die kleur! Knappe lijnen en kleuren, mooi nabewerkt en mooie compositie overall.” @Autoblogger voegt daaraan toe dat hij de locatie juist heel vet vindt en dat ook hij de kleuren lekker op elkaar aan vindt sluiten.

En daarmee is @volvoturbo de winnaar van deze maand. Volgende maand mag hij meebeslissen over de winnaars en tot die tijd siert zijn foto de header van Autojunk.nl!

Ook interessant!

  • Autojunk Foto van de Maand - Juli 2021
  • Autojunk Foto van de Maand - Maart 2021
  • Autojunk Foto van de Maand - Januari 2021
  • Autojunk Foto van de Maand - Mei 2021

Nieuwste artikelen

  • Documentaire over auto’s spotten op NPO 3
  • Maak je eigen hardcore Temerario voordat Lambo het doet
  • Maserati sloopt viercilinder uit instapmodel
  • Benzineprijs op laagste niveau sinds maanden
    Grote verschillen tussen het goedkoopste en duurste tankstation van Nederland
FacebookTweetPinLinkedIn

911, 991, autojunk, aventador, BMW, combo, Coupe, f82, foto-van-de-maand, geel, grijs, GT3, Lamborghini, lp700-4, m4, Porsche, Racing, rotterdam, wit

Vorig bericht: « F1 Spanje: is de ‘nieuwe’ Red Bull een beetje goed?
Volgend bericht: Heb je ooit zo’n maffe autodeur gezien? »

Lees Interacties

Reacties

  1. jobberns zegt

    12 mei 2017 om 16:38

    Gefeliciteerd allen. Ik mis alleen wel @zweed die in mijn ogen afgelopen maand(en) prachtig werk heeft geleverd.

    Login om te reageren
  2. bmwfreak038 zegt

    12 mei 2017 om 16:39

    Mooie foto’s, verdiende 1ste plaats gezien de kleur, omgeving en natuurlijke belichting! Congratz!

    Login om te reageren
  3. roquez zegt

    12 mei 2017 om 16:48

    Wat mij betreft had foto 2 mogen winnen, wat een plaatje ! En ben wel klaar met industrieterreinen….

    Login om te reageren
    • vroaaar zegt

      12 mei 2017 om 18:57

      @roquez: ja, en dat gelul over lijnenspel terwijl die bimmer niet eens fatsoenlijk in een parkeer vak staat….

      Login om te reageren
  4. jasperh zegt

    12 mei 2017 om 16:50

    En terrecht. Foto 1 is een prachtig plaatje ookal zou nummer 2 ook zeker niet misstaan in de gemiddelde autosport kalender.

    Login om te reageren
  5. lincoln zegt

    12 mei 2017 om 17:14

    Bovengemiddelde brochure kwaliteit ..
    Alle 3 ..

    Login om te reageren
  6. volvoturbo zegt

    12 mei 2017 om 17:23

    Ik was blij verrast toen ik t net zag. Na een aantal jaren de fotografie onlangs weer opgepakt vanuit m’n passie voor auto’s en met deze shoot meteen de bevestiging gekregen met een winnende foto!
    Ook felicitaties aan de #2 en 3! Niveau van de foto’s die voorbij komen is over t algemeen hoog. Ook deze keer weer.

    Login om te reageren
    • robindeelen zegt

      12 mei 2017 om 17:48

      @volvoturbo: mooie foto’s mooie locatie Croda gouda??

      Login om te reageren
    • escort77 zegt

      12 mei 2017 om 21:38

      @volvoturbo: Gefeliciteerd!
      (jij bent toch die oud-collega van me met toen een heel mooie V40 en nu een 335i?)

      Login om te reageren
      • volvoturbo zegt

        12 mei 2017 om 21:47

        @escort77: zou zo maar kunnen maar geen idee wie je bent :)

        Login om te reageren
        • escort77 zegt

          12 mei 2017 om 21:55

          @volvoturbo: ik heb je een pb-tje gestuurd

          Login om te reageren
  7. sracert zegt

    12 mei 2017 om 17:32

    Wat een inkoppertjes!

    Login om te reageren
  8. Edge zegt

    12 mei 2017 om 17:34

    Ik wil absoluut niks afdoen aan de winnende foto, maar voor mij zou de huidige nummer twee de winnaar zijn, juist om de reden dat dit een “in the moment” shot lijkt te zijn. Die scoren bij mij toch altijd even iets hoger dan een vergelijkbaar mooie foto van een stilstaand object. Neemt niet weg dat de winnaar ook een heerlijke plaat heeft geschoten. Felicitaties aan alle drie!

    Login om te reageren
  9. mashell zegt

    12 mei 2017 om 18:05

    De winnaar is bijzonder omdat de eigenlijk spuuglelijke kleur op deze foto nog wel te pruimen is. Zelf ben ik geen fan van de lelijke achtergronden mode. Voor mij is vooral foto 2 echt een topper.

    Login om te reageren
  10. bmwfreak038 zegt

    12 mei 2017 om 21:11

    En weer verbaas ik me over de negativiteit die boventoon voert in het reactie gedeelte!

    Login om te reageren
    • ffw88 zegt

      12 mei 2017 om 21:19

      @bmwfreak038: Negativiteit of een eerlijke mening?

      Login om te reageren
      • bmwfreak038 zegt

        12 mei 2017 om 21:32

        @ffw88: of heb je de reacties niet gelezen?

        Login om te reageren
  11. hamburg65 zegt

    12 mei 2017 om 21:17

    Plaats 2 is voor mij plaats 1. Waarom? Hier ligt de focus op het object/resp. objecten en de bijbehorende omgeving. Het geheel past goed samen tevens licht en setting. Waarom niet de Nr 1? Het object verdwijnt in de omgeving, de focus zou op het voertuig moeten liggen, wat hier niet het geval is; leuke “lost place” maar aan het doel voorbij, waar plaats 2 veel meer aandacht heeft besteed; passende/bijbehorende omgeving.

    Login om te reageren
    • hamburg65 zegt

      12 mei 2017 om 21:28

      Ter aanvulling;

      “We houden vooral van het complexe 3D lijnenspel en de coherentie van de kleuren in de ganse foto”. Wie schrijft dit commentaar? Kijk even nog naar plaats 2 en dan nog een keer naar plaats 1 t.o.v. de belichting/post bewerking…

      Login om te reageren
  12. Joost zegt

    12 mei 2017 om 21:58

    Alle drie behoorlijk hoge kwaliteit, maar nummer 2 is toch wel mijn favoriet.

    Login om te reageren
  13. carsofnl zegt

    12 mei 2017 om 22:34

    Eindelijk gelukt om in de top 3 te komen. Nummers 2 en 1 gefeliciteerd, dik verdiend!!

    Login om te reageren
  14. bennyblisto zegt

    12 mei 2017 om 23:09

    Nummer 2 is het wel hoor, echt een vette foto. Technisch ook knap gedaan qua belichting, chapeau

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North