• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Belangrijke Aston Martin updates maken modelgamma briljant

Auteur: willeme, gepost 3 november 2023 om 09:03 – 3 Reacties

belangrijke Aston Martin updates

Er zijn zeer belangrijke Aston Martin updates op komst.

De Aston Martin DB12 is een van de meest geslaagde auto’s in zijn klasse. Als een Ferrari te schreeuwerig is en een Bentley te zwaarlijvig. Ja, we weten het dat de Aston Martin DB12 eigenlijk een flink verbeterde DB11 is. Maar daar is helemaal niets mis mee. De DB11 is een dijk van een auto en alle kleine punten van aandacht zijn briljant aangepakt bij de DB12.

Niet alleen is de motor krachtiger dan ooit en het exterieur fraaier dan ooit, ook het interieur en de infotainment is dik voor elkaar. Kortom, een zeer geslaagde modelupdate en we zien graag een duurtester tegemoet.

Aston Martin blijft niet op zijn lauweren rusten, maar gaat op deze weg door. Dat hebben ze laten weten tijdens een aandeelhoudersbijeenkomst.

Belangrijke Aston Martin updates

Na de DB12 is het namelijk tijd voor twee updates. Eentje zal subtiel, de ander zeer ingrijpend. Ten eerste de Aston Martin DBX, de populairste Aston Martin van het moment (goh). Op dit moment zijn er zoveel orders dat het wel eventjes duurt voordat de Britten onder Amerikaanse leiding aan de vraag kunnen voldoen.

belangrijke Aston Martin updates
belangrijke Aston Martin updates

Toch komt er een update voor de DBX en dat betreft het interieur. Dat krijgt een flinke upgrade. met name het infotainmentsysteem zal ingrijpend verbeterd worden.

Uiteraard gaan we ervan uit dat het DB12-systeem gebruikt gaat worden. Lawrence Stroll stond erop dat Aston Martin flink zou investeren in een deugdelijk systeem. Je kan niet meer met een Volvo-unit of Garmin aankomen zetten anno 2023.

belangrijke Aston Martin updates
belangrijke Aston Martin updates
belangrijke Aston Martin updates
Boven: het huidige DBX-binnenste, onder: het DB12 interieur

Nieuwe V8 Vantage

Dat infotainment zal ook zijn weg vinden naar de nieuwe Aston Martin Vantage. Dat zal een geheel nieuw model worden en toch ook weer niet. De basis is de huidige V8 Vantage, maar deze krijgt een (gedeeltelijk) nieuw koetswerk en nieuw interieur. Dit betekent dat de V8 Vantage een stuk strakker vormgegeven zal worden dan het huidige model. Qua techniek gaan we ervan uit dat er Mercedes-AMG-techniek gebruikt zal worden.

belangrijke Aston Martin updates

Lawrence Stroll – zelf ook bijzonder rijk – heeft als klant gezien waar het aan schortte bij Aston Martin. Dus naast een fraai uiterlijk, beeldschoon interieur en functionele electronica moet de gehele customer journey op een hoger plan staan.

Met verse model line-up moet dat meer dan ooit in orde zijn. Over het zakgeld van Lance Stroll word nog met geen woord gerept, maar we gaan ervan uit dat dat omhoog gaat.

Via: Carscoops

Ook interessant!

  • Aston Martin DB12 Volante
    Aston Martin DB12 Volante is officieel!
  • 'Opvolger' Aston Martin DB11 krijgt deze naam
  • Aston Martin viert een belangrijk feestje(s)
    Aston Martin viert een belangrijk feestje
  • Iemand betaalde dan een miljoen euro voor deze Aston Martin DB12
    Iemand betaalde meer dan een miljoen euro voor deze Aston Martin DB12

Nieuwste artikelen

  • Scoor deze ‘vergeten’ Saab op Marktplaats
  • Peugeot komt met meer GTI’s én goed nieuws
  • Audi’s grote verwarring staat binnenkort bij jou voor de deur?
  • James Bond-klassieker wordt van A tot Z opgefrist
FacebookTweetPinLinkedIn

Aston Martin, Aston-Martin-V8, DB12, dbx, Lawrence Stroll

Vorig bericht: « Extra snelle MC20 Cielo nu een paar tandjes heftiger
Volgend bericht: Pérez: “ik zal zeker de hulp van Max krijgen” »

Lees Interacties

Reacties

  1. robertvanheerde zegt

    3 november 2023 om 09:28

    Ik ben vooral heel erg benieud naar de nieuwe Vantage. De huidige viel op gebied van design best wel tegen. En dat interieur is helemaal niet om aan te zien. Zou het dan eindelijk echt iets worden met AM? :)

    Login om te reageren
  2. ghini zegt

    3 november 2023 om 10:58

    Die updates voor vantage en dbx moeten ze echt zsm uitbrengen. Absoluut een punt waarom huidige verkopen tegenvallen. DBX leunt nu vooral op de 707 (70%), maar totaal verkoop valt tegen en zakt. US dealers zijn volgepropt en in Q4 gaan ze dealers ook weer volproppen om de cijfers nog wat op te krikken. DB12 heeft vertraging opgelopen en dat konden ze niet gebruiken. AML gaat een interessant jaar tegemoet. Grootschalige herfinanciering, updates / nieuwe modellen, db12 sales en in de zomer loopt de max stock freeze afspraak af tussen Stroll (Yewtree), Geely en PIF. Ondertussen is hun schuld nog steeds enorm en lijkt nieuw geld als sneeuw voor de zon te verdwijnen..

    Login om te reageren
  3. hotze zegt

    3 november 2023 om 17:37

    De achterzijde van de DB12 oogt me te lomp en te BMW-8-serie. Mijn keuze zou het niet zijn iig.
    De SUV is prima onderscheid van Cayennes, Range Rovers en van die lelijke Bentley.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North