• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Brad Pitt moet alle F1-opnames opnieuw filmen

Auteur: willeme, gepost 15 november 2023 om 13:51 – 12 Reacties

Brad pitt overnieuw filmen

Dat is balen. Gelukkig doet Lewis Hamilton nog mee als Brad Pitt alle F1-opnames opnieuw moet gaan filmen.

Een normale film maken over autosport is bijzonder lastig tot onmogelijk. Autosport is intrinsiek doodsaai en het is lastig om daar een spannende actiefilm van te maken. Days of Thunder en Driven tonen beiden aan dat de bedoeling heel erg goed was, maar de uitwerking is altijd matig.

De Hollywood-wetten staan namelijk haaks op die van die racewereld. Waar je in Hollywood kan terugschakelen om tóch nog net eventjes iets sneller te zijn dan je concurrent, ga je in de autosport beide even hard. Of nog erger, er is wel snelheidsverschil, maar dermate groot dat het wederom geen spektakel oplevert: zie dit jaar. Bijzonder, want dit dit jaar is men namelijk bezig om een Formule 1-film (Apex) te maken. Eentje die dan EINDELIJK wél goed moet zijn.

Stakingen

De voortekenen waren goed. Zo is de filmcrew af en toe aanwezig geweest op de grid om beelden te maken tijdens een Grand Prix-weekend. Acteurs Brad Pitt en Damson Idris liepen in hun witte pakken over de paddock en mochten het spelletje meespelen. Deze methode zagen we al eens bij de verfilming van de Le Mans-film van Michel Vaillant, de enige coureur die beter is dan Max Verstappen en Lewis Hamilton. Die laatste is overigens een van de producenten van de film Apex, dus ze maken er echt werk van om er iets moois van te maken.

Maar dat gaat dus nog flink lastig worden. Afgelopen seizoen is er weliswaar een hele hoop opgenomen, maar de vraag is of ze het wel kunnen gebruiken. De reden is niet om dat Jack Plooij constant in beeld was, was het maar waar! Nee, het gaat om de stakingen in Hollywood.

Brad Pitt moet F1-opnames opnieuw filmen

Volgens Britse media kan alles dat ze hebben gedaan voor de film geschrapt worden. Omdat er stakingen waren, waren de sponsordeals niet geldig. En daardoor mogen de beelden niet gebruikt worden. Een merk wil natuurlijk niet geassocieerd worden met zo’n donkere periode in de geschiedenis. Het is niet dat ze bij het productieteam van Apex stoïcijns door zijn gegaan. In juli stopten ze met al het werk rondom de film om eerst de stakingen af te wachten.

Er is nu een akkoord (niet te verwarren met die populaire middenklasser van Honda) bereikt tussen de acteurs en vakbond, dus kan men weer aan de slag. Het grote probleem is de overlap van de stakingen en het werken aan de film. Het is onmogelijk om het aanstaande weekeinde nog een paar events voor de films in te plannen en ook voor Abu Dhabi zal het flink lastig worden. Dus hebben ze alles voor niets gedaan en moeten ze volgend jaar alles overdoen.

Via: AD Auto

Ook interessant!

  • F1 film van Lewis Hamilton heeft nieuwe hoofdrolspeler naast Brad Pitt
  • Stakingen leggen opnames F1-film Brad Pitt stil
  • Brad Pitt komt ook filmen tijdens de Dutch GP
  • Dit is de 'F1-auto' van Brad Pitt tijdens de Britse GP

Nieuwste artikelen

  • Is dit de lelijkste politieauto ter wereld?
  • Tesla eindigt onderaan in nieuw betrouwbaarheidsonderzoek
  • Nu officieel in beeld: de Koreaanse RS6-killer!
  • Hoonigan gaat ondersteboven in nieuwe Gymkhana
FacebookTweetPinLinkedIn

Brad Pitt, films, Formule 1, Lewis Hamilton, Racing

Vorig bericht: « Video: zou jij je brandblusser opofferen?
Volgend bericht: Dít is de allersnelste Ferrari op Fiorano »

Lees Interacties

Reacties

  1. Gele Koplamp zegt

    15 november 2023 om 14:14

    -edit: dank u, is gefixt.-

    Login om te reageren
  2. lekkaah zegt

    15 november 2023 om 14:27

    De stakingen zijn helaas uitstel van executie. Straks zullen digitale producten zoals muziek, films, nieuws, etc vooral door AI gegenereerd worden.

    Login om te reageren
    • mashell zegt

      15 november 2023 om 15:29

      Vergeet niet dat AI niks anders kan dan het bestaande nogmaals in de mix gooien. Dus AI kan prima het scenario voor nog honderd duizend Marvel en Fast en Furious films maken maar kan niet een origineel filmhuis film scenario schrijven. Ik denk dat echte creativiteit en echte menselijke kunst straks veel hoger gewaardeerd worden omdat het afsteekt tegen de AI gegenereerde massa.

      Login om te reageren
      • lekkaah zegt

        15 november 2023 om 15:52

        Mee eens, nu zie je nog bepaalde herkenbare dingen terug in die gegenereerde filmpjes. Maar AI is zich zo snel aan het ontwikkelen dat je steeds meer bestaande dingen in de mix kan gooien en variabelen kan toevoegen waardoor het steeds beter zal worden. Dat gezegd hebbende hoop ik overigens dat jij gelijk zal hebben.

        Login om te reageren
      • Edge zegt

        15 november 2023 om 16:22

        Marvel lijkt mij stiekem een uitstekende testcase voor AI. Je kunt de meer dan 100 jaar aan comics gebruiken als leermateriaal, je kunt de bestaande Marvel-films gebruiken om het ding te trainen op wat wel en niet aanslaat bij het publiek, voor uitstapjes naar andere genres kun je de rest van de Disney-catalogus gebruiken.

        Het zou mij totaal niet verbazen als je op die manier een beter script voor de volgende Avengers game uitrolt dan wanneer de huidige schrijver (geen idee wie dat is overigens) het script schrijft.

        Login om te reageren
        • lekkaah zegt

          15 november 2023 om 17:09

          Goeie. Bovendien moeten die films het sowieso niet hebben van een uitstekende plot of acteerwerk.

          Login om te reageren
      • okdoei zegt

        15 november 2023 om 16:27

        Dat zijn toch exact de films die flink cashen. Originele goeie films zijn sowieso schaars.

        Login om te reageren
        • mashell zegt

          15 november 2023 om 17:04

          De meeste mensen zijn 0.0% avontuurlijk. Ze lopen bijna allemaal over straat in dezelfde donkere kleding. Kijken een S6E3 op Netflix terwijl ze ook na S1 naar een andere serie kunnen wisselen en wat afwisseling krijgen. Ik ben bang dat Marvel, Netflix en sociale media er voor hebben gezorgd dat 80% van de populatie inmiddels hersendode zombies zijn…

          Login om te reageren
          • lekkaah zegt

            15 november 2023 om 17:28

            Tsja, dat geld voor alles helaas. Zo liep ik laatst door een historische Belgische stad. Klassieke patisserieen die versie sju, croissants, koffie en wat niet verkopen in prachtige historische panden. Waar staat de rij? Bij de Dunkin’ Donuts verderop, die overigens nog een klap duurder is ook. Zo gaat de rest vanzelf pleite en hebben we straks alleen nog automaten waar je je massageproduceerde gefabriceerde rommel uit kan trekken. In Japan heb je ze al overal.

            Login om te reageren
  3. Edge zegt

    15 november 2023 om 14:30

    Moet ik me dan voorstellen dat de deals met IWC en Tommy Hilfiger voor branding op die “F1” auto’s verlopen is en zij nu niet willen verlengen of wat? Want ik vind het allemaal maar vaag klinken, je zou verwachten dat het gebruik van dat soort dingen niet aan een bepaalde tijd gebonden is, maar voor de duur van een productie geldt.

    Login om te reageren
  4. iphonistvongates zegt

    15 november 2023 om 17:53

    Op naar F1 seizoen 2024 voor zijn filmopnames dan maar. Dit zal vast zijn Plan B zijn. 🫨

    Login om te reageren
  5. Fruitcake zegt

    15 november 2023 om 21:30

    Is een clickbait verhaal van de Sun, is al ontkracht: https://metro.co.uk/2023/11/15/f1-hits-back-million-dollar-loss-claims-brad-pitt-movie-19829660/

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North