• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Bus rijdt Audi A7 van volkszanger in puin [gallery]

Auteur: jaapiyo, gepost 29 juli 2016 om 12:37 – 99 Reacties

Afbeelding Bus rijdt Audi A7 van volkszanger in puin [gallery]Afbeelding Bus rijdt Audi A7 van volkszanger in puin [gallery]Afbeelding Bus rijdt Audi A7 van volkszanger in puin [gallery]Afbeelding Bus rijdt Audi A7 van volkszanger in puin [gallery]

Audi-A7
Oh Oh Helmond, niet zo heel mooie stad, een kilometer of 200, achter de duinnnêêûhhh…

Frank van Etten had gisteren geen ontspannen avond. Dat had het wel moeten worden, want na een dag zware volkszanger-arbeid was de voormalig deelnemer aan de Hazes-talentenjacht ‘Bloed, Zweet en Tranen’ op weg naar een sauna en welnesscentrum in de stad aan de mond van de hel. Deze broodnodige relaxatie was de concullega van Dries Roelvink en Frans Bauer echter niet gegund, want op weg naar het centrum sloeg het onheil toe in de vorm van een bus die zich in de Audi A7 TFSI van de moderne minstreel boorde. De Audi tolde na dit tikje een aantal keer om zijn zware neus as en is inmiddels total-loss verklaard.

In een emotioneel interview met het AD is de bijtijdse bard niet te beroerd om zijn fans een kijkje te verschaffen in zijn gemoedstoestand.

“Ik had wel dood kunnen zijn. Gelukkig reed ik in een stevige auto, anders was ik volgens de ambulancebroeders misschien wel op slag dood geweest.”

“Mijn nek klapte dubbel en in een fractie van een seconde trok mijn leven aan me voorbij. Dit was het dan, dacht ik. Een vrouw en kinderen die het voortaan zonder mij moeten stellen.”

Na een nachtje ter observatie in het ziekenhuis te hebben gelegen is Frank inmiddels weer thuis. Hij baalt wel enorm van het feit dat hij zijn fans moet teleurstellen doordat hij een aantal van zijn komende optredens heeft afgezegd.

Geen idee hoe lang het gaat duren voordat ik weer de oude ben. Ik baal als een stekker dat ik mijn fans moet teleurstellen, maar het is even niet anders. Ik hoop op een snel herstel. Zingen lukt nu echt niet vanwege de snijdende pijnen in mijn lijf. Verder ben ik een beetje somber. Zo’n ongeluk is best traumatiserend besef ik nu. Je gaat je leven gelijk vanuit een ander perspectief bekijken. Des te meer reden om voortaan nog meer van het leven te genieten. Want het kan in één klap voorbij zijn.

Wij hopen natuurlijk dat Frank wél weer gewoon de man van voor de klapper wordt (liedje), maar hebben daar wel vertrouwen in. Voor wat betreft de Audi: pas op als je binnenkort ergens een A7 voor weinig te koop ziet staan met swekker-wielen die voor een kleine meerprijs verkrijgbaar zijn.

Image-Credit: GinoPress B.V.

Ook interessant!

  • Audi A7 L
    Audi A7 L wordt prachtige, gestrekte sedan
  • Video: BMW X5 M50d kan Audi A7 niet bijhouden
  • Video: Audi onderstuurt tegen vrachtwagen aan
  • Audi A7L: nieuw en uniek model

Nieuwste artikelen

  • Deze iconische auto’s brachten dit weekend miljoenen op
  • Heeft deze occasion het record ‘snel kilometers maken’ in de pocket?
  • Staat de toekomst van de eigen auto op het spel?
  • Max Verstappen staat er voortaan alleen voor
FacebookTweetPinLinkedIn

A7, Audi, crash, schade

Vorig bericht: « Het aantal verkeersdoden zal blijven toenemen
Volgend bericht: Jos Verstappen niet verder vervolgd in mishandelingszaak »

Lees Interacties

Reacties

  1. Robert zegt

    29 juli 2016 om 12:42

    Gezien het feit dat de kentekenplaat al is voorzien van een duplicaatcode, durf ik voorzichtig de conclusie te trekken dat dit niet de eerste tik van achteren is geweest. Zou deze schade daarom tot een total loss hebben geleid?

    Login om te reageren
    • willeme zegt

      29 juli 2016 om 12:44

      @RRRobert: duplicaatcode kan ook zijn dat je het kentekenbewijs kwijt bent geraakt. Heeft biet direct iets met schade te maken

      Login om te reageren
      • Robert zegt

        29 juli 2016 om 12:50

        @willeme: vandaar de toevoeging ‘voorzichtig’. Ik blijf me er trouwens over verbazen hoe vaak er kentekenplaten verloren worden, domweg omdat men omwille van de esthetiek er geen schroeven of popnagels in wenst te zetten, maar vertrouwt op de klemkracht van een plastic houder.

        Login om te reageren
        • bartteeuwen zegt

          29 juli 2016 om 15:28

          @RRRobert: Die van mij zitten ook zonder schroeven vast. Gaat nevernooit los uit zichzelf. Vandalisme kan natuurlijk wel, maar als ze n kenteken los willen maken, dan kan dat ook als deze vastgeschroefd zitten.

          Login om te reageren
      • autoblaag zegt

        29 juli 2016 om 13:51

        @willeme: tegenwoordig staan het kenteken en het kentekenbewijs los van elkaar. Alleen als de plaat zoek is krijg je dus nog een duplicaatcode op de nieuwe.

        Login om te reageren
      • v60germany zegt

        29 juli 2016 om 14:53

        @willeme: zie de fiscale gegevens eens bij RDW, originele nieuwprijs ruim 123K, met bij moment van import nog maar ruim 10K aan BPM…

        Zelfs met een herwaardering op dagwaarde kom je niet uit met zo’n BPM bedrag. Kortom; vast wel ergens een duister verleden, voordat die NL platen erop gingen.

        Mooi moment voor export, kan Frank weer mooi een stel nieuwe platen laten maken…

        Login om te reageren
        • jaguarjunk zegt

          29 juli 2016 om 17:00

          @v60germany: twee keer export is zeer en zeer lastig. Heeft met bewijs van afgifte kenteken te maken die bij een dealer in land van herkomst is op te vragen. Vaak (bijna altijd) is omdat dit verdomde lastig is om 2 keer voor elkaar te krijgen dubbele export geen optie.
          Word gewoon een onderdelenwagen dit. Voortrein etc. zal nog wel best zijn.

          Login om te reageren
    • bartteeuwen zegt

      29 juli 2016 om 12:48

      @RRRobert: duplicaatcode door schade? Als het kenteken niet zoek is geraakt mag deze toch gewoon vervangen worden zonder duplicaatcode mits het oude kenteken vernietigd wordt?

      Login om te reageren
      • rickieev zegt

        29 juli 2016 om 14:01

        @bartteeuwen: nope, zo’n kentekenplaat wordt eenmalig uitgegeven. Dus ook bij schade waar het kenteken dusdanig beschadigd raakt dat het niet meer op je auto blijft zitten, krijg je een nieuwe met een getalletje erboven.

        Login om te reageren
        • shalomleon zegt

          29 juli 2016 om 14:18

          @rickieev: niet waar, na schade hoeft geen duplicaat code

          Login om te reageren
          • bartteeuwen zegt

            29 juli 2016 om 15:09

            @shalomleon: dacht al inderdaad. Mijn kentekens zijn ook een keer vervangen voor exemplaren met “luxe” letters. Oude de shredder in, en nieuwe gekregen ZONDER duplicaatcode. Anders zou ik ze ook niet vervangen hebben:)

            Login om te reageren
            • shalomleon zegt

              29 juli 2016 om 15:30

              @bartteeuwen: precies, regels zijn veranderd

              Login om te reageren
        • raym zegt

          29 juli 2016 om 16:09

          @rickieev: als plaat beschadigd maar aanwezig wordt oude vernietigd en krijg je nieuwe plaat zonder duplicaatcode. Alleen bij aanvragen nieuwe plaat en oude ontbreekt krijg je duplicaatcode.

          Login om te reageren
        • ghost zegt

          30 juli 2016 om 09:42

          @rickieev: niet waar. Je kan gewoon met je oude naar de platenboer en een nieuwe laten maken. De oude wordt ter plekke vernietigd.

          Login om te reageren
  2. davelepeef zegt

    29 juli 2016 om 12:44

    Nou ben ik geen ervaringsdeskundige… Maar de schade lijkt niet helemaal aan te sluiten bij het nogal dramatische verhaal?

    Login om te reageren
    • casperfcb zegt

      29 juli 2016 om 12:54

      @davelepeef: nee inderdaad valt toch best mee?

      Login om te reageren
    • fmgarcia zegt

      29 juli 2016 om 13:08

      @davelepeef: ik zag toevallig gister meneer gestrekt in zn camper liggen. Met alle respect uiteraard erg vervelend. Hij zal snel weer kunnen zingen denk ik.

      Login om te reageren
    • pinut187 zegt

      29 juli 2016 om 13:23

      @davelepeef: inderdaad heb zelf ook zoiets gehad maar ze konden hem ook gewoon weer in elkander zetten..

      Login om te reageren
    • MaartenD zegt

      29 juli 2016 om 15:04

      @davelepeef: uitmelken natuurlijk…niemand heeft ooit van dit mannetje gehoord dus nu pakt hij even zijn moment of fame…

      Login om te reageren
    • ghost zegt

      30 juli 2016 om 09:56

      @davelepeef: dramatische verhalen zijn toch de zaken waar kampers geld mee verdienen, ook wel bekend als oplichting.

      Login om te reageren
  3. racerx zegt

    29 juli 2016 om 12:44

    Ten eerste: well soon Frank!

    Daarnaast, wellicht zet een tijdelijke stop mbt optredens je wel aan het denken over een ander carrièrepad. Zou je mij in ieder geval mee plezieren.

    Login om te reageren
    • racerx zegt

      29 juli 2016 om 12:45

      @racerx: edit: get well soon

      Login om te reageren
    • E550 zegt

      29 juli 2016 om 17:23

      @racerx: ik begrijp sowieso niet dat er een grote groep mensen in Nederland naar deze tokkie muziek zitten te luisteren. Vreselijk depressief. Voornamelijk mensen in het oosten samen met Drenthe, Groningen en Friesland. Maar goed, ieder zijn ding.

      Login om te reageren
      • racerx zegt

        29 juli 2016 om 18:02

        @e550: Vergis je niet, ook half Brabant houdt van deze eencellige deuntjes.

        Login om te reageren
  4. 850t5r zegt

    29 juli 2016 om 12:45

    Waarschijnlijk hield die bus niet zo vsn Nederlandstalig…

    Login om te reageren
  5. lekbak zegt

    29 juli 2016 om 12:50

    Lol, hij kan het wel goed vertellen zeg… Dramaqueen.

    Login om te reageren
  6. desjonnies zegt

    29 juli 2016 om 12:52

    Wat een jankmuil zeg !
    Ik bedoel als je voetzolen aan de voorzijde door de paravaan steken en je complete neus met aandrijflijn drie meter verder ligt , heb je reden om te klagen.
    Met deze schade rijd je nog minstens zes weken door !
    Omdat het kan !
    Gelukkig had ik nog nooit van dit blèrend talent gehoord .

    Login om te reageren
    • lekkaah zegt

      29 juli 2016 om 12:54

      @desjonnies: lijkt wel hamilton, emo pisnicht

      Login om te reageren
      • fmgarcia zegt

        29 juli 2016 om 13:11

        @lekkaah: Ga een 3 voudig wereldkampioen formule 1 even vergelijken met Frank de volkszanger.

        Login om te reageren
        • jordydeknecht zegt

          29 juli 2016 om 14:35

          @fmgarcia: Drama makers gonna Drama maken

          Login om te reageren
      • sportevo zegt

        29 juli 2016 om 16:58

        @lekkaah: dan eerder Mansell, dat was pas een dramaqueen

        Login om te reageren
  7. dirkiii zegt

    29 juli 2016 om 12:53

    Overdrijven is ook een vak.

    Login om te reageren
  8. oemplus zegt

    29 juli 2016 om 12:55

    Karma, krijg je er van met die waardeloze muziek

    Login om te reageren
  9. schreute01 zegt

    29 juli 2016 om 12:55

    Kan je echt met dit soort muziek zoveel geld verdienen dat je een A7 kan kopen?
    Los daarvan…sterkte met je herstel.

    Login om te reageren
    • pinut187 zegt

      29 juli 2016 om 13:25

      @schreute01: kan ook leasbak zijn, of een lening bij de bank..

      Login om te reageren
      • kilum zegt

        29 juli 2016 om 13:48

        @pinut187: Dan moet je dat nog steeds kunnen betalen in de maandelijkse lasten.

        Login om te reageren
      • crackdavid zegt

        29 juli 2016 om 14:35

        @pinut187: Een A7 leasen kost anders een aardig bedrag iedere maand.
        Trouwens deze is geïmporteerd en van de vierde eigenaar.

        Login om te reageren
        • awesome zegt

          29 juli 2016 om 21:42

          @crackdavid: met 5 ton op de teller waarschijnlijk, dus kost niet zo duur.
          Geef hem trouwens 100 euro voor de velgen.

          Login om te reageren
  10. dennisjuh95 zegt

    29 juli 2016 om 12:56

    Het leven trok aan mij voorbij. Jeetje, wees een beetje een vent.

    Login om te reageren
  11. lekkaah zegt

    29 juli 2016 om 12:56

    Audi A7, de nieuwe kamperbak (voorheen S-klasse)

    Login om te reageren
    • OverSoft zegt

      29 juli 2016 om 13:00

      @lekkaah: Is het nog steeds hoor. Rijdt er hier ook een rond, S63 logotje er op, maar onderhuids een 320CDI… zo triest. Veelste grote, niet-originele velgen natuurlijk. En inderdaad, van een kamper…

      Login om te reageren
      • crackdavid zegt

        29 juli 2016 om 14:37

        @OverSoft: Maar stiekem ben je toch best jaloers dat hij een S-klasse heeft en jij niet.

        Login om te reageren
        • OverSoft zegt

          29 juli 2016 om 14:43

          @crackdavid: Neuh, ben niet zo jaloers op een S klasse uit 2005 die je al voor 15k koopt nee…

          Login om te reageren
    • dirkiii zegt

      29 juli 2016 om 13:09

      @lekkaah: hij zingt niet voor niets “leef als een zigeuner”

      Login om te reageren
  12. Gulli zegt

    29 juli 2016 om 12:59

    En over drie weken heeft hij weer een smartlap geschreven; “Bijna een einde aan mijn leven, in mijn prachtige A-zeven.”

    Login om te reageren
    • desjonnies zegt

      29 juli 2016 om 13:42

      @Gulli:

      Ik reed fijn inmijn A7
      En plots’ling zag ik mijn leven
      Aan mezelf voooohoor bij gaaahaan
      Mijn Audi lijkt wel een banaaaaahaaan !
      Want de bus, die zag me niet,
      Achter het stuur een leuke griet,
      maar ze ze zag me echt niet gaan,
      Nu is mijn Audi een baaahanaaaaan
      De expert die was ook boos,
      zei hij is praktisch total looos
      maar met nieuw scherm en achterlicht,
      is het ineens een ander gezicht…….

      Login om te reageren
      • kilum zegt

        29 juli 2016 om 13:51

        @desjonnies: Goed geschreven. 1 kleine aanpassing zou ik graag voorstellen.

        Nu is mijn Audi naar de Maaahaaan*

        Login om te reageren
        • desjonnies zegt

          29 juli 2016 om 13:54

          @kilum:
          En is het voor goed met hem gedaaaaahaaaaaan !

          Hij is verkocht nu aan de sloop
          En ligt drie hoog bij Turbo Joohoooop

          Login om te reageren
  13. Joost zegt

    29 juli 2016 om 13:01

    Wie is Frank van Etten?

    Login om te reageren
    • dirkiii zegt

      29 juli 2016 om 13:08

      @ijoost: van deze prachthit is hij bekend.

      https://m.youtube.com/watch?v=OcvCEodb7M0

      Login om te reageren
      • lekkaah zegt

        29 juli 2016 om 13:10

        @dirkiii: Hahaha, en dan die comments eronder ook

        Login om te reageren
        • dirkiii zegt

          29 juli 2016 om 13:17

          @lekkaah: hahaha

          Als je helemaal dubbel wil liggen van het lachen kijk deze comments.??

          https://m.youtube.com/watch?v=9ZmYY84dcfY

          Login om te reageren
          • lekkaah zegt

            29 juli 2016 om 13:38

            @dirkiii: Ongelofelijk, dat dat nog bestaat :’)

            Login om te reageren
          • Gulli zegt

            29 juli 2016 om 14:11

            @dirkiii: Allemachtig, ik dacht op een gegeven moment een Poolse comment te lezen, maar blijkbaar was het toch echt iemand die Nederlands probeerde te schrijven :D

            Login om te reageren
          • sportevo zegt

            29 juli 2016 om 17:05

            @dirkiii: ik vind dit heel beangstigend…

            Login om te reageren
      • MaartenD zegt

        29 juli 2016 om 15:06

        @dirkiii: waar bekend? toch niet verder dan het kamp?

        Login om te reageren
        • dirkiii zegt

          30 juli 2016 om 03:43

          @maarten020: is toch geweldig loop je café binnen, waar voor een totaal aan 200jaar gevangenis straf rond loopt. En die personen zingen dit uit volle borst mee, ik moet er wel om lachen in ieder geval.

          Login om te reageren
  14. smoked zegt

    29 juli 2016 om 13:01

    Dit al total loss? Zijn die A7’s al nu niks meer waard?

    Login om te reageren
  15. Dutchdriftking zegt

    29 juli 2016 om 13:04

    Jetcars grappen in 3…2….1….

    Login om te reageren
    • henkhupelschoten zegt

      29 juli 2016 om 13:12

      @dutchdriftking: Dit is helmond… Als je denk dat Jet Cars erg is ken je helmond nog niet, toevallig nicky Holzken gekeken?

      Login om te reageren
      • crackdavid zegt

        29 juli 2016 om 14:41

        @henkhupelschoten: Altijd dezelfde praatjes van mensen die nooit in Helmond komen..

        Login om te reageren
        • henkhupelschoten zegt

          29 juli 2016 om 15:25

          Ik woon in een dorp ernaast, ik mag spreken…. @crackdavid:

          Login om te reageren
    • SimonMc zegt

      29 juli 2016 om 13:12

      @dutchdriftking: hebben ze zelf al gemaakt.

      Login om te reageren
    • faalhaas zegt

      29 juli 2016 om 13:44

      @dutchdriftking:
      Voor zulke lelijke velgen durft zelfs jet cars geen 50 euro te vragen.

      Login om te reageren
  16. Jochempie zegt

    29 juli 2016 om 13:04

    Tsjongejonge, je word aangetikt op de meest verre plek van je eigen stoel, je spint een aantal keer (de perfecte, meest kalme manier om de krachten van een aanrijding te verwerken, je remweg wordt immers heel erg groot)…je airbags ploffen niet eens en je moet met snijdende pijnen een nachtje naar het ziekenhuis. Volgens mij moest ‘ie een nachtje aan het infuus om het vochtverlies op te vangen, wegens de onophoudelijke stroom tranen.

    Login om te reageren
  17. f40racer zegt

    29 juli 2016 om 13:06

    Hij is gewoon zelf uit zijn auto gestapt “Hoe weet ik niet meer” Hahaha, maar wel bijna dood. Dit is het meest overdreven verhaal dat ik deze week gelezen heb. Een schreeuw om aandacht.

    Login om te reageren
  18. trustmeiamanengineer zegt

    29 juli 2016 om 13:07

    Haha, beetje overdreven van de beste man. Aan de schade te zien had je zo’n tik ook prima in een Citroën C1 overleefd.

    Login om te reageren
    • Jochempie zegt

      29 juli 2016 om 13:22

      @trustmeiamanengineer: Nou ja, ook zonder schade is het amper overleven in een C1…

      Login om te reageren
  19. tmenges zegt

    29 juli 2016 om 13:12

    “Ik had wel dood kunnen zijn. Gelukkig reed ik in een stevige auto, anders was ik volgens de ambulancebroeders misschien wel op slag dood geweest.”
    “Mijn nek klapte dubbel en in een fractie van een seconde trok mijn leven aan me voorbij. Dit was het dan, dacht ik. Een vrouw en kinderen die het voortaan zonder mij moeten stellen.”

    Aandachttrekkende jankbak!!
    Nou, die ambulance broeders kunnen aardig overdrijven en meneer de zanger zelf ook volgens mij. Ben zelf eens in de berm gekomen in mijn jong jaren en door een verkeerde reactie met een gang van 80 km/h frontaal tegen een geparkeerde auto gereden, kop door de voorruit , geen airbags oid. (mazda 323 uit ’89) Dan spreek je van geluk meneer de volkszanger! oh en voor ik het vergeet, mijn leven vloog niet aan me voor bij want daar heb je helemaal geen tijd voor om over na te denken , jankerd

    Login om te reageren
  20. SimonMc zegt

    29 juli 2016 om 13:15

    Ja hoor… Ik heb al parkeerschade gehad die erger was dan dit, en meneer heeft z’n leven voor zich voorbij zien flitsen.

    Login om te reageren
  21. purepet9090 zegt

    29 juli 2016 om 13:16

    Ik heb gister een druif op de grond laten vallen, ik zag m’n leven aan mij voorbij flitsen, ik had wel dood kunnen zijn. Gelukkig heeft de druif alleen een deuk.

    Login om te reageren
    • berlinetta zegt

      29 juli 2016 om 13:33

      @purepet9090: Ik zag gisteren nog een auto met een deuk erin rijden. Dan komt zoiets toch dichtbij he.

      Login om te reageren
  22. desjonnies zegt

    29 juli 2016 om 13:24

    Kijk, op zijn Cruijfiaans, als je het nouw over een klappertje en een A7 van Audi hebt, is dit tenminste grondig gedaan :
    http://www.speedmania.ro/engine/uploads/2012/05/audi_a7_crash_640x300.jpg

    Login om te reageren
    • peug206 zegt

      29 juli 2016 om 15:27

      @desjonnies: hoe hebben ze dat voor elkaar gekregen :o :o

      Login om te reageren
    • remcott zegt

      29 juli 2016 om 16:35

      @desjonnies: dat is wel een echte crash idd

      Login om te reageren
  23. ivtecje zegt

    29 juli 2016 om 13:25

    Toch wel degelijk stukje techniek die audi’s het is misschien niet heel hard gegaan, maar een bus brengt wel de nodige massa. Als de auto werkelijk rond zijn As is getold is de duw niet lichtjes te noemen. Audi’s scoren niet voor niets erg hoog in veiligheid.

    Bovendien heeft een zijwaartse impact een enorm negatief effect op je lichaam. (Tov lineaire richting van de auto) Je kan een knappe stoot krijgen van de deur / raam. Nou en of dat de inzittende enorme pijn kan hebben van dit ongeval.

    Login om te reageren
    • fmgarcia zegt

      29 juli 2016 om 15:09

      @ivtecje: Geen serieuze reacties aub. Frank was nagenoeg dood namelijk.

      Login om te reageren
  24. pinut187 zegt

    29 juli 2016 om 13:26

    Frank wie?

    Login om te reageren
  25. beemerc zegt

    29 juli 2016 om 13:26

    Nou nou, volledig in puin…

    Login om te reageren
  26. desjonnies zegt

    29 juli 2016 om 13:27

    Of zo een klapper, dan mag je inderdaad blij zijn dat zo een Audi stevig gebouwd is :
    Dit noemen we hier op AB een ‘klapper’
    http://www.h-a.no/ArticleImages/434171-0.jpg?scale=both&mode=crop&width=780

    Login om te reageren
  27. danivdengel zegt

    29 juli 2016 om 13:28

    Vraag me toch af hoe iemand een Audi A7 kan veroorloven met zulke afgrijselijke muziek…

    Login om te reageren
    • Gulli zegt

      29 juli 2016 om 13:46

      @danivdengel: Ook tokkies moeten hun zuurverdiende uitkering ergens aan uitgeven

      Login om te reageren
    • crackdavid zegt

      29 juli 2016 om 14:44

      @danivdengel: Veel optreden, weinig opgeven aan de belasting ;)

      Login om te reageren
  28. e36m3gt zegt

    29 juli 2016 om 13:35

    Nou nou nou die bus moet wel 100 hebben gereden NOT!!!! Wat een jankerd dit een een lullige schade op de relatief zwakke plek van een auto namelijk de achterkant! Deze A7 word gewoon weer gemaakt hoor dit is ni eens een WOK melding waardig

    Login om te reageren
  29. faalhaas zegt

    29 juli 2016 om 13:47

    Hij was bijna dood echt waar, ik ben vorig jaar bij stilstand ook aangereden door een auto van achter met 60km/h en kan dit zelf niet meer navertellen.

    Login om te reageren
  30. gezondverstand zegt

    29 juli 2016 om 13:49

    Lelijker dan zo maken ze ze niet die velgen.

    Login om te reageren
  31. ikbenmnzus zegt

    29 juli 2016 om 14:01

    Wie?

    Login om te reageren
  32. jeppie zegt

    29 juli 2016 om 14:07

    Aan de voorkant zie je der niks van. Hihihi.

    Login om te reageren
  33. casanova zegt

    29 juli 2016 om 14:18

    Willen alle pubers, die de driewieler nauwelijks ontgroeid zijn, hun misplaatste eencellige hersengrappen voor zich houden.
    Ik heb een vergelijkbare achteropaanrijding op de A2 met ook een A7 meegemaakt, 3,5 jaar geleden. Whiplash en schoudercomplicatie, inmiddels 2x geopereerd en nog steeds 100% arbeidsongeschikt. Eigen bedrijf bijna ter ziele en een bak ellende.
    Denk eerst eens na voor je dergelijke puberale onzin uitkraamt.

    Login om te reageren
    • thomasthomas zegt

      29 juli 2016 om 15:34

      @casanova: je moet ook geen a7 op een a2 zetten dat past niet.

      Login om te reageren
    • peug206 zegt

      29 juli 2016 om 15:38

      @casanova: ik heb het ook meegemaakt, dat een Mercedes sprinter schuin in de achterkant van onze twingo is geboord met 70km/uur. En heb ik welgeteld 3 weken last van gehad…
      Conclusie: koop een twingo en geen audi? [/sarcasm]
      En was de term whiplash niet ouderwets, en valt het tegenwoordig niet onder richtlijn KANS?
      Volgend de fysiologie is een klap van de zijkant juist het positiefste, omdat alle nek en rugwervels een processus transfersus hebben, is mij afgelopen jaren voorgehouden.
      Nu is elke impact anders, maar afgaande op deze foto’s zou ik zeggen dat de bus 40 top reed, en dat de auto hooguit 1x in de rondte is gegaan. En daarbij is de klap niet zo hard dat hij zijn leven aan zich voorbij zag gaan, misschien na de tijd wel (shock).
      Verder wel heel vervelend voor je, hoop dat je snel weer verbetering boekt!

      Login om te reageren
  34. MaartenD zegt

    29 juli 2016 om 15:03

    Frank van Etten…..wie kent em niet!?!?! ;-) haha

    Login om te reageren
  35. sportevo zegt

    29 juli 2016 om 17:07

    Met deze schade total loss? Kan ik me niet voorstellen eigenlijk..

    Login om te reageren
  36. bmwe81 zegt

    29 juli 2016 om 17:18

    Total-loss? Nieuwe bumper en klaar

    Login om te reageren
  37. E34M5Touring zegt

    29 juli 2016 om 18:23

    http://www.autoblog.nl/ouch-bmw-m5-f10-crasht-met-300-kmu
    Dit is een ongeluk. Waarbij je echt geluk hebt dat je er nog uitstapt. Wat Frankie heeft is een parkeerschade.

    Login om te reageren
  38. awesome zegt

    29 juli 2016 om 21:41

    “Dit was het dan, dacht ik. Een vrouw en kinderen die het voortaan zonder mij moeten stellen.”

    Wat de f*ck…
    Die kerel moet zijn zangcarrière op een laag pitje zetten en storyteller worden joh!

    Login om te reageren
  39. drdrift zegt

    30 juli 2016 om 08:31

    Hij zingt ook “leef als een zigeuner, lach als een clown”.

    Login om te reageren
  40. snellehenkie zegt

    30 juli 2016 om 10:41

    Heeft dan niemand door dat ’total loss’ over frankie gaat en niet over de a7???

    Login om te reageren
  41. misterdrogba zegt

    1 augustus 2016 om 00:15

    Op sturen naar Oost Europa, die mannen weten er wel raad mee.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North