• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Dany Bahar gaat een Aston Martin Shooting Brake bouwen

Auteur: ricardo, gepost 6 juli 2014 om 14:34 – 16 Reacties

Afbeelding Dany Bahar gaat een Aston Martin Shooting Brake bouwenAfbeelding Dany Bahar gaat een Aston Martin Shooting Brake bouwenAfbeelding Dany Bahar gaat een Aston Martin Shooting Brake bouwenAfbeelding Dany Bahar gaat een Aston Martin Shooting Brake bouwenAfbeelding Dany Bahar gaat een Aston Martin Shooting Brake bouwenAfbeelding Dany Bahar gaat een Aston Martin Shooting Brake bouwenAfbeelding Dany Bahar gaat een Aston Martin Shooting Brake bouwenAfbeelding Dany Bahar gaat een Aston Martin Shooting Brake bouwen

Dany Bahar gaat een Aston Martin Shooting Brake bouwen
Shooting Brake nummer twee voor vandaag, maar deze is een stuk minder realistisch.

Kent u Dany Bahar nog? Deze ex-topman van Red Bull en Ferrari kwam vier jaar geleden bij Lotus binnen met een megalomaan vijfjarenplan om het Britse merk weer naar winstgevendheid te brengen. Van zijn ambitieuze plannen, waaronder zes conceptcars, kwam weinig terecht. Hij had het daarnaast redelijk druk met exorbitante uitgaven op de bedrijfsrekening. Het leidde tot een ontslag + rechtszaak. Lotus zit ondertussen weer in rustiger vaarwater, maar Danyboy is back. En hoe.

Nieuw tuningbedrijf: Ares

In een interview met Car&Driver zegt Bahar dat hij een nieuw tuningbedrijf in het Italiaanse Maranello heeft opgericht: Ares. Vernoemd naar de god van de oorlog. ‘Tuning’ moeten we in dit geval breed zien. Bahar wil beginnen met het aanbieden van bodykits voor de exclusievere modelletjes. Genoemd werden de Bentley Continental GT, Range Rover (Sport), Rolls-Royce Ghost en de Wraith. Klinkt als een aanval op de klantenkring van Mansory, dat zich ook louter toelegt op de exclusievere automobiel.

Ares’ ambities reiken echter wat verder (kan ook niet anders met Bahar aan het roer). Het bedrijf wil ook de tegenwoordig zo populaire shooting brake-vorm op de Aston Martin Rapide en de Bentley Continental GT leggen. Ofwel, Bahar gaat carrosserieaanpassingen uitvoeren. Zegt ‘ie. Ze hebben alvast een stapeltje photoshops vrijgegeven waarop het resultaat is te zien. Wel, het ziet eruit als iets waar menig profvoetballer graag een WK-premie op stuk mept.

Ares doet Conti GT

Bahar heeft ook een handvol mensen bij Lotus meegenomen naar Ares, waaronder de 26-jarige designer Mihai Panaitescu die meewerkte aan Lotus’ conceptcarfiasco, en Wolf Zimmermann, een voormalig AMG-topman die ook bij Lotus enige tijd de R&D op zich nam. Zimmermann (gaaf kapsel) claimt zelfs dat ze met Ares op termijn een compleet eigen auto in de markt willen zetten:

“There are a lot of new cars and new ideas that we already have in the pipeline, and Ares is also looking forward to building its own cars in the future.”

We zijn benieuwd waar Dany Bahar mee gaat komen. we verwachten op de Autosalon van Genève minimaal 14 conceptcars met Veyron-achtige prestaties – op papier – die worden gepresenteerd door een handvol rappers.

Uit het archief: Bahar (links) als CEO van Lotus
Uit het archief: Bahar (links) als CEO van Lotus

Ook interessant!

  • Video: Aston Martin Bulldog op openbare weg gespot
    Video: Aston Martin Bulldog op openbare weg gespot
  • Video: Aston Martin DBX met Mercedes zescilinder
    Video: Aston Martin DBX met Mercedes zescilinder
  • Aston Martin Valkyrie is ein-de-lijk af
  • Aston Martin Vantage grille
    Aston Martin Vantage grille issue opgelost

Nieuwste artikelen

  • Deze iconische auto’s brachten dit weekend miljoenen op
  • Heeft deze occasion het record ‘snel kilometers maken’ in de pocket?
  • Staat de toekomst van de eigen auto op het spel?
  • Max Verstappen staat er voortaan alleen voor
FacebookTweetPinLinkedIn

ares, Aston Martin, Dany-Bahar, rapide, shooting-brake, tuning

Vorig bericht: « Er ligt een plan om tol te heffen op álle Duitse wegen
Volgend bericht: Video: Räikkönen crasht hard in eerste ronde op Silverstone »

Lees Interacties

Reacties

  1. miichal zegt

    6 juli 2014 om 14:44

    Stop maar weet

    Login om te reageren
  2. norge zegt

    6 juli 2014 om 14:45

    Er zit een konijn in mijn tuin..

    Login om te reageren
  3. danmar zegt

    6 juli 2014 om 14:57

    Kan zo bij Spyker aan de slag.

    Login om te reageren
  4. valetparker zegt

    6 juli 2014 om 15:01

    Danny Bahar, links… Wie staat er rechts?

    Login om te reageren
    • marikoelolo zegt

      6 juli 2014 om 15:37

      @valetparker: Lotus

      Login om te reageren
  5. renkema zegt

    6 juli 2014 om 15:14

    Terechte reacties lees ik!

    Login om te reageren
  6. henkhupelschoten zegt

    6 juli 2014 om 15:18

    BOUWEN!!! heerlijk dit net zo mooi als de bertone 2+2. Veel beter tunen dit als die hamann die kennen er echt niks van

    Login om te reageren
  7. knipperlichtje zegt

    6 juli 2014 om 15:45

    Het komt niet vaak voor dat een auto perfect is, maar de achterkant van die Bentley zou ik perfect durven noemen.

    Die concepts bij lotus waren ook prachtig, doodzonde dat daar nooit iets van terechtgekomen is.

    Login om te reageren
    • lambo4all zegt

      6 juli 2014 om 17:11

      @knipperlichtje: nou Er komen veel woorden bij me op als ik de bentley zie. Perfect is er niet eentje.. Meer dingen als: verneukt, frutsels en kitcherig.

      Login om te reageren
    • petrolpower zegt

      7 juli 2014 om 06:58

      @knipperlichtje: Ik vind die bochel ook niet zo perfect

      Login om te reageren
  8. Edge zegt

    6 juli 2014 om 16:16

    Voor die chroomstripjes rond de zijruiten hebben ze inspiratie opgedaan bij de Peugeot 208, zo lijkt het.

    En waarom zou je in hemelsnaam je Rapide zo laten verkrachten? Als je een extra boodschappentas wilt kunnen meenemen laat je hem toch verbouwen tot die stijlvolle Bertone Jet

    Login om te reageren
  9. reggie-boy_rood zegt

    6 juli 2014 om 17:51

    Ik zou heel graag zon bedrijf als mansory willen runnen maar wat ik me nou afvraag of dat echt nou goed loopt of winst maakt

    Login om te reageren
    • mclarenf1lm zegt

      7 juli 2014 om 00:20

      @reggie-boy_rood: Mansory draait prima hoor, die hoeven geen dure tests te doen om te kijken of de spoilertjes ook nog iets doen qua aerodynamica, ze moeten er gewoon “mooi” uitzien, en dat scheelt behoorlijk in ontwikkelingskosten.

      Login om te reageren
  10. mipmip zegt

    6 juli 2014 om 21:51

    Doet me denken aan de volvo 440 break extensie die als aftermarket oplossing te verkrijgen was: https://www.flickr.com/photos/81821776@N06/7596784554/

    Login om te reageren
  11. tupperware zegt

    7 juli 2014 om 09:36

    Die “Bentley” knapt er wel van op, al is daar niet veel voor nodig, de Rapide echter niet.

    Login om te reageren
  12. notsobig zegt

    7 juli 2014 om 12:37

    En weer een shooting brake die geen shooting brake is…
    Waarom noemen ze het niet een roadster? Klinkt ook leuk!

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North