Sowieso is Lego ernstig tof maar als je een DeLorean tijdmachine uit Back To The Future op de kop kan tikken wordt het überblits.
We wisten dat hij ging komen maar er moest nog een prijs aan gehangen worden en er zijn ook nog flink wat details veranderd. En juist de details maken dit ding helemaal af: de tijdsbepaling in het interieur is een goede touch en ook de kloppende nummerplaat “OUTATIME” is de kekheid zelve. Bovendien krijg je bij dit bouwpakket twee Lego figuurtjes die lijken op Marty McFly (inclusief skateboard!) en Dr. Emmett “Doc” Brown. De deuren open net zoals bij een DeLorean DMC-12 naar boven en ook de wielen kunnen inklappen zoals bij het origineel. Omdat er verschillende varianten van de DeLorean tijdmachine werden gebruikt in de verschillende films uit de BTTF reeks levert Lego ook extra wielen en motoren om het geheel kloppend te maken bij jouw favoriete deel.
Het autootje is 6 cm hoog, 8 cm breed en 15 cm lang en kost $34,99. Misschien niet zo tof als deze Lego tijdmachine maar toch zeer zeker de moeite waard! Je kan er maximaal twee per persoon online bestellen bij de grootste bandenproducent van de wereld. Dit haalt het kind in mij weer een beetje boven in ieder geval, bij jullie ook?
zeker niet duur, jammer dat ik er de tijd niet voor heb :)
Ik kan me niet herinneren dat Doc Brown een Wilders-kapsel had. Verder vind ik de prijs achterlijk duur, maar dat komt misschien omdat ik het vergelijk met de prijzen van lego toen ik er mee speelde (de 90s).
@SJ: toen was het ook al duur hoor ;), er komt weleens wat voorbij op IGN van lego vsn the Lord of the rings, dat is pas achterlijk duur! Maar goed de licentie zal ook niet goedkoop zijn
Ot: heel erg leuk, alleen vond ik die Caterham van laatst die iemand zelf gebouwd had beter geslaagd
Lego is ernstig tof inderdaad, totdat je erop gaat staan…
@roemeen013: Of twee kleine blokjes uit elkaar wil halen, wat maar niet wil lukken.
* Add to cart *
@autoblogger: Binnenkort pics op legojunk.
@Laue: uiteraard ;)
Dit wil niemand, maar zo’n T2 die wel cool is kost een godsvermogen…
@911GT2: Dat is jammer ja, maar die T1 (volgens mij was het een 1, geen 2) zit ook absurd veel meer detail in.
@fant: sorry typo. 1 idd
@911GT2: Type 2, T1 (Transporter 1). Foutje is begrijpelijk. Vergeving is gegeven :-)
@sjamp: of spijlbus
Maak er maar €49,99 van… je moet ‘m natuurlijk wel in de NL shop kopen!
Dit ding had zoveel mooier kunnen zijn op grotere schaal… (Lego Creative/Technive
Een absolute must have. Lego is cool.
@lemans96: En deze blijft natuurlijk ook te leuk voor woorden:
http://www.youtube.com/watch?v=eA4U-6GmkUw
Lego is tof, Technic Lego is veel toffer. Heb de prachtigste dingen gemaakt van een hele collectie lego en een elektromotor. Wonderbaarlijk dat die motor nog steeds werkt want hij liep altijd op 12v inplaats van de 9 waarvoor hij bedoeld was (trafo….).
Jammer dat ik niet goed ben met lego
@ariif: als een 10 jarige dat kan kun jij dat toch zeker ook wel
@jordy14: vroeger vielen me bouwwerken altijd uit elkaar als ik iets erop probeerde te zetten , niet echt meer geprobeerd sinds die dag
De T1 is vele malen mooier, maar dat komt vast omdat de T1 groter is. Dus LEGO maak wen grotere versie.
Mega awesome, het is dat ik een half jaar in het buitenland zit maar anders zou ik hem bestellen
En hij kost 50 euro :P
http://shop.lego.com/en-NL/The-DeLorean-time-machine-21103
@mazeratie: ebay is your friend in dit soort gevallen als je hem echt graag wil hebben.
Zeker gaaf. Ik heb er reeds 2 gekocht. Eén om te bouwen en één als ‘investering’. In Duitsland waren ze vanaf 17 juli al beschikbaar in deelnemende LEGO Stores…
Gruwelijk
leuk, die ga ik wel halen.
ook leuk, op het tijdsdisplay, gaan ze niet terug naar 1955 (zoals in de film) maar naar 1958, het jaar dat het eerste lego gemaakt werd.
Ik vind het een lomp model dat de Delorean geen recht doet. Er zijn betere bouwtekeningen op internet te vinden van eigen bouwsels.