• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Dief tart slachtoffer, stuurt foto van gesloopte auto

Auteur: ikschrijfookoverautos, gepost 30 mei 2018 om 11:58 – 29 Reacties

Dief tart slachtoffer, stuurt foto van gesloopte auto


Zelfs met de politie op zijn hielen, hield hij vast aan zijn verknipte humor.

Het meest recente bewijs dat Facebook de laatste plek is waar je weldenkende, eerlijke mensen zult vinden, komt vandaag vanuit Groot Brittannië. Een Britse man probeerde zijn oude Ford Fiesta via het social media platform te verkopen, maar in plaats van een nette deal te maken, faalde hij grandioos en werd hij verblind door zijn eigen naïviteit. De Fiesta werd hem op merkwaardige manier afhandig gemaakt. Toen hij hem terug probeerde te krijgen, kreeg hij doodleuk een foto toegestuurd van het moment voordat zijn auto de crusher in verdween.

De Brit, genaamd George Wood, adverteerde zijn zestien jaar oude Ford Fiesta op Facebook Marketplace voor het respectabele bedrag van 300 pond. Nadat de uiteindelijke dader de auto had bekeken, biechtte hij op dat hij geen cash bij zich had. De meeste mensen zouden de deal direct annuleren, omdat ze het geld meteen willen zien, maar Wood dacht er anders over. In plaats van de schijnbaar tandenloze man een andere keer terug te laten komen, liet hij hem zijn Fiesta meenemen. De man zonder tanden had hem immers beloofd het geld later over te maken.

Dief tart slachtoffer, stuurt foto van gesloopte auto

Uiteraard is juist dit niet gebeurd. Na enkele dagen en verschillende sms-berichten later, kreeg hij eindelijk een antwoord van de dief. In plaats van een verklaring, bevatte het bericht niet meer dan: “you won’t be getting your money but you will be getting a punch in the mouth.”

Omdat Wood het risico niet wilde lopen eveneens zonder tanden door het leven te moeten, schakelde hij de lokale politie in. Zij vertelden hem echter dat Wood geen zaak had, daar hij de sleutels moedwillig had overhandigd en de auto dus feitelijk niet van hem gestolen was.

Of de politie hem nu wilden helpen of niet, de dader begon de hitte van de situatie ongetwijfeld te voelen. Weer enkele dagen later kreeg Wood uit het niets een foto waarop zijn auto te zien was, voordat deze gecrusht werd. Logischerwijs raakte Wood lichtelijk in paniek, maar tegelijkertijd had hij enige hoop. Nadat hij een aantal sloopbedrijven uit de omgeving had gebeld, kreeg hij de bevestiging dat zijn Fiesta inderdaad was gesloopt. Nu had Wood én geen dader, geen geld én geen auto meer. Eind goed, al goed? Absoluut niet. (Bron: The Sun)

Ook interessant!

  • Prijs opgefriste Fiesta moet je niet omrekenen naar guldens
  • De Ford Fiesta, maar dan als bedrijfswagen
    De Ford Fiesta, maar dan als bedrijfswagen
  • Ford Fiesta facelift
    Ford Fiesta facelift officieel, meer kracht ST
  • Pretpakket maakt de Fiesta en Puma ST nóg leuker

Nieuwste artikelen

  • Citroën komt met een eigenwijze, kleine versie van de ID Buzz
  • Kia EV4, GEWAAGD uiterlijk maakt het een gedurfde keuze #test
  • Bugatti krijgt een keiharde primeur van Rimac
  • Volvo XC60 Executive Edition
    Volvo maakt van de XC60 een heerlijke dikzak
FacebookTweetPinLinkedIn

diefstal, engeland, fiesta, Ford, wtf

Vorig bericht: « Rimac verkocht meer auto’s door crash Richard Hammond
Volgend bericht: Toeschouwer Isle of Man TT doet idioot, wordt van eiland verbannen »

Lees Interacties

Reacties

  1. gregorius zegt

    30 mei 2018 om 12:09

    300 pond aan leergeld.
    Verlies nemen en doorgaan met het leven.
    Wel grappig natuurlijk!

    Login om te reageren
    • unknown32 zegt

      30 mei 2018 om 12:21

      @gregorius: voor sommigen is dat veel geld:-)

      Login om te reageren
      • pielemuis zegt

        30 mei 2018 om 12:24

        @unknown32: dan maakt het zomaar meegeven van de auto alleen maar dommer.

        Login om te reageren
        • BrutaalAapje zegt

          30 mei 2018 om 20:38

          @pielemuis: lijkt me normaal dat iemand een proefrit wil maken. Dat doe heb ik zelf ook vaak genoeg alleen gedaan in een auto…

          Ik snap niet dat er zulke sneue lui zijn die zo’n sneue auto jatten…

          Login om te reageren
          • pielemuis zegt

            30 mei 2018 om 22:27

            @brutaalaapje: Zeg eens eerlijk. Heb je het artikel gelezen of niet ;)

            Login om te reageren
  2. lekkaah zegt

    30 mei 2018 om 12:09

    En dat allemaal door de Brexit..

    Login om te reageren
    • rijnounsdoor zegt

      30 mei 2018 om 14:18

      @lekkaah: Fiësxit

      Login om te reageren
  3. schoen85 zegt

    30 mei 2018 om 12:09

    Nu is ie niet alleen platzak, maar is zn auto ook nog eens plat…

    Login om te reageren
  4. porsche928 zegt

    30 mei 2018 om 12:21

    Mag een sloper een auto slopen zonder papieren?

    Login om te reageren
    • towi1989 zegt

      30 mei 2018 om 12:28

      @porsche928: Als ik het goed begrijp was de auto gewoon verkocht, maar niet betaald. De papieren zullen dan wel ‘in orde’ zijn geweest.

      Login om te reageren
  5. dare2think zegt

    30 mei 2018 om 12:26

    Waarschijnlijk iemand die weer een maand kon leven dankzij het sloopgeld. Er zit echt iets niet goed bij je als je dit soort dingen dan nog gaat sturen naar de eigenaar. Bezit van anderen, daar blijf je af.

    Login om te reageren
    • mashell zegt

      30 mei 2018 om 12:54

      @dare2think: dat sloopgeld betaal je aan de sloper toch?

      Login om te reageren
      • postzegel zegt

        30 mei 2018 om 12:58

        @mashell: nee. De slopert (het autodemontage en recycling bedrijf) betaald jou voor het wrak, met een greep uit het potje “verwijderingsbijdrage”

        Login om te reageren
      • pielemuis zegt

        30 mei 2018 om 20:34

        @mashell: auto is ruwweg altijd 100,- waard als ijzerprijs. 50,- voor de kathalysator als het mee zit en de accu kan ook nog wat waard zijn.

        Login om te reageren
  6. bmwe46m3balling zegt

    30 mei 2018 om 12:52

    Dan heb je echt teveel vertrouwen in de mensheid als jij de auto meegeeft en hij zegt ik betaal je later wel. Als hij op dat moment 300 pond niet eens kon ophoesten had je al moeten denken: waarom is deze joker een auto aan het uitzoeken als hij het geld nu niet kan geven?

    Login om te reageren
  7. Design_Driven zegt

    30 mei 2018 om 12:53

    Dat is wel erg lullig. Ik hoop dat de tandeloze man eens de verkeerde tegen komt. Zuur maar ook een les voor de goedgelovige verkoper.

    Overigens kan ook in het VK een sloper niet zomaar een auto gaan slopen zonder bewijs van de eigenaar al werkt het iets anders dan in NL.

    Login om te reageren
  8. breakingpoint zegt

    30 mei 2018 om 13:14

    #getwrecked

    Login om te reageren
  9. joejojo2012 zegt

    30 mei 2018 om 13:23

    Doe mij die wielen maar! Voor 100,- inclusief bandjes zou ik ze graag onder mijn Feestje willen zetten

    Login om te reageren
  10. berlinetta zegt

    30 mei 2018 om 13:47

    Hoewel de dader van mij ook de shredder in mag, is die verkoper toch ook een enorme domkop. Hopelijk leert hij ervan.

    Login om te reageren
  11. lekbak zegt

    30 mei 2018 om 14:17

    Een mondelinge afspraak is ook bindend. Ik ben geen jurist maar kan me heel goed voorstellen dat met de opgeslagen communicatie de rechter het met het slachtoffer eens is.

    Zo niet dan zou ik de man een koekje van eigen deeg geven. Er zit vast nog wel ergens een tand verstopt die eruit geslagen kan worden, zo niet is het toch de moeite van proberen waard. Maar zulke lui ermee weg laten komen is het laatst wat je moet doen.

    Login om te reageren
    • berlinetta zegt

      30 mei 2018 om 15:25

      @lekbak: Het klopt dat een mondelinge afspraak ook bindend is, maar de man in kwestie zal hier waarschijnlijk een bewijsprobleem hebben. Het gaat er immers niet om dat hij moet aantonen dat er een overeenkomst is gesloten. Het gaat erom dat hij moet aantonen dat de man niet heeft betaald. Succes daarmee.

      Login om te reageren
      • desjonnies zegt

        30 mei 2018 om 15:49

        @berlinetta:
        Ben je echt zo naïef te geloven dat er één instantie is die de verkoper zal helpen?
        Daarom is de mafia ooit ontstaan.

        Login om te reageren
        • berlinetta zegt

          30 mei 2018 om 16:42

          @desjonnies: De enige die deze verkoper zou willen helpen, is een advocaat die uren wil schrijven. Verder zal iedereen tegen de verkoper zeggen dat hij een domme sukkel is.

          Login om te reageren
      • lekbak zegt

        30 mei 2018 om 15:49

        @berlinetta: Grote kans dat dat gewoon in communicatie staat. Maar dat blijft gissen…

        Login om te reageren
        • berlinetta zegt

          30 mei 2018 om 16:41

          @lekbak: Bedoel je dat de verkoper schriftelijk aan de dief heeft gemeld dat hij niet heeft betaald? Dat is geen bewijs.

          Login om te reageren
          • carfreakjim zegt

            30 mei 2018 om 17:24

            @berlinetta: Als ik het goed begrijp uit het artikel, heeft de dief berichtjes gestuurd naar de verkoper, waarin hij de verkoper mede deelt dat deze kan fluiten naar zijn geld en als hij blijft vragen klapen krijgt. Dus hij is in priciepe zelfs bedreigdt door de dief.l

            Login om te reageren
            • berlinetta zegt

              30 mei 2018 om 18:14

              @carfreakjim: ik zie het nu inderdaad. Had het artikel maar half gelezen.

              Login om te reageren
  12. transaxleman zegt

    30 mei 2018 om 15:17

    Ik heb wel eens een kentekenkaard meegekregen om de auto over te schrijven, en dan moest ik het vrijwaringsbewijs maar in de bus doen. Dat vondt ik al een heel iets. Auto was wel al betaald.

    Maar dit, dan ben je gewoon echt een oelewapper.

    Login om te reageren
  13. lincoln zegt

    30 mei 2018 om 17:21

    mij nog nooit overkomen ..
    en ik ben nog veeeeeeel makkelijker dan George ..

    op zondag een auto ophalen bij mij ..
    geen probleem .. stuur de vrijwaring maar op ..
    overgemaakt geld nog niet op mijn rekening .. geen probleem ..
    neem maar mee die meuk ..

    tientallen keren zo gedaan ..
    ging werkelijk altijd goed ..

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North