• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Dit is de dikste Volvo V40 T5 van Nederland

Auteur: willeme, gepost 27 juli 2022 om 13:04 – 11 Reacties

dikste Volvo V40 T5

De dikste Volvo V40 T5 van Marktplaats heeft alles mee!

Toevallig kwam de Volvo V40 voorbij in het Autoblog Advies. In dat geval ging het om een diesel, gezien het kilometrage dat de aanvrager. Maar toen we aan het zoeken waren naar leuke V40’s kwam het gesprek op de redactietafel op gang. De V40 is stiekem best een leuke auto. Beetje premium, sportief, chic en zakelijk verantwoord zonder dat het enorm saai wordt. Althans, dat laatste is dus afhankelijk van de uitvoering en de motor.

In de meeste gevallen vind je V40’s met een D2 of D4 onder de kap. Latere exemplaren waren populair met de T3-motor. Allemaal prima, maar niet echt spannend. Het kon echter wel! Check maar de gaafste Volvo V40 van Marktplaats!

dikste Volvo V40 T5

Dikste Volvo V40 T5

Het is namelijk eentje waarbij de eerste eigenaar zijn auto zorgvuldig heeft samengesteld. Het is namelijk een V40 T5 R-Design. Dat is eigenlijk altijd goed. In dit geval is het een model uit 2013. Dan heb je een niet de 2.0 viercilinder, maar een 2.5 vijfcilinder met turbo! Die viercilinder kwam in 2014 en was iets zuiniger en bijna net zo snel. Maar deze T5 met vijfpitter is dus sneller.

dikste Volvo V40 T5
dikste Volvo V40 T5
dikste Volvo V40 T5
dikste Volvo V40 T5

V an 0-100 km/u doet ‘ie in 6,1 seconden en de topsnelheid is begrensd op 250 km/u. Daarmee is ‘ie 70 km/u sneller dan de nieuwe V60 T8 van de buurman. Ook is ‘ie opvallender, dankzij de smurfblauwe lak (Rebel Blue).

Daarnaast is de dikste Volvo V40 T5 ietsje aangepast aan de smaak van de vorige eigenaar. Zo kun je de vijfcilinder niet even wat beter hore roffelen dankzij het Heico-sportuitlaatsysteem. Daarnaast zijn er BBS SR-velgen gemonteerd in de maat 19×8,5.

Niet spotgoedkoop

Dit exemplaar op Marktplaats komt uit 2013 en heeft in de afgelopen jaren 151.992 km gelopen. Volvo’s zijn auto’s voor kilometervreters. De prijs van 24.899 euro is niet bijzonder scherp. Er staan nog twee soortgelijke auto’s te kopen (vijfcilinder in Rebel Blue) voor vergelijkbare bedragen. Daarbij staat dit exemplaar bij een Volvo-dealer en krijg je een jaar garantie mee. Op zich ook wel lekker.

dikste Volvo V40 T5
dikste Volvo V40 T5
dikste Volvo V40 T5

Daarbij, dankzij de inflatie is tegenwoordig alles heel erg duur. Zo’n V40 is net even wat salonfähiger dan een Mercedes-Benz A-Klasse of BMW 1 Serie met modificaties in een felle kleur. Nietwaar? Enfin, de advertentie kun je hier bekijken. Zorg er in elk geval voor dat je het Volvo V40 Autoblog Aankoopadvies van te voren zorgvuldig doorneemt!

Check hieronder hoe de T5-motor klinkt:

Meer lezen? Deze zes vijfdeurs hatchbacks konden het verschil niet maken!

Ook interessant!

  • Video: zo worden nieuwe Volvo's omgebouwd tot ambulance
    Video: zo worden nieuwe Volvo's omgebouwd tot ambulance
  • dikste Volvo V50 T5
    Koop jij de dikste Volvo V50 T5 van Nederland?
  • Dit is de dikste Volvo C30 van Marktplaats
  • Volvo S60 met zes-in-lijn
    Volvo S60 met zes-in-lijn staat wél op Marktplaats!

Nieuwste artikelen

  • Gespot – Steven Bergwijn in zijn Ferrari Purosangue
  • Video: Toch wel eng, zo’n auto op jouw weghelft
  • Stem op de Autoblog Auto van het Jaar 2025!
  • Goedkoopste 997 van Marktplaats is ook de opvallendste
FacebookTweetPinLinkedIn

blauw, marktplaats, occasion, r-design, t5, v40, Video, Volvo

Vorig bericht: « RS e-tron GT met bodykit is bijna net zo dik als concept
Volgend bericht: Toto Wolff is pessimistisch: ziet het nog niet zitten »

Lees Interacties

Reacties

  1. kennone zegt

    27 juli 2022 om 13:32

    Perfect. 3inch downpipe, grotere intercooler en een opmaat map er in en hij is echt rap!

    Login om te reageren
  2. bernoulli zegt

    27 juli 2022 om 13:39

    Toffe uitvoering inderdaad. De eerste eigenaar heeft ook het optionele skirt-pakket aangevinkt. Persoonlijk vind ik zonder mooier ondat die er zo enorm opgeplakt uitzien (wat feitelijk ook zo is).

    Login om te reageren
  3. moveyourmind zegt

    27 juli 2022 om 13:39

    Veel geld, maar deze V40 heeft waarschijnlijk minder op zijn donder gehad dan menig andere V40 met instapdieseltje die iedere dag een wedstrijdje wie het eerst bij de koffieautomaat op kantoor is heeft mogen ondergaan.

    Login om te reageren
    • atrak zegt

      27 juli 2022 om 15:17

      Dat moet je ook wel doen als je niet je roetfilter wil vervangen.

      Login om te reageren
  4. Who_carez zegt

    27 juli 2022 om 14:11

    Ik ga er vanuit dat dit de zelfde 2.5 liter 5 cilinder is als in de Ford Focus st?
    Als dit het geval is durven de cilinder bussen nog wel eens scheuren. Zeker als deze gechipt of nog verder getuned zijn. Er zijn bedrijven die dan metalen plaatjes (shimms) tussen de cilinderbussen plaatsen om dit te voorkomen.
    Gewoon even ter info ;-) Verder prachtige auto!

    Login om te reageren
    • werf76 zegt

      27 juli 2022 om 15:45

      Idd. Wanden van de cilinderbussen zijn veel te dun. Had beter de 2.4t5 moeten hebben :)

      Login om te reageren
  5. dondeboer zegt

    27 juli 2022 om 20:26

    Had een lichtblauwe V40 D4, vrij kaal met 16″ wieltjes. Die was over in de vloot en ik was er eigenlijk niet heel blij mee, want ik vond m maar saai. Maar wat een heerlijke reisauto was dat, heb ‘m na 110k km met spijt ingeleverd. Met 400nm altijd ruim vermogen op afroep, fabeltastische stoelen, stil, comfortabel maar stevig onderstel. Wel weinig ruimte en een tamelijk ondoorgrondelijk multimediasysteem, maar ach, daar valt wel mee te leven.

    Login om te reageren
    • redbeams zegt

      28 juli 2022 om 03:03

      Uhhh vermogen is in kw en koppel in nm 😉

      Login om te reageren
  6. raoufff zegt

    27 juli 2022 om 21:16

    De V40 is wel het Zweedse leasehoertje.

    Login om te reageren
  7. mc96 zegt

    27 juli 2022 om 23:43

    Leuke auto. Staal ook bij een zeer goede dealer! Valt onder de Nieuwenhuijse paraplu maar opereert vrij zelfstandig. Heb er mijn Volvo’s in onderhoud gehad. Ben nu al een tijd tot volle tevredenheid overgestapt op BMW’s maar deze dealer mis ik nog wel een beetje.

    Login om te reageren
    • mart144 zegt

      28 juli 2022 om 12:05

      Volgens mij opereren ze samen met de efteling aangezien ze hier nog wel is sprookjesachtige prijzen hebben wat redelijk ver van de werkelijkheid af zit.

      Klantvriendelijkheid ook redelijk ver te zoeken maar daar zullen ze in de sprookjes-showroom daar wel nooit van gehoord hebben.

      Leuk bedrijf als je hobby onnodig veel geld uit geven is :)

      Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North