• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Dit is de Opel Astra GTC Paris Concept

Auteur: CasperH, gepost 8 september 2010 om 08:58 – 55 Reacties

Opel Astra GTC Paris Concept
Dit zijn de eerste afbeeldingen van de Opel Astra GTC Paris Concept zoals deze binnenkort te zien zal zijn in -hoe kan het ook anders- Parijs.

Je moet het Opel nageven: ze maken mooie auto’s tegenwoordig en ook deze GTC Concept is weer een fraaie verschijning. Deze GTC is uiteraard een voorbode voor de driedeurs Astra die we waarschijnlijk in zijn definitieve vorm zullen aantreffen op de beursvloer van Genève, begin volgend jaar.

De GTC Concept wordt voorzien van een 2.0 liter viercilinder turbo met Start/Stop systeem en een “zeer hoog vermogen” wat in zou kunnen houden dat we te maken hebben met een 300 pk sterke concurrent voor de Scirocco R en zijn vriendjes, welke waarschijnlijk het label OPC gaat dragen. De concept staat op 21 inch lichtmetaal, een maatje dat misschien net iets té hoog gegrepen is voor de productieversie. Niet dat we erop tegen zijn overigens, het staat de concept goed. We zien de GTC Concept dus in Parijs over een paar weken, het zal ons benieuwen of hij er dan net zo fraai uit ziet als op deze plaatjes.

Ook interessant!

  • Opel Astra Stationwagon
    Opel Astra Stationwagon maakt crossovers overbodig
  • Duurste Astra GSI
    Duurste Astra GSI van Marktplaats is gave tijdmachine
  • Compleet nieuwe Opel Astra
    [Update] Compleet nieuwe Opel Astra, elektrisch pas in 2022
  • Prijzen Opel Astra
    Prijzen Opel Astra bekend (nog scherp ook!)

Nieuwste artikelen

  • Waarom je ruiten beslaan en hoe je ze 10× sneller ontwasemt
  • Buitenkansje: koop deze unieke AMG op Marktplaats!
  • Gespot – De nieuwe Vanquish in het kwadraat
  • R8-bestuurder wordt bijna gespiest bij crash in Hendrik-Ido-Ambacht
FacebookTweetPinLinkedIn

astra, astra-gtc, concept, Coupe, Opel, Parijs-2010

Vorig bericht: « Ferrari 458 Italia schaalmodel voor 3.900 euro!
Volgend bericht: Mansory betast de GranTurismo en GranTurismo S »

Lees Interacties

Reacties

  1. Rens zegt

    8 september 2010 om 09:01

    mooie auto !

    maarja de scherpe randjes gaan er van af bij het productiemodel en dan is het gewoon een beetje een doorsnee auto… :(

    Login om te reageren
  2. laurens324 zegt

    8 september 2010 om 09:04

    prachtige wagen, als hij onverandert in productie neemt verkoop ik direct mijn 207 voor deze

    Login om te reageren
  3. JamesBond007 zegt

    8 september 2010 om 09:04

    Best nice, maar je ziet steeds meer details die andere merken al lang op hun modellen hebben toegepast. En als je het mij vraagt heb ik liever een Renault Megane ( die er overigens nog aardig op lijkt )

    Login om te reageren
  4. Jappio zegt

    8 september 2010 om 09:32

    mooie auto, maar de achterkant heeft wel een heel erg hoog Renault Megane gehalte. De wagen lijkt zelfs wel dezelfde uitlaten (of sierstukken) te hebben aan de onderkant..

    Login om te reageren
  5. 5008 zegt

    8 september 2010 om 09:33

    Opel is goed bezig de laatste tijd, waarvan deze astra ook het resultaat is. Een hele mooie auto geworden, hoop ook dat deze in productie gaat zoals die op de foto staat.

    Login om te reageren
  6. floryn zegt

    8 september 2010 om 09:35

    Mooi ontwerp. Zijn dat nou carbonfiber schoepen op de velgen?

    Login om te reageren
  7. mrtn zegt

    8 september 2010 om 09:39

    Ik dacht dat ik eerst naar een Corsa zat te kijken, geen compliment.

    Login om te reageren
  8. FIAT127 zegt

    8 september 2010 om 09:51

    Ik dacht dat het een Mazda 3 was. Goed design maat niet bijster origineel dus. Beetje Guiletta ook die achterlichten of was het nu van SEAT?
    Kortom Opel blijft Opel, buitengewoon acceptabel voor velen.

    Login om te reageren
  9. demoder zegt

    8 september 2010 om 09:51

    Het is en blijft een opel, dus lelijk, spuug lelijk en daarbij ook nog eens ontzettend lelijk. Maar dat is alleen omdat het een opel is. hahaha

    Nee mijn smaak is het niet. Maar dat komt omdat ik iets tegen opel heb, maar dat hadden jullie al gemerkt geloof ik ;-)

    Login om te reageren
    • 406_v6 zegt

      8 september 2010 om 10:05

      @demoder: Dan nog HOEF je niet te reageren natuurlijk.
      Ik heb zelf zoiets met de produckten uit de kdf eh…VAG groep.

      On topic: Opel is goed bezig !! OPC versie met 4wd zou mooi zijn :mrgreen:

      Login om te reageren
      • demoder zegt

        8 september 2010 om 10:31

        @406_v6: volgens mij is dit een reageer pagina en ik reageer met de mededeling dat ik het een lelijk hok vindt, het is dus een reactie die ik geef die je kwijt kunt in een reageer blokje onder het stuk.
        vag troep vind ik ook niets dus daar staan we samen voor dezelfde mening.

        Login om te reageren
        • Lucb zegt

          8 september 2010 om 10:39

          @demoder: Nee, jij kunt beter in de zandbak gaan spelen, met dit weer blijft het zand ook goed kleven. Vraag me af wat je op een autosite doet als je merken haat en daardoor direct alles van dat merk slecht is.

          En voor de mensen die denken dat dit op andere auto’s lijkt, ik denk dat de schetsen voor deze auto al langer op tafel liggen dan die Renault en Alfa Romeo op de markt kwamen

          Login om te reageren
          • demoder zegt

            8 september 2010 om 11:06

            @Lucb: wat ik op een auto site doe ??!? nou dat vraag ik me van jou dus ook af als je je hier druk om maakt.
            Volgens mij staat alles vrij in dit land je eigen mening te uiten. en IK VIND HET EEN LELIJK HOK. en je weet ook de achter grond niet van opel ik heb er 3 gehad en bij de eerste ging er bijna alles kapot en dit werd kut opgelost door opel bij de 2e dacht ik dit kan nooit meer gebeuren maar was precies zo en de 3 maal scheeps recht!!! jaja NOOOOOIT een opel meer voor mij. Kijk als je de achtergrond weet dan zal je er anders op reageren. Het is gewoon een zware tegenvaller dit bij elkaar geraapt merk.

            Login om te reageren
    • Wild2Mild zegt

      8 september 2010 om 17:09

      Ik vind hem echt super mooi, ik verheug me zwaar op de opc versie met 300pk, en ik denk dat ie al zijn concurentie verpletterd.

      Login om te reageren
  10. Waxweazel zegt

    8 september 2010 om 10:01

    Die achterkant lijkt voor 95% dezelfde als de Alfa Romeo Giulietta.
    En in profiel lijk het veel te veel op een Renault Megane Coupé.
    Origineel zijn ze duidelijk niet.

    Login om te reageren
  11. Jadda zegt

    8 september 2010 om 10:02

    Ik vind deze supermooi, maar dat komt ook omdat dit mijn smaak is. Maar dat komt omdat ik iets tegen alle andere auto’s heb.

    Login om te reageren
  12. trigger565 zegt

    8 september 2010 om 10:05

    als je ze goed bekijkt, heeft de achterkant heeft inderdaad wel erg veel weg van een Giulietta…

    Login om te reageren
  13. MARS zegt

    8 september 2010 om 10:16

    Lijkt wel erg veel op de Renault Megane coupe..

    Login om te reageren
  14. Pixed zegt

    8 september 2010 om 10:25

    Net mijn lichaamstemperatuur gemeten, en blijkt dat dit concept mij warm noch koud maakt.

    Login om te reageren
  15. Dimglor zegt

    8 september 2010 om 10:35

    Ik zeg het niet graag… maar dit is een mooie Opel…

    Login om te reageren
  16. Peter zegt

    8 september 2010 om 10:50

    @lucb, je haalt me de woorden uit de mond! Hoe kan een Opel nu lijken op een auto die later is geïntroduceerd?

    Oftewel: “Nou,nou, die Giulietta lijkt wel erg op de al wat oudere Astra zeg!” Ben het steeds meer eens met de term “Vergelijingsmongool”

    Login om te reageren
  17. Thibaut zegt

    8 september 2010 om 11:09

    De gewone driedeurs GTC zal wel wat meer op de vijfdeurs lijken vermoedelijk, maar misschien dat bepaalde details wel terug komen bij de OPC of in OPC-line optie. Of anders levert Irmscher misschien wel een oplossing.

    Overigens vind ik de vijfdeurs er in een donkere kleur een pak beter uit zien dan in een lichte of rode kleur. Ik ben benieuwd naar de productieversie…

    Login om te reageren
  18. Mc zegt

    8 september 2010 om 11:09

    Inspiratie was duidelijk op de designafdeling. Dus toen hebben ze maar een megane coupe gekopieerd. Zo schaamteloos kopieren doen zelfs de chinezen niet.

    Login om te reageren
  19. Stender zegt

    8 september 2010 om 11:16

    Wauw dat ziet er veelbelovend uit!

    Login om te reageren
  20. Ikke zegt

    8 september 2010 om 11:18

    Kan nu niemand eens zijn eigen mening geven hier altijd kijken wat een ander zegt en dan gwn hetzelfde neergooien . Erg zwak hoor …

    Ik vind het een zeer nette auto , als hij zo in productie gaat staat deze zeker op men verlanglijstje .

    Login om te reageren
  21. Laue zegt

    8 september 2010 om 11:26

    Het is maar een opel…

    (ik meen het niet maar je moet toch een beetje mainstream blijven)

    Login om te reageren
  22. BaySideBlueBoy zegt

    8 september 2010 om 11:40

    Het de Sideblades zijn gespiegeld, nu staan ze zoals bij de grote broer Insignia. Ziet er een stuk dynamischer uit!
    Alleen moeten ze een typenaam verzinnen want een As(h)tra(y) roept verkeerde herinneringen op. ;)

    Login om te reageren
  23. Gaatje Nixxan zegt

    8 september 2010 om 11:53

    Een auto per definitie lelijk vinden om “z’n afkomst (=merk)”, ik vind Doutzen Kroes lelijk, eh…
    …omdat ze Fries is en Friesen zijn lelijk!
    Ik heb drie Friese vriendinnen gehad, dus voor mij geen “Friesin” meer. (So, I said it!)
    On topic: Ik vind die Astra APUH GEIL! Ik zie weinig details, die het niet tot het serie-productie-stadium zullen halen, dus verwacht ik dat we ‘m (bijna) zo vaak op de weg zullen gaan komen. Ik ga ‘m op Parijs Motorshow zeker van dichtbij goed bekijken.

    Oja, Doutzen, als je dit leest, ik meen er nix van hoor. (geldt btw, ook voor de Fries[inn]en)
    Ik vind je een mooie vrouw. Maar ik schat je intelligentie hoger dan een aantal reageerders hier, dus hoef ik ’t niet eigenlijk niet nader toe te lichten. Bel me!

    Login om te reageren
    • demoder zegt

      8 september 2010 om 11:57

      @Gaatje Nixxan: als jij 3 friese vriendinnen hebt gehad zijn ze of kapot gegaan door jou verkeerde rijgedrag of ze hebben je alle 3 in de steek gelaten ??!! laten we het verder over intelligentie maar niet hebben hè.

      Login om te reageren
      • Gaatje Nixxan zegt

        8 september 2010 om 12:06

        @demoder: Wie de schoen past…

        Login om te reageren
  24. FuelMinded zegt

    8 september 2010 om 12:04

    Alleen Opel, SAAB, BMW en Mercedes-Benz begrijpen dat LED’s achter een semi-transparante glas geplaatst moet zijn. 8) Kerstboomverlichting is voor overige merken.

    Login om te reageren
  25. KaCh1ng zegt

    8 september 2010 om 12:18

    dit wordt een astra GTC OPC

    Login om te reageren
  26. Lelijk eendje zegt

    8 september 2010 om 13:53

    Geef mij de Scirocco maar, die is mooier en lager!

    Login om te reageren
  27. LxFx zegt

    8 september 2010 om 14:17

    Prachtig! Zou ik ook wel willen als de misses niet per sé een 4 deurs wou… :)

    Login om te reageren
  28. Melvin_OPL zegt

    8 september 2010 om 14:43

    Ik zie in een paar reacties dat deze astra op de megane coupe zou lijken. Tegen deze mensen zou ik graag even in herinnering brengen hoe erg de megane op de vorige generatie gtc lijkt. En wie het niet gelooft hoeft alleen maar de twee kontjes te vergelijken. veel succes

    Login om te reageren
    • Gaatje Nixxan zegt

      8 september 2010 om 15:10

      @Melvin_OPL: EENS! Oei, ik dacht precies hetzelfde (alsof Opel in 1jaar tijd de GTC nog ff snel op de Mégane zou laten lijken), maar wilde deze knuppel niet in ’t hoenderhok gooien…
      ’n Nieuwe discussie is geboren! Ik ga er ff goed voor zitten.

      Login om te reageren
    • Bacardi zegt

      18 oktober 2010 om 14:24

      @Melvin_OPL: Helemaal mee eens… de astra GTC (eerste generatie) was de rest voor op vlak van design: vw, renault,… de nieuwe gtc lijkt gewoon nog op de oude, maar dan in een nieuwer jasje. Ik heb momenteel 150000 km met mijn gtc, nooit problemen gehad. De volgende wordt zeker opnieuw een opel.. missch wel deze. :-)

      Login om te reageren
  29. pedro zegt

    8 september 2010 om 15:52

    de vw killer :D

    de opc versie zal wss een bom worden !
    golf R killer !

    zeker 300 pk en hopelijk 4×4
    dan liggen ze de concurentie zeker boven … zoals ze al 2 jaar doen … :p

    Login om te reageren
  30. Jokkebrok zegt

    8 september 2010 om 16:12

    Mooie Megane!

    Login om te reageren
  31. DannyHoff zegt

    8 september 2010 om 16:28

    Dit is geen coupe!
    Het is gewoon een 3deurs uitvoering van de Astra
    Ik zie liever een Calibra opvolger
    http://www.zamparuedas.com/wp-content/uploads/2008/05/calibra-2009.jpg

    Login om te reageren
  32. Orichy zegt

    8 september 2010 om 16:48

    Of een Vauxhall GTC Paris Concept en ja de plaatjes zijn in spiegelbeeld geplaatst; http://www.netcarshow.com/vauxhall/2010-gtc_paris_concept/

    Login om te reageren
  33. frarissimo zegt

    8 september 2010 om 17:33

    De Astra vind ik er niet bijzonder uitzien, erg modaal wagentje

    Login om te reageren
  34. Bmwben zegt

    8 september 2010 om 19:10

    Echt een mooie wagen. Ziet er beter uit dan de golf…

    Login om te reageren
  35. Henk_he zegt

    8 september 2010 om 19:59

    Ziet er goed uit, alleen jammer dat het een Opel is… Ik vond overigens de oude (huidige) GTC ook wel aardig om te zien, stukken beter dan zijn 5-deurs broer in ieder geval.

    Login om te reageren
  36. krissie zegt

    8 september 2010 om 20:46

    Er waren al foto’s gemaakt van een test-GTC zonder camouflage, met ongespoten bumpers, deurgrepen e.d. Die leek heel erg op deze “Concept”. Ga er dus maar vanuit dat dit zo goed als de produktieversie is, maar dan met (helaas) kleinere wielen, en de voorbumper zal íets anders zijn, want ik zie alleen smalle led-knippers, terwijl er ook nog mistlampen in moeten passen (in de 5 deurs en ST 1 unit voor beide).

    Login om te reageren
  37. joeytrambel zegt

    8 september 2010 om 20:48

    dat er nog altijd van die loosers zijn die dit op een megane vinden lijken, klopt wel gedeeltelijk alleen moet je de megane op de gtc vinden lijken….!! idd de eerste gtc suckers..

    oja ik ben anti opel..

    Login om te reageren
  38. krissie zegt

    8 september 2010 om 20:49

    Enne dat versje “mooie auto, helaas van (sl)Opel” kennen we al, als je geen Opel wenst waarom kijk je dan naar het nieuws ervan?

    Login om te reageren
  39. Robert zegt

    8 september 2010 om 21:27

    Prachtig, superprachtig! Niks meer aan veranderen graag!

    Login om te reageren
  40. Nagel zegt

    8 september 2010 om 21:35

    Ziet er weer prachtig uit

    Login om te reageren
  41. Atenza zegt

    8 september 2010 om 23:28

    Gewoon heel geslaagd! Op spy shots was beter te zien hoe het wel jammer is dat de zijlijn stopt bij de handgreep. Ziet er wat raar uit. De raamlijn die ophoog loopt kennen we inmiddels wel. In dat opzicht was de vorige GTC véél origineler. Maar goed, we hebben sowieso weinig origineels van Opel gezien de laatste tijd. Vanalles wat maar wel zodat het erg mooi is

    Login om te reageren
  42. Style zegt

    10 september 2010 om 21:06

    heb een Tigra gehad, nooit problemen, nu ene Corsa OPC, nooit problemen (al 130.000 km!!)

    ik wacht met smart op de nieuwe Astra OPC!

    Login om te reageren
  43. BTTF zegt

    13 september 2010 om 14:27

    Algemeen wordt dit aanzien als een mooie wagen, ook onder journalisten. Nu

    Vraagje: stel, je steelt dit design en je reist -met een Dolorean, uiteraard- terug naar pakweg 1989. Wat zou de reactie zijn van de modale burger? Lelijk of ook mooi? Zou men dit dan al begrijpen? Ik vraag me dat echt af. Ik had toen een audi 100, zo’n surfplank en vond dat heel wat :-)

    Login om te reageren
  44. broek zegt

    14 september 2010 om 21:28

    @ opelhaters , jullie zitten altijd maar op opels kap dat het slechte wagens zijn , en zweren bij jullie bmwtjes , audi’s , mercedessen. Zelfs lelijke seaten vinden jullie mooier/beter. Wel voor prijs/kwaliteit zijn opels heel goeie wagens . Ok bmw ,etc heeft zijn naam maar dat betaal je ook , zul je ook wel zien aan je onderhoudskosten. Kortom , een goeie wagen is een wagen waar je lang mee kan rijden zonder problemen. Gelijk welk merk.

    Login om te reageren
  45. duckje zegt

    24 september 2010 om 16:41

    vette kar
    opel maakt echt mooie autootjes de laatste 2 jaar, dit is er een van.
    en opel is best een goed merk hoor!

    Login om te reageren
  46. VantageR zegt

    7 juni 2011 om 10:52

    Zeer geslaagde auto. Opel is goed bezig wat design betreft.
    http://de.opel-microsites.com/astra-gtc/
    Hier is ie in het rood te zien. Staat ‘m een stuk beter dan geel.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North