• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Eigenaar wil Bugatti repareren met 3D-geprinte onderdelen, Rimac reageert

Auteur: machielvdd, gepost 20 november 2025 om 07:50 – 6 Reacties

Een Bugatti repareren met 3D-geprinte onderdelen is misschien niet zo verstandig.

Het is een populair genre op social media: mensen die tegen relatief weinig kosten een supercar of zelfs hypercar proberen op te lappen. Een zekere Alex Gonzalez (bekend als @fxalexg op Instagram) wil dit ook doen. Er is wel een verschilletje: het gaat om zijn eigen Bugatti.

Alex Gonzalez is een omhooggevallen day trader, die graag zijn rijkdom tentoonspreidt voor zijn miljoen volgers op Instagram. Zo had hij onder meer een Bugatti Chiron Pur Sport in zijn bezit. Die heeft meneertje echter gecrasht.

De zwaar beschadigde Bugatti kwam op Copart terecht, maar kennelijk heeft Gonzalez de auto weer teruggekocht. Hij postte vorige week foto’s van de Chiron, met een ‘dreigement’ richting Bugatti. Als zij de auto niet binnen 24 uur van de zwarte lijst zouden halen zou hij alle onderdelen gaan 3D-printen.

Je zou natuurlijk verwachten dat Bugatti hier niet op reageert, terwijl ze bij zichzelf denken ‘veel plezier ermee’. Maar nee, Bugatti CEO Mate Rimac heeft zowaar persoonlijk gereageerd. We weten dat Mate heel erg down to earth is en hij heeft Gonzalez gewoon een privéberichtje gestuurd op Instagram.

Mate liet op subtiele wijze weten dat Alex uit zijn nek aan het kletsen is. “Je kunt geen onderdelen 3D-printen voor een Bugatti. Je versnellingsbak en carbon monocoque zijn waarschijnlijk beschadigd – die kun je niet 3D-printen. Net als lampen en carrosseriepanelen.”

Mate is echter de beroerdste niet en biedt Alex een alternatief. “We willen je helpen om dit op de meest kostenefficiënte manier te doen. Als de monocoque en versnellingsbak niet vervangen hoeven te worden, kost dit een stuk minder dan iedereen zegt.”

Mate Rimac had natuurlijk ook niet kunnen reageren, maar hij laat zich weer van zijn beste kant zien. Wie weet rijdt deze Chiron straks toch weer rond, met échte Bugatti-onderdelen.

Via: Carscoops

Ook interessant!

  • Rimac wil Porsche uitkopen voor volledige controle over Bugatti
  • Dit wil Mate Rimac met Porsche doen in Bugatti-deal
  • Bugatti is nog niet klaar en wil 500 km/u
    Bugatti is nog niet klaar en wil 500 km/u
  • Bugatti-CEO doet zijn ultieme projectauto uit de doeken

Nieuwste artikelen

  • Video: Dame scheurt veel te hard over krappe weg
  • Europese ‘Kei Car-categorie’ blijkt stimulans voor meer elektrische crossovers
  • Ineens is je auto geen youngtimer meer, wat zijn je opties?
  • Nederlandse overheid wil MEER 130 km/u-snelwegen!
FacebookTweetPinLinkedIn

Bugatti, chiron, mate-rimac, pur-sport

Vorig bericht: « Raakt Max Verstappen zijn magistrale derde plek kwijt?
Volgend bericht: Met dit racenummer wil Max Verstappen volgend jaar rijden »

Lees Interacties

Reacties

  1. ghengiskhan zegt

    20 november 2025 om 08:16

    Ik ken ‘m niet persoonlijk (duh!) maar alles wat ik zie van Mate maakt hem een enorme baas: slim, aardig, succesvol, niet arrogant, enorme petrolhead.
    Die komt er wel, die jongen.

    Login om te reageren
    • reactief zegt

      20 november 2025 om 09:42

      Ehh… Wanneer komt iemand er? Als die succesvol is? Gelukkig is? Of….
      Want het succes komt in ieder geval niet, dat is er al!

      Maar verder eens. Lijkt voor zover de buitenwereld kan zien echt een top gozer te zijn!
      Iemand waar je met trots tegenop kunt kijken.

      Login om te reageren
  2. bassrt zegt

    20 november 2025 om 09:00

    Alex de fraudeur is dus ook Alex de dreiger. Aparte man om het netjes te zeggen.

    Login om te reageren
  3. ra-smit zegt

    20 november 2025 om 09:48

    Mat Armstrong heeft een video gemaakt over de Bugatti, omdat hij de schadebak mogelijk wilde kopen en opknappen: https://www.youtube.com/watch?v=dx8rPtoBabI&t=802s

    Login om te reageren
    • Gulli zegt

      20 november 2025 om 12:05

      En onder zijn video heeft zo’n beetje 75% van de mensen gezegd DOE HET NIET omdat die Alex echt een intens ongure gast lijkt te zijn. Is 25 (ziet er trouwens uit als 35, hoe dan), heeft een heel leger aan gepersonaliseerde super- en hypercars, maar overal is wel iets mis mee. Men vermoedt verzekeringsfraude (even los van wat hij allemaal bij elkaar harkt met zijn day-trading), sterker nog in het filmpje wordt een Ferrari van hem ‘aangereden’ door een gast die geen geld heeft. Zag er allemaal erg gestaged uit.

      Login om te reageren
    • maarteno zegt

      20 november 2025 om 12:52

      Ook Mat ging gelukkig niet over 1 nacht ijs en heeft z’n onderzoek gedaan….toen werd al duidelijk dat de auto door Bugatti aangemerkt werd als niet veilig om zelf te repareren. Ofwel geen onderdelen die nodig zijn om hem te fixen kan je van Bugatti zelf krijgen. Aangezien het niet een VW Golfje is, zijn de onderdelen ook niet zo snel via een andere route te krijgen. Kortom heel gemakkelijk gaat dit niet worden, Ik gok dat Mate inmiddels ook die video heeft gezien (of delen) + (belangrijker) Bugatti heeft iemand naar de auto laten kijken, dus ze weten precies wat er mis is.

      Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North