45 Extra pony’s dan ‘standaard‘, en naar verluidt een waanzinnige Ringtijd, als we de embargofalende oude media mogen geloven. Dit is de eerste afbeelding van de Nissan GT-R Nismo.
Helaas hebben we niet meer informatie dan dat, want de fout werd tijdig ingezien en rechtgezet, dus we moeten even afgaan op wat onze ogen ons vertellen: veel carbon fiber met een rood randje op de voorsplitter, zijskirts en achterbumper, een open grille met hierin eveneens twee verticale splitters, een dikke vleugel en typische Nismo-velgen met hierin een loei van een remschijf.
Benieuwd naar meer, en of de 0-100 tijd van 2 seconden een verzinsel was of waarheid? Wij ook, maar het wachten is nu op Nissan, of een andere digibete embargo-journo die per ongeluk(?) te vroeg op de ‘post’-knop drukt.
Klik HIER voor bovenstaande foto, opgeblazen naar 1280px.
UPDATE 1: meer specs, dankzij de collega’s van WCF die er ook bovenop zaten. Het koppel ligt op 650 Nm (standaard 627 Nm), en de Ringtijd bedraagt 7:08.69, gevestigd in september met achter het stuur ex-FIA GT1 kampioen Michael Krumm. De gewichtsbesparing bedraagt 64,8 kg, hoewel dit alleen met een optioneel Track Pack schijnt te zijn. En check die uitlaten!
UPDATE 2: hij is officieel: KLIK!
35 extra toch?
@kraakensmaak: nee normaal heeft de GTR 550 pk. En 595 – 550 = 45
http://www.worldcarfans.com/113111866259/nissan-gt-r-nismo-leaked-595-hp-and-708-ring-time
7min08 op de Nordschleiffe: The vehicle will be available with an optional track package which was capable of lapping the Nürburgring in 7:08.69 at the end of September when it was driven by Michael Krumm, an ex FIA GT1 champion.
@T16: We zagen ‘m, goed dat ook andere mensen wakker zijn. Update geplaatst!
Car and driver heeft betere foto’s.
http://www.caranddriver.com/news/2015-nissan-gt-r-nismo-photos-and-info-news?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+caranddriver%2Fblog+%28Car+and+Driver%29
@T16: http://media.caranddriver.com/images/13q4/544371/2015-nissan-gt-r-nismo-photo-553759-s-1280×782.jpg
http://media.caranddriver.com/images/13q4/544371/2015-nissan-gt-r-nismo-photo-553760-s-1280×782.jpg
-edit: dank u, is inmiddels gefixt-
Vermogen sta ik niet zo van te kijken. Als ik z’n ding zou hebben en zou kunnen betalen zou ik ook voor een 850pk mikken.
Ben wel benieuwd naar de ringtijd en verdere specificaties!
@dutchiehd: ik zal er alles aan gedaan hebben om zoveel mogelijk pk’s er in teproppen..
@casperfcb: Dat kan ook, maar dan ga ik een tikkie verder hehe. Interieur eruit, kooi erin.. Enzovoort.
Mooier issie er in ieder geval niet op geworden.
@berlinetta: Hij is al zo mooi.
Dan kun je hem natuurlijk moeilijk nog mooier maken:)
@azuli: mwao smaken verschillen. Het is een verrukkelijk stukje techniek, maar in mijn ogen geen schoonheid. Japanse auto’s doen me nooit zoveel.
Pony’s zijn minder krachtig dan echte paarden….
Wat een lelijk gedrocht is dit toch, de Nismo variant maakt het er niet beter op. Bah..
Dit is een beetje too much voor mij. Vind de originele gt-r r35 mooier
Het lijkt de Veyron voort wel… Een pk erbij of een andere kleur en het is weer nieuws.
@schellekens006: verschil is allee. Dat dit een GTR ontwikkeld is door een Nismo en vergeleken met de veyrons die door vag zelf ‘gepimpt’ worden wordt er hier meer aangepast dan enkel de kleurtjes.
Die voorkant kan nog, maar die kont?… …hij moest echt op tijd af? van mij mochten er wel wat overuren tegenaan.
@redske: is een beetje in een lijn met de skyline hè.
Persoonlijk vind ik de r35 sowieso al mooi, maar deze vind ik erg gaaf! Kan niet wachten om hem in t echt te zien
Al meer dan 3 uur een artikel over een Nissan GT-R op de ‘Ring? En nergens een Porsche opmerking te bekennen? Wat is er aan de hand?
De R35 is persoonlijk mijn favoriete GT-R in vergelijking met zijn voorgangers. Zijn uiterlijk is gewoon super dus hier hoeft in principe niet (zo veel) aan veranderd te worden. Als het gebeurt doe het subtiel.
Verder is de GT-R al krachtig genoeg en PK’s alleen zeggen niet zo veel, er spelen een hoop andere dingen. Dus Nismo maken dit ding en houd de R35 zo lang mogelijk in productie.
Oh wat heerlijk weer! ff wachten tot dat ik er wat kan spotten! In de pijplijn nog een V-Spec? Zou ook nog wat zijn!
Prima bak. Ik mis alleen de kenmerkende striping.. Sommigen zullen het fout noemen maar ik vond het prachtig.
mooi… en nu een keer een ingrijpende facelift want het model wordt nu wel een beetje gedateerd