
Je merkt dat het weer bijna gaat beginnen als de Formule 1-teams hun nieuwe livery gaan laten zien. En Haas is vandaag de eerste.
Ik weet niet hoe het met jullie zit, maar ondergetekende heeft er onmeunig veel zin aan. Waaraan, zul je misschien denken? Nou, aan het nieuwe Formule 1 seizoen natuurlijk. Want na de afgetekende winst van Max Verstappen in 2022 is het natuurlijk de vraag of hij dit jaar eindelijk weer eens om de oren gaat worden gereden door de andere teams.
Misschien dat Scuderia Ferrari of Mercedes F1 dit jaar hun tanden gaan laten zien en het Max moeilijk gaan maken. Dat zou best kunnen. En heel misschien dat een team als Haas het dit jaar ook ineens goed gaat doen. Zou best kunnen. Aan de nieuwe livery ligt het in elk geval niet. Want daarmee zijn ze namelijk in elk geval de snelste…
Haas presenteert als eerste nieuwe livery
Maar waarschijnlijk blijft het daar ook wel bij. Want de livery van Haas is vrijwel eender aan die van vorig jaar. En mocht je vergeten zijn hoe die er ook alweer uit zag, kijk dan even naar onderstaande foto’s. Want dan zie je het wel zo’n beetje.
Een van de dingen die opvallen is het ontbreken van een grote sponsornaam op de auto. In plaats daarvan zie je de naam Haas groot op de sidepod staan. Na het vertrek van Urakali heeft het team van Gene Haas en Guenther Steiner dus nog geen grote geldschieter gevonden.
En daarom zal de Haas ook dit jaar wel weer achteraan rijden, ondanks de ‘nieuwe’ coureur Nico Hülkenberg achter het stuur. Maar goed, da’s koffiedik kijken natuurlijk.
Dus, het gaat beginnen. Op 5 maart wordt de eerste race verreden, in Bahrein notabene. Denk jij dat de snelle strepen van de Haas wat puntjes gaan opleveren, of staan ze gewoon weer achteraan?
Om met @jaapiyo te spreken; laat het weten in de comments!




Via: Haas F1
Geen echte hoofdsponsor maar wel Moneygram, dat is wel cynisch, send us money!
Van voren net de McLaren van 10 jaar terug. Moah… maar de zijkant doet bij mij herinneringen opleven van de Brabham BT52, tegek!
Dit is alleen de nieuwe livery, niet de nieuwe auto
zonder geld van de russen (te stelen) zie ik haas niet zoveel meer klaarspelen…
amerikanen zien nog steeds niet F1 voor vol aan. tis geen V8, er zit een toeter op als uitlaat en er is geen show… dan kan de aandachtspanne van een goudvis al snel langer worden.
Mooie basis voor Topdrop om hoofdsponsor te worden.
Haas heeft met Moneygram anders toch een aardig leuke geldschieter gevonden. Die toko schijnt een miljoen of 20-25 over te maken per jaar. Voor een team dat op hun goede dag een middenmoter is, maar vaker achterin te vinden was is dat echt een heel fraai bedrag.
Met een haas vang je geen koe, dus ik denk niet dat ze bij RB onder de indruk zijn