• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Hachiroku is terug: Toyota FT-86 Concept

Auteur: Wouter, gepost 6 oktober 2009 om 09:07 – 92 Reacties

Afbeelding Hachiroku is terug: Toyota FT-86 ConceptAfbeelding Hachiroku is terug: Toyota FT-86 ConceptAfbeelding Hachiroku is terug: Toyota FT-86 ConceptAfbeelding Hachiroku is terug: Toyota FT-86 ConceptAfbeelding Hachiroku is terug: Toyota FT-86 ConceptAfbeelding Hachiroku is terug: Toyota FT-86 ConceptAfbeelding Hachiroku is terug: Toyota FT-86 ConceptAfbeelding Hachiroku is terug: Toyota FT-86 ConceptAfbeelding Hachiroku is terug: Toyota FT-86 ConceptAfbeelding Hachiroku is terug: Toyota FT-86 ConceptAfbeelding Hachiroku is terug: Toyota FT-86 ConceptAfbeelding Hachiroku is terug: Toyota FT-86 Concept

Toyota FT-86 Concept
Vriend, vijand en ook Toyota president Akio Toyoda zijn het er over eens: Toyota kan wel wat meer spanning in het modellengamma gebruiken. De Toyota FH-86 concept is de eerste voorbode daarvan.

Natuurlijk is de nieuweling geïnspireerd op de legendarische Corolla Coupe AE86 uit de jaren tachtig. Het recept is ook hetzelfde: het gewicht moet laag blijven, de aandrijving geschiedt op de achterwielen en de handling moet leuk zijn. De FT-86 Concept is ontworpen door Toyota’s ED2 styling studio in Frankrijk en vertoont aardig wat gelijkenissen met de FT-HS Concept die bijna 3 jaar geleden op de autoshow van Detroit werd getoond.

Dat was echter een hybride supercar, terwijl de FT-86 een relatief betaalbaar sportautootje moet worden. Voor de aandrijving zorgt een van Subaru afkomstige 2.0 liter grote boxermotor die laag en ver naar achter in de carrosserie is geplaatst. Verdere details zijn er nog niet, behalve dat de FT-86 volgende maand op de autoshow van Tokyo zal worden getoond. Medio 2011 zou de FT-86 in productie moeten gaan met een Amerikaanse richtprijs van meer dan $ 20.000.

Ook interessant!

  • Toyota GR86
    Naamsverandering voor Toyota GR86
  • Toyota GR 86 officieel: meer pk's en motorinhoud!
  • Toyota Aygo X
    Toyota Aygo X houdt het A-segment in leven
  • Toyota MR2 komt terug met 400 pk!

Nieuwste artikelen

  • Scoor deze ‘vergeten’ Saab op Marktplaats
  • Peugeot komt met meer GTI’s én goed nieuws
  • Audi’s grote verwarring staat binnenkort bij jou voor de deur?
  • James Bond-klassieker wordt van A tot Z opgefrist
FacebookTweetPinLinkedIn

concept, ft-86, Subaru, tokyo-2009, Toyota

Vorig bericht: « Wordt dit de Bentley Continental GTC SuperSports?
Volgend bericht: BMW C1-E concept omdat je altijd een elektrische scooter wilde hebben »

Lees Interacties

Reacties

  1. Bart_V zegt

    6 oktober 2009 om 09:11

    nou dan weet ik wat mijn volgende auto word na de Corolla G6

    Login om te reageren
  2. RSN zegt

    6 oktober 2009 om 09:14

    lekker hoor!

    Login om te reageren
  3. Willem vd Velde zegt

    6 oktober 2009 om 09:14

    Hyundai Genesis Coupé???? Doet ie mij aan denken opt eerste gezicht…

    Login om te reageren
    • JamesBond007 zegt

      6 oktober 2009 om 17:25

      @Willem vd Velde: ”genesis coupe”

      Maar dan zonder dat hij na 70.000 km uit elkaar valt

      Login om te reageren
  4. MC959 zegt

    6 oktober 2009 om 09:15

    Looks very good, bring it on!!!

    Login om te reageren
  5. Melvivio zegt

    6 oktober 2009 om 09:16

    Naar mijn mening te weinig referentie punten naar de oude AE86. Ook waarom moet deze 86 heeten ? Maar goed, het idee dat er een hete toyota is goed. zullen nog niet te hard oordelen.

    Login om te reageren
  6. Michael zegt

    6 oktober 2009 om 09:23

    Eindelijk een mooie implementatie voor de prachtige Subaru-boxer.

    Login om te reageren
  7. Laue zegt

    6 oktober 2009 om 09:24

    he he dat werd tijd zeg. Toyota’s zijn uitstekende auto’s maar het bejaarde imago was er niet van af te slaan.

    Login om te reageren
  8. Griffin zegt

    6 oktober 2009 om 09:25

    Concept weliswaar, maar toch. Die achterkant… nee, niet mijn stijl.

    Maar wat moeten in ’s hemelsnaam al die ritssluitingen in het interieur?

    Login om te reageren
  9. Corolla G6 zegt

    6 oktober 2009 om 09:26

    @Bart V

    Inderdaad een mooie opvolger voor mijn huidige G6-je…

    ;-)

    Login om te reageren
    • Bart_V zegt

      6 oktober 2009 om 09:31

      @Corolla G6: Het verschil is dat ik hem nog moet kopen
      De lokale toyota dealer had mij een melding gegeven dat er in december een ingeruild werd

      Login om te reageren
  10. Treff zegt

    6 oktober 2009 om 09:31

    zo, wat een ontzettende mooie wagen! Echt een supergoed design!
    Die lijnen op de auto zijn echt strak! Deze mogen ze in productie nemen ;-)

    Login om te reageren
  11. Ramshoek zegt

    6 oktober 2009 om 09:33

    Lijkt me niet al te ver van een productiemodel af te staan.
    Ben wel benieuwd naar de aandrijflijn. ” 2.0 liter grote boxermotor die laag en ver naar achter in de carrosserie is geplaatst “.
    De overhang aan de voorzijde is inderdaad niet zo lang als bij de Subaru’s. De afstand tussen bestuurder en voorwielen is redelijk groot. Blok zou inderdaad wel een stukkie naar achteren geschoven kunnen zijn. Dat sluit naar mijn idee een 4WD versie uit. Er zou toch ook een Subaru versie van deze auto komen?

    Login om te reageren
  12. Diederik zegt

    6 oktober 2009 om 09:33

    @ Griffin

    dat vond ik nou juist weer eens wat anders. Daar achter zit de dvd speler met knoppen. Aan de tekens op het leer/stof te zien hoef je de ritjes niet open te doen.

    Verder zou Toyota deze best op mijn oprit mogen plaatsen. Laat maar komen :)

    Login om te reageren
    • Griffin zegt

      6 oktober 2009 om 16:15

      @Diederik: ’t Is niet alleen de CD spelert… die ritsen zitten ook in de bekleding van het portier en uiterst links in de console (bij de luchtroosters). Het is wel grappig hoor, maar ik geloof niet dat dat in een produktie auto een groot succes gaat worden ;).

      Login om te reageren
  13. Joe_van_Burik zegt

    6 oktober 2009 om 09:39

    Ah, wat een heerlijk nieuws om de dag mee te beginnen :) Toyota mag alleen het interieur wel iets conventioneler maken (dat gebeurt ongetwijfeld nog in het productiemdel), maar verder is ‘ie perfect zo. Doe ‘m maar gewoon in deze kleur jongens, dan ga ik er gelijk mee de heuvelwegen op!

    Login om te reageren
  14. Bart zegt

    6 oktober 2009 om 09:43

    Ik vind ‘m tof! Lijkt wel een beetje op een Nissan GT-R en de kont van een 350z trouwens. Maar een leuk sportwagentje, zou deze ook de Celica kunnen vervangen of eerder in de regio van de Paseo gepositioneerd worden?

    En het interieur ziet er wel lekker futuristisch uit, beetje I, Robot achtig (jaja, dat was een Audi, ik weet :P )

    Login om te reageren
  15. sarcast zegt

    6 oktober 2009 om 09:53

    Vette bak, die daklijn heeft wat weg van de Gtr-r35

    Login om te reageren
  16. Wessee zegt

    6 oktober 2009 om 09:53

    Deze concept kan mij wel bekoren.

    Login om te reageren
  17. Wits zegt

    6 oktober 2009 om 09:57

    Mijn volgende auto? Waar kan ik een pre-order plaatsen?

    Login om te reageren
  18. nummer32 zegt

    6 oktober 2009 om 09:58

    Maak hier nou eens een hybride van! ipv die prius..

    Login om te reageren
  19. SDM zegt

    6 oktober 2009 om 09:59

    Hierrrrr met dat ding! :)

    Login om te reageren
  20. Merry zegt

    6 oktober 2009 om 10:05

    Lekker hoor!!!
    En Nissan komt met een nieuwe silvia(200sx)!
    Dat wordt smullen!
    Maar komt er ook een nieuwe Supra?

    Login om te reageren
  21. DRK zegt

    6 oktober 2009 om 10:17

    Een zeer geslaagde concept. Gelukkig geen hybride en een goede motor erin. Mogelijk waardige opvolger van de Celica?

    Login om te reageren
  22. Laurens zegt

    6 oktober 2009 om 10:25

    Voor het merkimago heeft de hybride niets dan slechts gedaan, Toyota was een soort van goedkope Mercedes, maar is nu een soort van dure Trabant…

    Login om te reageren
  23. Eric zegt

    6 oktober 2009 om 10:30

    Zo zien we de hoofdrolspelersauto in Fast en Furious 5. Wordt de sjonniebak bij uitstek. En dat als complement bedoelt naar tuners toe.

    Login om te reageren
  24. Dutchey zegt

    6 oktober 2009 om 10:32

    Toyota teken weghalen aan de achterkant en hij s helemaal af. En helaas blijft het gas pedaal hier niet makkelijk hangen zo te zien… dus driften terwijl je uit het raam hangt wordt wat lastiger, slecht hoor…

    Login om te reageren
  25. rstyled zegt

    6 oktober 2009 om 10:32

    Ik zie liever een nieuwe celica terug. Een beetje zoals het laatste model maar dan met ‘Anabole steroïde’ kuur :)
    Natuurlijk wel RWD deze keer.

    Echter ziet deze concept er ook al beter uit. Liever dit dan een prius augurk op wielen.

    Login om te reageren
  26. Corolla G6 zegt

    6 oktober 2009 om 10:35

    @Bart V

    Klik eens op deze link:

    http://www.autoweek.nl/forum/read.php?10,4112627,4132905

    p.s. voor 5 ruggen kun je een mooi exemplaar op de kop tikken!

    Succes!

    Login om te reageren
    • Bart_V zegt

      6 oktober 2009 om 10:55

      @Corolla G6: Das een liftback vind ik minder mooi
      Die daar komt is een zwarte hatch uit eind 2001 (dus facelift) met 110dKM met standaard 15′ multispaaks en altijd door Toyota onderhouden en de extra’s airco, boordcomp, alles electrisch, originele radio 2 tweeters en 4 speakers en voor 6 ruggen

      het is aardig bedoeld dat je het mij makkelijker wilt maken maar mijn ogen zijn al daarop gericht :)

      Login om te reageren
  27. David zegt

    6 oktober 2009 om 10:40

    Vet vet vet!!!

    Meer leuke betaalbare auto’s graag!

    Login om te reageren
  28. Race_Kees zegt

    6 oktober 2009 om 10:41

    Lekker hoor, eindelijk weer een coupé van Toyota!

    Subaru blok is natuurlijk ook top, laag zwaartepunt.

    Login om te reageren
  29. Vroegwakker zegt

    6 oktober 2009 om 10:41

    Prachtige wagen.
    Maar wanneer het geen hybride uitvoering van komt, hoef ik hem niet.

    Login om te reageren
  30. bmw-e30-7bh zegt

    6 oktober 2009 om 10:46

    Ziet er goed uit, rond 2020 koop ik ‘m 2ehands.

    Login om te reageren
  31. Freez zegt

    6 oktober 2009 om 10:51

    Zeer mooie auto. Nou maar hopen dat hij niet heel veel meer zal gaan afwijken van de productie model.

    Login om te reageren
  32. Corolla G6 zegt

    6 oktober 2009 om 10:51

    @Laurens

    Wat een zure opmerkingen! Ben je een V.A.G-adept? Of rij je in een taxi ofzo?

    Toyota een goedkope Mercedes?

    Laat me niet lachen!

    Mercedes kan zich meten met Toyota als het gaat om (bouw)kwaliteit/betrouwbaarheid?

    You cannot be serious!

    Trouwens, je vergelijkt appel met peren: Mercedes met Lexus vergelijken is veel eerlijker.

    Daarom zeg ik dit: Mercedes is een peperdure Toyota, met de bouwkwaliteit/betrouwbaarheid van een dure Trabant.

    ;-)

    Login om te reageren
  33. amg zegt

    6 oktober 2009 om 10:51

    Wel dik hoor voor een jap vooral de achterkant is belangerijk ;)

    Login om te reageren
  34. TR zegt

    6 oktober 2009 om 10:55

    Mooi! Dit in combinatie met de bouwkwaliteit van Toyota en het motoren gamma is het recept voor een echte topper.

    Login om te reageren
  35. smeck zegt

    6 oktober 2009 om 11:01

    dit zou best is een leuk autotje kunnen worden…maar ik verwacht wel een turbo en 50/50 gewichtsverdeling!

    Login om te reageren
  36. Kaassoufflé zegt

    6 oktober 2009 om 11:08

    Bronvermelding? Vanochtend precies hetzelfde artikel gelezen (zij het in het Engels) op Autoblog.com.

    Login om te reageren
  37. JDM_wotevajjjj zegt

    6 oktober 2009 om 11:12

    zou wel eens mijn eerste auto kunnen worden :p

    Login om te reageren
  38. Freewarefreak zegt

    6 oktober 2009 om 11:15

    Geweldig… wat een mooi ding. Niets meer aan doen, gewoon zo in produktie. Het interieur zal hopelijk nog iets normaler worden. Wat zal ie roffelen… een open luchtfilter er op en een lekkere sebring er onder. Wel eens een WRX met open luchtfilter vol gas weg horen trekken…? Me like! ;)

    Login om te reageren
  39. paulusrx7 zegt

    6 oktober 2009 om 11:19

    ik wil klapkoplampen!!! ala sprinter trueno

    Hachi Roku..

    Login om te reageren
  40. Freewarefreak zegt

    6 oktober 2009 om 11:21

    Zit trouwens eens goed de foto’s te bestuderen… het ABS en de Traction Control zijn middels twee knopjes voor de pook uit te zetten. Dank u Toyota!

    Login om te reageren
  41. Beetje Verward zegt

    6 oktober 2009 om 11:24

    Laurens:”Voor het merkimago heeft de hybride niets dan slechts gedaan, Toyota was een soort van goedkope Mercedes, maar is nu een soort van dure Trabant…”

    Mijn hemel. Ik heb er eentijdje niets van gezegd (heb wel betere dingen te doen). Ik kan me voorstellen dat je als autoverkoper tandenknarsend moet toezien hoe de concurrent je marge afknabbelt. Maar zeg dat dan gewoon eerlijk en ga niet steeds maar door met je stemmingmakerij.

    Login om te reageren
    • Laurens zegt

      6 oktober 2009 om 11:39

      @Beetje Verward: dat is grappig, soort van simultaan schaken op twee websites. Ik noemde het trio “gek, verward en s5” vrijwel gelijktijdig het slechtste lobby team dat Toyota zich kan veroorloven… Voor wakker kan ik nog sympathie hebben, na al die jaren in Prius I…

      Maar zelf is Toyota nog slechter: “En wat betreft het imago? Tja, daar discussiëren we bij Toyota veel over, zegt Shigeru Hayakawa, als PR-directeur verantwoordelijk voor het imago van Toyota. „Hoe krijgen we meer emotie bij het merk? Dat is belangrijk, ook om jongen mensen te trekken.” Maar hoe dat moet, daar zijn ze nog niet uit. Als Hayakawa zelf ‘zijn emotie’ bij het merk beschrijft, vertelt hij over ouder worden en dat auto rijden dan verandert. „Als je ouder bent is een Toyota makkelijk om te bedienen en veilig. Ik voel me heel veilig in een Toyota.” Of dat een omschrijving is waarmee Toyota een jonger publiek zal aanspreken? Hayakawa lacht. „Nee, niet echt. Maar we werken aan een nieuwe marketingstrategie.” ” NRC.

      Login om te reageren
  42. Prisma zegt

    6 oktober 2009 om 11:25

    Heb deze wagen toch al op mij lijst gezet van “To Buy in 2011”

    Login om te reageren
  43. Maxx0r zegt

    6 oktober 2009 om 11:26

    350z meets GT-R meets Celica?

    wel oke bakkie dus :)

    Login om te reageren
  44. Merry zegt

    6 oktober 2009 om 11:31

    Corolla G6
    Dat Toyota een goed merk is staat vast, maar Mercedes is toch net even wat beter hoor en maken tevens kompleet andere auto’s.
    Was eigenlijk niet het merk Lexus opgericht om concurentie te bieden aan Audi/BMW en Mercedes-Benz?
    Maar het is niet voor niks dat al die oude Mercedesen nog rond rijden.

    Login om te reageren
  45. C6_R zegt

    6 oktober 2009 om 11:36

    Ik ben geen Toyota fan (understatement) maar deze lijkt HEEL erg geslaagd, vooral en profil. De koplampen mag nog wat aan geschaafd worden though…

    Login om te reageren
  46. DenE zegt

    6 oktober 2009 om 11:50

    Nette bak, maaruh.. $20.000,= ? Dan zal’ie hier al gauw zo’n € 40.000,= gaan kosten. Ouch. Dan zullen ze toch die boxer moeten voorzien van een turbo voor dat geld, dan is’ie weer interessant. Maar wel mooie lijnen, kek bakkie.

    Login om te reageren
    • slappehap zegt

      6 oktober 2009 om 16:59

      @DenE/Citrofiel/Beetje Verward: USD 20.000 zegt niet zoveel over de prijs straks in Nederland, een Mini is bijv. in de VS net zo duur in dollars als hier in euro’s. Een RAV4 doet in de VS meer dan 20.000 dollar, hier begint de prijs onder de 30.000 euro. Duurder dan een BMW 120i lijkt me niet aannemelijk, er staat geen Lexus op.

      Login om te reageren
  47. Citrofiel zegt

    6 oktober 2009 om 11:53

    Als deze auto hier komt, dan zal hij vast rond de 35 tot 40k gaan kosten, en zullen we hem helaas weer weinig op de wegen zien. Terwijl hij juist zoveel goed kan doen voor het imago.

    Login om te reageren
  48. Jo-zef zegt

    6 oktober 2009 om 11:59

    Wat een lelijke binnenkant! Maar de buitenkant zit wel snor…

    Login om te reageren
  49. MattCurlew zegt

    6 oktober 2009 om 12:02

    Wow dat ziet er goed uit! Idd klein beetje GT-R maar verder toch wel een eigen gezicht. Hopelijk verpesten ze het niet met het productiemodel..

    Login om te reageren
  50. Beetje Verward zegt

    6 oktober 2009 om 12:12

    Ik vind 40.000 helemaal niet veel voor zo’n kar (mits goed gemotoriseerd). Of ben ik nou gek? Een TT 2.0 is al 46.000.

    Login om te reageren
  51. Laurens zegt

    6 oktober 2009 om 12:19

    Kunnen de importeur werknemers niet een eigen blogje beginnen :roll:

    Start ik er een voor belachelijke overheids stimuleringsmaatregelen…

    Login om te reageren
  52. Cantago zegt

    6 oktober 2009 om 12:34

    Niet duur, wel een beetje lelijk… Soort wannabe Nissan GT-R?

    Login om te reageren
  53. Jesper zegt

    6 oktober 2009 om 12:38

    Whoop-tee-fuck’n-doo :D
    Eindelijk wordt mn mooie merkje weer n beetje sportief!

    Maar die 2.0 boxer levert nu maar 150pk, en de 2.0 VVT-i van Toyota levert 152pk, dus waarom samenwerken met Subaru? Alleen vanwege de boxer? Zet er dan wel een turbo op zodat in ieder geval de 1.8 TS met 192 overtroffen wordt.

    Verder hoop ik natuurlijk dat ze hem niet bij voorbaat al een nekschot geven door hem in Europa ‘Auris GT’ ofzo te gaan noemen.

    Login om te reageren
    • MattCurlew zegt

      6 oktober 2009 om 13:02

      @Jesper: juist.. de 2.0 boxer levert NU 150pk ;) Deze zal wel eens 200pk kunnen krijgen

      zucht.. konden alle productiemodellen maar meer details overnemen van concept cars. Ik durf te wedden dat de achterlampen flink anders zullen zijn.

      Meer andere foto’s: http://www.carview.co.jp/tms/2009/preview_car/toyota_ft86_concept/default.asp

      Login om te reageren
  54. Machoman zegt

    6 oktober 2009 om 12:50

    gaaf karretje. Denk dat dit echt een object wordt waar de tuners van deze wereld zich op gaan uitleven

    Login om te reageren
  55. Suprageex zegt

    6 oktober 2009 om 13:02

    Can’t touch this

    Login om te reageren
  56. Jax zegt

    6 oktober 2009 om 13:04

    mooi autootje.

    echter kan ik die uit de mode geraakte tuinstoelen voorin niet echt waarderen.

    Login om te reageren
  57. Esprit_de_Flandre zegt

    6 oktober 2009 om 13:17

    Knap. Maar het is maar de vraag of ze hem gaan maken. hij ziet er klaar uit voor productie, maar Toyota gaat al een tijdje zonder sportief model, en toch groeiden ze steeds. Dus alles hangt af van de boekhouders.

    Login om te reageren
  58. Pixed zegt

    6 oktober 2009 om 13:35

    Neem me niet kwalijk, maar: ‘love this concept’!

    Login om te reageren
  59. C6_R zegt

    6 oktober 2009 om 14:12

    http://www.autojunk.nl/2009/10/toyota-ft-86-concept-in-gt5

    Gran Turismo FTW!

    Login om te reageren
  60. Kaassoufflé zegt

    6 oktober 2009 om 14:35

    Ik vind hem niet zo boxerig klinken in het GT-filmpje.. Hopelijk is dat beter in het echt!

    Login om te reageren
  61. De vorige Mikeee zegt

    6 oktober 2009 om 14:49

    Porsche wilde nét een goedkopere Porsche á la 914/924/944 gaan maken en daags later komt Toyota hiermee. Fucking LOL!!

    Login om te reageren
  62. Supra1981 zegt

    6 oktober 2009 om 14:58

    Nu maar hopen dat er niet al te veel aan veranderd wordt.
    Ik vindt ook de velgen erg geslaagd.

    Zal alvast beginnen te sparen, kan m’n vriendin deze kopen als boodschappen wagentje :-) en kan ik hem af en toe even lenen voor de fun.

    Login om te reageren
  63. koreantaxiproductions zegt

    6 oktober 2009 om 15:45

    Nissan 370 Z anyone?

    Login om te reageren
    • MattCurlew zegt

      6 oktober 2009 om 16:10

      @koreantaxiproductions: is dat serieus het enige wat je kunt zeggen over deze mooie coupe..?

      Login om te reageren
  64. Roy zegt

    6 oktober 2009 om 15:46

    Ik vind het een leuke auto, alleen lijkt het niet erg op een AE86. Een AE86 is veel ingetogener, kleiner, goedkoper. Less is more, dat werk. Dat maakt de auto zo bijzonder.

    Login om te reageren
  65. guzmann zegt

    6 oktober 2009 om 17:16

    @C6_R

    Hmmm, zou dit de volgende addon voor GT5P zijn?

    Login om te reageren
    • C6_R zegt

      6 oktober 2009 om 17:22

      @guzmann: Volgens mij wordt GT5P niet meer geupdate, al heeft het uitladen uit de vrachtwagen aan het begin wel iets bekends. Maar waarschijnlijker is dat het beestje in GT5 gaat komen, net als de Mercedes SLS:

      http://www.youtube.com/watch?v=SxyhxuRAkfU

      Of de Ferrari 458 Italia:

      http://www.youtube.com/watch?v=4a0MMk3VFps

      Can’t wait!

      Login om te reageren
  66. Prisma zegt

    6 oktober 2009 om 18:01

    In alle interviews lees ik dat er maar 2 nieuwe wagens zullen worden voorgesteld, de TF-EVII en de FT-86. Ik had toch wel gehoopt dat ze de Hybride Supra gingen voorstellen. Ofwel wachten ze tot op de Tokyo motorshow zelf hiervoor. Hopelijk gaat er iemand van Autoblog.nl naar daar om de laatste nieuwtjes voor te stellen :D

    Login om te reageren
  67. stokvis zegt

    6 oktober 2009 om 18:21

    mooi, laat maar komen voor 24,999,-!

    Login om te reageren
  68. stokvis zegt

    6 oktober 2009 om 18:22

    24.999,- dus

    Login om te reageren
  69. AMG Powerrr zegt

    6 oktober 2009 om 18:40

    Hijs er een 2JZ-GTE blok in, en zet hem dan op mijn pad!

    Login om te reageren
  70. Fiat Coupe zegt

    6 oktober 2009 om 18:59

    Leuke wagen, zeker met een 2 liter turbocharged boxer en rwd.
    De daklijn heeft wel erg veel weg van de Gt-r en de achterkant doet mij denken aan een Mitsubishi Eclipse. Typisch oosters kopieer gedrag, aan de andere kant: beter goed gejat dan slecht bedacht.

    Login om te reageren
  71. 1NteNSe zegt

    6 oktober 2009 om 19:02

    Ziet er mooi uit! Eindelijk weer eens een lekkere Toyota, sinds de Supra is het flink afgezakt.

    Login om te reageren
  72. STJ zegt

    6 oktober 2009 om 20:03

    @Fiat Coupe

    De europeanen kopieeren even veel als de Japaners. Kijk maar naar de nieuwe E-class is een dikke lexus ripoff.

    Login om te reageren
    • Fiat Coupe zegt

      6 oktober 2009 om 22:15

      @STJ:
      Het gaat hier toch om een coupe ipv. een sedan? (had ik beter moeten nuanceren) Idd. ook Europese bouwers maken kopieën qua uiterlijk, maar de sportwagens uit ons continent zijn toch iets gevarieerder gestyled.

      Login om te reageren
  73. co-driver zegt

    6 oktober 2009 om 21:38

    Waarom moeten ze bij Toyota zoooo lang wachten om dit ‘pracht-karretje’ op de markt te plaatsen . Ik heb 3 jaar met een ae 86 gereden . Dit was veruit de leukste wagen waarmee ik ooit heb gereden !(is ondertussen 10 jaar geleden)

    Login om te reageren
  74. JDM__Wotevajjjj zegt

    6 oktober 2009 om 21:49

    kun je ergens aan wallpapers geraken ?

    Login om te reageren
  75. Tomtoyo zegt

    6 oktober 2009 om 21:58

    Vergeet niet dat deze wagen ook onder Subaru badge verkocht gaat worden…

    Naar alle waarschijnlijkheid zal deze wagen ENKEL met Subaru-logo naar Europa komen.

    Login om te reageren
  76. JDM__Wotevajjjj zegt

    6 oktober 2009 om 22:17

    85 reacties en niemand ziet dit ? “De Toyota FH-86 concept is de eerste voorbode daarvan.” waarom staat er dan in de rest v/h artikel ft86?

    Login om te reageren
  77. joep zegt

    6 oktober 2009 om 22:43

    Waarom zijn concepts toch altijd wel uitgerust met de meest originele, en daardoor schitterende, interieurs terwijl de uiteindelijke productie modellen het met lelijke 136 in een dozijn interieur moeten doen?

    Login om te reageren
  78. corolla t-sport zegt

    6 oktober 2009 om 22:52

    een waardige opvolger van mijn corolla t-sport nu nog lhd?

    Login om te reageren
  79. slappehap zegt

    18 oktober 2009 om 17:13

    http://www.youtube.com/watch?v=3SYJjE7Xrf4

    Login om te reageren
  80. TheAwesomeBart zegt

    30 december 2009 om 17:16

    Ik vind alleen die velgen niet zo mooi, maar dat kan je vervangen… Ik zou er best een van willen zien in mijn garage.

    Login om te reageren
  81. b0z4 zegt

    15 februari 2010 om 15:53

    Mooie auto hoor.

    Login om te reageren
  82. MichaelvdBroek zegt

    30 mei 2011 om 17:00

    wat een heerlijke auto! :D

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North