• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Het OM gaat Verstappen-fittie alsnog onderzoeken

Auteur: jaapiyo, gepost 28 juli 2016 om 14:58 – 37 Reacties

Frans


Gisteren trok opa Frans zijn aangifte tegen Jos in, maar het OM gaat de zaak desalniettemin onderzoeken.

Het Openbaar Ministerie in Limburg trekt zich niks aan van het intrekken van de aanklacht tegen Jos door zijn vader Frans en gaat de kwestie toch onderzoeken.

Gisterenavond trok Max’ opa de aangifte tegen zoon Jos in, maar volgens de wet mag het OM alsnog een zaak als deze onderzoeken zelfs als er geen aangifte gedaan is, zo laat een woordvoerster van justitie in Maastricht donderdag weten.

Kwaliteitspublicatie De Telegraaf publiceerde woensdag een verhaal met Frans Verstappen, waarin hij aangaf te zijn mishandeld door zoon Jos. Het voorval zou plaatsgevonden hebben op zondag, na afloop van de Grand Prix van Hongarije. Max Verstappen werd daarin vijfde en na de race is om een of andere reden op zijn minst een heftige discussie losgebarsten. Dit bevestigde Opa Frans ook in een interview met radio 538. Hij ontkende in datzelfde interview echter dat het tot een handgemeen is gekomen en claimt dat de media de familie Verstappen kapot wil maken met verzonnen berichten.

Feit is wel dat er aanvankelijk een aangifte is gedaan. Jos Verstappen’s advocaat Geert Jan Knoops heeft inmiddels bevestigd dat die aangifte is ingetrokken. Hij voegde eraan toe dat Jos binnenkort wordt gehoord met betrekking tot deze, linksom of rechtsom, trieste geschiedenis.

Ook interessant!

  • Max Verstappen gaat je Viaplay aansmeren
    Max Verstappen gaat je Viaplay aansmeren
  • Jos Verstappen keert terug en gaat weer racen
    Jos Verstappen keert terug en gaat weer racen
  • Video: Jos Verstappen schiet rechtdoor op publiek af
    Jos Verstappen naar ziekenhuis tijdens GP Zandvoort
  • Verstappen rijdt 24 uur van Dubai met nummer 33

Nieuwste artikelen

  • BREEK: BMW iX3 komt volgend jaar ook met echte premium
  • Biem! Hoe vaak crasht die Tesla Robotaxi nu eigenlijk?
  • Gespot – Heerlijke Lancia Delta restomod in goed gezelschap
  • Waarom Lando Norris geen straf kreeg bij het inhalen van Tsunoda
FacebookTweetPinLinkedIn

Frans Verstappen, Jos Verstappen, rechtszaak, ruzie

Vorig bericht: « Wat doet deze Alpina B5 bij domeinen?
Volgend bericht: Waarom de nieuwe Bullet een échte Bristol is »

Lees Interacties

Reacties

  1. ericd zegt

    28 juli 2016 om 15:03

    “Ach Edelachtbare, kheb me verstappen”

    Login om te reageren
  2. peug206 zegt

    28 juli 2016 om 15:04

    En dan snapt het OM niet, dat ze zo nog meer schade aanbrengen aan de imago’s van alle verstappens?
    Beetje jammer, uiteindelijk zal er geen winnaar zijn. Ik vermoed dat het management er al wel een of t ander op heeft bedacht, en dat daarna de aanklacht is ingetrokken. Dan is dit alleen maar meer schade voor alle betrokkenen.

    Login om te reageren
    • escort77 zegt

      28 juli 2016 om 15:07

      @peug206: Het is maar goed dat het OM geen te rekening houdt met het imago van verdachten bij het besluit om al dan niet tot vervolging over te gaan.

      Login om te reageren
      • deVia zegt

        28 juli 2016 om 15:18

        @escort77: Dat niet alleen, iets strafbaars dient gestraft te worden. Het OM zorgt er bij vermoeden voor dat ook bij het ontbreken van een aangifte onderzoek kan plaatsvinden. Desalniettemin wel heel sneu voor de betrokkenen…

        Login om te reageren
        • martinus zegt

          28 juli 2016 om 15:57

          @deVia: toch heeft dit wel de schijn van willekeur.

          BIj een incident met huiselijk geweld , wordt door het OM bijna nooit vervolgd. Helemaal niet een aangifte uit vrije wil wordt ingetrokken.

          Lijkt mij een gevalletje van een ovj die stiekem te publiciteitsgeil is.. terwijl wat de ovj echt nodig heeft..vakantie is.

          Login om te reageren
      • peug206 zegt

        29 juli 2016 om 00:59

        @escort77: hoe vaak gebeurt dit? Ik ken iemand bij jeugdzorg, de kinderen worden uit huis gehaald, maar daarna gaat het gewoon verder. Niemand die dan nog naar mevrouw omkijkt, terwijl meneer haar stelselmatig aftuigt.

        Nee, dit is een actie omdat het gaat om een BN’ER, zodat het lijkt alsof ze wat doen, maar in andere gevallen wordt er gewoon niets gedaan… en dit zijn ervaringen van een vriendin van mij, die dus al 5 jaar bij jeugdzorg zit, en dus in ieder geval wekelijks ermee bezig is.
        Indien jij andere ervaringen hebt, laat maar horen, maar aub geen bullsh*t over hoe veel onderzoek ernaar wordt gedaan, is nog geen kwart van de zaken.

        Login om te reageren
    • mashell zegt

      28 juli 2016 om 15:24

      @peug206: het OM moet wel onderzoeken of opa niet bijvoobeeld niet is bedreigd om de aangifte in te trekken. Bijkomend probleem is natuurlijk dat degene tegen wie naar verluid aangifte gedaan is een geweldsverleden heeft, dan kun je als OM het toch niet zomaar onder het tapijt vegen.

      Login om te reageren
  3. escort77 zegt

    28 juli 2016 om 15:05

    Als de betrokkenen niets te verklaren hebben tegenover de politie, dan is dat onderzoek snel afgerond en hoeft de familie ook niet over vervolging in te zitten.

    Login om te reageren
  4. 't Peugje zegt

    28 juli 2016 om 15:05

    Wordt het niet eens tijd dat Jos, Opa, Oma, Broer, Zus en de buurman lekker iedere zondag op de bank gaan zitten voor de televisie en daar discussies gaan voeren. Laat Max in godsnaam niet afleiden door die aandacht geile familie van hem. Het gaat hier om een zeldzaam super talent waar Nederlands trots op is. Op dit soort gezeik zit je toch helemaal niet op te wachten. Max is hier hoe dan ook de dupe van. Bedankt Jos. L*L

    Login om te reageren
  5. Robert zegt

    28 juli 2016 om 15:18

    Dus… bij het OM lezen ze dus enkel de Telegraaf.

    *slikt*

    Login om te reageren
    • mashell zegt

      28 juli 2016 om 15:25

      @RRRobert: dat ze geen 538 luisteren lijkt me toch wel iets goeds…

      Login om te reageren
      • Robert zegt

        28 juli 2016 om 15:52

        @mashell: ah, je hebt m’n vertrouwen in onze rechtspraak weer een klein beetje hersteld.

        Login om te reageren
    • reactief zegt

      28 juli 2016 om 16:01

      @RRRobert: Ze hebben een ingetrokken aangifte… En daaruit kwam blijkbaar genoeg informatie die tot verder onderzoek leidt!

      Login om te reageren
      • Robert zegt

        28 juli 2016 om 16:19

        @reactief: ironie is een bitch, hè.

        Login om te reageren
  6. Dutchdriftking zegt

    28 juli 2016 om 15:20

    Waar rook is is vuur zullen we maar zeggen. Maar stel dat er echt iets is voorgevallen, wat is dan de kant van Jos van het verhaal?

    Login om te reageren
    • willeme zegt

      28 juli 2016 om 15:37

      @dutchdriftking: “Ik dach dat ’t m’n vrouw was…”

      Login om te reageren
      • Dutchdriftking zegt

        28 juli 2016 om 16:32

        @willeme: Haha, te makkelijk…..

        Login om te reageren
  7. moveyourmind zegt

    28 juli 2016 om 15:26

    Opa is gewoon van de trap gevallen in zijn gelijkvloerse bungalow toen Jos hem een schouderklopje gaf…

    Er valt dus niks te onderzoeken.

    Login om te reageren
  8. 850t5r zegt

    28 juli 2016 om 15:29

    Ach… Misschien hebben ze ook Ziggo Sport in de G.

    Login om te reageren
  9. jack_abarth zegt

    28 juli 2016 om 15:39

    Nieuwe reclame slogan voor de Jumbo:

    “Nu bij Jumbo, handje klappen met Verstappen”

    Login om te reageren
    • moveyourmind zegt

      28 juli 2016 om 16:03

      @jack_abarth: Sla nu je slag bij Jumbo…

      1 kilo Limburgse muilperen voor een euro!

      Login om te reageren
      • jack_abarth zegt

        28 juli 2016 om 16:14

        @moveyourmind:

        Hahahaha, prachtig!

        Login om te reageren
      • w0o0dy zegt

        28 juli 2016 om 16:15

        @moveyourmind: Nice one!!

        Login om te reageren
  10. mustang84664 zegt

    28 juli 2016 om 15:44

    Tja, opa Verstappen is zelf ook niet heel slim geweest om meteen aangifte te doen tegen zijn zoon, om die vervolgens weer in te trekken. Ik weet niet hoe hechte band die 2 met elkaar hebben maar aan de hand van de aangifte vermoed ik dat dit niet het eerste voorvalletje is geweest.. hoop voor Jos dat hij door deze mistap niet weer in de grindbak beland.

    Login om te reageren
  11. E34M5Touring zegt

    28 juli 2016 om 15:59

    Jos houdt gewoon niet van Magnum met nootjes.

    Login om te reageren
  12. w0o0dy zegt

    28 juli 2016 om 16:16

    Ziggo Over klappen weken

    Login om te reageren
  13. thomasthomas zegt

    28 juli 2016 om 17:32

    Joske is al 3 keer in aanraking gekomen met justitie. Zegt mij genoeg. Zijn ego zit hem in de weg.

    Login om te reageren
    • offroad zegt

      28 juli 2016 om 19:09

      Het blijft me verbazen, dat gewoonlijk mannen die vrouwen en bejaarden slaan door iedereen worden verafschuwd, maar wanneer het een BN’er is, wordt het weggewuifd. Dan is het een privézaak.

      Het doel van Justitie is om mensen aan te pakken die over de schreef gaan, zodat ze het afleren. Maar dan moet je ze wel aanpakken. Zeker bij huiselijk geweld worden aangiftes vaak later ingetrokken. Dan zou het vreemd zijn, wanneer Justitie het er dan maar bij laat. Bij dit soort gevallen loopt het doorgaans een keer echt uit de hand, en dan krijgt justitie het verwijt dat ze niet tijdig hebben ingegrepen.

      Overigens, wanneer Opa aangifte doet van een mishandeling, die niet heeft plaats gevonden, heeft hij een valse aangifte gedaan. Wat ook weer strafbaar is.

      @thomasthomas:
      Van de gevallen die ik weet, is dit al de 8ste keer dat hij beschuldigd wordt van mishandeling/geweld.

      Login om te reageren
  14. erwh zegt

    28 juli 2016 om 18:30

    Volgens mij zijn er genoeg andere zaken die schreeuwen om afhandeling die het OM laat liggen. Misschien kunnen ze daar wat aandacht aan besteden?

    Login om te reageren
  15. baklava zegt

    28 juli 2016 om 18:38

    Het is niet de eerste keer voor Jos. Ex slaan, op ex inrijden, mensen op de kartbaan meppen etc. etc. Naar figuur.

    Dus het zou me niks verbazen dat er inderdaad klappen zijn gevallen.

    Login om te reageren
  16. yipikaye zegt

    28 juli 2016 om 19:39

    Echt een sukkel.
    Je eigen vader slaan -10

    Login om te reageren
  17. defteling zegt

    28 juli 2016 om 20:08

    ‘Josse handjes’ strikes again. Jammer. En idd niet de eerste keer. Toch tijd voor therapie. Zal met de kerst aan tafel allemaal wel weer over zijn.

    Login om te reageren
  18. Rik_Ringers zegt

    28 juli 2016 om 21:23

    Jos slaat vader én modderfiguur …

    Login om te reageren
  19. robbie123 zegt

    28 juli 2016 om 21:27

    Het moet niet op de familie Tokkie gaan lijken….

    Login om te reageren
  20. jochen300338 zegt

    29 juli 2016 om 00:32

    Ik vind het een schande. Nu is er eens een familie die alles doet in functie van de sport en een man die een top zoon en klein zoon voortbrengt. En wat gebeurt er, er gaat iets fout en ze worden aan het kruis genageld. Maar als er één of andere anders denkende iets opblaast of iemand de keel over snijdt, dan is ie misbruikt of slecht opgevoed. Ik vind het een schande hoe onze helden worden vernedert!!!

    Login om te reageren
    • yipikaye zegt

      29 juli 2016 om 09:08

      @jochen300338:
      Volgens mij snap jij het niet helemaal.
      Deze, zogenaamde, helden vernederen zichzelf.

      Login om te reageren
  21. galgootje zegt

    29 juli 2016 om 01:31

    Kom er maar in @gash!!

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North