'Jos Verstappen beschuldigd van in elkaar slaan vader' [updated]

Praat mee!
Redacteur Autoblog

Verstappen en Verstappen

Verstappen en Verstappen

Een Jos verliest wel zijn haren, maar niet zijn streken.

Er zijn van die berichten waarvan je hoopt ze niet meer te hoeven tikken en dit is er eentje van. In het verleden heeft Jos Verstappen zich al vaker van zijn slechte kant laten zien door zijn toenmalige vrouw, en tevens moeder van Max, te belagen. Later trouwde hij met Kelly, maar niet nadat hij haar volgens een aanklacht had geslagen en op haar ingereden was. Uiteindelijk werd hij veroordeeld voor vernieling van twee telefoons, sierraden en een handtas. Nu lijkt hij weer de fout in te gaan. Ditmaal moest zijn eigen vader, Frans Verstappen, het ontgelden.

Net nu Jos bij menig racefan weer krediet aan het opbouwen was met zijn begeleiding van Max, komt de Telegraaf met het nieuws dat een ruzie tussen Jos en zijn vader Frans na afloop van de GP van Hongarije een pijnlijk staartje kreeg. Jos zou zijn eigen vader hebben afgetuigd, zodanig dat deze zich genoodzaakt zag aangifte te doen tegen zijn zoon. Tegenover de kwaliteitskrant wil opa Verstappen er het volgende over kwijt:

De zaak is nog in onderzoek. Ik moet nog een uitgebreide verklaring gaan afleggen bij de politie, maar hier ligt wel de grens. Jos heeft gewoon losse handen. Dat is al vaker gebleken.

Mocht het verhaal inderdaad waar blijken, dan stel ik voor dat we Jos in een de LMP3-auto van Frits van Eerd zetten en zijn handen aan het stuur lijmen, zodat we in de toekomst alleen nog mooie dingen van Verstappen Senior gaan zien.

UPDATE 1: Radio 538 heeft opa Frans Verstappen ook gesproken en die reageert op radio heel anders dan hij volgens de Telegraaf zou reageren:

Ik snap niet dat jullie je iets van De Telegraaf aantrekken. Die achtelijke krant. Het is één groot lulverhaal. Jos kapot maken, Max kapot maken en opa kapot maken. Stelletje honden zijn het.

Overigens zou de politie wel bevestigd hebben na een melding van mishandeling het huis van Frans Verstappen te zijn binnengegaan en dat ze daar één gewond persoon hebben aangetroffen én er aangifte is gedaan. Wordt ongetwijfeld vervolgd...

UPDATE 2: (opa) Frans trekt de aangifte tegen Jos in, meer info HIER.

'Jos Verstappen beschuldigd van in elkaar slaan vader' [updated]