Omdat mooi niet mooi genoeg is. Omdat een 918 Spyder mét Weissach Pack nog dikker is. En omdat HRE simpelweg de fijnste velgen voor onder een 918 maakt.
Daar waar de McLaren P1 en Ferrari LaFerrari met hun extravagante styling zowel liefhebbers als haters aantrekken, lijkt de Porsche 918 Spyder een allemansvriend. Eigenlijk net zoals dat ruim een decennium geleden ook het geval was met de hate it or love it Ferrari Enzo en de klassiek mooie Porsche Carrera GT. Een volmaakte schoonheid is de 918 Spyder echter niet, dat bewijst velgenboer HRE wel door het beter te doen dan Porsche zelf.
Zij legden een setje beeldschoon lichtmetaal onder een 918 Spyder met Weissach Pack en creëerden zo een bijna-ultieme 918. Bijna, want die groene remklauwen zijn natuurlijk geen porem en die Prius-achtige hybrid-logo’s mogen er ook wel af. Leuk detail zijn wel de rode centrale wielmoeren links, terwijl ze aan de rechterkant blauw zijn. Precies, net zoals op de Carrera GT.
Wat mij betreft niet, ik vind een gewone 918 zonder Weissach pakket mooier. Vooral die flappen achter de achterwielen vind ik geen gezicht.
Deze wagen is echt heerlijk tof, beeldschoon en heeft een tijdloos design. Verder ook erg fotogeniek. Deze auto staat voor mij ook gelijke hoogte met de LaFerrari.
Nee dit is niet de lekkerste.
De lekkerste 918 is diegene die in m’n garage zou staan !
HRE is en blijft de koning van velgen voor mij.
Dat logo alleen al. Classy as f*ck!
Nee
Zal nooit een lekkere auto worden.
Heerlijke wagen! Zeker weten mijn favoriet van de 3
Heb hem nog niet geproeft dus weet het nog niet ..
Prachtig!
Neuh, gewoon een zwarte 918. De auto was al zo duur, dan maar geen metallic lak.
Is dit dezelfde weg waar ze foto’s van een p1 hebben gemaakt? Ziet er trouwens wel dik uit
Ziet er heel erg prima uit, maar heb toch liever de p1;)
Bij de LaFerrari en de P1 het lijkt alsof de eerste rauwe ideeschets direct in productievorm is gegoten; coole design ideeën maar het lijkt gewoon nog net niet af. Rare hoekjes hier en daar, lijnen die net niet lekker lopen, en verhoudingen die soms net niet lijken te kloppen.
Bij de 918 kan je gewoon zien dat de vorm eerst is fijngeslepen tot perfectie, daar zijn echt veel uren in gaan zitten. Prachtige verhoudingen en echt geen enkel verkeerd hoekje te vinden. Fotogeniek, maar nog veel indrukwekkender in het echt.
918 spyder staat hoog op mijn “mooie auto lijstje”. :)
Ik vind de remklauwen in deze kleur toch wel erg mooi. Lekker opvallend.
In zeldzame gevallen zijn sommige niet originele toevoegingen een vooruitgang. Dit is zo’n voorbeeld. Velgen zijn erg fraai, mooier dan het wat drukke design van Porsche zelf. En het wielmoer detail van links/rechts is nog historisch verantwoord ook. Nice!
Mijn absolute nr.1 nog mooier met deze dikke wielen ! TOP
PORNO
De 918 is sowieso een geweldige auto om te zien.
Liever de standaard velgen dan
@nino: ja zeker.
Oh wauw..
By far de mooiste hypercar van t moment!
Mooi, maar zeker niet de mooiste
Hebbôn!
Op de standaard velgen zitten ook rode en blauwe wielmoeren. Wel dikke velgen maar doet dit geen afbreuk aan de performance? Met het weissach pakket heb je magnesium velgen. Lijkt mij dat er aardig wat ontwikkelingswerk inzit.
De lekkerste vindt ik tog wel die smurfblauwe in Amerika.
Liever gewoon standaard. Oja, en in het wit graag.
Stiekem begin ik die 918 best mooi te vinden….
Doe maar gewoon in het oersaaie zilver, met het standaard schoeisel en wat jrk zegt, zonder die extra spoilertjes.
Deze dus ;-)
http://www.autojunk.nl/2014/09/belgische-918-spyder-2
@Rob: Het oersaaie zilver, is dat Rhodium Silver Metallic, GT Silver Metallic, of Liquid Silver Metallic?
@stephanotis:
Joh, werkelijk geen idee. Ik ben niet zo thuis in de kekke namen die Porsche bedenkt voor haar kleurtjes.
Maar die kleur zilver uit het linkje dus, zegt u maar welke dat is ;-)
Deze 918 Spyder vind ik niet mooier dan andere exemplaren hoor, een 918 is sowieso een supermooie ding. Dat is met deze niet anders.
Op die topicfoto lijkt het net een Cayman vind ik. Blijf het een saai ding vinden, ondanks de prestaties. Knappe techniek maar meer ook niet.
@E34M5Touring: saai, yeah right….:-/
Zeker niet verkeerd maar ik zou er nooit een P1 voor laten staan.
Een van de lekkerste 918’s ever, zeker!
Mijn lievelings auto!
Voor de geïnteresseerden: Instagram van de eigenaar, die volgens mij een dame is: @itswhitenoise
Niet de mooiste, daarvoor is de kleur niet correct, die had zoals deze moeten zijn: https://flic.kr/p/oCNmAW
Wel mooie velgs en foto’s.