
Klinkt mooi toch?
Zoals Johan Cruijff ooit zei; ieder voordeel heb ze nadeel. Oftewel, als je iets leuks wil doen, gaat dat altijd ten koste van iets. Je wil een voorbeeld? Oké. Je gaat een avondje veel bier drinken. Leuk, maar de kater de dag erna is niet zo fijn. Nog één? Nou, je besluit lekker niet te gaan sporten en lekker op de bank te blijven liggen. Alleen heeft dat het nadeel dat je een vadsig monster wordt.
Of keihard rijden. Da’s ook hartstikke leuk, maar het nadeel is dat een auto waarmee dat kan meestal onbetaalbaar is. Of dat je andere gevolgen moet zien te overkomen. Maar een onbetaalbare snelle auto is nu niet meer aan de orde en dat komt door de Opel Mokka GSe. Die is namelijk te krijgen voor €43.999. Dat valt reuze mee, vooral als je de specs ziet.
Keihard rijden zonder failliet te gaan. Dat kan!
Want de Opel Mokka GSe heeft 280 pk. Daarmee gaat hij in 5,9 seconden naar de 100 en het feest stopt pas als je dat cijfer verdubbeld hebt. Inderdaad, 200 dus. Het vermogen wordt gevoed door een 54 kWh accu, waarmee je 280 kilometer ver komt. En dat valt wel een beetje tegen, want het gaat om een WLTP-afstand.

In de Opel Mokka GSe kun je als je wil dus keihard rijden en dat kost maar 7000 euro meer dan een gewone Mokka. Ook is hij veel goedkoper dan de Abarth 600e Turismo, het extra heet aangeklede broertje van Fiat, die dus Abarth heet. Die heeft nog eens minder vermogen ook, 240 pk. Als je meer wil, moet je bijbetalen.
Kortom, ieder voordeel heb nog steeds z’n nadeel, alleen kun je nu wel keihard rijden zonder meteen aan de bedelstaf te moeten.
Ook best fijn.





54 Kw? Kwibus?
54 kWh zal het wel zijn. kilo Watt hour
En wat kost dit ding dan? Heeft ie een sper vanvoor?
Aha prijs stond in de eerste alinea. Lees die doorgaans met weinig aandacht want die is doorgaans veel blabla en weinig informatie. Met uitzonderingen dus.
Tweede alinea
Dat komt me bekend voor die 1e alinea skip ik ook altijd
280PK en een top van 200kmh is eigenlijk niet heel hard he. Vruuuger gingen we hier nog een stukje overheen met een 120PK Ford Sierra met lekke koppakking😅
43K voor een leuk rijdende auto met 280 pk klinkt niet verkeerd. Maar krijg er nog niet echt Gsi 16v vibes bij. Zal de leeftijd (en de nostalgische gevoelens) wel zijn.
Een SUV van Opel waar voornamelijk bejaarden in rijden vindt jij een leuk rijdende auto?
Wij van Slopel adviseren Slopel
19kwh/100km is echt dramatisch zeg. Hoe krijgen ze dat voor elkaar.
Oh krijg hier een strakke….
Vouw in mn broek van.
Het artikel is grappig geschreven, maar het laat gelijkertijd zien wat een bedroevend aanbod Opel heeft. Voor dit geld koop je al jaren een polestar 2 of model 3 met vergelijkbare prestaties, of een benzine/hybride die misschien een seconde meer nodig heeft voor de 0-100 maar tenminste wel ruim over de 200km/h gaat. En dan kan je kiezen uit tientallen modellen die allemaal níet het idee geven dat je een boomer bent die denkt dat ie nog jong is.
Alsof 44k wisselgeld is… Misschien ben ik oud, maar daar kocht je voorheen toch twee stuks Swift Sport voor en hield je nog geld over? En nu zou dit een koopje moeten zijn?
Nou ik ben bijna in 1 klap failliet als ik dit doe. Wat een geld voor een b-segmenter. Die zou net onder de €30k moeten zitten.
Ghe ghe ghe, 200 km/u ‘keihard’. De lat ligt voor EV’s wel vrij laag hè ? 🙂
Waar zijn de tijden van de Kadett GSi 16v gebleven?? €43 mille en een belachelijk laag bereik.
43K voor een iets snellere boodschappenauto? Want in realiteit rijdt die dus 200km (150km dus tussen 10 en 80%)…
Toch te belachelijk voor woorden, niemand gaat deze kopen, wat een achterlijke auto.
En 100kW laadsnelheid, manman. Stellantis is ten dode opgeschreven.
Alleen de naam al. Mokka….
Niet Mokka, lekker dokka!!