• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Kiezen maar: sportwagens uit de jaren ’90

Auteur: machielvdd, gepost 9 mei 2021 om 07:00 – 79 Reacties

jaren 90 sportwagens

Zet de Backstreet Boys (of waar je in de jaren ’90 ook naar luisterde) maar alvast aan, want we gaan Back to the 90s! Jullie mogen weer kiezen en deze keer zelfs stemmen.

Iedereen heeft zo zijn favoriete tijdperk wat (droom)auto’s betreft. Niet geheel toevallig correspondeert deze periode vaak met de tijd waarin je bent opgegroeid. Voor iemand die zijn jeugd in de jaren ’80 doorbracht is een Testarossa het summum terwijl voor iemand die in de jaren ’00 opgroeide een Murciélago misschien weer de droom is.

Een flink deel van onze lezers zal opgegroeid zijn in de jaren ’90 en zodoende een wat minder objectieve kijk hebben op dit specifieke decennium. Maar dat hoeft ook helemaal niet: het gaat er ten slotte om van welke auto’s je enthousiast wordt. Rationele onderbouwing is daarbij van ondergeschikt belang.

De meest extreme supercars van de jaren ’90 (denk aan de Diablo SV, F50, EB110 en al het heerlijk obscure spul) heeft collega @willeme vorig jaar al behandeld. Vandaag richten we ons op de ‘gewone’ sportwagens uit de jaren ’90. Die zijn misschien een tandje minder extreem, maar alsnog heel begeerlijk. Of misschien zijn deze auto’s juist begeerlijk, omdat ze niet compleet onbereikbaar zijn.

Porsche 911 (993)

jaren 90 sportwagens

De Porsche 911 kent fans van alle leeftijden. Het is namelijk een auto waar iedereen mee opgegroeid is. Tenzij je écht heel oud bent. In de jaren ’90 was het de 993 die de muren van de jongensslaapkamers mocht sieren. Volgens velen is de 993 de beste 911, en daarmee komen we toch weer bij een generatiestrijd uit. Feit is natuurlijk wel dat het de laatste luchtgekoelde 911 is en ook de laatste 911 die nog echt de oer-vorm van de 911 had.

De varianten van de 993 liepen uiteen van de ingetogen 993 Carrera met 272 pk tot de bloedsnelle 993 GT2 met zijn monsterlijke spoiler en 450 pk. En dan waren er natuurlijk coupé, cabrio, targa en speedster-varianten. Porsche had dus voor zo’n beetje iedere sportwagen uit de jaren ’90 wel een concurrent in huis.

Lotus Esprit (S4)

jaren 90 sportwagens

Zo concurreerde de 911 in de jaren ’90 in meer of mindere mate ook met de Lotus Esprit. De Esprit dateerde in zijn oorspronkelijke vorm al uit de jaren ’70, maar hield het tot 2004 vol. Ook in de jaren ’90 was de Esprit dus van de partij. Het hoekige ontwerp van Giugiaro was in 1988 hertekend door Peter Stevens, waardoor de Esprit wat meer afgerond was. Zodoende viel de auto in jaren ’90 niet uit de toon. Want hoekige vormen in de 90s: dat kon natuurlijk niet.

Onderhuids waren er geen hele schokkende wijzigingen, ook niet toen in 1994 de Esprit S4 kwam. De Lotus werd nog net als in het begin aangedreven door vier-in-lijnmotoren, een 2,0 liter met 268 pk en een 2,2 liter met 305 pk. In 1996 deed Lotus echter iets wat we niet van ze gewend zijn: ze lepelden een 3,5 liter V8 in de Esprit. Dit blok was speciaal voor de Esprit ontwikkeld en is verder nergens anders voor gebruikt.

Ferrari F355

jaren 90 sportwagens

Nu we toch bij de V8 aanbeland zijn: dé V8 sportauto van de jaren ’90 was de Ferrari F355. De F355 staat in een lange traditie van Ferrari’s met V8 middenmotoren die was ingezet met de 308 en doorloopt tot aan de huidige F8 Tributo. De F355 debuteerde in 1994 en was een doorontwikkeling van de 348. Welke wijzigingen de auto onderging is af te leiden uit de naam: de cilinderhoud steeg van 3,4 liter naar 3,5 liter. Het laatste cijfer verwees dit keer niet naar het aantal cilinders, maar naar het aantal kleppen per cilinder. Dat steeg namelijk van vier naar vijf.

Consistente naamgeving is niet Ferrari’s sterkste punt, maar het zij ze vergeven. Waar Ferrari gelukkig wel goed in is: pareltjes van motoren bouwen. De 3,5 liter V8 levert zijn maximumvermogen van 380 pk bij 8.250 toeren. Daarmee is de F355 één brok beleving, zoals het hoort in een Italiaans raspaardje.

Chevrolet Corvette (C4)

jaren 90 sportwagens

Als het om Amerikaanse sportwagens gaat had je aan de ene kant de muscle cars en aan de andere kant de Dodge Viper. De Chevrolet Corvette zat daar tussenin. De vierde generatie dateerde al uit 1984, maar bleef nog een groot deel van de jaren ’90 in productie. In tegenstelling tot de 993 is de C4 een wat ondergewaardeerde generatie. Toch heeft ook de C4 alles wat je van een Corvette mag verwachten, van brute looks tot een dikke 5,7 liter V8.

De ultieme versie was de ZR-1, met een door Lotus mede-ontwikkeld blok, dat aanvankelijk goed was voor 385 pk en later zelfs 411 pk. Een standaard C4 levert – afhankelijk van het bouwjaar – 205 tot 300 pk. Het is misschien niet de meest verfijnde sportwagen, maar Amerikaanse auto’s hebben zo hun eigen charmes.

Honda NSX

jaren '90 sportwagens

Degenen die Aziatische sportwagens verkiezen boven Europese of Amerikaanse kwamen in de jaren ’90 wel aan hun trekken. Een van de meest indrukwekkende auto’s in deze categorie is zonder twijfel de Honda NSX. De ‘New Sportscar eXperimental’ zag in 1990 het levenslicht. Met zijn aluminium monocoque en ophanging was het een technologisch hoogstandje. Mede dankzij zijn straaljager-cockpit was – en is -de NSX ook een hele indrukwekkende verschijning om te zien.

De Honda NSX was wel ietwat bescheiden gemotoriseerd, met een 3,0 liter V6 die in eerste instantie 274 pk leverde. Later werd dit een 3,2 liter V6 met 280 pk. Meer zat er ook niet in, want dat was de vermogenslimiet die in Japan was afgesproken. Dat is ook meteen de reden dat de NSX stiekem iets meer pk’s had dan de fabrieksopgave.

Toyota Supra (A80)

jaren '90 sportwagens

Nog zo’n Japans icoon uit de jaren ’90: de Toyota Supra. De A80 om precies te zijn, oftewel de vierde generatie. De Supra A80 stond op de basis van de Toyota Soarer, een uit de kluiten gewassen coupé.

De instapversie van de Supra leverde zonder turbo’s 223 pk. Maar de versie die je wilde hebben was natuurlijk de Twin Turbo. Deze leverde – hoe toevallig – 280 pk. In Japan welteverstaan. In Europa kreeg deze gewoon een riante 330 pk. Daarmee zat de zes-in-lijn overigens nog bij lange na niet op zijn maximale potentieel, zoals via tuning inmiddels veelvuldig bewezen is.

Mazda RX-7 (FD3S)

Mazda vulde het concept ‘sportwagen’ op geheel eigen wijze in met de RX-7. In 1993 verscheen de derde generatie ten tonele, net als zijn voorgangers voorzien van een wankelmotor. Alsof dat nog niet bijzonder genoeg was, kreeg de RX-7 ook een sequentiële turbo. Dit was een heuse primeur.

De wankelmotor met zijn beide turbo’s was (in Europa) goed voor 239 pk. Daarmee is het misschien niet de meest krachtige auto uit dit rijtje, maar het is wel een sportwagen pur sang. Wat daar zeker aan bijdraagt is het feit dat de RX-7 maar 1.300 kg weegt. Daarmee is het een van de lichtste auto’s uit de rijtje.

Poll

Jullie weten waarschijnlijk al lang waar jullie voorkeur naar uit gaat. Uiteraard mag je dit roepen in de reacties, maar je mag ook stemmen in de onderstaande poll! Het kan natuurlijk ook dat je favoriet er niet bij staat (dit is geen allesomvattend overzicht), dus dan verwijzen we je alsnog graag door naar de reacties.

Ook interessant!

  • Marktplaats Lotus
    Deze oude Lotus op Marktplaats heeft bijna geen kilometers
  • Video: jongen crasht geleende nieuwe Supra
  • Lotus Emira
    Nederland loopt warm voor Lotus Emira
  • Gespot - Nieuwe Lotus Emira

Nieuwste artikelen

  • Goedkoopste 997 van Marktplaats is ook de opvallendste
  • Autosalon van Brussel 2026: dit zijn de primeurs
  • Kia viert 80-jarig bestaan met dit bijzondere apparaat
  • Scoor deze ‘vergeten’ Saab op Marktplaats
FacebookTweetPinLinkedIn

911, 993, Chevrolet, Corvette, esprit, f355, Ferrari, Honda, lijstjes, Lotus, Mazda, nsx, Porsche, rx-7, supra, Toyota

Vorig bericht: « Wie betaalde €105.000 voor deze V250?
Volgend bericht: Video: Ford duwt Jeep van de rijbaan »

Lees Interacties

Reacties

  1. Jansen zegt

    9 mei 2021 om 07:13

    Waarom kan ik niet kiezen voor een Renault Alpine A610 of Venturi kiezen? De rest hoef ik niet.

    Login om te reageren
    • denx zegt

      9 mei 2021 om 08:43

      @jansen: omdat er een selectie is gemaakt uit andere auto’s….. tjonge. Kan zo simpel zijn.

      Login om te reageren
      • alfapeter zegt

        9 mei 2021 om 11:57

        Machiel meldt in het artikel dat het niet allesomvattend is en vewijst dan ook voor andere keuzes naar de reacties wat Jansen dan ook doet. Kan zo simpel zijn.

        Login om te reageren
    • shalomleon zegt

      9 mei 2021 om 10:08

      @jansen: ja of een 300zx z32 twin turbo

      Login om te reageren
  2. alfapeter zegt

    9 mei 2021 om 07:29

    -edit: nutteloze bijdrage-

    Login om te reageren
    • mark997gt3 zegt

      9 mei 2021 om 09:04

      @alfapeter: idd. Geef aan dat het een advertorial is. Openheid werkt altijd beter.

      -edit: openheid als in ’the collectables is partner van Autoblog’?-

      Login om te reageren
      • kenner zegt

        9 mei 2021 om 10:13

        Pff word er moe van. Elke zondagochtend is er al artikel mbt The Collectables. Dat is toch normaal, vroeger waren er ook links naar artikelen op Apparata en Groen7. Als je het niet wilt lezen moet je ook niet reageren

        Login om te reageren
    • simonferrari zegt

      9 mei 2021 om 10:42

      @alfapeter: Prima toch zo? Leuk artikel en stukken beter dan reclameblokken tussen de tekst

      Login om te reageren
    • EmwEE zegt

      9 mei 2021 om 11:47

      -edit: nutteloze bijdrage, ALL CAPS IS ALTIJD NUTTELOOS-

      Login om te reageren
  3. PunicaOase zegt

    9 mei 2021 om 07:29

    De stemtool werkt bij mij niet.. geldt overigens voor een groot deel van de app – slechte werking en layout etc. uit jaar 0.. Jammer dat Autoblog dit maar niet weet te fixen..

    On topic: de 911 heel dicht gevolgd door de NSX.. de rest doet me weinig..

    Login om te reageren
    • monsieurleloure zegt

      9 mei 2021 om 07:50

      Na het zien van de Esprit en Corvette moest ik gelijk denken aan Testdrive, ook zo heerlijk jaren 90.

      Login om te reageren
      • outlook zegt

        9 mei 2021 om 08:22

        @monsieurleloure: same here! Mis wel de Countach..

        Login om te reageren
      • Roskampies zegt

        9 mei 2021 om 08:36

        @monsieurleloure: same here. Duimpje omhoog in de 993. Deuntje zit ook weer in mn hoofd.

        Login om te reageren
      • Bernadette zegt

        9 mei 2021 om 10:13

        @monsieurleloure: You drive like my grandmother. 😊

        Login om te reageren
    • outlook zegt

      9 mei 2021 om 08:24

      @punicaoase: met de opbrengst van deze adverteerder wordt de nieuwe app gefinancierd.

      Login om te reageren
  4. Houthakker zegt

    9 mei 2021 om 07:52

    Grappig, de eerste foto herken ik bijna alle auto’s in 1 oogopslag….. dat gaat vandaag de dag niet meer lukken. De laatste Ferrari die ik zou willen hebben , prachtig!

    Login om te reageren
  5. airditude zegt

    9 mei 2021 om 07:59

    De 355! (Poll knop doet niets op iPhone)

    Login om te reageren
  6. JanJansen zegt

    9 mei 2021 om 07:59

    Het lukt me helaas niet om te stemmen op iOS.
    Voor mij de Lotus Esprit. Tenzij ik ooit zoveel geld op mijn rekening heb staan dat ik de torenhoge running costs van een F355 kan ophoesten. Want hij is wel erg mooi.

    Login om te reageren
  7. reactief zegt

    9 mei 2021 om 08:00

    Ik heb een zwak voor de C4 Corvette.
    Clean ontwerp en dat interieur is heel vet.

    Beginnen de laatste jaren ook wel weer duurder te worden helaas…

    Login om te reageren
    • papa zegt

      9 mei 2021 om 10:48

      @reactief: ik heb er een, convertible dan wel… Heel erg leuk als je van benzine tanken houdt

      Login om te reageren
      • crashingduke zegt

        9 mei 2021 om 11:42

        @papa: Ik heb ‘m ooit als huurauto gehad en vond dat wel meevallen.

        Login om te reageren
  8. reactief zegt

    9 mei 2021 om 08:08

    De 993 vind ik de minste 911 van alle generaties, snap die voorkeur nooit van 911 liefhebbers.

    Deze Esprit kiezen terwijl het zo’n zwak aftreksel is van het origineel.. Nee.. onmogelijk. Ondanks dat het niet verkeerd is.

    De 355 heeft het mooiste kontje. Dat zeker. Maar voorzijde is matig en geluid is harder dan de snelheid.

    De NSX wil ik heel graag begeren, vanwege het verhaal, de perfectie. Maar ik vind hem gewoon te saai. En een beetje te langgerekt.

    De Supra en RX-7 hebben beide een verrassend tijdloos ontwerp. Maar doet me weinig. Heb nog nooit een autoscout zoektochtje gedaan naar deze auto’s..

    En voor de zeikerds over reclame. Dit is toch gewoon een super leuke manier om de website onder de aandacht te krijgen. Ik ga meteen weer ff autoscouten in ieder geval :)

    Login om te reageren
    • Robert zegt

      9 mei 2021 om 10:17

      +1 voor de laatste alinea. En nee, ik heb geen commercieel belang in deze.

      Login om te reageren
  9. cubicinches zegt

    9 mei 2021 om 08:23

    Nsx for the win bij mij. Of de nieuwe nsx… ik ben nie zo kieskeurig hoor…

    Login om te reageren
  10. alcantara zegt

    9 mei 2021 om 08:23

    Ik mis de Opel Tigra in dit lijstje.

    Login om te reageren
    • edward330d zegt

      9 mei 2021 om 09:36

      @alcantara: heeft u de titel van het artikel wel goed gelezen?

      Login om te reageren
      • 900T16S zegt

        9 mei 2021 om 10:51

        Opvatting van wat een jaren 90 sportwagen is varieert sterk. Mensen die jaren 80 modellen aandragen, een Delta Evo of zelfs een Opel Tigra.

        Voor mij de F355 Spider

        Login om te reageren
  11. Breinstein zegt

    9 mei 2021 om 08:24

    In die tijd hing er een poster van een Dodge Viper boven mijn bed. De eerste generatie en dus de roadster. Zwart met zilvere strepen, blijft machtig.

    Login om te reageren
  12. rulefollower zegt

    9 mei 2021 om 08:28

    F355, natuurlijk.

    Login om te reageren
  13. iphonistvongates zegt

    9 mei 2021 om 08:30

    Lancia Delta HF Integrale Evo II 🤩

    Als je voor een Porsche gaat uit de jaren ‘90, ga dan voor iets speciaals als de 964 of de 911 Turbo.

    Login om te reageren
  14. ArnoldH zegt

    9 mei 2021 om 08:34

    Van dit rijtje is de F355 toch wel mijn favoriet. Blijft voor mij 1 van de mooiste Ferrari’s

    Login om te reageren
  15. 87sandyd zegt

    9 mei 2021 om 08:41

    De laatste echt mooie Ferrari voor mij! Een gele f355 graag.

    Stemmen kukt trouwens niet.

    Login om te reageren
  16. rolov zegt

    9 mei 2021 om 09:08

    De supra en de nsx zijn natuurlijk de ultieme jdm sportauto’s . Daarom voor mij de nsx. Want iedere f en f fan kiest de supra

    Login om te reageren
  17. sleepyj zegt

    9 mei 2021 om 09:08

    Rx7, maar ik ben bevooroordeeld omdat ik er zelf een heb gehad.
    Niet dat mijn stem wordt meegeteld, ios.

    Login om te reageren
  18. rob5nismo zegt

    9 mei 2021 om 09:08

    De Porsche de nsx de supra en de rx 7 zou ik op de stoep zetten

    Login om te reageren
  19. Johanneke zegt

    9 mei 2021 om 09:12

    Mag ik ze allemaal, maar dan wel in het speciaal de NSX.

    Login om te reageren
  20. moveyourmind zegt

    9 mei 2021 om 09:19

    De F355.

    Die heeft gewoon alles, prestaties, looks, interieur. Het klopt gewoon allemaal en hij is nog steeds net zo sexy als de dag dat hij op de markt kwam.

    Login om te reageren
  21. klaasjevaak zegt

    9 mei 2021 om 09:29

    Advertorial ..
    Niet erg want er moet ook geld verdiend worden ..
    Maar geef het dan ook duidelijk aan ..

    Login om te reageren
    • Richmond zegt

      9 mei 2021 om 14:49

      @klaasjevaak: wat maakt dat uit? De inhoud veranderd niet

      Login om te reageren
  22. klaasjevaak zegt

    9 mei 2021 om 09:30

    Stemmen werkt niet ..
    Doe mij maar de NSX ..

    Login om te reageren
  23. alloallo zegt

    9 mei 2021 om 09:39

    Een blauwe of groene f360, maar beslist geen rode!

    Anders een bmw840

    Login om te reageren
    • alloallo zegt

      9 mei 2021 om 10:01

      Mijn de gedachtes zijn altijd beter :-).

      Mijn keuze zou zijn een maserati ghibli

      Login om te reageren
  24. saxoke zegt

    9 mei 2021 om 09:48

    De 993. Voor mij zowat de mooiste Porsche die gemaakt is.

    Login om te reageren
  25. Peugeot 308sw7p + Citroën C2 zegt

    9 mei 2021 om 09:49

    Een Subaru svx of Mitsubishi GT3000! Dat waren pas auto’s!!

    Login om te reageren
  26. eelco106gti zegt

    9 mei 2021 om 09:50

    Doe mij maar die op de onderste foto: cream yellow 1995 Volvo 850 T-5R estate

    Login om te reageren
  27. deepep zegt

    9 mei 2021 om 10:00

    Mis een RS2 of een R33 Skyline

    Login om te reageren
    • Hupke zegt

      9 mei 2021 om 11:09

      Wie wist in de 90s wat een rs2 was? Die hype is pas later gekomen.

      Login om te reageren
      • rolov zegt

        10 mei 2021 om 06:15

        @Hupke: rs2 wist iedereen wel. Niemand kende een skyline.

        Login om te reageren
  28. ericc zegt

    9 mei 2021 om 10:04

    F355, stemknop werkt niet.

    Login om te reageren
  29. Henkie zegt

    9 mei 2021 om 10:25

    Oef lastig. Als ik het qua design moet kiezen gaat er niks boven de Ferrari F355. Maar het verstand zegt de NSX. Aangezien ik ze toch nooit zal bezitten geeft het uiterlijk toch de doorslag.

    Login om te reageren
  30. Robert zegt

    9 mei 2021 om 10:32

    Ik heb gestemd op de 911 (993). Maar ik zou nog wel een suggestie willen doen:
    Mercedes-Benz W124 E60 AMG

    Login om te reageren
  31. Rob zegt

    9 mei 2021 om 10:33

    Uit dit rijtje de Lotus Esprit.
    Maar als we het over 90s sportauto’s hebben, wil ik het graag hebben over de TVR Griffith. Wat mij betreft hét hoogtepunt van TVR. Een raszuivere sportwagen.
    https://www.carandclassic.co.uk/car/C1265607

    Login om te reageren
  32. tjorque zegt

    9 mei 2021 om 10:39

    Goh heel moeilijke keuze…
    Er zit niet echt een auto bij van “ja die wil ik”.
    Daarom heb ik de Ferrari gekozen. Gewoon uit het buikgevoel, zonder redenering.

    Doe mij de zelfde vraag maar 30 jaar verder naar het heden. Ik ben nieuwerwets.

    Login om te reageren
  33. allesmetturbo zegt

    9 mei 2021 om 10:40

    Venturi GT400 voor mij graag

    Login om te reageren
  34. petroldrinker zegt

    9 mei 2021 om 10:41

    Easy, de f355 natuurlijk

    Login om te reageren
  35. Stellantis rules the sky zegt

    9 mei 2021 om 10:51

    Hoeveel auto’s op the collectables wordt ook daadwerkelijk verkocht? Heb de indruk dat dat bij veel auto’s niet gebeurt omdat er te weinig geboden is, maar weet niet of dat daadwerkelijk zo is.

    Login om te reageren
    • machielvdd zegt

      9 mei 2021 om 11:08

      Hier kun je precies zien welke auto’s er verkocht zijn: https://thecollectables.nl/c-autoveilingen/verlopen

      Login om te reageren
      • Stellantis rules the sky zegt

        9 mei 2021 om 11:14

        Maar de cayman staat op AutoScout24 nog te koop, bij de M6 staat € 0. Of zijn dat foutjes op de site?

        Login om te reageren
    • zesinlijn zegt

      9 mei 2021 om 12:03

      @Stellantis rules the sky: Als je bij ‘Archief’ kijkt dan kun je het zien, wanneer een auto verkocht is staat er VERKOCHT.

      Login om te reageren
  36. Paul58 zegt

    9 mei 2021 om 11:01

    Die schreeuwende V8 in die f355 every day all day. Simpele keuze voor mij. Zo’n NSX oid is zeker speciaal en technisch goed alleen het oog wil ook wat.

    Login om te reageren
  37. Hupke zegt

    9 mei 2021 om 11:12

    De c4 is echt wel A-team 80s. De esprit, 993 en NSX waren ook wel wat gewoontjes. De supra was iets ongezien en naar mijn beleving een hype die pas later kwam met F&F en NFS underground. Denk dat de echte 90s droombak de Ferrari f355 was. Mensen die daarmee rondreden waren niet gewoon tandarts of tapijtenverkopers.

    Login om te reageren
  38. crashingduke zegt

    9 mei 2021 om 11:45

    Esprit of Corvette. Corvette was in die jaren al mijn droomauto en de Esprit ben ik in de loop der jaren gaan waarderen. Reed Regilio Tuur in de jaren ‘90 niet in een Esprit?

    Login om te reageren
  39. O plaat zegt

    9 mei 2021 om 11:48

    Ik koos voor de corvette om dat de Viper geen optie was. Ik ben een grote klassieker liefhebber maar mijn liefde voor oud spul lijkt te stoppen in 1989, alles uit de jaren 50,60,70,80 is compleet mijn ding. Maar daar stopt het zo wat.

    Login om te reageren
  40. vbarchetta zegt

    9 mei 2021 om 12:33

    Het is dat de Ferrari 348 Spyder er niet bij staat anders zou het die geworden zijn. Maar de F355 met handbak en targa uitvoering.

    Login om te reageren
    • mynameisjeroen zegt

      9 mei 2021 om 13:57

      @vbarchetta: Ja de 348 in elke uitvoering ziet er fantastisch uit. Ik zou dan voor de ts gaan. Sowieso waren de eind jaren 80-begin jaren 90 geweldige jaren wat sportwagens, maar ook hot hatches betreft. Jammer dat dat voorbij is.

      Login om te reageren
  41. rollingstoned zegt

    9 mei 2021 om 13:12

    De F355 natuurlijk.

    Login om te reageren
  42. E34M5Touring zegt

    9 mei 2021 om 14:30

    2JZ Supra. Manual, in t groen aub. Maar doen tegenwoordig ook 100k+ in redelijke staat. Sick geld. Wel een vette bak. 1 vd 3 auto’s die er meteen komen zodra de financiën het toelaten.

    Login om te reageren
    • ouwedibbes83 zegt

      11 mei 2021 om 00:21

      @e34m5touring: en de andere 2?

      Login om te reageren
      • E34M5Touring zegt

        11 mei 2021 om 17:46

        69 COPO Camaro 427 en een 2009 Bentley Brooklands.

        Login om te reageren
  43. mashell zegt

    9 mei 2021 om 14:47

    Ik heb Supra gestemd omdat de Mitsubishi 3000GT niet in de lijst stond. Dit waren de hoogtijdagen van de Japanse autoindustrie.

    Login om te reageren
  44. stekkerkoning zegt

    9 mei 2021 om 15:10

    Het mag best een beetje obscuur zijn. Een Lotus Esprit V8, anders een Renault Alpine GTA of een Subaru SVX.

    Login om te reageren
    • Rob zegt

      9 mei 2021 om 21:28

      @stekkerkoning;
      Zag toevallig vandaag een Alpine GTA voorbij rijden. Geweldig mooie wagen inderdaad!
      En over obscuur gesproken; Panoz AIV Roadster. Amerikaanse krachtpatser met retro ontwerp.
      En het kan nog obscuurder? Natuurlijk; Lightweight Car Company Rocket.
      https://www.youtube.com/watch?v=5JFOyBbyWjs

      Login om te reageren
      • stekkerkoning zegt

        10 mei 2021 om 13:29

        @rob een raket die in de vergetelheid is geraakt. Volslagen onpraktisch en behoorlijk leuk.

        Login om te reageren
  45. p993 zegt

    9 mei 2021 om 15:29

    Heerlijk….Test drive the Duel!!

    De 993 natuurlijk!

    Login om te reageren
  46. giertjuh zegt

    9 mei 2021 om 18:16

    Nissan Skyline GT-R R34

    Login om te reageren
  47. cossiekiller zegt

    9 mei 2021 om 20:37

    De Dodge Viper of de Vector W8 twinturbo.

    Login om te reageren
  48. retsok zegt

    9 mei 2021 om 21:31

    Voor mij de NSX graag!

    Login om te reageren
  49. beetec zegt

    9 mei 2021 om 22:50

    F355 voor mij maar in dit rijtje hoort die er eigenlijk niet bij. NSX is toch altijd de 348 uitdager geweest.

    En fix die app nou eens een keer.

    Login om te reageren
  50. Dutchdriftking zegt

    10 mei 2021 om 10:41

    VW Corrado er niet bij?

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North