• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Lezersvraag: Wat is jouw favoriete auto kanaal op YouTube?

Auteur: nicolasr, gepost 28 februari 2023 om 17:00 – 188 Reacties

Inmiddels lijkt iedereen een auto kanaal op YouTube te hebben, zoveel zijn het er. Maar welke is jouw favoriet?

Vroeger was niet alles beter. Zeker niet als je graag naar auto’s keek op televisie. Je had alleen ‘De Heilige Koe’ en ‘Het Wrak van de Week’ als onderdeel van Tros Kieskeurig met Wim Bosboom, God hebbe zijn ziel. Maar dat was het dan wel.

Tegenwoordig heb je YouTube en het lijkt wel alsof bijna iedereen daar een auto kanaal heeft, je ziet door de bomen het bos haast niet meer. Maar daar klagen we niet over, dat vinden we alleen maar heel erg leuk. Maar je weet, als er veel keuze is, neemt ook de keuzestress toe. Want welke is de leukste?

Wat is jouw favoriete auto kanaal?

Ondergetekende kijkt graag naar de dragraces van CarWow. Matt die samen met Yani -en vele anderen- werkelijk alles tegenover elkaar zet. Van een Formule 1-auto tegen een Bugatti Chiron, tot aan een Suzuki Jimny tegen alle power-SUV’s die er zijn. Erg vermakelijk, zeker door de humor van de presentatoren.

Ook Hoovies Garage is leuk. Ouwe barrels kopen voor weinig geld, opknappen en kijken of je ze een beetje als dagelijks vervoer kunt gebruiken. Of om het in Nederland te houden, Drivers Dream van Sjoerd van Stokkum. Oké, de presentatie is zo zo, maar hij komt door zijn netwerk wel op plekken die jij en ik niet mogen bezoeken.

Moeten er meer Nederlandse auto kanalen komen?

Maar wat is nou jouw favoriet? En meteen even de subvraag, moeten er niet gewoon veel meer Nederlandse auto kanalen komen op YouTube? Bijvoorbeeld iemand die een ouwe Jaguar opknapt en daar alles van laat zien? Met een charmante presentator en een nog charmantere monteur? Ik noem maar een dwarsstraat hoor.

Kortom, laat ons weten wat jij het beste en vermakelijkste auto kanaal vindt dat je kent op YouTube. En denk maar zo, je geeft dit antwoord niet alleen voor jezelf, je helpt er ook je mede-Autobloggers mee. Want hoe meer kanalen we kennen, hoe beter!

Ook interessant!

  • Lezersvraag: welke auto heeft de mooiste snelheidsmeter?
  • Lezersvraag: Wat was jouw eerste auto?
    Lezersvraag: Wat was jouw eerste auto?
  • Lezersvraag: heb jij al de pekel van je auto gewassen?
    Lezersvraag: heb jij al de pekel van je auto gewassen?
  • Lezersvraag: van welke auto moeten ze nu een cabrio maken?
    Lezersvraag: van welke auto moeten ze nu een cabrio maken?

Nieuwste artikelen

  • Is dit de lelijkste politieauto ter wereld?
  • Tesla eindigt onderaan in nieuw betrouwbaarheidsonderzoek
  • Nu officieel in beeld: de Koreaanse RS6-killer!
  • Hoonigan gaat ondersteboven in nieuwe Gymkhana
FacebookTweetPinLinkedIn

lezersvraag, youtube

Vorig bericht: « Volkswagen Polo VI (AW) 2017-heden occasion aankoopadvies
Volgend bericht: Goed nieuws voor petjes, het grote GTI treffen gaat gewoon door »

Lees Interacties

Reacties

  1. jaapiyo zegt

    28 februari 2023 om 17:13

    Throttle House.

    Login om te reageren
  2. faalhaas zegt

    28 februari 2023 om 17:14

    Het is een beetje vloeken hier, maar autoweek’s klokje rond.

    Login om te reageren
    • jaapiyo zegt

      28 februari 2023 om 17:15

      Inderdaad mooi als Joep weer losgaat op een frikadel.

      Login om te reageren
    • Dutchdriftking zegt

      28 februari 2023 om 17:23

      @faalhaas: Altijd weer genieten inderdaad!

      Login om te reageren
    • ukbob zegt

      28 februari 2023 om 18:00

      Die waren leuk, maar helaas nu afgehaakt.. presentator Nic was echt genieten om naar te kijken, de huidige gaat nogal zwaar over de irritatie grens.

      Login om te reageren
      • viezefreddyw zegt

        28 februari 2023 om 18:39

        Waarom zou je afhaken door de huidige presentator? Hij is maar een minuut of 2 in beeld in een filmpje van vaak rond een kwartier.

        Login om te reageren
      • Johanneke zegt

        28 februari 2023 om 18:50

        Al geeft die gozer altijd al het antwoord op de vraag, de monteurs zijn echt goed hoor.

        Login om te reageren
  3. JamesBond007 zegt

    28 februari 2023 om 17:14

    Jarenlang is het Shmee150 geweest met name door de content, hij was vaak als eerst bij premiere’s van nieuwe auto’s. Het enige waar ik me mateloos aan stoor is die stem van hem. Ben daarom al een tijd afgehaakt.

    CarWoW is gewoon nummer 1, ook qua populariteit. En ik vind car throttle altijd geniaal, die doen me nog het meest denken aan de goede oude Top Gear.
    Ben Hartnett (Hartnett Media) maakt de mooiste content, zeker als je van Japans spul houdt.

    Login om te reageren
    • Gulli zegt

      1 maart 2023 om 07:51

      Car Throttle is idd groot favoriet, maar ik merk wel dat Alex Kersten’s vertrek erin heeft gehakt bij ze. Het tempo is wat omlaag en de creativiteit is er een beetje uit naar mijn gevoel.

      Login om te reageren
  4. Loek zegt

    28 februari 2023 om 17:16

    Ik kijk niet zo veel autogerelateerde YouTube video’s meer moet ik eerlijk bekennen. Ik keek altijd alle reviews van Doug DeMuro omdat ik de stijl van hele uitgebreide rondleidingen wel kan waarderen. Maar dat recept is heel even leuk en daarna wordt het een beetje te herhaald, dus nu kijk ik hem een stuk minder. Zeker omdat ik hem recent steeds vaker betrap op zaken die niet helemaal kloppen en meer aannames zijn en de meeste zaken zijn enkel relevant voor de VS. Dat gezegd hebbende: dikke aanrader is eigenlijk elke aflevering van The Smoking Tire Podcast van Matt Farah waar Doug aanschoof, daar hebben ze het steevast over leuke dingen.

    Wat ik nog wel kijk is Throttle House, die hebben (vind ik) de leukste stijl video’s en een enorme bak humor, soms zit ik al tien minuten naar één van hun video’s te kijken terwijl de auto in kwestie mij geen moer interesseert. En ook al is het geen reviewer, een 30 minuten lange video van The Detail Geek die de McDonalds-mayonaise uit de vloermatten van een Chrysler Voyager poetst is ook heerlijk.

    Login om te reageren
    • jaapiyo zegt

      28 februari 2023 om 17:40

      In het thema auto’s poetsen is chromatic garage ook wel relaxed om naar te kijken.

      Login om te reageren
      • marcos2000 zegt

        1 maart 2023 om 11:51

        Dan is Aidan Templin ook een aanrader in hetzelfde genre. Ze maken zo nu en dan ook verstopte referenties naar elkaar.

        Login om te reageren
  5. godofracing zegt

    28 februari 2023 om 17:17

    M539 Restorations! Sreten is een eersteklas held hoe hij oude BMW’s restaureert tot top niveau

    Login om te reageren
    • Dutchdriftking zegt

      28 februari 2023 om 17:27

      @godofracing: Ik zie dat je mij voor was. Inderdaad ook mijn favoriete kanaal. Ik hoop dat hij snel de Alpina op de rollenbank zet en dan met de afsluitende video komt. De eind rekening zal bizar zijn!

      Login om te reageren
    • horza zegt

      28 februari 2023 om 19:01

      Jaaaa! Geweldig!!
      Heb alle afleveringen zitten bingen en kijk altijd weer uit naar z’n nieuwe video!!

      Login om te reageren
    • mark997gt3 zegt

      28 februari 2023 om 20:49

      Helemaal mee eens. Technisch zeer interessant. Die gast heeft ook humor!

      Login om te reageren
  6. O plaat zegt

    28 februari 2023 om 17:18

    Aanraders:
    Regular Car Reviews
    Ed’s Auto reviews (Nederlander)
    Jay Lenno.

    Afknappers vind ik schreeuwerige types die enkel SUVs of Supercars reviewen, dus Doug is niet iemand die ik graag bekijk.

    Login om te reageren
    • hotze zegt

      1 maart 2023 om 15:01

      Donut is ook wel een druk manneke maar vind ‘m wel lachen.
      Oudere Top Gear nog favoriet, vooral de reviews van Clarkson of Hamster mis ik. Hoewel Chris Harris het ook prima doet. Eén van m’n favorieten is de review van de Lexus LFA, die blijft leuk.
      Verder zoek ik regelmatig op bepaalde merken/modellen en zie wel wat er langs komt.
      Schmee test wel leuke wagens maar hij is niet uit te staan.

      Login om te reageren
  7. bierbuik zegt

    28 februari 2023 om 17:18

    Alles met Chris Harris vind ik altijd vermakelijk.
    Verder heeft ene Jack Kello een gaaf kanaal met races op Japanse circuits, gelukkig vaak met Engelse ondertiteling, komt echt van alles voorbij Supra’s tegen F40 etc
    https://youtu.be/5UeJ2b6Qhzw

    Login om te reageren
    • drdre1 zegt

      1 maart 2023 om 11:59

      Schitterend filmpje! Wist niet dat de F50 en de 911GT2 zo’n circuitracers waren, want meestal staan ze stil onder ’n doek.

      OT: Doug DeMuro vind ik nog redelijk na al die jaren, kan de grijs van Shmee niet uitstaan dus die kijk ik niet, Carwow soms, maar intro’s duren veel te lang voordat er echt gereden wordt, Chris Harris is altijd vermakelijk op het afzeiken van de MX-5 na (;-P) en soms kijk ik nog oude Top Gears, maar dan echt van het eerste seizoen.

      Login om te reageren
  8. Dutchdriftking zegt

    28 februari 2023 om 17:19

    Er zijn er een hoop. Uiteraard de rollenbank en klokje rond rubrieken van de grote concurrent, Jason Cammisa is geniaal, en ik denk de beste automotive journalist die er is. Andere kanalen zijn een beetje stemmingsafhankelijk. Maar er is één kanaal dat met kop en schouders boven de rest uitsteekt. Dat is M539 restorations. Deze in Duitsland woonachtige Serviër koopt de meest aftandse BMW’s en maakt ze beter dan nieuw. Geen Stipt polish point bagger. Maar simpelweg zeer bevredigende content.

    En voor de motorrijders, Fortnine natuurlijk!

    Login om te reageren
    • Gulli zegt

      1 maart 2023 om 07:54

      Fortnine! \o/

      Die man maakt geen reviews maar mini documentaires. Zo goed geschreven en zo fantastisch uitgevoerd.

      Login om te reageren
    • racerx zegt

      1 maart 2023 om 08:07

      Voor motorrijders is 44Teeth wat mij betreft veruit de beste. Alleen al die Budget Bike Battles 😂

      Login om te reageren
  9. Edge zegt

    28 februari 2023 om 17:20

    Ik ben groot fan van Doug DeMuro. Het is een down to earth kerel en hij gaat in op details die andere reviewers vaak overslaan. Daarnaast vind ik het mooi om te zien hoe gewoon hij is gebleven. Hij heeft inmiddels miljoenen kijkers, miljoenen op de bank, een Ford GT en Porsche Carrera GT, maar hij wordt nog even enthousiast van een verborgen opbergvakje of ander handigheidje in een auto van 30.000 dollar.

    Daarnaast kijk ik ook graag naar de video’s van Henry Catchpole. Voorheen op het kanaal van Carfection, tegenwoordig is hij te vinden op het kanaal van Hagerty. Hij gaat wat meer in op het gevoel en de techniek dan Doug, en doet dat in filmpjes waarin de auto’s heel fraai in beeld gebracht worden. Ook de zijn langere videos, waarin hij bijvoorbeeld 45 minuten met Gordon Murray praat over T.50 en T.33 zijn geen moment saai.

    Last but not least: Top Gear. Die Jack Rix presenteert leuk, en Top Gear krijgt op basis van hun naam toch vaak wat meer voor elkaar dan andere kanalen. Wouter mocht bijvoorbeeld op reis naar Marokko voor een test met de 911 Dakar, Top Gear mocht naar Marokko maar kreeg ook de kans om de auto in de Alpen onder winterse omstandigheden te testen. Los daarvan zitten de videos ook gewoon goed in elkaar.

    Login om te reageren
  10. Mercbenz zegt

    28 februari 2023 om 17:25

    Harry’s Garage. Lekker rustig, weet waarover hij praat en brits. Altijd top

    Login om te reageren
    • bmwadept zegt

      28 februari 2023 om 21:18

      Je was mij voor! Ook een van de weinige die moeite neemt om een range van een EV uit te testen.

      Login om te reageren
  11. Jens_Roadster zegt

    28 februari 2023 om 17:25

    Voor mij toch wel Shmee150 en zijn 2e kanaal The Shmuseum. Eerst mocht ik hem nooit ( geen idee waarom ), maar hij heeft leuke video’s. Vooral zijn auto collectie is erg gaaf, oh en Hoovie’s Garage en Doug DeMuro zijn ook mijn favorieten eigenlijk.

    Login om te reageren
  12. kle500 zegt

    28 februari 2023 om 17:26

    Doug Demuro
    Haggerty (Jason Camissa!)
    Harries Garage
    Donut Media doet toffe dingen
    Tyrells classic workshop

    Login om te reageren
    • Ultimora zegt

      28 februari 2023 om 17:54

      Deze plus Harris bij Collecting Cars, autoweek voor klokje rond en sinds kort Simon Kidston zijn mijn favorieten

      Login om te reageren
  13. levivdw97 zegt

    28 februari 2023 om 17:28

    Car Throttle en Auto Alex zijn mijn grote favorieten. Britse content/humor vind ik altijd top. Carwow sluit daar overigens ook mooi bij aan en AdamC is leuk voor de meetings.

    Login om te reageren
    • racerx zegt

      1 maart 2023 om 08:08

      Auto Alex is vwb auto’s ook mijn favoriet inderdaad. Geweldige humor en wie vindt het oppoetsen van frikandellen nou niet leuk..?

      Login om te reageren
  14. erwh zegt

    28 februari 2023 om 17:28

    Harry’s garage, Tyrrell’s classic workshop, Carwow en autoweek klokje rond.

    Login om te reageren
  15. basman147 zegt

    28 februari 2023 om 17:29

    Voornamelijk Harry’s Garage en JayEmm on Cars, laatste omdat hij in het begin voornamelijk oudere auto’s “testte”.
    Doug Demuro is alleen leuk als hij het heeft over auto’s die volkomen onbekend zijn voor Amerikanen zoals de Cîtroen C6.

    Login om te reageren
    • lucas23 zegt

      3 maart 2023 om 15:40

      Harry is super. Jayemm vind ik altijd een beetje betweterig en zeurderig overkomen.

      Login om te reageren
  16. Didier zegt

    28 februari 2023 om 17:29

    M539Restorations
    CarWoW & MatWatsonCars
    eddchina

    Login om te reageren
  17. ericbmw2000 zegt

    28 februari 2023 om 17:30

    Voor info/ kennis: M539 Restorations
    Voor mooie verhalen: Vinwiki
    Voor leedvermaak: Hoovies garage
    Voor lachen: Donut media

    Login om te reageren
  18. geelbarrel zegt

    28 februari 2023 om 17:30

    Garage 4age . Die gozer draait ongelooflijk veel uren rollenbank en maakt feiten door te meten. Toevallig met n lekker high revving Toyota blok (hence 4age) maar zo fucking goed inzicht. Lange/korte inlaat… ook jokes als vuvuzela als inlaat. En dan peekaatjes meten. Heerlijk, je weet direct waar je NIET je geld en tijd aan hoeft te verkwanselen.

    Login om te reageren
  19. primer zegt

    28 februari 2023 om 17:34

    DDE voor de entertainment
    Sjoerd van bilzem van autovisie voor de weetjes
    Carwow voor de tests
    shmee voor de nieuweheden en events
    Tavarian met de toffe Cartrek afleveringen is ook een aanrader

    Login om te reageren
  20. gilettelubbers zegt

    28 februari 2023 om 17:35

    Toch wel de simpele ‘Op de rollenbank’ en ‘Klokje rond’ van Autoweek. Verder heeft Autovisie ook leuke series genaamd Blits bezit en Sjoerds weetjes, ongelofelijke kennis heeft die man! Verder kijk ik toch wekelijks wel naar Driversdream van Sjoerd van Stokkum

    Login om te reageren
  21. isobmw zegt

    28 februari 2023 om 17:37

    Carwow
    Shmee150
    AutoTopNL
    Gumbal
    Supercar blondie
    Cvdzijden supercar videos
    Dragtimes
    Doug Demuro
    Mat watson cars

    Login om te reageren
  22. V8Vantage zegt

    28 februari 2023 om 17:40

    Autoblog natuurlijk ;-)
    Throttle huis dan ook
    Carwow
    en Harry’s garage.

    Login om te reageren
  23. Mathis zegt

    28 februari 2023 om 17:44

    Carwow

    Login om te reageren
  24. HzR zegt

    28 februari 2023 om 17:48

    Harry’s Garage
    Seen Through Glass
    En als ik in de stemming ben voor iets schreeuwerigs, dan DDE.

    Login om te reageren
  25. lariekoek zegt

    28 februari 2023 om 17:52

    Mijn lijstje in geabonneerd:
    – Autoblog (lekker in het Nederlands)
    – Autoweek (ook lekker in het Nederlands)
    – CarWow (goeie reviews en leuke races)
    – Doug deMuro (lekker uitgebreid)
    – Edmunds Cars (ook lekker uitgebreid)
    – Supercar Blondie (zeer bijzondere exclusieve auto’s die je niet snel ergens anders ziet)

    Login om te reageren
  26. jeroen82 zegt

    28 februari 2023 om 17:55

    Autoweek klokje rond + rollenbank
    Rainman Ray’s repairs
    Carthrottle (blij dat Alex is opgehoepeld)
    TowtruckTim
    Bad Obsession Motorsport (eindeloze projecten 😂)
    Grind hard plumbing (meer dan alleen auto’s)
    Car Ninja
    Tavarish
    Car Trek
    VinWiki
    2Stroke Stuffing
    Noriyaro

    Af en toe:
    Hoovies
    Car Wizard
    Jay Leno’s garage
    MGM
    Rich Rebuilds
    Hoonigan

    Login om te reageren
    • dondeboer zegt

      28 februari 2023 om 19:26

      Yes, project Binky!

      Login om te reageren
    • Jazz G1. zegt

      28 februari 2023 om 19:51

      The Late Brake Show mis ik nog, maar verder een top lijst.

      Login om te reageren
  27. petroldrinker zegt

    28 februari 2023 om 17:55

    Hoovies garage, vinwiki, tavarish en mat armstrong zijn de enige die ik eigenlijk echt vaak kijk, ow en effspot is vaak nog wel grappig met zn carspotting

    Login om te reageren
  28. wrangler88 zegt

    28 februari 2023 om 17:57

    – SamCrac ( beetje zelfde idee als Hoovie’s garage, maar doet veel van de klussen zelf /low-budget )
    – Car detailing! Verschillende shorts daarover kijken lekker weg

    Login om te reageren
  29. dtwo zegt

    28 februari 2023 om 17:57

    Veel van de kanalen die ik volg zijn al genoemd, ik vind daarnaast Autotrader wel het vermelden waard. In ieder geval de videootjes met Rory als presentator. Hij doet t leuk vind ik, en bijvoorbeeld de video met de Ferrari Roma is schitterend qua beelden.

    Login om te reageren
    • Dutchdriftking zegt

      28 februari 2023 om 18:11

      @dtwo: Rory is inderdaad geniaal.

      Login om te reageren
    • 87sandyd zegt

      1 maart 2023 om 05:15

      1 van de beste Engelse kanalen inderdaad. Prachtige beelden vaak. Goeie edits.

      Login om te reageren
  30. thjvanvlerken zegt

    28 februari 2023 om 17:59

    Seen through glass, harry’s garage, straightpipes. Daarbij natuurlijk ook autoblog NL.

    Login om te reageren
    • leaper035t zegt

      28 februari 2023 om 19:08

      Juist, StraightPipes was ik vergeten!

      Login om te reageren
      • 87sandyd zegt

        1 maart 2023 om 05:03

        Oeh dat vind ik wel Peppie en Kokkie die vaak aan het schreeuwen zijn. “horsepower and torque!!!!” Ook de continue reclame voor Continental vind ik vervelend. Heb ik toch liever Throttle House!

        Login om te reageren
  31. alfaqv zegt

    28 februari 2023 om 18:00

    DDE op zaterdag ochtend. Niet alle content is even leuk, maar kijkt meestal wel lekker weg.

    Login om te reageren
  32. neal zegt

    28 februari 2023 om 18:02

    MCM: mighty car mods
    Mat armstrong (alsook zijn 2de kanal mat armstrong mk2)
    arthur tussik

    Login om te reageren
  33. iLectric Cars zegt

    28 februari 2023 om 18:02

    Ik mis iemand (organisatie) in Nederland die een rondje specialisten doet, eigenaar laten vertellen waarom kopers bij hun kopen, waar ze in gespecialiseerd zijn e.d. denk dat die er ook nog wel voor willen betalen, heb je mooi promofilmpje van je toko en met leuk platform een mooi bereik! Niet iets voor jouw Wouter/Martijn?

    Login om te reageren
    • Dutchdriftking zegt

      28 februari 2023 om 18:12

      @bijtelling: Een mooie rubriek voor @Martijngizmo samen met @willeme. Samen naar diverse tuners, en dan geen tupperware plakkers maar bijvoorbeeld JD of Squadra. Goed idee!

      Login om te reageren
    • Wouter zegt

      1 maart 2023 om 07:47

      Jup. Zeker een leuk idee en niet omdat jij ze ook wel willen laten betalen :) Hier moeten we even over nadenken, vaak zijn er meer specialisten op 1 gebied. En het moet niet een veredelde rondleiding worden, das ook weer saai.

      Login om te reageren
      • Dutchdriftking zegt

        1 maart 2023 om 11:27

        @Wouter: Klopt helemaal. Jullie hebben ooit (of dit terecht is kan je een mooie discussie over starten) Stipt in het zonnetje gezet, en met de 130i en jouw 911 doen jullie ook diverse mooie bedrijven aan. Ook de video’s met de Swift sport waren erg leuk. Uiteraard vinden wij als reagluurders het fantastisch als alle aanpassingen van alle voertuigen uit de Autoblog garage op video worden vast gelegd, maar we snappen dat dit geen doen is. Dan moet er altijd een cameraploeg met @willeme: mee lopen.

        Ook heb je een terecht punt betreft de specialisten. Er zijn nu eenmaal meer bedrijven die gespecialiseerd zijn in tunen van bijvoorbeeld VAG producten. Doe je er eentje, of meerdere? Het is voor hun mooie promotie, maar als ze er voor moeten betalen haken ze wellicht weer af. Ook geeft dat mij een iets te veel RTL gehalte.
        En de vraag is natuurlijk ook hoe groot en uitgebreid je de rubriek wilt maken. Iedere week een artikel of video over een mooi Nederlands bedrijf in de automotive sector is gewoon een enorme klus.
        Maar eerlijk is eerlijk, ik zou het wel de leukste rubriek vinden van Autoblog, zeker als deze wekelijks terug komt. Dan heb je iets vergelijkbaars en toch totaal anders als de terugkerende rubrieken van Klokje rond en De rollenbank.

        Een ander leuk idee voor een video, bij tien verschillende tankstations een jerrycan brandstof halen en dan op een rollenbank gaan testen wat het doet. Een bezoekje aan een lab er bij, en wellicht nog wat ander langer termijn onderzoek. Dan kunnen we eindelijk eens achterhalen of de premium brandstoffen echt beter zijn. of dat de tankwagen welke de witte pomp bevoorraad, ook de merkpomp aandoet.

        Login om te reageren
  34. luckyluke zegt

    28 februari 2023 om 18:03

    Samcrac en rijt keek op de week is ook best fijne content

    Login om te reageren
  35. ukbob zegt

    28 februari 2023 om 18:04

    Persoonlijke favorieten:
    – Doug Demuro (al vaker genoemd zie ik)
    – Seen through glass (auto’s en travel)
    – the Race
    – het officiële F1 YouTube kanaal

    En Autoblog natuurlijk!

    Login om te reageren
  36. fastforward zegt

    28 februari 2023 om 18:05

    Autoblog (duh)
    Throttle house
    Carwow
    AutotopNL

    Login om te reageren
  37. Svenska II zegt

    28 februari 2023 om 18:07

    Kan er maar 1 zijn, en vreemd dat hij nog niet genoemd is… Petrolicious! Heerlijke complete films over mn. klassieke auto’s en hun eigenaren. Geweldig kanaal

    Login om te reageren
    • Melvinkorrels zegt

      28 februari 2023 om 20:27

      Echt heh.

      Mooiste kanaal van allen.

      Login om te reageren
    • ouwedibbes83 zegt

      28 februari 2023 om 23:04

      Na het kijken van de begeerlijke beelden, ben ik zeer benieuwd hoe ik zelf het rijden in zo’n wagen zou ervaren. Het wakkert hier een hoop verlangens op, wanneer ze gaan touren over een bochtig weggetje met bv een BMW 2002 tii, Alpina B10, Lotus Esprit, F40, van die oude Alfa’s en nog veel meer

      Login om te reageren
  38. William zegt

    28 februari 2023 om 18:10

    The Car Care Nut Channel. Iemand die echt iets van auto’s weet en veel meer ziet dan de gemiddelde youtuber. Is niet bang om kritisch te zijn en fouten aan te wijzen.

    Login om te reageren
  39. William zegt

    28 februari 2023 om 18:15

    Scotty Kilmer. Nog iemand die niet bang is voor fabrikanten, importeurs of dealers. Zegt gewoon waar het op staat. En nog zeer informatief ook. Hij staat volledig aan de kant van de consument / auto eigenaar.

    Zal nooit snoepreisjes aangeboden krijgen, maar dat boeit hem gelukkig ook geen hol.

    Login om te reageren
    • Dutchdriftking zegt

      1 maart 2023 om 11:32

      @William: Ik vind persoonlijk Scotty nogal vol van zichzelf. Veel dingen welke hij roept zijn ook achterhaalt en op moderne motoren/auto’s niet meer van toepassing. Sowieso heeft hij een mening welke hij nooit zal bijstellen, welk argument je er ook tegenover zet. Af en toe heeft hij zeker argumenten waarin ik mij kan vinden, en het is zeker zo dat over het algemeen een Japanse auto het meest betrouwbaar is. Maar zijn enorme ongefundeerde haat richting Europese merken slaat natuurlijk nergens op.

      Login om te reageren
  40. mashell zegt

    28 februari 2023 om 18:16

    Naar Kris Rifa, Bjoern Nyland, Wheelsboy en Car maniac kijk ik met plezier of beperkte ergernis.
    Maar Shmee, Doug deMuro of Carwow kan ik gewoon niet kijken, daar gaat het niet om de auto’s maar om de presentator. Als ik narcisten wil zien, ga ik voor het hoogste niveau en zoek ik naar een dansende Elon Musk: https://www.youtube.com/watch?v=y5uV6qLYqMQ

    Login om te reageren
    • jaapiyo zegt

      28 februari 2023 om 18:40

      Het hoogste niveau (coverte) narcisten is toch de D66 top?

      Login om te reageren
    • rollingstoned zegt

      3 maart 2023 om 11:45

      Youtubers als Doug en Shmee vind ik inderdaad ook geen pretje om naar te kijken: te druk, schreeuwerig, en gaat idd meer om de presetator dan de auto’s.

      Login om te reageren
  41. William zegt

    28 februari 2023 om 18:16

    Tyrrell’s Classic Workshop. Top kwaliteit info voor wie van classics houdt.

    Login om te reageren
    • p993 zegt

      1 maart 2023 om 07:06

      +1
      En Harry’s garage natuurlijk

      Login om te reageren
  42. Johanneke zegt

    28 februari 2023 om 18:17

    Rocketpoweredmohawk.

    Gozer is zo grof, genieten.

    Login om te reageren
    • gekketurbo zegt

      28 februari 2023 om 20:25

      Een pareltje op YouTube; ongenuanceerde nieuws over F1…

      Login om te reageren
  43. William zegt

    28 februari 2023 om 18:18

    Hamid Tailormade Cars. Erg goede presentatie, Duits, gaat alleen over supercars en wat SSUV’s. Hamid weet vrijwel alle details van wat hij koopt / verhandelt.

    Alte Schule en Autogefuhl zijn ook prima. The Car Crash Review heeft een goede duo presentatie. En is vaak snel met bepaalde merken / modellen.

    Sjoerd van Stokkum vind ik de beste auto presentator van Nederland. Vertelt op een heel natuurlijke manier. En ’t juiste gevoel voor humor, rijdt zelf ook kostbaar, en schrikt er niet voor terug om te vertellen als iets niet deugt.

    Login om te reageren
    • 87sandyd zegt

      1 maart 2023 om 05:16

      Hamid doet ook mee met GRIP, ook erg leuk

      Login om te reageren
  44. enrique zegt

    28 februari 2023 om 18:25

    Ik mag ook wel graag kijken naar Cars with Luke. Leuke ritten in mooie gebieden met over het algemeen wel leuke auto’s. Hij komt altijd lekker oprecht over, valt in ieder geval niet onder de schreeuwerige types.

    Login om te reageren
  45. William zegt

    28 februari 2023 om 18:29

    SavageGeese, USA modellen, erg goed.
    Driven Tom Volk, uitstekende presentatie. Altijd hoogwaardige video’s.

    Login om te reageren
  46. martingtv zegt

    28 februari 2023 om 18:30

    Sam crac, Scotty Kilmer. En anwb doen het ook leuk.

    Login om te reageren
  47. William zegt

    28 februari 2023 om 18:36

    CarRanger (Duits) doet veel youngtimers. Vind ik stukken interessanter dan nieuwe EV’s.

    CarSauce. Australisch. Top presentatie. Compleet anders, trekt zich nergens iets van aan.

    Sowieso fascinerend land qua auto’s, SUV’s en de vele pick-up trucks daar.

    Login om te reageren
  48. Roskampies zegt

    28 februari 2023 om 18:38

    1 Carwow
    2 Throttle house
    3 autoblog
    4 Donut

    Login om te reageren
  49. Roskampies zegt

    28 februari 2023 om 18:39

    Ach ja.
    Grip channel. ( vroeger helemaal )
    Vergeet er nog en paar maar is het wel zon beetje.

    Login om te reageren
  50. Harald.370 zegt

    28 februari 2023 om 18:41

    Altijd:
    – Harry’s garage (met stip op één)
    – JayEmm on cars
    – Number27
    – Thecarguys.tv

    Vaak
    – Doug Demuro
    – Jay Leno’s garage
    – Hamid Tailormade (DE)
    – Grip (DE)
    – 3DSshooter

    Login om te reageren
  51. wjeurs zegt

    28 februari 2023 om 18:43

    The Late Brake Show, Tavarish, AMMO NYC, StanceWorks, BackYardBoyz, Harry’s garage, Sketch Monkey, KYLE ENGINEERS, Ratarossa, Mr JWW, Frank Stephenson, Alphamaxnova1, Nico Rosberg, Mat Armstrong… Veel te veel haha

    Login om te reageren
  52. naturalpower zegt

    28 februari 2023 om 18:48

    Ik kijk wel eens naar Davide Cironi, die doet leuke roadtests. In het Italiaans, maar wel Engels ondertiteld. https://www.youtube.com/@davidecironi

    Login om te reageren
    • ferrari94tr zegt

      28 februari 2023 om 19:35

      Heel vet kanaal ja!

      Login om te reageren
  53. omarrs6 zegt

    28 februari 2023 om 18:48

    Autoblog uiteraard. Maar ook CarThrottle, AutoAlex, Carwow, Tavarish met name Cartrek, Ed China en Goonzquad.

    Login om te reageren
  54. ferrari94tr zegt

    28 februari 2023 om 18:52

    Papadakis Racing. Heel vet hoe ze formule D auto’s daar bouwen. Gas Monkey Garage is ook leuk.

    Login om te reageren
  55. Johanneke zegt

    28 februari 2023 om 18:54

    Oja en Garbage time is echt geweldig. Een maffe Australiër die maar staat te grommen en lachen bij zijn nuggets. Heerlijke televisie.

    Login om te reageren
  56. leaper035t zegt

    28 februari 2023 om 19:06

    Carwow
    Auto Express, zeker met Steve Sutcliffe
    Hagerty’s
    Harry’s Garage
    Jay Emm
    Top gear, enkel Chris Harris

    Login om te reageren
  57. joris1988 zegt

    28 februari 2023 om 19:10

    Alle toppers zijn wel genoemd, maar dat niemand Vice Grip Garage kijkt! En EVO, kijk eens naar de laatste post met de Chiron en Rimac Nevera (deadly rivals), fantastisch hoor.. Steve Stutcliffe is een topper.

    Login om te reageren
  58. E34M5Touring zegt

    28 februari 2023 om 19:11

    Cleetus McFarland
    AutoAlex
    WhistlinDiesel
    Flying Sparks Garage
    Alex Taylor Racing
    Vice Grip Garage
    1320 Video
    Hoovies Garage
    Finnegan’s garage
    Hoonigan
    Matt’s offroad recovery
    Kidd in a sweetshop
    MCM
    The Late Brake show
    VinWiki
    Ik kijk dan ook nauwelijks nog tv. Heb ook een abbo op Motortrend voor Roadkill, Faster with finnegan en Hot Rod Garage oa.

    Login om te reageren
    • detroitv8 zegt

      28 februari 2023 om 20:56

      Hell yeah brother

      Login om te reageren
  59. etiennep zegt

    28 februari 2023 om 19:16

    Joel Beukers😳

    Login om te reageren
  60. griffendahl zegt

    28 februari 2023 om 19:43

    Stanceworks
    M539 Restorations
    Bad Obsession Motorsport
    Davide Cironi

    Login om te reageren
  61. admiajfe zegt

    28 februari 2023 om 19:47

    Random volgorde:
    Heel and toe
    Seen through Glass
    Harry‘s garage
    JayEmm
    Scara73

    En wat los vast vermaak
    Schmee (af en toe leuk)
    Rohteli

    Login om te reageren
  62. trolle zegt

    28 februari 2023 om 19:51

    Autoblog
    Hoovies
    Cvdzijden
    Rob dahm
    19bozzy92
    1320video
    Auto addiction
    Autotopnl
    Hillclimb monsters
    Statesidesupercars
    That racing channel
    Video option

    Login om te reageren
  63. vopo zegt

    28 februari 2023 om 19:57

    M539

    Login om te reageren
    • bmwe46m3balling zegt

      1 maart 2023 om 08:07

      Wat een gozer is dat ook he, beste autokanaal die er te vinden is.

      Login om te reageren
      • npdw zegt

        1 maart 2023 om 08:43

        Mee eens

        Login om te reageren
  64. mk2tim zegt

    28 februari 2023 om 19:57

    Favorieten zijn toch echt,
    – M539Restorations
    – Autoweek (Voor klokjes rond)
    – Bad Obsession Motorsport

    En verder kijk ik regelmatig,
    – MCM
    – Jay Leno
    – Cleetus McFarland
    – Gordon Murray Automotive
    – Harry’s Garage
    – Drivers Dream
    – Big Car
    – The late brake show
    – Fully Charged
    En ik vergeet er vast nog wel een paar

    Login om te reageren
  65. intimrasiert zegt

    28 februari 2023 om 19:59

    1. Savagegeese
    .
    .
    .
    2. Straight Pipes
    3. Carwow

    Login om te reageren
  66. sabrerator zegt

    28 februari 2023 om 20:01

    Volgens mij heb ik weer een afwijkende smaak.
    HubNut (extreem goedkoop autorijden met een vloot heel gewone auto’s)
    Number 27 (Britse Italiaan, alleen merkbaar wanneer hij Italiaanse namen bezigt)
    Twin Cam (jonge Britse vent, veel Brits klassiek 🇬🇧👍)
    Ed’s Auto Reviews (veel Amerikaans, Nederlandse vent, mooie humor)
    JayEmm on Cars (redelijk bekend, vaak leuk spul (voor mij))
    Big Car (pratend hoofd, specifiek over geschiedenis van een model per aflevering)
    Harry’s Garage (echt een expert)

    En sorry, Dough DeMuro en Carwow trek ik absoluut niet. Brrrr.
    Ik vind het overdreven schreeuwers.

    Login om te reageren
  67. skeletje zegt

    28 februari 2023 om 20:01

    Halle77 Dortmund. Garage en museum met youngtimers. Veel technische achtergrond hoe een garagevondst weer geschikt te maken voor dagelijks gebruik. Zijn momenteel o.a. met een Lotus Omega bezig maar vaker passeert goedkoper spul de revue. Duits natuurlijk maar de eigenaar is prima te volgen en heeft een voorliefde voor Audi vijfcilinders. En ze hebben humor (ja, ik weet het). Bijna dagelijks nieuwe content.

    Login om te reageren
  68. jippie zegt

    28 februari 2023 om 20:04

    Harry’s Garage! Dan Number 27. Dan heel lang niets…

    Login om te reageren
  69. svd90 zegt

    28 februari 2023 om 20:06

    Kijk veel WatchJRGo, MCM Hoovies Garage en saving salvage, af en toe wat mat Armstrong.

    Login om te reageren
  70. casparh zegt

    28 februari 2023 om 20:08

    Hoovies garage!

    Login om te reageren
  71. petert zegt

    28 februari 2023 om 20:13

    Carwow
    Driversdream
    JayEmm on cars
    M539 restorations
    Hoovies Garage
    Throttle house
    Kies motorsports
    Hagerty
    Mat Armstrong

    Login om te reageren
    • brammetjedeb zegt

      1 maart 2023 om 11:05

      Hehe, eindelijk eentje die throttle house noemt. Humor, goede Auto’s, goed gefilmd, nog beter commentaar… ik vind dit echt één van de betere, sta er echt van de kijken dat het pas na 25 comments genoemd wordt!!

      Login om te reageren
  72. spidermann zegt

    28 februari 2023 om 20:15

    Jay Leno
    Autoweek (een beetje)
    Autoblog
    BMW blog
    Cargold

    Login om te reageren
  73. Frankypanky zegt

    28 februari 2023 om 20:20

    Ik hou meer van het technische kant van het verhaal. Al kan ik humorvolle contant wel waarderen. Die zijn al genoemd (Hoovies, AutoAlex):

    *CarWow
    *CarWizard
    *Hagerty
    *Garage54, Stel Russen die dolle zaken uithalen. Maar vooral hun doorzichtige kleppendeksel was topcontent – IMHO-
    *Driving4Answers is ook erg goed. Misschien te gedetailleerd voor sommigen. Maar dat is nou wat ik zoek!
    https://www.youtube.com/@d4a
    *En eentje die best apart is… Junk Yard Digs. Echt oud Amerikaans (meestal) wat soms letterlijk uit een kippenhok wordt gesleept. Minimale preparatie en dan maar dagen rijden terug naar huis!
    https://www.youtube.com/@JunkyardDigs

    Alleen Marchettino ben ik veel minder gaan kijken en heb mij uiteindelijk ontvolgt. Een soort Italiaanse versie van Shmee, bij wie ik ook al ben afgehaakt.

    Login om te reageren
  74. Frankypanky zegt

    28 februari 2023 om 20:39

    Was nog een aparte vergeten…

    Wheelsboy…Doet louter Chinese auto’s
    https://www.youtube.com/@Wheelsboy

    Login om te reageren
  75. baserati zegt

    28 februari 2023 om 20:42

    The late brake show
    Harry’s Garage
    Hagerty’s

    Login om te reageren
  76. wza1979 zegt

    28 februari 2023 om 20:48

    Jay Leno

    Login om te reageren
  77. mark997gt3 zegt

    28 februari 2023 om 20:53

    Verbaasd dat niemand Joe Achilles noemt. Beste BMW content.
    Verder nog van van Mathias Malmedy. Daar straalt altijd het plezier van af. Wel een Duits kanaal.

    Login om te reageren
    • bmwadept zegt

      28 februari 2023 om 21:25

      Jep. Joe Achilles, is een van de weinige die een BMW 340D heeft getest.

      Login om te reageren
  78. detroitv8 zegt

    28 februari 2023 om 20:55

    Goonzquad
    Hoovies Garage

    Login om te reageren
  79. gtke zegt

    28 februari 2023 om 20:58

    Davide Cironi is top

    Login om te reageren
  80. Koen willem zegt

    28 februari 2023 om 21:01

    Halle77 Dortmund youngtimer
    Motorenzimmer , de Duitse Mercedes amg Profi
    Harry‘s garage
    Eicko Performance
    Autotop nl
    Autogesellschaft Dresden
    Kiev racer
    Hagen amstep
    Boberg der echte
    Maximiliano
    Simon Auto
    Sophia calate
    Stern garage
    At Zimmermann Tesla
    T&t mobility Tesla Ove Krüger
    Marius RBE
    Jonas kakarikas Saab Zweden
    CAR Ranger
    Lack Flow

    Login om te reageren
  81. neymar zegt

    28 februari 2023 om 21:01

    Autogefühl

    Login om te reageren
    • leaper035t zegt

      1 maart 2023 om 12:43

      Ietwat saai maar wel topkwaliteit!

      Login om te reageren
  82. maxidyne zegt

    28 februari 2023 om 21:07

    Harry’s Garage, Ian Tyrrell Workshop, Edd China Workshop Diaries, Furious Driving, Vice Grip Garage.

    Login om te reageren
  83. ArnoldH zegt

    28 februari 2023 om 21:07

    Eigenlijk kijk ik niet precifiek 1 kanaal. Meer naar wat mij interesseert.
    Enkele kanalen die ik weleens opzoek
    – Rocketpoweredmohawk (die gast is gewoon briljant en gek tegelijk)
    – Donut Media (soms goede verhalen maar de laatste tijd is het echt minder geworden)
    – The Race (F1 geneuzel)
    – The sketch monkey
    – niet zozeer een kanaal maar compilatie video’s van t oude Top Gear met Jeremy, Richard en James. Blijft vermakelijk

    En ik probeer zoveel mogelijk interessante content van Pagani te vinden. Dat is wel echt mijn droommerk.

    Login om te reageren
  84. giertjuh zegt

    28 februari 2023 om 21:14

    Hall 77 Dortmund
    JP performance
    Sourkrauts
    Carwow
    Werner Budding
    Philipp Kaess
    Autovisie
    Autoblog
    AutoWeek
    Monkey Londen
    Stern Garage

    Login om te reageren
  85. schoeneke zegt

    28 februari 2023 om 21:21

    Ik mis toch echt AutoTopNL in de reacties.
    Verder natuurlijk Autoblog. CarWow, VinWiki en Shmee150 blijven leuk. Nog 2 minder genoemden zijn Joe Achilles en Underground Racing met hun 1200PK Gallardos.
    En tenslotte onze Joel Beukers:p

    Login om te reageren
    • Jens_Roadster zegt

      1 maart 2023 om 12:43

      AutoTopNL is ook wel leuk idd, alleen jammer dat er veel BMW’s worden geüpload haha.

      Login om te reageren
  86. rob5nismo zegt

    28 februari 2023 om 21:25

    DDE
    Gasmonkey
    Gintani
    Brad deberti
    Dat zijn wel mijn favoriete

    Login om te reageren
  87. bmwadept zegt

    28 februari 2023 om 21:27

    Jammer dat Autogefuhl amper is genoemd. De presentator gaat diep met zijn review.

    Ook een eervolle vermelding voor de Nederlandstalige kanaal van Werner Budding.

    Login om te reageren
    • rednasnamsob zegt

      28 februari 2023 om 21:49

      Wis Thomas in 4k, full screen and full length…. Heerlijk

      Login om te reageren
  88. tdu2zonda zegt

    28 februari 2023 om 21:29

    Dat zijn er redelijk wat:
    – Shmee150
    – Seen Through Glass
    – MrJWW, steeds minder, ben niet zo’n fan van de nieuwe stijl.
    – Hoonigan
    – Autoblog uiteraard
    – Doug Demuro: maar alleen de heel speciale en vreemde auto’s.
    – Harry’s Garage
    – Car Throttle
    – Throttle House
    – Chris Harris, waar die ook in meedoet, Top Gear of Collecting Cars
    – Adam LZ
    – Tavarish en Hoovies Garage
    – JP Performance
    Dat waren wel een beetje welke ik het meeste kijk!
    Ook wel de usual suspects

    Login om te reageren
  89. Modena zegt

    28 februari 2023 om 21:43

    Jammer, maar niemand noemt de – The Late Brake Show – van Jonny Smith aka Capervet….

    Login om te reageren
  90. toniominestrone zegt

    28 februari 2023 om 21:46

    Mat armstrong

    Login om te reageren
  91. rednasnamsob zegt

    28 februari 2023 om 21:48

    Mat Armstrong. Erg vermakelijk en echt helemaal self-made monteur begonnen met 0 ervaring en is nu een motor van een Murcielago in elkaar aan het zetten.

    En mijn guilty pleasure is autogefühl. Wis Thomas in full screen, 4k ens full length… Engels met een Duits accent. Priceless

    Login om te reageren
    • 87sandyd zegt

      1 maart 2023 om 05:39

      Let’s gooo. Autogefuhlpolice fake exhaust A-lert. Hashtag capacitive buttons BS.

      Hij is een beetje cringy maar hij geeft hele goede en uitgebreide reviews waar je als potentiele koper echt iets aan hebt. Reviews duren gemiddeld 20 tot 35 minuten en hij behandeld alle punten waar je als dagelijkse gebruiker mee te maken krijgt. Zowel een feitjes man (met zijn meetstok) als iemand die op een normale manier de emotie over kan brengen.

      Heerlijk kanaal inderdaad!

      Login om te reageren
  92. rulefollower zegt

    28 februari 2023 om 21:55

    Jay Leno, wanneer ie niet in de kreukels ligt.

    Login om te reageren
  93. slekke zegt

    28 februari 2023 om 21:56

    Harry’s Garage
    Mr JWW
    Petrolicious
    DK Engineering
    Shmee
    Seen through glass
    Doug en Hoovies (heel af en toe, afhankelijk van de auto)

    Login om te reageren
  94. rwdftw zegt

    28 februari 2023 om 21:57

    idocars, niet alleen bmws (het need help) bord zegt genoeg, maatr vooral de teardowns van gesloopte motorblokken
    m359 restorations, gewoon episch sleutelen
    towtrucktim, ik hoop die gozer nooit te ontmoeten
    southmainauto, pine hollow autodiagnostics en diagnosedan voor het betere diagnosewerk

    om er maar een paar te noemen

    Login om te reageren
  95. porsche530d zegt

    28 februari 2023 om 21:59

    zelf vind ik het heerlijk om op de zondag ochtend een nieuwe keek op de week te kijken van autobedrijf John van de Rijt. Heerlijke nuchtere Brabander die laat zien hoe het bij zijn autobedrijf allemaal gaat. Daarnaast Matt Armstrong, autoblog, autoweek, carwow en soms ook nog wel is autotopnl

    Login om te reageren
  96. DeWitteCondor zegt

    28 februari 2023 om 22:01

    Doug Demuro en Jay Leno. Sjoerd van Stokkum zit enorm in mijn ergerniszone.

    Login om te reageren
  97. randy zegt

    28 februari 2023 om 22:05

    Ik voeg deze nog ff toe aan dit lijstje

    -Top Gear American tumed met Rob Dahm
    -Rob Dahm (vooral de bouw van de 4 rotor rx7 is episch)
    -Thp tuning (sleuteltips voor mijn thp)

    Login om te reageren
  98. europeancar1997 zegt

    28 februari 2023 om 22:17

    Gears and Gasoline
    Carthrottle
    AutoAlex
    Hagerty
    Autoweek klokje rond + Reviews
    Overdrive
    NightRide
    IPD
    Donut Media

    Login om te reageren
  99. aerotic zegt

    28 februari 2023 om 22:27

    Ik had deze nog niet gezien: AMMO NYC, de Amerikaanse stipt maar dan beter.

    Login om te reageren
  100. siemi zegt

    28 februari 2023 om 22:32

    Halle77
    Revv Revolution (maatje van me, weet verbazingwekkend veel supercars te regelen in Singapore)
    Der Autodoktoren
    Hagen Amstep
    Hoovies
    Samcrac
    Tavarish
    AutoWeek (uitsluitend klokje rond)

    Ik plaats zelf ook wat videos op YouTube. In het Engels. Het lijkt wel dat er voor iets Nederlandstaligs weinig interesse is. Op zich jammer, maar wij zijn blijkbaar zo internationaal dat het hier niet uitmaakt in welke taal het is.

    Login om te reageren
    • 87sandyd zegt

      1 maart 2023 om 05:31

      Ja, en tegenwoordig zijn er goede ondertitels bij Youtube. Zie ook weleens Poolse gasten bedanken voor de reviews bij Autoblog en Autoweek dat er goede ondertiteling is

      Login om te reageren
  101. Rob zegt

    28 februari 2023 om 22:32

    Cold War Motors.
    Ouwe Amerikaanse meuk (en af en toe een Citroen) die zo goed en zo kwaad als het kan weer rijdend gemaakt worden. Geen geschreeuw, geen gezeik; maar gewoon goede gasten die iets repareren en die dat toevallig filmen.

    Login om te reageren
  102. bmw335d zegt

    28 februari 2023 om 22:48

    Voor de mensen die Duits verstaan is er maar één echt goed autokanaal: JP Performance

    Login om te reageren
  103. Gele koplamp zegt

    28 februari 2023 om 22:54

    M539 Restorations
    Bad Obsession Motorsport (project Binky)

    Login om te reageren
  104. suxez zegt

    28 februari 2023 om 23:01

    Belgian-Motorsport. Niemand??! Je mist wat

    Login om te reageren
  105. 1000bochten zegt

    28 februari 2023 om 23:32

    Soon to be Classics
    Petrolicious
    Autoblog
    Autoweek
    Carwow
    Fifth gear
    Topgear

    Login om te reageren
  106. sanennan zegt

    1 maart 2023 om 00:17

    Hagerty’s
    Jay Leno
    Throttle house

    Vooral de special’s van hagerty vind ik heerlijk in elkaar gezet , historie kennis het verhaal achter een bepaald model en een flinke dosis humor. Heerlijk

    Login om te reageren
  107. tvrspeedsix zegt

    1 maart 2023 om 00:18

    Frank Stephenson, voor cardesign.
    Automeek klokjerond, niet klassiek want daar is meestal geen hol aan.
    Autoweek op de rollenbank.
    Doug de Muro
    Donut media

    Login om te reageren
  108. flyerbunch zegt

    1 maart 2023 om 00:25

    Alles is al wel gezegd ondertussen.. Ps: lijkt wel de post van het jaar te worden qua reactie aantal!?

    Login om te reageren
  109. 87sandyd zegt

    1 maart 2023 om 05:12

    -Carwow
    -Throttle House
    -GRIP (Duits)
    -Autogefuhl (Duits, hele uitgebreide reviews door een ietwat nerdy gast)
    -Drivetribe
    -AutoTrader

    Dit zijn wel de eerste die ik check of ze nieuwe videos hebben. Daarnaast nog ontelbaar veel andere kanalen die ik óf regelmatig kijk ó sporadisch.

    Voor de 90’s Japanse auto’s, en je hebt Gran Turismo 2/3/4 gespeelt, dan heb ik een super tof kanaal! Het kanaal is al jaren dood maar de videos die erop staan zijn waanzinnig!
    Zoek op JACK KELLO. Je waant je weer in een demovideo van Gran Turismo. Skylines, supras, silvias, maar ook bijvoorbeeld Mclaren F1 en Diablo GTR die gereden worden door Japanse profs. Het is werkelijk waar fantastisch om te zien. Het zijn allemaal oude beelden van de jaren 90 maar het is helemaal te gek om te zien hoe standaard of getunede Skylines en Rx7’s helemaal worden uitgewrinkt op een circuit.
    JACK KELLO dames en heren, het is echt een geheim snoepje op Youtube

    Login om te reageren
  110. tomsr zegt

    1 maart 2023 om 06:19

    Harry’s Garage. Ik kan uren kijken naar die kerel met een gave auto zonder me te vervelen

    Login om te reageren
  111. macchina zegt

    1 maart 2023 om 07:12

    Tyrells classic workshop – heerlijk nerden over restauratie van klassieke Lamborghini, Ferrari etc

    Harry’s Garage

    Throttle house

    The carguys.tv

    Seen through glass en behind the glass

    En vele anderen als Hoovies, VINwiki, cartrek op Tavarish zijn kanaal, JayEmm, Hagerty, ISSIMI, autocar, Rory van autotrader, Autoblog, Sjoerd’s Weetjes, Werner Budding, podcasts en buyers guides van Collecting cars, alles met Henry Catchpole (vroeger petrolicious, nu Hagerty UK), Top Gear, number27

    Soms Doug DeMuro en carwow, normal guy supercar, Shmee150

    Login om te reageren
  112. haroldt zegt

    1 maart 2023 om 07:43

    Duitse Car maniac. Gast overve Autos. Eig goed getest.

    Login om te reageren
  113. turbolife zegt

    1 maart 2023 om 08:12

    Topgear
    Carwow
    carthrottle
    Chris Harris
    Hagerty
    Robbert Alblas

    Login om te reageren
  114. Gulli zegt

    1 maart 2023 om 08:17

    Mighty Car Mods; twee Australische vrienden die zijn begonnen met het inbouwen van speakers in de Alto (Mira in Australie) van een van hun moeders, op de oprit. Inmiddels hebben ze een wagenpark van 30+ auto’s welke voornamelijk bestaat uit rare Japanse autootjes, een paar dikkere Japanners (die 240z met RB26DETT is echt porno) en wat snelle Duitsers. Maar hun grote kracht is dat ze met al hun verdiende geld en inmiddels 15 jaar aan sleutel-ervaring het meest blij worden van gare kleine kloteautootjes. Ze laten zien dat je met een klein budget en normale tools heel veel leuks aan een auto kunt sleutelen.

    Bad Obsession Motorsport brengt zéééér sporadisch video’s uit over Project Binky, een klassieke Mini met de aandrijflijn van een Toyota Celica GT-4. Je zou zeggen; dat past niet. Nou dat klopt, maar ze maken het passend, en met zo’n extreem oog voor detail dat als hij zometeen af is (duurt pas 7 jaar ofzo) het eruit ziet alsof het een hobbyproject van de engineers van Mini zelf is geweest. Verder zijn ze ook hilarisch met hun typisch Britse gevoel voor humor, veel droger ga je het niet krijgen.

    Car Throttle, de series met Alex Kersten waren wel leuker dan nu sinds hij weg is. Hij heeft namelijk zijn eigen kanaal Auto Alex en die had op 1 dag al 700.000 abonnees omdat iedereen met hem meeverhuisde. Dat zegt wel genoeg denk ik.

    Voor motoren kan ik Fortnine aanraden. Het is een Canadese webshop maar hun ‘reviewer’ heeft filmpjes maken tot een kunstvorm verheven. Hij scheidt de marketing bullshit van de dagelijkse werkelijkheid (moet je super geavanceerde mega power kettingspray 3000 gebruiken of is WD40 goed genoeg?) en tijdens het testrijden van nieuwe motoren laat hij het zeker weten als hij het niets vindt, maar vertelt dat op een manier waar niemand aanstoot aan kan nemen.

    Ander motorkanaal waar ik (en inmiddels mijn vrouw ook) groot fan van ben is Itchy Boots. Een Nederlandse dame die in haar eentje de wereld rondrijdt, inmiddels is ze al 5 jaar bezig (met een hiaat dankzij Tante Corrie) en de gebieden die ze aandoet zijn fantastisch om te zien. Ze heeft me ook geleerd dat de meeste mensen deugen, het zijn vaak de regeringen van landen waar je bang voor moet zijn. Hoe minder mensen te besteden hebben, hoe meer ze met je willen delen.

    Login om te reageren
  115. rmboosten zegt

    1 maart 2023 om 08:23

    JayEmm on cars staat voor mij met stip op nummer 1.

    Fantastische down to earth reviews zonder Amerikaanse schreeuwerigheid.
    Hij lijkt altijd super eerlijk over een auto en is niet bang om tegen publieke opinie in te gaan. Hierdoor krijg je vaak een uniek inzicht in een wagen waarin je misschien geïnteresseerd bent.

    Hij test auto’s ook exact zoals ik mijn wagens gebruik: dagelijks gebruik met gepaste fun waar de openbare weg het toelaat.
    Hierdoor lijkt zijn mening bijna altijd met mijne overeen te komen.

    Login om te reageren
  116. npdw zegt

    1 maart 2023 om 08:43

    M539

    Login om te reageren
  117. jasbelle zegt

    1 maart 2023 om 09:40

    – Ronald Finger (Heerlijke content die ook de fouten laat zien, met goede humor)
    – Bad Obsession Motorsport (Spreekt voor zichzelf)
    – Stijn Paspont (Goeie verhalen)
    – Antii Kalhola (Mooie beelden)

    Login om te reageren
  118. kniesoor zegt

    1 maart 2023 om 10:17

    Mozes koffiemolen, 150+ reacties op een onderwerp, met namen waar ik voor het overgrote merendeel nog nooit van gehoord heb, er gaat een wereld voor me open . . . 😶

    Login om te reageren
    • Dutchdriftking zegt

      1 maart 2023 om 11:47

      @kniesoor: Begin met M539 restorations (veel genoemd maar nooit genoeg) Nadeel is alleen dat de rest dan allemaal tegenvalt.

      Login om te reageren
  119. mauricerma zegt

    1 maart 2023 om 10:19

    Alles met Henry Catchpole (hagerty, EVO, carfection

    Login om te reageren
  120. nicolaaz zegt

    1 maart 2023 om 11:01

    Poh, zo veel te zien op YT!
    Ik vind Doug DeMuro nog steeds vermakelijk, al is hetzelfde format soms een beetje saai.
    Bij Hoonigan komt vermakelijk content vandaan, vooral in de vorm van this vs that. Ben benieuwd wat daar van komt nu de grote man Ken Block is weggevallen.
    Zo doet Donut Media het ook best aardig.
    Shmee150 kijk ook toch nog wel eens.
    Drivetribe heeft ook af en toe wel wat aardigs.
    Voor meer inhoud Carfection, Carwow, of Harrysgarage,

    Wat ik in ieder geval niet trek is supercarblondie en inmiddels Jay Leno ook niet meer… :)

    Login om te reageren
  121. brammetjedeb zegt

    1 maart 2023 om 11:09

    Ik zie throttle house maar sporadisch langskomen, terwijl dat echt een heel fijn kanaal is. Humor, goede comments, nog betere Auto’s, een Canadees en een Engelsman (dat doet het altijd goed), erg goed gefilmd, etc. Vooral de oud vs nieuw kan mij bekoren: een Bentley van 10 jaar oud tegen de 2023 versie, bmw van 20 jaar oud tegen een nieuwe, etc. etc. Erg vermakelijk!!

    Login om te reageren
  122. speedy1123 zegt

    1 maart 2023 om 11:12

    Voor mij Driversdream. Eindelijk een vervolg op Petrolhead.
    Sjoerd van Stokkum is toch wel de Nederlandse versie van Jeremy Clarkson vind ik.

    Login om te reageren
  123. marcos2000 zegt

    1 maart 2023 om 11:39

    Hopelijk kan ik hier nog wat mensen goede inspiratie mee geven:

    – Soup Classic Motoring, stop motion auto’s restaureren, erg mooi om te zien.
    – The Chronicals/Stickydiljoe, vooral de coverage van race subculturen in Japan, zoals de Kanjo runners.
    – Might Car Mods, en natuurlijk de spin-off The Skid Factory
    – The Narita Dogfight, mooie coverage van time attack in Japan, met vaak B-roll van de reis er naartoe voor de extra sfeer.
    – Speed Academy, voor goede builds en dad jokes.
    – Gears and Gasoline
    – Juiceboxforyou, super gedetaileerde AE86 build en de Ierse JDM carscene.
    – StanceWorks, een Ferrari met K24 en vele andere toffe builds.
    – Noriyaro voor je dosis driften in Japan
    – SuperfastMatt voor de droge humor
    – 46works, zeer artistieke motorenbouwer, erg rustgevend om te kijken, en fijne jazz op de achtergrond.
    – Stevestonmotorco, want Mini’s zijn cool
    – Street Bandito, super mooie volledig carbon 240Z en vele andere mooie builds, en een leuke stijl van filmen
    – Eco-LAP Studio, 5 minute craft achtige carbon fabricage, met een bijzonder gevoel voor humor.

    Login om te reageren
  124. zippy1964 zegt

    1 maart 2023 om 12:08

    AutopiaLA – getunede americaanse musclecars
    Dennis Collins – maatje van Richard Rawlings van Gasmonkey
    The Drive
    Sport Auto
    de rest is al genoemd in eerdere reakties

    Login om te reageren
  125. dvaerden zegt

    1 maart 2023 om 12:37

    Er zijn weinig zuivere autokanalen die me echt genoeg boeien om er alles van te bekijken. Draait veel te veel om idiote over the top supercars die mij nu echt niet kunnen boeien.
    Ben meer geïnteresseerd in builds/projecten dan om een (wannabe) piloot rondjes te zien rijden in een Bugatti of veel geld tegen een al veel te dure auto te zien aangooien. Volg vaak gewoon één bepaald project of build van een bepaald kanaal.

    Mijn favoriete kanaal waar het voornamelijk om auto’s draait is “Fab Rats” is ook gewoon een gezellige bende die je via hun filmpjes bijna het gevoel geven dat je hun familie wat kent. “Matts offroad recovery” ben ik ook op geabonneerd en zit wel leuke content bij, maar vind het sensatie gehalte de laatste tijd een beetje overdreven.
    Leuke is wel dat kanalen als Fab Rats, Matts offroad recovery en anderen als Trail Mater, Chad’s Fab, Robby Layton, Bleepin Jeep, Rudy’s Adventure and Designs, … heel vaak met elkaar in contact komen en wat met elkaar verbonden zijn.

    Verder kijk ik op heel veel verschillende kanalen naar auto gerelateerde content, maar bijna niets wat me voldoende boeit om te abonneren.

    Login om te reageren
  126. deepep zegt

    1 maart 2023 om 12:40

    South Main Auto, (briljant)
    Kidd in a sweetshop
    MCM
    The Late Brake show
    VinWiki
    Petrolicious
    Dennis Collins Coffee walk
    Cris Harris waar dan ook
    Turbo Yoda z’n eigen kanaal
    Papadakis racing
    En nog een zooi obscuur kanaaltjes…

    Login om te reageren
  127. Hupke zegt

    1 maart 2023 om 13:10

    Bad Obsession Motorsport

    Login om te reageren
  128. julez zegt

    1 maart 2023 om 13:35

    Ik kijk heel veel op Youtube, maar dit is mijn top 5:

    1. Mighty Car Mods
    2 simpele gasten met geweldige projecten, bijzondere wagens (geen supercars), epische Australische humor én ze maken alle muziek zelf (professioneel). Écht een aanrader voor gewoon lekker laagdrempelig kijkplezier en vermaak.

    2. Hoonigan
    Ook geweldige projecten en toffe humor. Lekker raggen met barrels en niks boeien. Wel typisch Amerikaanse borstklopperij soms, moet je tegen kunnen.

    3. B is for Build
    Hele gave en out-of-the-box projecten. Doet zoveel mogelijk zelf en laat alles zien, ook als het mis gaat.

    4. Donut Media
    Veel verschillende presentators die allemaal een eigen ‘specialisme’ hebben, en dus veel verschillende soorten content maken. Leuke humor, leuke projecten en informatief

    5. StanceWorks
    Geweldig mooie content van Mike Burroughs over uitgebreide projecten (Ferrari met K24 blok, Urquattro, hot rod)

    Login om te reageren
  129. hotze zegt

    1 maart 2023 om 15:23

    Zo – wat een reacties…

    Login om te reageren
  130. driverpaulus zegt

    1 maart 2023 om 15:51

    – Regular Car Reviews “We make fun of your favorite cars!”
    – AMMO NYC
    – Doug DeMuro
    – Autoalex Cars
    – Carwow
    – ThatDudeinBlue
    – Jay Leno
    – ScrapLife Garage
    – 9WERKS TV

    Login om te reageren
  131. Who_carez zegt

    1 maart 2023 om 17:29

    Halle 77
    JP performance
    Grip
    CTD-Germany (Nissan tuning clipjes)
    Beast Factory (Ford tuning clipjes)
    Driving 4 answers (Vooral de iconic engines zijn een aanrader)
    Alfa Guy 2 (Een beetje vreemde clipjes maar heel informatief)
    Peters proefrit is ook altijd wel leuk net zoals de autoblog reviews.

    Login om te reageren
  132. s54s62 zegt

    1 maart 2023 om 18:09

    Als ik zo de reacties scan lijkt niemand naarTyrrell’s Classic Workshop te kijken. Deze man is echt waanzinnig kundig. Hij heeft de revisie van de V12 van Harry Metcalfe gedaan.

    Daarnaast is Ratarossa ook erg vermakelijk. Je krijgt bijna zelf de ambitie om een verwaarloosde Ferrari op te knappen.

    Tenslotte Normal Guy Supercar: met name dan de eerdere video’s over DIY werk aan z’n F430 en 458 Italia.

    Login om te reageren
  133. hogelandman zegt

    1 maart 2023 om 19:54

    Geweldig blij met dit topic. Iedereen dank voor vele voor mij geweldige tips.

    Login om te reageren
  134. Turbo S zegt

    1 maart 2023 om 21:00

    Auto Motor und Sport
    Autoblog
    AutotopNL
    Doug DeMuro
    Driver 61
    DriversDream
    Fahr doch
    Fourwheel Trader
    Grip
    Hamid Tailormade Cars
    JayEmm on Cars
    JP Performance
    Lovecars
    Matthias Malmedie
    Misha Charoudin
    Mr JWW
    Nico Rosberg
    Porsche Club of America
    Remove Before Race
    Supercar Blondie
    The Late Brake Show
    Top Gear
    Werner Budding

    Login om te reageren
  135. ontploffer zegt

    1 maart 2023 om 23:32

    Jp performance.

    Login om te reageren
  136. mc96 zegt

    2 maart 2023 om 07:49

    Joe Achilles (als je van BMW houdt) en Big Car

    Login om te reageren
  137. e38ossie zegt

    2 maart 2023 om 09:42

    Die Autodoktoren. Goed en informatief over de “gewone” universele garage en de dagelijkse praktijk. Met een goede technische uitleg van goed geschoolde automonteurs met een passie voor het vak. Geen hobbyisten.

    Login om te reageren
  138. Rich zegt

    2 maart 2023 om 15:37

    MCM – Mighty Car Mods
    Kijkt heerlijk weg. Bouwen aan auto’s, geven duidelijk uitleg en het gaat over voertuigen die bereikbaar zijn.

    Auto Alex
    Toffe kerel, goeie humor en eveneens als hierboven ook bereikbare voertuigen

    Donut Media
    Verschillende gasten, allemaal een expertise. Vooral de serie Hi-Low is erg vermakelijk

    Autoweek
    Voor klokjerond en rollenbank, verder kijk ik t weinig

    AMMO NYC
    Altijd leuk om iemand auto’s te zien poetsen. Kijkt goed weg met fijne informatieve teksten

    Collecting Cars
    Chris Harris. Verder geen toevoeging nodig.

    The Skid Factory
    Turbo Yoda, onderdeel van MCM heeft zijn eigen kanaal. Samen met zijn compagnon werken ze aan auto’s van klanten. Meestal een motor-swap en/of turbo’s inbouwen. Zeer technische man die het goed weet te verwoorden wat die doet

    Benny’s Custom Works
    Ook onderdeel vanuit MCM. Werkt ook aan klantenauto’s zoals TSF, maar meer gericht op racerij.

    Login om te reageren
  139. tmon zegt

    2 maart 2023 om 22:18

    Ratarossa, omdat t heerlijk is om te zien dat ferraris ook maar gewoon autos zijn. Van erbarmelijke bouwkwaliteit, die t net als elke auto ook prima doen met opritonderhoud.
    En z’n restauratieprojecten zijn supertof in detail in beeld gebracht.

    Login om te reageren
  140. sfv82 zegt

    3 maart 2023 om 21:36

    The Car Guys (leuk kanaal)
    Harry’s Garage
    Seen through glass
    Jay Leno,s garage
    Hagerty’s

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North