• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Max Verstappen haalt op X uit naar Mercedes-coureur

Auteur: machielvdd, gepost 17 mei 2025 om 09:01 – 5 Reacties

Max Verstappen haalt op X uit naar Mercedes-coureur

Max Verstappen laat zich horen op X, dat zijn we niet van hem gewend. Of zou Franz Hermann hier soms achter zitten?

We kennen Max als iemand die zijn mening niet onder stoelen of banken steekt, maar we kennen hem óók als iemand die totaal geen interesse heeft in social media. Zijn accounts worden overduidelijk niet door hem zelf beheerd. Maar nu lijkt Max bij hoge uitzondering toch in de digitale pen te zijn geklommen.

Het gaat over de Nürburgring-test van zijn alter ego Franz Hermann, wat het gesprek van de week was. Max deed een test op de Nordschleife en zou daarbij meteen het Nürburgring-record voor GT3-auto’s in deze configuratie hebben verbroken, met een tijd van 7:49.5.

Mercedes-coureur Maro Engel plaatst hier echter wat kanttekeningen bij op X. Volgens hem was de ronde gereden in DTM-configuratie en niet in NLS-configuratie. De DTM-configuratie betekent minder gewicht, meer vermogen en een lagere rijhoogte. Dat zou dus geen eerlijke vergelijking zijn.

Engel voegde er wel aan toe: “Nog steeds indrukwekkend voor een eerste bezoek aan de Groene Hel. Het zou cool zijn om Franz Hermann te zien deelnemen.” Overigens is Maro Engel zelf ook niet onverdienstelijk op de Nürburgring: hij heeft het huidige ronderecord voor productieauto’s op zijn naam staan, met de AMG One. Eerder was hij recordhouder met de AMG GT Black Series.

Enfin, deze Tweet heeft Max Verstappen uit zijn tent gelokt, want hij reageerde in niet mis te verstane bewoordingen: “Fout. Verspreid geen dingen als je niet weet wat de set-up en de motorafstelling was. Waarom zou ik meedoen aan een NLS trackday met de verkeerde BOP [Balance of Performance, red.]? Veel succes morgen.”

Gezien de felle toon lijkt deze reactie toch echt van Max zelf te komen en niet van een politiek correcte social mediamanager. Maro Engel heeft inmiddels eieren voor zijn geld gekozen: “Het lijkt erop dat de paddock-praat onjuist was dan. Jij bent ongetwijfeld in een beter positie om te weten wat voor set-up je gebruikte.”

Overigens was Max Verstappen nog laat wakker voor een raceweekend: hij plaatste deze reactie om twintig over twaalf. Gelukkig is de derde vrij training vandaag pas om half een, dat scheelt.

Ook interessant!

  • Taakstraf Max Verstappen is bekend
    Taakstraf Max Verstappen is bekend
  • Max Verstappen wordt vader
    BREEK: Max Verstappen wordt vader!
  • Het is officieel: Max Verstappen is echt de allersnelste coureur die er is
  • Max Verstappen rijdt Ferrari onder valse naam

Nieuwste artikelen

  • Goedkoopste Nissan GT-R R35 ter wereld heeft een nadeel
  • Huh? Keert dan alsnog deze leuke sportauto terug?
  • BMW onthult wat NOOIT achter een betaalmuur gaat komen
  • Deze auto’s worden volgend jaar helaas geen youngtimer
FacebookTweetPinLinkedIn

Max Verstappen, Mercedes, nurburgring

Vorig bericht: « Autoblog Garage: Volkswagen Passat Variant van Loek
Volgend bericht: Oscar Gräper vs. politie: de camerabeelden »

Lees Interacties

Reacties

  1. MaartenD zegt

    17 mei 2025 om 09:37

    Waar je je druk om kan maken….

    Login om te reageren
  2. Roskampies zegt

    17 mei 2025 om 11:28

    Het is zijn werk… Als ik beticht word van malversaties in mijn werk die onjuist zijn reageer ik daar ook op.

    Login om te reageren
  3. baf07 zegt

    17 mei 2025 om 11:46

    Gewoon een prima reactie, rechtdoorzee en to the point. Zou best vaker mogen gebeuren in een wereld waar namaste en kumbaya de werkelijkheid lijkt te worden

    Login om te reageren
    • drdre1 zegt

      17 mei 2025 om 16:55

      Nou… Namaste en kumbaya. Je kijkt ook weleens een journaal?

      Login om te reageren
      • baf07 zegt

        17 mei 2025 om 18:39

        De werkelijkheid wordt niet meer gezien, hoop struisvogels

        Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North