• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Nog even en de boxer-dagen van Subaru zijn geteld

Auteur: RubenPriest, gepost 21 januari 2020 om 14:01 – 44 Reacties

Het einde van een tijdperk.

De elektrische auto is bezig met een opmars en we gaan langzaam maar zeker steeds minder auto’s, hoe jammer soms ook, met verbrandingsmotoren zien.

De eeuwige strijd tussen Subaru Impreza’s en Mitsubishi Lancers zal zo tevens een stille dood sterven. Terwijl we een kaarsje opsteken brengen we je een belangrijke aankondiging van Subaru.

Het Japanse automerk heeft bekendgemaakt volledig te kiezen voor een elektrificatie van het gamma. In 2035 wil Subaru alleen nog maar elektrische auto’s hebben.

Dat doet het merk niet alleen. Subaru werkt samen met Toyota om elektrische doelstellingen op de lange termijn voor elkaar te boksen. 2035 is nog een hele poos weg. Daarom heeft het merk ook doelstellingen voor de komende jaren. Het is de bedoeling dat de verkopen van Subaru tegen 2030 voor 40 procent bestaan uit hybride en elektrische auto’s. In 2025 verschijnen de eerste Subie’s met Toyota’s hybride techniek op de markt.

Omdat elektrische auto’s qua technologie sterk op elkaar lijken (batterij + elektromotor) moeten automerken hard aan de slag om nog onderscheidend te zijn in de toekomst. Voor Subaru betekent dit dat ze hun stempel willen zetten op vierwielaangedreven EV’s.

Hoewel we Toyota-technologie gebruiken, willen we hybride auto’s maken die duidelijk Subaru zijn. Het gaat niet alleen om het verminderen van CO2-uitstoot. We moeten de voertuigveiligheid en de prestaties van onze vierwielaandrijving techniek verder verbeteren – Tetsuo Onuki, chef technologie bij Subaru tegenover Reuters

Ook interessant!

  • Subaru en Toyota onthullen binnenkort samen sportief model
  • Subaru en Toyota
    Subaru en Toyota maken auto die wél in NL scoort
  • Elektrische Solterra moet Subaru gaan redden
  • 'Toyota GR86 wordt geen Subaru BRZ-kloon'

Nieuwste artikelen

  • Deze iconische auto’s brachten dit weekend miljoenen op
  • Heeft deze occasion het record ‘snel kilometers maken’ in de pocket?
  • Staat de toekomst van de eigen auto op het spel?
  • Max Verstappen staat er voortaan alleen voor
FacebookTweetPinLinkedIn

autoverkoop, Elektrisch, Hybride, Subaru, Techniek, Toyota

Vorig bericht: « Dit doet AC Schnitzer met de X3 M Competition
Volgend bericht: Performance varianten van Golf 8 zijn gelekt »

Lees Interacties

Reacties

  1. Dutchdriftking zegt

    21 januari 2020 om 14:06

    Tip van de dag, koop een auto met fijne verbrandingsmotor nu dit nog kan!

    Login om te reageren
    • JanJansen zegt

      21 januari 2020 om 14:11

      @dutchdriftking: Tip 2 van de dag, doe dit vooral ook met een Dieselmotor. Ik zie graag dat u veel belastingen betaalt.

      Login om te reageren
      • Dutchdriftking zegt

        21 januari 2020 om 14:33

        @janjansen: Nu een diesel goedkoop aanschaffen, en er dan nog 5 jaar van genieten is inderdaad geen gek idee.

        Login om te reageren
      • rhellema zegt

        23 januari 2020 om 21:58

        @JanJansen: tip 3 van de dag: koopt u dan een EV, ik zie die graag compleet afbranden door moeilijk te blussen.

        Login om te reageren
    • antielectrischeautos zegt

      21 januari 2020 om 14:12

      @dutchdriftking: ik zal niet anders doen zolang het nog kan….

      Login om te reageren
    • bpc zegt

      21 januari 2020 om 14:14

      @dutchdriftking: tip van de maand,
      emigreer naar afrika, daar komen onze geliefde verbrandingsmotor en uiteindelijk te recht.

      Login om te reageren
      • Dutchdriftking zegt

        21 januari 2020 om 14:33

        @bpc: Er komt wel meer van ons in Afrika terecht… Wil ik allemaal niet aan herinnert worden….

        Login om te reageren
        • toniominestrone zegt

          21 januari 2020 om 15:11

          @dutchdriftking: We krijgen ook veel uit Afrika ervoor terug.

          Login om te reageren
          • Dutchdriftking zegt

            21 januari 2020 om 15:31

            @toniominestrone: klopt…..

            Login om te reageren
          • wimof zegt

            21 januari 2020 om 15:41

            @toniominestrone: Als je edelmetalen bedoeld ben ik akkoord een andere ondertoon zal ik als puur racistisch bestempelen.

            Login om te reageren
            • 911targa zegt

              21 januari 2020 om 15:47

              @wimof: hoezo racistisch? Er komen veel Afrikanen naar Europa. Geen waardeoordeel. Er komen ook veel Duitsers en Chinezen naar Nederland voor vakantie.

              Of is dit ook een racistische opmerking? Niet te snel (ver)oordelen.

              Login om te reageren
              • wimof zegt

                21 januari 2020 om 16:46

                @911targa: Ik heb het herlezen en nodig u uit om het ook nog eens te doen.

            • schuiftrompet zegt

              21 januari 2020 om 16:34

              @wimof: ahh een echte social justice warrior

              Login om te reageren
            • lekbak zegt

              21 januari 2020 om 17:10

              @wimof: sinds wanneer is een constatering racistisch?

              Login om te reageren
              • wimof zegt

                21 januari 2020 om 18:11

                @lekbak: Ik heb twee mogelijkheden geboden en vermits niemand stelt dat we dankbaar zijn voor alle edele metalen die we terugkrijgen durf ik stellen dat de meeste gedachten richting het tweede gaan.
                En die gedachte vind ik niet netjes of ben ik de enigste die op de achtergrond leest: “alle afrikanen die naar hier komen”

              • lekbak zegt

                21 januari 2020 om 18:20

                @wimof: dus als ik zeg dat een hoop Afrikaners naar Nederland komen ben ik racistisch?

                Volgens mij is dat gewoon een constatering. Weet je wat? Er zitten zelfs een hoop mensen bij met een donkere huidkleur! Zelfs die opmerking is niet racistisch, dat is gewoon een feit.

                Je zou eens wat minder overgevoelig moeten zijn hiervoor. Niet alles en iedereen is een racist, soms is het gewoon een uitgesproken waarheid zonder oordeel.

              • racerx zegt

                21 januari 2020 om 21:16

                @wimof: En al is het licht racistisch-prikkelend bedoeld, lekker boeiend. Ademen en doorgaan, de gemiddelde cabaretier maakt het een stuk bonter. Ook vreemd dat iemand met het woord Mof in z’n naam dergelijke uitspraken doet… ;-)

                Ik ben altijd wel benieuwd waar racisme vandaan komt, over het algemeen ontstaat het niet zonder (al dan niet legitieme) reden, echter studeer ik geen Sociologie dus kan ik er geen zinnig antwoord op geven. Ook vreemd dat het vaak maar een kant op werkt, althans in onze ogen (blank jegens niet-blank). Wat zou de oorsprong zijn, uitvloeisel van kolonialisme? Uw visie, aangezien het schijnbaar een gevoelig onderwerp is?

              • kennone zegt

                22 januari 2020 om 00:26

                @wimof: Sylvana komt er maar in!

              • hotze zegt

                22 januari 2020 om 06:54

                @wimof: Er komen ook veel zwaluwen uit Afrika. Wellicht wordt dat bedoeld…

            • faalhaas zegt

              21 januari 2020 om 17:45

              @wimof: We hebben hier ook al jaren Chinees en dat vind niemand een probleem.

              Login om te reageren
    • tge2 zegt

      21 januari 2020 om 14:34

      @dutchdriftking: Tip van de komende tientallen jaren. Mijn volgende auto heeft gewoon weer een brandstofmotor.

      Login om te reageren
  2. katoenboer zegt

    21 januari 2020 om 14:34

    Is het misschien weer mogelijk om de foto’s in de app in een galerij te plaatsen in plaats van in het artikel?

    Login om te reageren
    • drsjeroen zegt

      21 januari 2020 om 20:14

      @katoenboer: kijk dit is een zinnige opmerking ipv gezeur over een al dan niet racistische opmerking

      @autoblog, ik weet dat jullie met de app en site bezig zijn. Kudos dat jullie hard aan de slag zijn mijn favo app te verbeteren. Echter ik kijk nu geen enkele foto meer. Die gallery was lekker seizoen. Quick fix mogelijk?

      Login om te reageren
  3. tierelier zegt

    21 januari 2020 om 14:40

    “De elektrische auto is bezig met een opmars en we gaan langzaam maar zeker steeds minder auto’s, hoe jammer soms ook, met verbrandingsmotoren zien.”

    In europa ja… omdat het moet.. niet omdat het zo’n fantastisch innovatief ding is.

    https://www.youtube.com/watch?v=_lpVPh6LeU8

    Login om te reageren
    • ty5550 zegt

      21 januari 2020 om 16:24

      @tierelier: Je gaat nu toch echt niet opkijken naar Donald Trump hoop ik, een leider die zelfs geen moeite doet om zijn leugens een minimum van geloofwaardigheid te geven.

      Login om te reageren
      • tierelier zegt

        21 januari 2020 om 16:55

        @ty5500: Trump is wat ze in het Brits “a breath of fresh air” noemen. Tot nu toe alles wat hij belooft heeft in zijn campagnes waar gemaakt. Ga jij maar lekker zuur Trump afkraken.

        Login om te reageren
        • tjorque zegt

          21 januari 2020 om 17:05

          @tierelier: de gevolgen van zijn beleid zal hij zelf niet moeten dragen.
          Als Amerika helemaal fucked up is, kandij gewoon ff opzouten naar ergens anders als hij nog leeft. Geld genoeg.
          Maar ik heb nog niet veel beleid van hem gezien dat getuigt van een lange termijn visie…

          Login om te reageren
          • ty5550 zegt

            21 januari 2020 om 17:40

            @tjorque: Zou de GDP nu ook met 4% gestegen zijn zoals beloofd?

            Login om te reageren
          • tierelier zegt

            21 januari 2020 om 18:22

            @tjorque: De gevolgen kun je nu al zien, aandelenmarkt naar record hoogtes, banen naar records. Daar waar Obama de economie bijna omzeep heeft geholpen is het nu booming.

            Login om te reageren
            • tjorque zegt

              21 januari 2020 om 18:57

              @tierelier: booming scenario’s zijn in mijn ogen helemaal geen garantie voor een langdurige welvaart, eerder een voorbode van een zeepbel waar enkel een paar happy few uit voortkomen.
              Maar indien het tegendeel waar is des te beter!

              Login om te reageren
            • ty5550 zegt

              21 januari 2020 om 20:44

              @tierelier:
              Obama is gestart als president los in de financiële crisis. Na zijn vertrek waren de aandelenmarkten eveneens op toenmalige recordhoogtes en de werkloosheid historisch laag. Geen idee vanwaar je haalt dat Obama de economie in een puinhoop heeft achtergelaten maar ik vermoed dat dit nog een leugen is die trump graag verspreid voor zijn volgers. Hier is hoe de beurzen het deden de eerste dagen van het presidentschap voor beiden:
              https://content.fortune.com/wp-content/uploads/2019/11/CcQLI-obama-vs-trump-nbsp-s-amp-p-500.png?w=1024
              https://content.fortune.com/wp-content/uploads/2019/11/3qMdw-obama-vs-trump-nbsp-dow.png?w=1024
              https://content.fortune.com/wp-content/uploads/2019/11/pBh2D-obama-vs-trump-nbsp-nasdaq.png?w=1024

              Login om te reageren
        • O plaat zegt

          21 januari 2020 om 17:08

          @tierelier:
          Dus dan heeft Mexico voor zijn muur betaald? En is het swamp dan nu gedrained of zijn er nog nooit zo veel ministers genoemd in corruptie als die dat hij aanstelde in zijn swamp? Moet ik doorgaan?

          Login om te reageren
  4. johnwaters zegt

    21 januari 2020 om 15:01

    Omdat de EU ons dat oplegt, die 1000 Miljard moeten binnen komen.

    Login om te reageren
    • basr32 zegt

      22 januari 2020 om 23:06

      @johnwaters: Nexit aub.

      Login om te reageren
  5. cossiekiller zegt

    21 januari 2020 om 15:25

    Ik wil een boxer-elektromotor van Subaru!

    Login om te reageren
    • kennone zegt

      22 januari 2020 om 00:28

      @cossiekiller: ik een wankel-elektromotor van Mazda! Lekker hoogtoerig stroom er uit persen??

      Login om te reageren
  6. tjorque zegt

    21 januari 2020 om 17:01

    “ op de lange termijn voor elkaar te boksen”

    Pun intended?

    Login om te reageren
  7. Jantje_555 zegt

    21 januari 2020 om 17:15

    bye bye mooie boxer roffel

    Login om te reageren
  8. willemveenstra zegt

    21 januari 2020 om 19:10

    Ik heb meerdere subaru gehad en ervan genoten. Die electrische troep mogen ze mooi houden. Heb ik ook geen afschrijving meer op auto’s en blijf ik mooi rijden in ouwe troep.

    Login om te reageren
  9. jelle1990 zegt

    22 januari 2020 om 07:39

    Ik las gisteren nog dat subaru voorlopig volop blijft investeren in de ontwikkeling van de boxer, al dan niet in combinatie met elektrisch. Daarnaast gaan er geruchten over comeback in WRC in 2022 en een hybride wrx/sti.

    Login om te reageren
    • carmasterr zegt

      22 januari 2020 om 21:52

      @jelle1990:
      WRC? Waarmee dan? Ze hebben niet echt iets in de Polo/Fiesta/Yaris klasse. En ome Toyota moet dat natuurlijk ook allemaal maar goed vinden.

      Login om te reageren
      • jelle1990 zegt

        23 januari 2020 om 07:29

        @carmasterr: Juist vanwege de samenwerking met toyota begreep ik. Dit is het artikel:
        https://www.rallye-magazin.de/wrc/artikel/subaru-plant-wrc-comeback-2022-43285/

        Login om te reageren
  10. Gulli zegt

    22 januari 2020 om 10:12

    Dus omdat ze meer elektrisch willen gaan ze meer samenwerken met Toyota. Het grootste automerk dat nog geen BEV aanbiedt maar inzet op hybride en waterstof ?

    Login om te reageren
  11. basr32 zegt

    22 januari 2020 om 23:06

    In Brabant noemen wij dat kwats. Je kunt als merk gewoon de gebruikelijke ecohokken maken voor degenen die daar in geïnteresseerd zijn, en gewoon doorgaan met waar je om bekend staat, de boxermotor.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North