
De vermogende autoverzamelaar heeft bij BMW Individual aangeklopt om een unieke M2 samen te stellen.
Als je Michael Fux niet kent, check dan voor je dit stukje leest DIT artikel even. Bent u er weer? Mooi, dan kunnen we verder. Fux heeft via BMW Individual een speciale M2 samengesteld. Zijn bizarre autocollectie puilt uit van de bijzondere auto’s en dus valt een reguliere M2 (rijtest) een beetje buiten de boot.
Fux bestelde de kleur Austin Yellow op zijn M2. Dit was de introductiekleur op de M4. Op de M2 is deze tint niet leverbaar, maar een telefoontje naar BMW Individual in combinatie met de nodige flappen maakt alles mogelijk. Volgens GTSprit tikte Flux 114.000 dollar af voor de unieke BMW. Ter vergelijking: in de Verenigde Staten heb je een M2 vanaf 52.500 dollar. Dit zijn overigens MSRP-bedragen (Manufacturer Suggested Retail Price). Een door de fabrikant vastgestelde verkoopprijs.
De autoverzamelaar noemt de auto zijn pocket rocket. Naast de M2 beschikt Fux onder andere over een 911 R (rijtest) en een 918 Spyder (rijtest) en nog veel meer leuk spul. Wat een vervelend leven..
Fotocredit: Michael Fux op Instagram
Hmm, ik kende de beste man inderdaad niet. Maar het ziet er uit alsof hij een leuke collectie heeft. Wat ik leuk vind is dat hij wel de reguliere en de welbekende supercars bezit maar er toch een persoonlijke twist aan meegeeft zonder dat het heel erg overdreven is. Zo zijn er maar weinig.
@viezefreddyw: Ik vind persoonlijk een geel-gouden lak de meeste overdreven kleur die er is, gelukkig maar dat het geen chroom is..
@viezefreddyw: bij veel wagens wel maar heb je de velgen van zijn rolls gezien?
In november is er ook al eentje gespot bij een gebouw van BMW in Duitsland, met nog beschermfolie op de motorkap en het dak. Zou dat dit exemplaar zijn, of zouden meerdere eigenaren via Individual voor Austin Yellow hebben gekozen?
Staat de auto opzich wel maar de dubbele prijs afrekenen zou ik nooit doen
@mrrallycross: als je in NL een nieuwe auto koopt reken je sowieso al de dubbele prijs af. Stelletje uitvreters daar in Den Haag.
@mrrallycross: Wel als je Michael was, hij geeft geen fux om een halve tonnetje meer of minder
@deuxmillecinqcentetcinq: “Michael, wat is dit?”
@str8six: Oooh, hij gooit er even een klassiekertje in!
@str8six:
Wiet!!
Ff lekkah peukie rokuh
@jack_abarth: Kom, we gaan paffuh in de Auto! Heel slecht, maar toch een glimlachje op mijn gezicht als ik het in mijn hoofd afspeel.
@viezefreddyw:
Echt hè, geniaal grappig.
Hetzelfde geldt voor Arie & Bastiaan en de verloren dildo.
@jack_abarth: tjaa, tdat gaaan we tdoen. Tdat wordt pompen met die subwoooferrrrrrrrr.
@jack_abarth: Aminam, Titonic, Saving private Henk, The A-beam, Thermometer, Zeebats. Ik ken ze allemaal. Ik heb wat af zitten te lachen in die tijd.
@str8six: Nostalgie van de bovenste plank!
@str8six: zo dat is lang geleden, vanavond ff terug kijken maar weer ??
@spykerboy: moet je zelf weten, klote viool ;-p
@str8six: Klootviool, je mot echt ff normaal doen joh, met je hoofd.
@str8six: ff lekker peukie rokuh in de ooto, toch airco
Ik snap alleen niet wat er One Off aan de auto is? Het is een BMW M2 met een idividual kleurtje. Heeft hij de extra centen neergelegd en is hij nu de enige die deze kleur op zijn M2 heeft en mag hebben?
@kilum: ik zie ook nog wat Mij Performance spul erop zitten. Verder lijkt het me niet heel bijzonder nee.
One-off ? Lees nergens dat ie een AMG blok heeft.
Er gaan geruchten dat hier het S55 blok van de huidige M3/M4 in ligt…
@willempieee: dan zou het een m2 cs moeten zijn maar die zijn nog niet leverbaar
@willempieee: Dat is een ander verhaal. Dat verklaart de hoge markup…
De kleur alleen verklaart het prijsverschil niet. Wat M Performance tierelantijnen evenmin. Er moet dus flink meer aan deze oto verhapstoeteld zijn om dat excessive prijsverschil te verklaren. Zou zo maar kunnen dat @willempieee gelijk heeft.
Abraham weet waar hij de mosterd haalt. Ik doe heel hard mijn best maar kan het nog altijd geen mooie kleur vinden.
Ik plak een dure sticker op m’n ouwe Ford. Mag ik ‘m dan ook een ‘one-off’ noemen?
@davelepeef:
Uiteraard ! Of mensen je vervolgens nog serieus nemen is ander verhaal . . .
@amghans: ik zie niet in wat dit met mijn seksleven te maken heeft…
@davelepeef:
Ik ook niet. Dat wordt dus de klemtoon verleggen voor je :-)