• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Orlando Bloom blijkt ook achter het stuur geen held

Auteur: jaapiyo, gepost 29 januari 2018 om 12:05 – 39 Reacties

ouch


De professionele LARP-er ging klababber.

Orlando Bloom geniet vooral bekendheid doordat hij zich af en toe als elf of piraat verkleedt. De schriele ectomorph is een van die meest verschrikkelijke dudes op aarde. Het type waarvoor je vriendin je verlaat en je niet denkt ‘mjah, oké, snap ik wel’, maar denk ‘wat!?! voor díe gozer?!?’. Pijnlijk. Ik wed dat hij niet eens vlees eet.

En dus is het in het geval van Bloom bíjna toelaatbaar om alle volwassenheid uit te schakelen en toe te geven aan die lelijkste der emoties, namelijk blij zijn als hij op zijn muil gaat. Als je je kan inleven in bovenstaande heb ik goed nieuws voor je: Bloom stapte onlangs in een Formule E bolide en dat liep niet goed af. Bloom gaat boem!

Orlando was uitgenodigd bij de FE seizoensopener in Marokko en greep het evenement aan om zijn 41ste verjaardag te vieren. Eerst deed hij een paar rondjes in de BMW i8 die als Safety Car fungeert in de elektrische raceklasse. Door een gevaarlijke cocktail van adrenaline en hybris transformeerde de elflord al snel in een douchelord en proclameerde hij dat hij een natuurtalent was. Eenmaal achter het stuur van de monoposto bleek dat echter allerminst het geval te zijn. Bloom veranderde Marrakech al snel in Marracrash toen hij de bolide overstuurd de muur in jaste.

Doch het schaamrood op de kaken maakte al snel weer plaats voor bravoure. Als souvenir eiste de amateurcoureur de kapotte nose cone van de auto op. Zo ging hij alsnog met een goed verhaal naar huis. Kijk hieronder de spannende sequentie van gebeurtenissen nog eens terug.

natural

Ook interessant!

  • Nederlandse coureur twijfelt aan toekomst Formule E
  • moedige coureurs
    Moedige Formule 1-coureurs worden straks beloond
  • Dit kun je verwachten van de sprintraces in de Formule 1
  • FIA hint naar Formule 1 auto's op waterstof
    FIA hint naar Formule 1 auto's op waterstof

Nieuwste artikelen

  • Gedurfd: Chinees merk kopieert Nederlandse Bugatti
  • In dit land worden Tesla-deurgrepen verboden
  • Het echte verhaal over de Tesla Model Y Performance #test
  • De nieuwe Maserati-dealer van Nederland is bekend
FacebookTweetPinLinkedIn

BMW, crash, Elektrisch, Formule E, i8, schade

Vorig bericht: « Dit is de duurste Maserati van Autotrack
Volgend bericht: “Falen Ferrari niet te wijten aan Sergio Marchionne” »

Lees Interacties

Reacties

  1. silverscope zegt

    29 januari 2018 om 12:11

    Geen fan van onze piraat begrijp ik ;-)

    Login om te reageren
    • fmgarcia zegt

      29 januari 2018 om 12:40

      @silverscope: Nee vind dit ook een beetje lullig geschreven. Als piraat was het een regelrecht pootje, maar als acteur heeft de beste man status op de planken van Broadway en in Hollywood hoor.

      Login om te reageren
  2. stefetta zegt

    29 januari 2018 om 12:14

    Misschien kan de schrijver voor de Telegraaf gaan werken? Want een tenenkrommend stuk zeg… (en ja ik ben fan van de site maar dit soort blah doet Autoblog geen goed.

    Login om te reageren
    • peke zegt

      29 januari 2018 om 12:19

      @stefetta: inderdaad, telegraaf artikel.

      Los van het feit dat ik de acteur wel kan waarderen (altijd wel enthousiast geweest of the lord of the ring) is dit gewoon sensatie en doordrenkt van een ongefundeerde mening.

      Login om te reageren
      • mashell zegt

        29 januari 2018 om 13:50

        @peke: ik zie anders duidelijke argumenten die de mening onderbouwen. Piraten, check. Elfjes, check. Niet kunnen racen, check.

        Login om te reageren
    • jaapiyo zegt

      29 januari 2018 om 12:34

      @stefetta: @peke: @ardonjr: sorry. Hier, om het goed te maken https://www.bol.com/nl/p/elfen-oren/9200000041002614/.

      Login om te reageren
      • autoriteit zegt

        29 januari 2018 om 16:46

        @jaapiyo: je weet wel wat je weg geeft hè? Ze zijn niet eens leverbaar :)

        Login om te reageren
        • bmwfreak038 zegt

          30 januari 2018 om 15:18

          @autoriteit: kun je nagaan, hoe goed hij kijkt en nadenkt voor ie iets doet?

          Login om te reageren
          • autoriteit zegt

            31 januari 2018 om 15:58

            @bmwfreak038: ?

            Login om te reageren
  3. E34M5Touring zegt

    29 januari 2018 om 12:26

    Zo zie je maar, Formule E is b(l)ooming!

    Login om te reageren
  4. ardonjr zegt

    29 januari 2018 om 12:31

    “klababber”

    Zo dom vind ik dit soort taalgebruik. Alsof dit artikel is geschreven door een puberale puistenkop die denkt mee te moeten liften op de moderne straattaal. Doe maar gewoon niet.

    Login om te reageren
    • breakingpoint zegt

      29 januari 2018 om 12:44

      -edit: nutteloze bijdrage-

      Login om te reageren
      • maferick74 zegt

        29 januari 2018 om 13:40

        @breakingpoint: nee dit stuk is een -nutteloze bijdrage- ?

        Login om te reageren
        • wheelzzz zegt

          29 januari 2018 om 15:15

          @maferick74: inderdaad, dit hele stukje is een nutteloze bijdrage. Lijkt wel de bedoeling van de scribent om nodeloos kwetsend te zijn ;)

          Login om te reageren
          • jaapiyo zegt

            29 januari 2018 om 15:21

            @wheelzzz: we hebben een wijde reach maar ik vrees dat Orlando onze site niet leest. Mocht dat toch het geval zijn hoop ik dat hij voldoende humor heeft om te begrijpen dat het stukje tongue-in-cheek geschreven is.

            Login om te reageren
            • 87sandyd zegt

              30 januari 2018 om 09:12

              @jaapiyo: je kan ook gewoon de kritiek eens ten harte nemen toch?:)

              Login om te reageren
      • breakingpoint zegt

        29 januari 2018 om 13:58

        -edit: nutteloze bijdrage-

        Login om te reageren
  5. fmgarcia zegt

    29 januari 2018 om 12:43

    Racen is grenzen opzoeken. Kan het alleen maar waarderen dat hij probeerde die van hem op te zoeken.

    Login om te reageren
    • fmgarcia zegt

      29 januari 2018 om 12:44

      @fmgarcia: En het keihard verneukt is dan wel weer een beetje lachen ok..

      Login om te reageren
  6. breakingpoint zegt

    29 januari 2018 om 12:47

    De beste man heeft de ballen om plankgas te geven en wordt een kopje kleiner gemaakt. Je kan lullen dat hij meer geld heeft en zich een crash kan veroorloven, maar ik zie het vele autobloggers niet durven. Al was het maar om geen gezichtsverlies te lijden.

    Login om te reageren
    • gregorius zegt

      29 januari 2018 om 17:37

      @breakingpoint: aan het filmpje te zien, was ie gewoon niet aan het luisteren toen iemand hem vertelde: eerst die auto recht, dan pas gas erop.

      (en ja, ik zou m ook poepen, maar zou t wel doen; heb bij Palmer sport in een Formula Jag kunnen rijden op een half natte baan; op dat moment is ook al lang verteld hoe zo’n auto werkt en wat je wel en niet moet doen; rustig opbouwen en vanzelf zie je wat zo’n ding kan!).

      Login om te reageren
  7. karhengst zegt

    29 januari 2018 om 12:50

    Wat grappig, een bloomlezing

    Login om te reageren
  8. str8six zegt

    29 januari 2018 om 12:55

    Ach hij heeft Miranda Kerr kunnen bevredigen. Stuk beter en bewonderenswaardiger dan in een F-E auto rijden. Baas.

    Login om te reageren
  9. Rick-dos zegt

    29 januari 2018 om 12:57

    “Orlando Bloom geniet vooral bekendheid doordat hij zich af en toe als elf of piraat verkleedt. De schriele ectomorph is een van die meest verschrikkelijke dudes op aarde. Het type waarvoor je vriendin je verlaat en je niet denkt ‘mjah, oké, snap ik wel’, maar denk ‘wat!?! voor díe gozer?!?’. Pijnlijk. Ik wed dat hij niet eens vlees eet.”

    Je vriendin is fan van hem begrijp ik. Dat ze ‘m lekker vindt heeft ze je al vaak genoeg duidelijk gemaakt terwijl jij alleen maar rustig Pirates of the Caribbean wilde kijken in je piratenpakkie. Hoog oplopende ruzies tot gevolg.
    Je denkt: ik pak mijn kans en ga eens ff lekker los op ‘m.

    We begrijpen het, Jaap. We hebben het allemaal weleens meegemaakt. Als he een keer wil praten gooi het in de groep. #metoo

    Login om te reageren
    • fmgarcia zegt

      29 januari 2018 om 13:14

      @Rick-dos: Bootstrap Bill draait zich om in zijn zeemansgraf na deze lap tekst. Jaap heeft het niet zo bedoelt en verdient het niet om door de hardcore Orlando fanbase van NL afgemaakt te worden! Dit was wel grappig Rick

      Login om te reageren
    • PeugeotGTI zegt

      29 januari 2018 om 20:08

      @rick-dos: Ik had het niet beter kunnen verwoorden. Spot on, mijn complimenten.

      Login om te reageren
  10. bmwfreak038 zegt

    29 januari 2018 om 13:25

    Als ie zo goed zou rijden als legolas zn pijl en boog hanteerd(e) in LOTR kan iedereen zn koffertjes alvast pakken.

    Login om te reageren
  11. wheelzzz zegt

    29 januari 2018 om 15:14

    Wauw, dit stukje was zo tenenkrommend afgunstig en kleinzielig geschreven dat ik dan toch het laptopje maar aangezet heb om bij deze @jaapiyo de tip te geven om volgende keer eerst even tot tien te tellen voordat ie zijn frustratie op internet zwengelt.

    Login om te reageren
    • jaapiyo zegt

      29 januari 2018 om 15:25

      @wheelzzz: http://78.media.tumblr.com/6c55b818ed84b8554623d810b4fd643f/tumblr_mgbmrzWdvE1rlhyh5o1_500.gif

      Login om te reageren
  12. alfapeter zegt

    29 januari 2018 om 16:05

    Ik weet, het klinkt onwaarschijnlijk, maar zou het héél misschien mogelijk kunnen zijn dat Orlando de nose cone als souvenir meenam een soort van zelfspot/relativering is of is dit zo compleet van de pot gerukt dat de auteur dit niet eens overpeinsde om voor dit stukje, en deze blog, toch enige respectabiliteit te bewaren?

    Login om te reageren
  13. jweelden zegt

    29 januari 2018 om 16:07

    Ben ik de enige die gelijk dacht, heeft hij het niet over Johnny Depp?

    Login om te reageren
  14. vonklausenburg zegt

    29 januari 2018 om 16:08

    Hulde voor dit artikel. Bloom is de gewaarwording van toenemende middelmatigheid, van huilen in een hoekje omdat de chai latté op basis van cichorei en zonnebloemtranen niet meer leverbaar is bij de Marqt en de groeiende weerstand van de normale man om hun potentie weg te laten sijpelen. Orlando is het typische voorbeeld van incompetentie, een lichtvoetig veulentje dat ontsnapte aan de slager, niet door slim en briljant te zijn, maar door dom geluk en uiteindelijk de grootste mond heeft. Bloom past perfect in het beeld van de mislukte mens. En daarom is dezelfde mislukte mens zo idolaat: het hoopje stront dat over blijft maar geprojecteerd wordt als absolute vreugde zien ze in hem. Dixit.

    OT: idioot dat je een complete nitwit zomaar achter het stuur laat van zo’n wagen. Ik laat ook niet zomaar even iemand in m’n Benz rijden, en die heeft maar 300 pk…

    Login om te reageren
    • bmwfreak038 zegt

      30 januari 2018 om 15:16

      @vonklausenburg: bravo je kunt je zo in de rij aansluiten.

      Login om te reageren
  15. sollie1984 zegt

    29 januari 2018 om 17:18

    Orlando Bloom, de “held” uit de film Troy.

    Login om te reageren
  16. MaartenD zegt

    29 januari 2018 om 17:43

    Wat een haat, of gewoon oud hollandse jaloezie omdat de beste man succesvol is, relaties heeft gehad met de mooiste vrouwen, miljoenen op zijn rekening heeft staan en niet kaal is? ;)

    Login om te reageren
    • jaapiyo zegt

      29 januari 2018 om 18:17

      @maarten020: lekker politiek incorrect weer dit. Niet alle Jaapen zien er hetzelfde uit als Jaap Stam. Ik heb een weelderige haardos. Voor de rest euhm…Ik heb een weelderige haardos! *kloptophout*

      Login om te reageren
      • willeme zegt

        30 januari 2018 om 08:56

        @jaapiyo: Ja. Jij hebt nog haar. Makkelijk praten.

        Login om te reageren
      • bmwfreak038 zegt

        30 januari 2018 om 15:21

        @jaapiyo: eerst Orlando Bloom nu Jaap Stam notabene mede Kampenaar wie volgt?

        Login om te reageren
  17. Gulli zegt

    30 januari 2018 om 17:55

    Gemiste kans, ze hadden hem die taart moeten geven zonder neus erop! ?

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North