• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Sainz blijft bij Ferrari, aldus Sainz (en Ferrari)

Auteur: willeme, gepost 21 maart 2022 om 15:01 – 5 Reacties

Sainz blijft bij Ferrari

De Spanjaard Carlos Sainz blijft bij Ferrari. Dat ziet hij wel zitten. Andersom trouwens ook.

Grappig hoe een raceuitslag een compleet ander beeld kan geven dan de daadwerkelijke race zelf. Als je even kijkt naar de uitslag of de stand na de GP Bahrein 2022, zou je kunnen aannemen dat Ferrari domineerde en Mercedes daar vlak achter zat.

Maar dat was helemaal niet het geval. Sterker nog, voor lange tijd waren Leclerc én Verstappen beduidend sneller dan hun teamgenoten tijdens de race. Uiteindelijk kon Verstappen Leclerc nét niet volgen (hij kwam zo’n twee tienden per ronde te kort), maar een flink daarachter lag Carlos Sainz (terwijl Sergio Pérez in liep).

Sainz blijft bij Ferrari

Carlos Sainz liet meteen doorschemeren dat hij de F-75 nog niet helemaal onder de knie heeft en dat zijn snelheid ‘beter’ moet. Een goede constatering, want hij kwam in de race en kwalificatie wel een beetje tekort.

Is zo’n ‘matig’ begin dan ook meteen funest voor de carrièreplannen van de Spanjaard? nee! Dat laten Sainz én Ferrari weten. In een interview met Autosport geeft Sainz het volgende aan:

I denk dat we dichtbij zijn. Heel dichtbij. Heel erg dichtbij. Extreem dichtbij. Het is bijna voor elkaar.

Carlos Sainz, wil alleen nog een Autoblog-kentekenplaathouder bedingen in zijn contract.

Liefde van twee kanten

Het is gelukkig geen liefde van één kant. Teambaas Matteo Binotto is het met hem eens. Ook zij willen Sainz graag aan boord houden:

Ik denk dat we een overeenkomst hebben bereikt. Het is alleen even dat het allemaal op papier gezet moet worden

Mattia Binnotto. heeft een hele hoop Autoblog-kentekenplaathouders besteld.

De kans dat deze twee heren eruit gaan komen is heel erg groot. Daarmee wordt het telkens lastiger voor teams om goede coureurs te vinden. Norris ligt voor lange tijd vast bij McLaren, Leclerc is de komende jaren nog Ferrari-coureur, Russell is een tijdje Mercedes-eigendom en bij wijze van spreken rijdt Verstappen tot zijn 45e bij Red Bull.

Ook interessant!

  • Carlos Sainz Ferrari
    Video: Carlos Sainz legt Ferrari stuurwiel uit
  • Sainz tekende Ferrari contract
    Sainz tekende Ferrari contract in pyjama
  • Leclerc en Sainz maken Imola onveilig in SF-90's
  • Ferrari SP48 Unica wordt een unieke Ferrari

Nieuwste artikelen

  • Video: Mijn knipperlicht staat aan, DUS ik kom
  • Porsche pakt de beste Carrera op de juiste wijze aan
  • Nee maar! Keert de leukste hot hatch terug?
  • De PORSCHE 997.2 Turbo Cabrio van Dick heeft het ALLEMAAL #MijnAuto
FacebookTweetPinLinkedIn

Carlos Sainz, Ferrari, Formule 1, mattia-binotto, Racing

Vorig bericht: « Nederland zeurt: Geef ons Olav Mol terug!
Volgend bericht: Skoda Enyaq Coupé RS iV rijtest en video »

Lees Interacties

Reacties

  1. berlinetta zegt

    21 maart 2022 om 15:58

    Nou helemaal prima toch? In mijn ogen heeft Ferrari nu een van de sterkste rijdersduo’s. Leclerc vind ik echt een toptalent en behoort samen met Verstappen tot de besten van hun generatie. Sainz vind ik qua snelheid soms wat minder, maar hij presteert wel heel constant en met de juiste wagen kan hij zeker kampioen worden.

    Login om te reageren
  2. pomoek zegt

    21 maart 2022 om 17:55

    Snap het wel. Denk dat Rede Bull inmiddels wel baalt van het feit dat ze Sainz destijds niet zo goed gemanaged hebben.

    Login om te reageren
    • mashell zegt

      21 maart 2022 om 18:46

      Red Bull gokte op één paard en dat paard heeft wel gewonnen dus heel erg zullen ze niet balen maar het had inderdaad nog beter kunnen zijn.

      Login om te reageren
  3. mashell zegt

    21 maart 2022 om 18:47

    Sainz zit nu in de snelste auto bij het coolste team met ook nog de leukste wagens van de zaak, natuurlijk gaat die blijven!

    Login om te reageren
  4. osmo zegt

    22 maart 2022 om 05:20

    Waarom zijn er na amper 1 race al ‘geruchten’ of een rijder gaat blijven of niet? Op silly season is het nog een paar maandjes wachten jongens…

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North