
En toen gebeurde het volgende.
Het zijn van die verhalen die perfect passen bij een zaterdagochtend. Je kunt het zelf dan ook niet verzinnen, maar het is echt gebeurd. In Eschborn, een plaatsje in de buurt van de stad Frankfurt, overkwam een Duitse vrouw een ramp.
De tank van haar Volkswagen Passat Variant was bijna leeg en dus ging ze naar het tankstation. In de auto moest diesel, maar ze tankte per ongeluk benzine. Daar kwam ze pas achter toen de verkeerde brandstof al in de auto zat. Ze besloot een paar meter met de auto te rijden naar het aanwezige stofzuigersysteem van het tankstation.
Door middel van een tuinslag en de stofzuiger probeerde ze samen met enkele omstanders de benzine uit de dieseltank te krijgen. Deze fantastische oplossing bleek toch niet zo fantastisch te zijn. Tijdens de handeling vloog de stofzuiger in de fik. De brandstof vatte eveneens vlam en de Volkswagen Passat stond vervolgens in lichterlaaie. Een 20-jarige omstander raakte lichtgewond aan zijn hand bij het voorval.
De brandweer kon voorkomen dat het naastgelegen tankstation in de hens vloog. Er raakte wel een container beschadigd. Van de Volkswagen is weinig bruikbaars meer over, de station is total loss. De schade wordt geschat op 30.000 euro. Een dure en hopelijk wijze les voor de vrouw.
Fotocredit: Polizei Westhessen
Wat zou ze met een Tesla doen? Aan het kabeltje likken?
@alexepstein: wel heel knap als je daar verkeerde brandstof in krijgt
@chriscross: hoezo? Tesla’s rijden toch alleen op groene stroom?
@awesome: ja daarom moet je altijd eerst even aan het stopcontact ruiken of er geen vuile stroom uit komt…
@alexepstein: Nee joh daar hebben ze al over nagedacht bij Tesla, een USB kabel en een emmer om de brandstof op te vangen.
Een vurige zuigsessie bij een benzinestation dus….
Maar wat een stelletje numbskulls zeg ??♂️
@grrrrommmmm: perfect plot voor een aflevering van Buurman & Buurman
@towel986: Idd! Ik vraag me alleen af of in de brand vliegende poppetjes het nou zo goed doen onder het publiek… ?
@towel986: ajeto! Buur.
@towel986:
Als ik met mijn buurman klus, loopt het doorgaans beter af…
Het verbaast me ook dat omstanders hielpen in plaats van haar tegenhielden. Met je stofzuiger thuis ga je ook niet je bad leegzuigen.
Maar goed, het is gebeurd, dus om nou met z’n allen reacties te posten hoe dom deze dame wel niet zou zijn, voegt niet zoveel toe. Hopelijk valt de afwikkeling qua tijd mee voor de betrokkenen.
@granlusso: ik heb in mijn leven al heel wat litertjes water opgezogen met een stofzuiger hoor. Alleen geen explosieve vloeistoffen, dat is het domme hiervan.
@granlusso: Dat vroeg ik mij ook af. Maar goed, je opmerking na “Maar goed,” voegt ook niet zoveel toe.
@venividivici: @lekbak: @granlusso:
Maar hoe kan die stofzuiger uit het niets in de fik gevlogen zijn? er moet ergens toch een vlam zijn ontstaan? ?
@bmwe46m3balling: de dampen van benzine zijn natuurlijk heel erg explosief. Een stofzuiger vernevelt de vloeistof die opgezogen word binnen de stofzuiger, waarna die damp ook langs de elektromotor komt. Een elektromotor is zelden 100% vonkvrij, die moet daar speciaal voor gemaakt zijn. Aangezien zo’n stofzuiger dat niet is heb je al snel een boem. Benzine zuigen met een stofzuiger is bijna een garantie voor ellende.
@lekbak: Ja, benzine opzuigen met een stofzuiger kan alleen als deze ATEX gecertificeerd is
@lekbak: oh dat is heel ziek. Mooi uitgelegd ook bedankt! Was ze jou maar tegengekomen op de tankstation die dag…
@bmwe46m3balling: Hem of gewoon een opleiding…
@venividivici: dat zou nog beter geweest zijn ja haha
@bmwe46m3balling: 1 woord… ATEX (Google maar even i.v.m. te uitgebreide materie) ?
@venividivici: ik zal er zeker onderzoek naar doen, ik zal me alvast voorbereiden op een lange nacht bedankt. ?
Maar he, ze heeft nu en passat wel een schuimbad
@87sandyd: I see what you tried here…
Bijna, bijna had ze een Darwin-award gescoord. Dichterbij een trofee dan dit zal ze waarschijnlijk nooit komen.
Kan ze niet publiekelijk geshamed worden? Jammer hoor
Ik dacht dat Belgen dom waren maar ik twijfel nog of er daar ook allerlei omstanders zouden gaan ‘helpen’ als er iemand met zo een kansloze actie bezig is.
@thomassnelweg: Belgen blijken inderdaad dommer. Ze liggen landelijk 1 IQ-punt achter op Nederland. Then again, te oordelen naar hoe dom de gemiddelde Nederlander kan lullen, is het maar de vraag of die cijfers een correcte reflectie van de stand van zaken zijn.
@BaRa: echt niet. Iedere Nederlander weet dat Belgen gewoon dommer zijn!
@BaRa: Waarschijnlijk maakt het inderdaad niet veel uit. Wel zeker is dat de Hollanders het beste met grapjes kunnen omgaan.
Wat een ramp, nu zal Henry in z’n eentje verder moeten met zijn leven.
Hoe kan je zo achterlijk zijn? En het ergste is “met enkele omstaanders”. Niet dus 1 reincarnatie van een dodo. Ze waren in meervoud. Meerdere imbicielen dachten collectief dat dit een goed idee was. Er was niet 1 lichtpuntje dat zei: “hey, wacht eens even misschien…” *zucht*
@w0ut: er waren vast van die lichtpuntjes die dachten: dit kan alleen maar mis gaan, dit gaat viral worden op facebook, ik wordt beroemd en krijg er misschien wel 25 volgers erbij!
Ik snap hier zo weinig van dat ik eigenlijk niet snap waarom ik hier een bericht plaats.
30000 euro schade valt me mee. Auto, wegsleep kosten, container, brandweer die uitrukt, verzorging van de licht gewonde.
@sleepyj: VW sjoemeldiesel, is niets waard
@sleepyj: de Passat een waarde van € 500,00, het overige voor de rest?
@sleepyj: en dat gaat de verzekering bovendien niet dekken
Dit zegt wel iets over het IQ van de gemiddelde ICE-rijder.
@mcshine: Van deze idioot kan je in ieder geval nog weglopen. Van een spontaan exploderende accu automobiel lukt dat niet als je in de buurt bent..
@tge1: gelukkig gebeurt dat vrijwel nooit. Procentueel branden er veel meer brandstofauto’s uit.
Zeker de bedrijven die aan hun tweede generatie massaproductie EVs zitten zie je maar weinig incidenten mee.
Tja, was ik nou toch maar naar de garage gegaan
Vrouwen en techniek….
Een stofzuiger vliegt 1x om de 3,2 miljoen jaar in de fik, en net als er benzine wordt opgezogen ? ?
Variatie op ‘bezinetank lekt, zal die snel even dichtlassen’ incidenten…